Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

7. D., D-4.

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
134061 07-04-18
kl. 13:50
Hovedstadens Helte Hrymfaxe-Amager Ryparken
Kunst 3.
2 - 4
134062 15-04-18
kl. 10:00
RC Deportivo Delirium IK i Form Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 4
134064 15-04-18
kl. 11:10
Aktuar FF FC Sportsudvalget Kløvermarken 7
Kunst 43
8 - 1
134060 15-04-18
kl. 12:20
FC Patrick 1992 The Jacks Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 2
134065 15-04-18
kl. 12:20
Padborg Idrætsklub KGS. Valby Kløvermarken 7
Kunst 43
6 - 1
134067 23-04-18
kl. 17:15
Hrymfaxe-Amager RC Deportivo Delirium Kløvermarken 7
Kunst 41
5 - 2
134066 23-04-18
kl. 18:25
The Jacks Hovedstadens Helte Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 4
134068 23-04-18
kl. 18:25
IK i Form Brønshøj FF Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 0
134070 23-04-18
kl. 19:35
FC Sportsudvalget Padborg Idrætsklub Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 0
134071 23-04-18
kl. 19:35
KGS. Valby FC Patrick 1992 Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 1
134072 05-05-18
kl. 10:00
RC Deportivo Delirium The Jacks Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 5
134074 05-05-18
kl. 11:10
Aktuar FF IK i Form Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 4
134076 05-05-18
kl. 11:30
KGS. Valby FC Sportsudvalget Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 7
134077 05-05-18
kl. 12:40
FC Patrick 1992 Hovedstadens Helte Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 2
134073 05-05-18
kl. 13:50
Brønshøj FF Hrymfaxe-Amager Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 1
134079 13-05-18
kl. 10:00
IK i Form Hovedstadens Helte Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 5
134078 13-05-18
kl. 10:00
Hrymfaxe-Amager FC Patrick 1992 Kløvermarken 7
Kunst 44
4 - 1
134082 13-05-18
kl. 11:10
KGS. Valby Aktuar FF Valby idrætspark 7
Kunst 43
5 - 3
134083 14-05-18
kl. 18:25
The Jacks Padborg Idrætsklub Kløvermarken 7
Græs 58
2 - 3
134081 14-05-18
kl. 19:35
FC Sportsudvalget Brønshøj FF Kløvermarken 7
Græs 58
2 - 2
134089 19-05-18
kl. 10:00
Hrymfaxe-Amager The Jacks Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 5
134088 19-05-18
kl. 11:10
Aktuar FF Padborg Idrætsklub Kløvermarken 7
Kunst 44
2 - 3
134084 19-05-18
kl. 11:30
FC Patrick 1992 IK i Form Valby idrætspark 7
Kunst 44
0 - 1
134087 19-05-18
kl. 12:40
Brønshøj FF KGS. Valby Valby idrætspark 7
Kunst 44
0 - 2
134086 21-05-18
kl. 12:20
RC Deportivo Delirium FC Sportsudvalget Kløvermarken 7
Kunst 43
5 - 2
134095 27-05-18
kl. 10:00
Hrymfaxe-Amager IK i Form Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 2
134091 27-05-18
kl. 10:00
FC Sportsudvalget Hovedstadens Helte Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 3 HHT
134092 27-05-18
kl. 11:10
KGS. Valby RC Deportivo Delirium Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 4
134094 27-05-18
kl. 11:10
The Jacks Aktuar FF Kløvermarken 7
Kunst 43
4 - 5
134093 27-05-18
kl. 11:10
Padborg Idrætsklub Brønshøj FF Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
134098 01-06-18
kl. 17:15
RC Deportivo Delirium Padborg Idrætsklub Kløvermarken 7
Kunst 43
6 - 2
134097 01-06-18
kl. 18:00
Hovedstadens Helte KGS. Valby Ryparken
Kunst 3.
