Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

11. Mester, Mester

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
126684 01-04-17
kl. 11:30
Cph. Celtic 1. SC Boca Vista Valby idrætspark 11
Bane 6.
0 - 1
126688 01-04-17
kl. 11:30
Svendborg FC BK Kapow Kløvermarken 11
Bane-12
1 - 1
126685 01-04-17
kl. 13:20
OA EFE Valby idrætspark 11
Bane 6.
1 - 4
126689 02-04-17
kl. 11:45
Zebra 2.0 Fremad Forsing Valby idrætspark 11
Bane 1.
0 - 2
126686 03-04-17
kl. 17:30
FC Misbrugsportalen BK Sømændene Valby idrætspark 11
Bane 6.
1 - 2
126692 08-04-17
kl. 11:30
BK Sømændene Maskinen Kløvermarken 11
Bane-12
3 - 0 UHT
126690 08-04-17
kl. 11:30
SC Boca Vista OA Valby idrætspark 11
Bane 2
4 - 0
126691 08-04-17
kl. 12:40
EFE FC Misbrugsportalen Ryparken
Kunst 3.
2 - 1
126695 09-04-17
kl. 10:00
Fremad Forsing Cph. Celtic 1. Kløvermarken 11
Bane-15
3 - 0
126694 10-04-17
kl. 18:00
Zebra 2.0 BK Kapow Valby idrætspark 11
Bane 6.
2 - 2
126698 15-04-17
kl. 11:30
Svendborg FC BK Sømændene Kløvermarken 11
Bane-12
4 - 0
126697 15-04-17
kl. 11:30
Maskinen EFE Ryparken
Kunst 3.
2 - 2
126700 15-04-17
kl. 13:20
Fremad Forsing BK Kapow Kløvermarken 11
Bane-15
2 - 2
126696 17-04-17
kl. 10:00
FC Misbrugsportalen SC Boca Vista Valby idrætspark 11
Bane 1.
5 - 3
126701 19-04-17
kl. 17:30
Cph. Celtic 1. OA Valby idrætspark 11
Bane 4
3 - 1
126703 22-04-17
kl. 11:30
BK Sømændene OA Kløvermarken 11
Bane-12
2 - 0
126706 22-04-17
kl. 13:20
Fremad Forsing Svendborg FC Kløvermarken 11
Bane-10
1 - 4
126705 22-04-17
kl. 14:00
BK Kapow Maskinen Klubhus ØST
Klubhus Øst
3 - 0
126707 23-04-17
kl. 10:00
SC Boca Vista Zebra 2.0 Valby idrætspark 11
Bane 2
2 - 1
126702 23-04-17
kl. 11:10
EFE Cph. Celtic 1. Ryparken
Kunst 3.
1 - 1
126708 30-04-17
kl. 10:00
Cph. Celtic 1. BK Sømændene Valby idrætspark 11
Bane 2
0 - 2
126710 01-05-17
kl. 18:00
FC Misbrugsportalen BK Kapow Valby idrætspark 11
Bane 6.
2 - 0
126712 02-05-17
kl. 17:30
Svendborg FC Zebra 2.0 Kløvermarken 11
Bane-12
0 - 0
126717 06-05-17
kl. 11:30
Zebra 2.0 Maskinen Valby idrætspark 11
Bane 6.
1 - 0
126718 06-05-17
kl. 13:20
SC Boca Vista Svendborg FC Valby idrætspark 11
Bane 6.
4 - 0
126715 06-05-17
kl. 14:00
BK Kapow OA Klubhus ØST
Klubhus Øst
3 - 0 UHT
126719 07-05-17
kl. 10:00
EFE BK Sømændene Ryparken
Kunst 3.
3 - 3
126716 08-05-17
kl. 17:30
Fremad Forsing FC Misbrugsportalen Kløvermarken 11
Bane-12
3 - 5
126720 10-05-17
kl. 18:00
Cph. Celtic 1. BK Kapow Valby idrætspark 11
Bane 4
2 - 1
126721 13-05-17
kl. 11:30
OA Fremad Forsing Valby idrætspark 11
Bane 1.
1 - 6
126723 13-05-17
kl. 11:30
Maskinen Svendborg FC Ryparken
Kunst 3.
2 - 1
126722 14-05-17
kl. 11:45
FC Misbrugsportalen Zebra 2.0 Valby idrætspark 11
Bane 6.
1 - 2
126725 15-05-17
kl. 18:00
BK Sømændene SC Boca Vista Kløvermarken 11
Bane-15
1 - 0
126728 18-05-17
kl. 17:30
Svendborg FC FC Misbrugsportalen Kløvermarken 11
Bane-15
2 - 4
126727 20-05-17
kl. 11:30
Zebra 2.0 OA Valby idrætspark 11
Bane 6.
4 - 1
126729 20-05-17
kl. 13:20
SC Boca Vista Fremad Forsing Valby idrætspark 11
Bane 6.
