Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
7. D., D-3.
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
134193
29-03-18
kl. 11:10
Bacchus BK
Schäfer
Kløvermarken 7
Kunst 44
1 - 2
134194
29-03-18
kl. 12:20
Lokomotiv Dangerzone
Brune Stjerne
Kløvermarken 7
Kunst 44
1 - 0
134197
02-04-18
kl. 12:20
Stiv Kuling
FC Silenus
Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 2
134195
05-04-18
kl. 17:15
BK Stængerne
Borussia Benutzen
Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 1
134196
05-04-18
kl. 20:45
Knuden S & E
FC Mad og Kaffe
Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 2
134201
15-04-18
kl. 10:00
Borussia Benutzen
Knuden S & E
Kløvermarken 7
Kunst 44
2 - 2
134199
15-04-18
kl. 11:10
Schäfer
Lokomotiv Dangerzone
Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 1
134202
15-04-18
kl. 11:10
FC Mad og Kaffe
Stiv Kuling
Kløvermarken 7
Kunst 44
6 - 1
134200
15-04-18
kl. 12:20
Brune Stjerne
BK Stængerne
Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 1
134203
15-04-18
kl. 12:20
FC Silenus
Colorbar IF
Kløvermarken 7
Kunst 44
1 - 2
134209
19-04-18
kl. 17:15
Colorbar IF
Bacchus BK
Kløvermarken 7
Græs 59
0 - 3
HHT
134205
21-04-18
kl. 11:30
BK Stængerne
Schäfer
Kløvermarken 7
Græs 51
1 - 7
134207
21-04-18
kl. 11:30
Stiv Kuling
Borussia Benutzen
Kløvermarken 7
Græs 58
2 - 2
134208
21-04-18
kl. 12:40
FC Silenus
FC Mad og Kaffe
Kløvermarken 7
Græs 58
1 - 0
134206
21-04-18
kl. 12:40
Knuden S & E
Brune Stjerne
Kløvermarken 7
Græs 51
2 - 0
134213
27-04-18
kl. 10:00
FC Mad og Kaffe
BK Stængerne
Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 2
134212
27-04-18
kl. 11:10
Borussia Benutzen
Lokomotiv Dangerzone
Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 2
134211
29-04-18
kl. 10:00
Brune Stjerne
Bacchus BK
Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 6
134214
29-04-18
kl. 12:20
FC Silenus
Knuden S & E
Kløvermarken 7
Kunst 44
4 - 6
134218
05-05-18
kl. 10:00
Lokomotiv Dangerzone
FC Mad og Kaffe
Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 5
134219
05-05-18
kl. 11:10
BK Stængerne
FC Silenus
Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 3
134220
05-05-18
kl. 11:10
Knuden S & E
Stiv Kuling
Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0
UHT
134216
06-05-18
kl. 11:10
Colorbar IF
Brune Stjerne
Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0
134217
06-05-18
kl. 12:20
Bacchus BK
Borussia Benutzen
Kløvermarken 7
Kunst 44
6 - 2
134223
11-05-18
kl. 18:25
FC Mad og Kaffe
Bacchus BK
Kløvermarken 7
Kunst 44
5 - 3
134227
11-05-18
kl. 19:35
Schäfer
Brune Stjerne
Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0
134224
11-05-18
kl. 19:35
FC Silenus
Lokomotiv Dangerzone
Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 1
134225
12-05-18
kl. 10:00
Stiv Kuling
BK Stængerne
Kløvermarken 7
Kunst 44
0 - 3
HHT
134222
12-05-18
kl. 11:10
Borussia Benutzen
Colorbar IF
Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0
UHT
134231
16-05-18
kl. 18:25
BK Stængerne
Knuden S & E
Kløvermarken 7
Græs 59
1 - 2
134232
16-05-18
kl. 19:35
Borussia Benutzen
Schäfer
Kløvermarken 7
Græs 59
3 - 1
134228
17-05-18
kl. 17:15
Colorbar IF
FC Mad og Kaffe
Kløvermarken 7
Græs 58
0 - 3
HHT
134229
17-05-18
kl. 18:25
Bacchus BK
FC Silenus
Kløvermarken 7
Græs 58
1 - 4
134230
17-05-18
kl. 19:35
Lokomotiv Dangerzone
Stiv Kuling
Kløvermarken 7
Græs 58
1 - 0
134234
26-05-18
kl. 10:00
BK Stængerne
Colorbar IF
Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 6
134235
26-05-18
kl. 11:10
Stiv Kuling
Bacchus BK
Kløvermarken 7
Kunst 44
0 - 2
134236
26-05-18
kl. 12:20
