Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

11. Mester, M.

Gribben Fodbold

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
122519 09-04-16
kl. 13:45
Maskinen Gribben Fodbold Ryparken
Kunst 3.
5 - 4
122525 17-04-16
kl. 11:45
Gribben Fodbold KB Ribe Valby idrætspark 11
Bane 1.
0 - 3
122530 23-04-16
kl. 13:20
Gribben Fodbold BK Sømændene Valby idrætspark 11
UDG
0 - 2
122536 01-05-16
kl. 11:45
Gribben Fodbold Steppeulvene Valby idrætspark 11
UDG
4 - 1
122541 09-05-16
kl. 17:30
OA Gribben Fodbold Valby idrætspark 11
Bane 1.
0 - 5
122546 16-05-16
kl. 11:45
Gribben Fodbold BK Kapow Valby idrætspark 11
Bane 6.
1 - 1
122551 21-05-16
kl. 13:20
SC Boca Vista Gribben Fodbold Valby idrætspark 11
Bane 6.
3 - 2
122559 28-05-16
kl. 13:30
SBV09 Gribben Fodbold Bymuren
Bymuren-11
1 - 2
122567 06-06-16
kl. 17:30
Gribben Fodbold Svendborg FC Valby idrætspark 11
Bane 1.
1 - 2
122572 12-06-16
kl. 11:45
Fremad Forsing Gribben Fodbold Kløvermarken 11
Bane-12
1 - 1
122579 18-06-16
kl. 11:30
Gribben Fodbold Cph. Celtic Valby idrætspark 11
Valby Kunst 4.
3 - 2
122585 26-06-16
kl. 11:45
Gribben Fodbold Maskinen Valby idrætspark 11
Valby Kunst 4.
2 - 2
122591 17-08-16
kl. 17:30
KB Ribe Gribben Fodbold Valby idrætspark 11
Bane 2
0 - 0
122596 24-08-16
kl. 17:30
BK Sømændene Gribben Fodbold Kløvermarken 11
Bane-15
1 - 4
122602 01-09-16
kl. 17:30
Steppeulvene Gribben Fodbold Kløvermarken 11
Bane-15
2 - 3
122607 10-09-16
kl. 13:20
Gribben Fodbold OA Valby idrætspark 11
Bane 1.
2 - 3
122612 17-09-16
kl. 14:00
BK Kapow Gribben Fodbold Klubhus ØST
Klubhus Øst
4 - 0
122617 24-09-16
kl. 11:30
Gribben Fodbold SC Boca Vista Valby idrætspark 11
Bane 1.
1 - 3
122625 02-10-16
kl. 11:45
Gribben Fodbold SBV09 Valby idrætspark 11
Bane 1.
5 - 3
122633 09-10-16
kl. 11:45
Svendborg FC Gribben Fodbold Kløvermarken 11
Bane-12
2 - 2
122638 16-10-16
kl. 11:45
Gribben Fodbold Fremad Forsing Valby idrætspark 11
Bane 6.
1 - 1
122645 23-10-16
kl. 11:00
Cph. Celtic Gribben Fodbold Valby idrætspark 11
Valby Kunst 4.
1 - 0