3 - 2
126730 21-05-17
kl. 10:00
EFE BK Kapow Ryparken
Kunst 3.
2 - 2
126726 21-05-17
kl. 11:45
Maskinen Cph. Celtic 1. Ryparken
Kunst 3.
2 - 0
126734 27-05-17
kl. 14:00
BK Kapow SC Boca Vista Klubhus ØST
Klubhus Øst
0 - 2
126733 28-05-17
kl. 10:00
OA Maskinen Valby idrætspark 11
Bane 2
2 - 4
126732 29-05-17
kl. 17:30
Cph. Celtic 1. FC Misbrugsportalen Valby idrætspark 11
Bane 6.
1 - 1
126736 29-05-17
kl. 19:15
Zebra 2.0 BK Sømændene Valby idrætspark 11
Bane 6.
1 - 1
126735 30-05-17
kl. 17:15
Svendborg FC EFE Kløvermarken 11
Bane-15
0 - 0
126740 03-06-17
kl. 11:30
Maskinen FC Misbrugsportalen Ryparken
Kunst 3.
5 - 4
126742 03-06-17
kl. 13:20
EFE Fremad Forsing Ryparken
Kunst 3.
1 - 0
126739 04-06-17
kl. 10:00
Svendborg FC OA Kløvermarken 11
Bane-10
4 - 0
126741 04-06-17
kl. 11:45
BK Sømændene BK Kapow Kløvermarken 11
Bane-12
3 - 2
126738 07-06-17
kl. 17:30
Zebra 2.0 Cph. Celtic 1. Valby idrætspark 11
Bane 4
0 - 7
126744 11-06-17
kl. 10:00
Cph. Celtic 1. Svendborg FC Valby idrætspark 11
Bane 6.
5 - 1
126745 11-06-17
kl. 11:45
OA FC Misbrugsportalen Valby idrætspark 11
Bane 6.
0 - 3 HHT
126749 12-06-17
kl. 17:30
Fremad Forsing BK Sømændene Kløvermarken 11
Bane-15
1 - 5
126747 12-06-17
kl. 18:00
Zebra 2.0 EFE Valby idrætspark 11
Bane 1.
0 - 3
126750 17-06-17
kl. 11:30
SC Boca Vista Cph. Celtic 1. Valby idrætspark 11
Bane 6.
2 - 3
126751 17-06-17
kl. 13:20
EFE OA Ryparken
Kunst 3.
10 - 1
126754 17-06-17
kl. 14:00
BK Kapow Svendborg FC Klubhus ØST
Klubhus Øst
3 - 2
126755 19-06-17
kl. 17:30
Fremad Forsing Zebra 2.0 Kløvermarken 11
Bane-12
3 - 0
126711 24-06-17
kl. 11:30
Maskinen Fremad Forsing Ryparken
Kunst 3.
5 - 2
126713 24-06-17
kl. 13:20
EFE SC Boca Vista Ryparken
Kunst 3.
2 - 1
126761 12-08-17
kl. 11:30
Cph. Celtic 1. Fremad Forsing Valby idrætspark 11
Bane 2
4 - 0
126760 12-08-17
kl. 14:00
BK Kapow Zebra 2.0 Klubhus ØST
Klubhus Øst
3 - 0 UHT
126758 13-08-17
kl. 10:00
Maskinen BK Sømændene Ryparken
Kunst 3.
3 - 1
126756 14-08-17
kl. 17:30
OA SC Boca Vista Valby idrætspark 11
Bane 6.
2 - 6
126757 14-08-17
kl. 19:15
FC Misbrugsportalen EFE Valby idrætspark 11
Bane 6.
4 - 2
126752 17-08-17
kl. 17:30
BK Sømændene FC Misbrugsportalen Valby idrætspark 11
Bane 6.
2 - 1
126766 19-08-17
kl. 14:00
BK Kapow Fremad Forsing Klubhus ØST
Klubhus Øst
2 - 2
126764 20-08-17
kl. 10:00
BK Sømændene Svendborg FC Valby idrætspark 11
Bane 2
3 - 2
126763 20-08-17
kl. 10:00
EFE Maskinen Ryparken
Kunst 3.
1 - 2
126767 21-08-17
kl. 19:15
OA Cph. Celtic 1. Valby idrætspark 11
Bane 6.
0 - 4
126768 26-08-17
kl. 11:30
Cph. Celtic 1. EFE Valby idrætspark 11
Bane 6.
1 - 0
126771 26-08-17
kl. 12:40
Maskinen BK Kapow Ryparken
Kunst 3.
3 - 1
126769 26-08-17
kl. 13:20
OA BK Sømændene Valby idrætspark 11
Bane 6.
0 - 3 HHT
126773 27-08-17
kl. 10:00
Zebra 2.0 SC Boca Vista Valby idrætspark 11
Bane 2
0 - 1
126772 28-08-17
kl. 17:30
Svendborg FC Fremad Forsing Kløvermarken 11
Bane-12
0 - 2
126776 02-09-17
kl. 14:00
BK Kapow FC Misbrugsportalen Klubhus ØST
Klubhus Øst
1 - 5
126778 03-09-17
kl. 10:00
Zebra 2.0 Svendborg FC Valby idrætspark 11
Bane 6.