Knuden S & E
Lokomotiv Dangerzone
Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0
134238
26-05-18
kl. 12:40
Schäfer
FC Mad og Kaffe
Valby idrætspark 7
Kunst 44
5 - 2
134239
26-05-18
kl. 13:50
Brune Stjerne
Borussia Benutzen
Valby idrætspark 7
Kunst 44
1 - 4
134240
31-05-18
kl. 17:15
Colorbar IF
Lokomotiv Dangerzone
Kløvermarken 7
Græs 58
2 - 1
134243
31-05-18
kl. 18:25
Knuden S & E
Schäfer
Kløvermarken 7
Græs 59
1 - 2
134241
31-05-18
kl. 19:35
Bacchus BK
BK Stængerne
Kløvermarken 7
Græs 58
3 - 0
UHT
134244
31-05-18
kl. 19:35
Stiv Kuling
Brune Stjerne
Kløvermarken 7
Græs 59
1 - 6
134245
01-06-18
kl. 18:25
FC Silenus
Borussia Benutzen
Kløvermarken 7
Kunst 44
5 - 1
134246
09-06-18
kl. 10:00
Stiv Kuling
Colorbar IF
Kløvermarken 7
Kunst 44
2 - 4
134247
09-06-18
kl. 11:10
Knuden S & E
Bacchus BK
Kløvermarken 7
Kunst 44
5 - 0
134250
09-06-18
kl. 11:30
Schäfer
FC Silenus
Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 0
134248
09-06-18
kl. 12:20
BK Stængerne
Lokomotiv Dangerzone
Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0
UHT
134249
09-06-18
kl. 13:50
Brune Stjerne
FC Mad og Kaffe
Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 2
134252
15-06-18
kl. 17:15
Colorbar IF
Knuden S & E
Kløvermarken 7
Kunst 42
6 - 2
134255
15-06-18
kl. 18:25
Stiv Kuling
Schäfer
Kløvermarken 7
Kunst 44
5 - 12
134257
15-06-18
kl. 18:25
FC Silenus
Brune Stjerne
Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 3
134253
15-06-18
kl. 19:35
Bacchus BK
Lokomotiv Dangerzone
Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 8
134256
15-06-18
kl. 19:35
FC Mad og Kaffe
Borussia Benutzen
Kløvermarken 7
Kunst 44
5 - 2
134261
23-06-18
kl. 11:30
Borussia Benutzen
BK Stængerne
Kløvermarken 7
Græs 51
0 - 0
134262
23-06-18
kl. 12:40
FC Mad og Kaffe
Knuden S & E
Kløvermarken 7
Græs 51
2 - 6
134263
23-06-18
kl. 13:50
FC Silenus
Stiv Kuling
Kløvermarken 7
Græs 51
4 - 3
134260
24-06-18
kl. 11:10
Brune Stjerne
Lokomotiv Dangerzone
Valby idrætspark 7
Kunst 44
1 - 3
134259
24-06-18
kl. 13:30
Schäfer
Bacchus BK
Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 3
134267
15-08-18
kl. 17:15
Knuden S & E
Borussia Benutzen
Kløvermarken 7
Græs 51
2 - 2
134266
15-08-18
kl. 18:25
BK Stængerne
Brune Stjerne
Kløvermarken 7
Græs 51
0 - 3
HHT
134269
15-08-18
kl. 18:25
Colorbar IF
FC Silenus
Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 1
134268
15-08-18
kl. 19:35
Stiv Kuling
FC Mad og Kaffe
Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 8
134265
16-08-18
kl. 17:15
Lokomotiv Dangerzone
Schäfer
Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 7
134274
23-08-18
kl. 19:35
FC Mad og Kaffe
FC Silenus
Kløvermarken 7
Græs 51
1 - 2
134271
24-08-18
kl. 18:25
Schäfer
BK Stængerne
Valby idrætspark 7
Kunst 44
10 - 0
134273
24-08-18
kl. 19:35
Borussia Benutzen
Stiv Kuling
Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0
UHT
134272
24-08-18
kl. 19:35
Brune Stjerne
Knuden S & E
Valby idrætspark 7
Kunst 44
3 - 2
134275
25-08-18
kl. 10:00
Bacchus BK
Colorbar IF
Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0
UHT
134276
31-08-18
kl. 17:15
Colorbar IF
Schäfer
Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 5
134277
31-08-18
kl. 19:35
Bacchus BK
Brune Stjerne
Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 8
134278
01-09-18
kl. 10:00
Lokomotiv Dangerzone
Borussia Benutzen
Kløvermarken 7
Kunst 44
0 - 3
HHT
134279
01-09-18
kl. 11:10
BK Stængerne
FC Mad og Kaffe
Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 3
HHT
134280
01-09-18
kl. 12:20
Knuden S & E
FC Silenus
Kløvermarken 7
Kunst 44
2 - 1
134210