3 - 0 UHT
134099 01-06-18
kl. 18:25
Brønshøj FF Aktuar FF Valby idrætspark 7
Kunst 44
1 - 3
134096 01-06-18
kl. 19:35
FC Patrick 1992 FC Sportsudvalget Valby idrætspark 7
Kunst 44
1 - 3
134101 01-06-18
kl. 19:35
IK i Form The Jacks Kløvermarken 7
Kunst 43
1 - 4
134106 09-06-18
kl. 11:10
Hrymfaxe-Amager FC Sportsudvalget Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 0 UHT
134102 09-06-18
kl. 11:30
Brønshøj FF FC Patrick 1992 Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 6
134105 09-06-18
kl. 12:20
The Jacks KGS. Valby Kløvermarken 7
Kunst 43
4 - 4
134103 10-06-18
kl. 10:00
Padborg Idrætsklub Hovedstadens Helte Kløvermarken 7
Græs 51
0 - 3
134104 10-06-18
kl. 11:10
Aktuar FF RC Deportivo Delirium Kløvermarken 7
Græs 51
2 - 1
134110 14-06-18
kl. 19:35
FC Sportsudvalget The Jacks Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 9
134108 14-06-18
kl. 20:45
FC Patrick 1992 RC Deportivo Delirium Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 1
134109 15-06-18
kl. 19:10
Hovedstadens Helte Brønshøj FF Ryparken
Kunst 3.
3 - 0 UHT
134111 18-06-18
kl. 17:15
Aktuar FF Hrymfaxe-Amager Kløvermarken 7
Græs 58
0 - 1
134112 18-06-18
kl. 19:35
Padborg Idrætsklub IK i Form Kløvermarken 7
Græs 58
1 - 0
134116 22-06-18
kl. 17:15
Brønshøj FF RC Deportivo Delirium Valby idrætspark 7
Kunst 43
0 - 3 HHT
134115 23-06-18
kl. 10:00
Aktuar FF Hovedstadens Helte Kløvermarken 7
Kunst 44
1 - 20
134117 23-06-18
kl. 11:10
IK i Form FC Sportsudvalget Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0 UHT
134114 23-06-18
kl. 12:20
Padborg Idrætsklub FC Patrick 1992 Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 1
134118 23-06-18
kl. 12:20
Hrymfaxe-Amager KGS. Valby Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 3
134120 15-08-18
kl. 17:15
FC Patrick 1992 Aktuar FF Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 4
134122 15-08-18
kl. 18:25
Brønshøj FF The Jacks Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 4
134123 15-08-18
kl. 19:35
Padborg Idrætsklub Hrymfaxe-Amager Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 2
134125 15-08-18
kl. 19:35
KGS. Valby IK i Form Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 0
134121 18-08-18
kl. 13:50
Hovedstadens Helte RC Deportivo Delirium Ryparken
Kunst 3.
5 - 2
134130 20-08-18
kl. 17:15
FC Sportsudvalget Aktuar FF Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 2
134128 20-08-18
kl. 18:25
IK i Form RC Deportivo Delirium Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 1
134127 22-08-18
kl. 18:25
Hrymfaxe-Amager Hovedstadens Helte Kløvermarken 7
Kunst 41
5 - 2
134126 22-08-18
kl. 18:25
The Jacks FC Patrick 1992 Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 0
134131 23-08-18
kl. 20:45
KGS. Valby Padborg Idrætsklub Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 3
134133 02-09-18
kl. 10:00
RC Deportivo Delirium Hrymfaxe-Amager Kløvermarken 7
Kunst 44
1 - 3
134136 02-09-18
kl. 10:00
Padborg Idrætsklub FC Sportsudvalget Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 4
134134 02-09-18
kl. 11:10
Brønshøj FF IK i Form Valby idrætspark 7
Kunst 43
5 - 6
134137 02-09-18
kl. 11:10
FC Patrick 1992 KGS. Valby Valby idrætspark 7
Kunst 45
7 - 2
134142 07-09-18
kl. 17:15
FC Sportsudvalget KGS. Valby Kløvermarken 7
Kunst 44
1 - 8
134140 07-09-18
kl. 18:25
IK i Form Aktuar FF Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0 UHT
134139 07-09-18
kl. 19:35
Hrymfaxe-Amager Brønshøj FF Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0 UHT
134143 08-09-18
kl. 13:15
Hovedstadens Helte FC Patrick 1992 Ryparken
Kunst 3.