3 - 0 UHT
126779 03-09-17
kl. 11:45
SC Boca Vista EFE Valby idrætspark 11
Bane 6.
1 - 1
126777 04-09-17
kl. 17:30
Fremad Forsing Maskinen Kløvermarken 11
Bane-12
1 - 3
126774 05-09-17
kl. 17:30
BK Sømændene Cph. Celtic 1. Kløvermarken 11
Bane-15
3 - 2
126783 09-09-17
kl. 11:30
Maskinen Zebra 2.0 Ryparken
Kunst 3.
5 - 2
126784 10-09-17
kl. 10:00
Svendborg FC SC Boca Vista Kløvermarken 11
Bane-12
3 - 5
126785 10-09-17
kl. 11:45
BK Sømændene EFE Kløvermarken 11
Bane-15
1 - 4
126781 10-09-17
kl. 11:45
OA BK Kapow Valby idrætspark 11
Bane 6.
2 - 1
126782 11-09-17
kl. 17:30
FC Misbrugsportalen Fremad Forsing Valby idrætspark 11
Bane 6.
5 - 1
126787 16-09-17
kl. 11:30
Fremad Forsing OA Kløvermarken 11
Bane-15
BHT
126789 16-09-17
kl. 13:20
Svendborg FC Maskinen Kløvermarken 11
Bane-12
0 - 3 HHT
126786 16-09-17
kl. 14:00
BK Kapow Cph. Celtic 1. Klubhus ØST
Klubhus Øst
1 - 1
126788 17-09-17
kl. 11:45
Zebra 2.0 FC Misbrugsportalen Valby idrætspark 11
Bane 6.
BHT
126791 18-09-17
kl. 17:30
SC Boca Vista BK Sømændene Valby idrætspark 11
Bane 6.
1 - 3
126795 23-09-17
kl. 11:30
Fremad Forsing SC Boca Vista Kløvermarken 11
Bane-12
2 - 1
126796 23-09-17
kl. 14:00
BK Kapow EFE Klubhus ØST
Klubhus Øst
1 - 2
126793 24-09-17
kl. 10:00
OA Zebra 2.0 Valby idrætspark 11
Bane 2
3 - 1
126792 24-09-17
kl. 11:45
Cph. Celtic 1. Maskinen Valby idrætspark 11
Bane 2
1 - 1
126794 25-09-17
kl. 17:15
FC Misbrugsportalen Svendborg FC Valby idrætspark 11
Bane 6.
2 - 3
126799 30-09-17
kl. 11:30
Maskinen OA Ryparken
Kunst 3.
2 - 1
126802 01-10-17
kl. 10:00
BK Sømændene Zebra 2.0 Kløvermarken 11
Bane-12
0 - 1
126798 01-10-17
kl. 10:00
FC Misbrugsportalen Cph. Celtic 1. Valby idrætspark 11
Bane 6.
2 - 0
126800 01-10-17
kl. 11:45
SC Boca Vista BK Kapow Valby idrætspark 11
Bane 6.
5 - 2
126808 07-10-17
kl. 11:30
Fremad Forsing EFE Kløvermarken 11
Bane-10
1 - 1
126807 07-10-17
kl. 14:00
BK Kapow BK Sømændene Klubhus ØST
Klubhus Øst
2 - 3
126804 08-10-17
kl. 10:00
Cph. Celtic 1. Zebra 2.0 Valby idrætspark 11
Bane 6.
3 - 0
126806 08-10-17
kl. 10:00
FC Misbrugsportalen Maskinen Valby idrætspark 11
Bane 2
2 - 1
126805 08-10-17
kl. 11:45
OA Svendborg FC Valby idrætspark 11
Bane 6.
2 - 3
126815 14-10-17
kl. 11:30
BK Sømændene Fremad Forsing Kløvermarken 11
Bane-10
4 - 2
126810 14-10-17
kl. 13:20
Svendborg FC Cph. Celtic 1. Kløvermarken 11
Bane-12
0 - 1
126812 15-10-17
kl. 10:00
SC Boca Vista Maskinen Valby idrætspark 11
Bane 6.
4 - 2
126813 15-10-17
kl. 11:45
EFE Zebra 2.0 Ryparken
Kunst 3.
2 - 4
126811 15-10-17
kl. 11:45
FC Misbrugsportalen OA Valby idrætspark 11
Bane 6.
4 - 2
126746 22-10-17
kl. 10:00
Maskinen SC Boca Vista Ryparken
Kunst 3.
5 - 2
126801 22-10-17
kl. 11:45
EFE Svendborg FC Ryparken
Kunst 3.
2 - 1
126762 26-10-17
kl. 18:30
SC Boca Vista FC Misbrugsportalen Valby idrætspark 11
Valby Kunst 3.
1 - 1