07-09-18
kl. 18:25
Schäfer
Colorbar IF
Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 1
134282
14-09-18
kl. 18:25
Brune Stjerne
Colorbar IF
Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 1
134285
14-09-18
kl. 18:25
FC Silenus
BK Stængerne
Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0
UHT
134286
14-09-18
kl. 19:35
Stiv Kuling
Knuden S & E
Kløvermarken 7
Kunst 44
0 - 9
134283
15-09-18
kl. 11:10
Borussia Benutzen
Bacchus BK
Kløvermarken 7
Kunst 43
4 - 1
134284
15-09-18
kl. 12:20
FC Mad og Kaffe
Lokomotiv Dangerzone
Kløvermarken 7
Kunst 43
1 - 1
134288
21-09-18
kl. 19:35
Colorbar IF
Borussia Benutzen
Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 2
134293
22-09-18
kl. 13:50
Brune Stjerne
Schäfer
Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 5
134289
29-09-18
kl. 11:10
Bacchus BK
FC Mad og Kaffe
Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 3
HHT
134290
29-09-18
kl. 12:00
Lokomotiv Dangerzone
FC Silenus
Kløvermarken 7
Græs 59
1 - 3
134291
29-09-18
kl. 12:20
BK Stængerne
Stiv Kuling
Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 1
134295
06-10-18
kl. 11:30
FC Silenus
Bacchus BK
Kløvermarken 7
Græs 59
4 - 0
134296
06-10-18
kl. 12:40
Stiv Kuling
Lokomotiv Dangerzone
Kløvermarken 7
Græs 59
5 - 2
134298
06-10-18
kl. 12:40
Schäfer
Borussia Benutzen
Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 2
134294
06-10-18
kl. 12:40
FC Mad og Kaffe
Colorbar IF
Kløvermarken 7
Kunst 43
5 - 1
134297
06-10-18
kl. 13:50
Knuden S & E
BK Stængerne
Kløvermarken 7
Græs 59
6 - 0
134300
14-10-18
kl. 10:00
Colorbar IF
BK Stængerne
Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 0
UHT
134304
14-10-18
kl. 11:10
FC Mad og Kaffe
Schäfer
Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 2
134301
14-10-18
kl. 11:10
Bacchus BK
Stiv Kuling
Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 3
134305
14-10-18
kl. 12:20
Borussia Benutzen
Brune Stjerne
Kløvermarken 7
Kunst 44
4 - 2
134302
14-10-18
kl. 12:20
Lokomotiv Dangerzone
Knuden S & E
Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 4
134307
19-10-18
BK Stængerne
Bacchus BK
Udgået
Hold trukket
0 - 3
HHT
134306
19-10-18
kl. 18:25
Lokomotiv Dangerzone
Colorbar IF
Kløvermarken 7
Kunst 43
1 - 2
134310
19-10-18
kl. 19:35
Brune Stjerne
Stiv Kuling
Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 2
134311
19-10-18
kl. 19:35
Borussia Benutzen
FC Silenus
Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 2
134309
22-10-18
kl. 18:25
Schäfer
Knuden S & E
Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 2
134314
27-10-18
Lokomotiv Dangerzone
BK Stængerne
Udgået
Hold trukket
3 - 0
UHT
134316
27-10-18
kl. 10:00
FC Silenus
Schäfer
Kløvermarken 7
Kunst 41
6 - 2
134315
27-10-18
kl. 11:10
FC Mad og Kaffe
Brune Stjerne
Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 2
134313
27-10-18
kl. 11:10
Bacchus BK
Knuden S & E
Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 3
134312
27-10-18
kl. 12:20
Colorbar IF
Stiv Kuling
Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 1
134318
02-11-18
kl. 17:15
Knuden S & E
Colorbar IF
Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 4
134321
02-11-18
kl. 18:25
Schäfer
Stiv Kuling
Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 0
UHT
134319
02-11-18
kl. 18:25
Lokomotiv Dangerzone
Bacchus BK
Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 1
134323
02-11-18
kl. 19:35
Brune Stjerne
FC Silenus
Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 4
134322
02-11-18
kl. 19:35
Borussia Benutzen
FC Mad og Kaffe
Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 4