3 - 0 UHT
134138 09-09-18
kl. 10:00
The Jacks RC Deportivo Delirium Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 2
134148 13-09-18
kl. 17:15
Aktuar FF KGS. Valby Kløvermarken 7
Græs 51
1 - 6
134149 15-09-18
kl. 10:00
Padborg Idrætsklub The Jacks Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 3
134144 15-09-18
kl. 12:40
FC Patrick 1992 Hrymfaxe-Amager Valby idrætspark 7
Kunst 44
0 - 3 HHT
134147 15-09-18
kl. 13:50
Brønshøj FF FC Sportsudvalget Valby idrætspark 7
Kunst 44
3 - 1
134145 20-09-18
kl. 17:15
Hovedstadens Helte IK i Form Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 1
134155 22-09-18
kl. 10:00
The Jacks Hrymfaxe-Amager Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 2
134150 23-09-18
kl. 10:00
IK i Form FC Patrick 1992 Kløvermarken 7
Kunst 44
2 - 0
134153 23-09-18
kl. 10:00
KGS. Valby Brønshøj FF Valby idrætspark 7
Kunst 41
11 - 2
134152 23-09-18
kl. 11:10
FC Sportsudvalget RC Deportivo Delirium Kløvermarken 7
Kunst 44
2 - 5
134154 23-09-18
kl. 12:20
Padborg Idrætsklub Aktuar FF Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0 UHT
134161 28-09-18
kl. 17:15
IK i Form Hrymfaxe-Amager Kløvermarken 7
Kunst 44
2 - 8
134160 28-09-18
kl. 18:25
Aktuar FF The Jacks Kløvermarken 7
Kunst 44
1 - 6
134159 28-09-18
kl. 19:35
Brønshøj FF Padborg Idrætsklub Valby idrætspark 7
Kunst 44
0 - 3 HHT
134158 28-09-18
kl. 19:35
RC Deportivo Delirium KGS. Valby Kløvermarken 7
Kunst 44
7 - 1
134157 30-09-18
kl. 11:10
Hovedstadens Helte FC Sportsudvalget Ryparken
Kunst 3.
3 - 0 UHT
134163 06-10-18
kl. 13:50
KGS. Valby Hovedstadens Helte Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 2
134165 07-10-18
Aktuar FF Brønshøj FF Udgået
Hold trukket
3 - 0 UHT
134162 07-10-18
kl. 10:00
FC Sportsudvalget FC Patrick 1992 Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 3 HHT
134164 07-10-18
kl. 11:10
Padborg Idrætsklub RC Deportivo Delirium Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 1
134167 07-10-18
kl. 12:20
The Jacks IK i Form Kløvermarken 7
Kunst 44
4 - 1
134169 12-10-18
kl. 18:00
Hovedstadens Helte Padborg Idrætsklub Ryparken
Kunst 3.
3 - 1
134168 13-10-18
FC Patrick 1992 Brønshøj FF Udgået
Hold trukket
3 - 0 UHT
134172 13-10-18
kl. 11:10
FC Sportsudvalget Hrymfaxe-Amager Udgået
Hold trukket
0 - 3 HHT
134171 13-10-18
kl. 11:30
KGS. Valby The Jacks Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 9
134170 13-10-18
kl. 12:20
RC Deportivo Delirium Aktuar FF Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 0 UHT
134176 19-10-18
The Jacks FC Sportsudvalget Udgået
Hold trukket
3 - 0 UHT
134174 19-10-18
kl. 17:15
RC Deportivo Delirium FC Patrick 1992 Kløvermarken 7
Kunst 41
7 - 2
134177 19-10-18
kl. 18:25
Hrymfaxe-Amager Aktuar FF Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
134178 19-10-18
kl. 19:35
IK i Form Padborg Idrætsklub Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 5
134175 20-10-18
Brønshøj FF Hovedstadens Helte Udgået
Hold trukket
0 - 3 HHT
134132 26-10-18
kl. 19:35
Hovedstadens Helte The Jacks Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 3 HHT
134181 28-10-18
kl. 11:45
Hovedstadens Helte Aktuar FF Ryparken
Kunst 3.
1 - 6
134182 30-10-18
RC Deportivo Delirium Brønshøj FF Udgået
Hold trukket
3 - 0 UHT
134184 30-10-18
kl. 17:15
KGS. Valby Hrymfaxe-Amager Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 4
134180 30-10-18
kl. 17:15
FC Patrick 1992 Padborg Idrætsklub Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 2
134183 31-10-18
FC Sportsudvalget IK i Form Udgået
Hold trukket
0 - 3 HHT
134188 03-11-18
The Jacks Brønshøj FF Udgået
Hold trukket
3 - 0 UHT
134186 03-11-18
kl. 11:10
Aktuar FF FC Patrick 1992 Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 8
134189 03-11-18
kl. 11:10
Hrymfaxe-Amager Padborg Idrætsklub Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 3
134187 03-11-18
kl. 12:20
RC Deportivo Delirium Hovedstadens Helte Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 0
134191 03-11-18
kl. 12:20
IK i Form KGS. Valby Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 5