Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

7. D., D-3.

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
138394 30-03-19
kl. 13:50
FC Patrick 1992 Real Renten Valby idrætspark 7
Kunst 45
2 - 2
138396 31-03-19
kl. 13:30
Brug Bolden Boldklubben Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 4
138393 31-03-19
kl. 13:30
F.C TIPONI Bona Fide 2012 Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 7
138395 31-03-19
kl. 14:40
Fodboldskolen ABC Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 2
138390 12-04-19
kl. 19:10
ABC Brug Bolden Ryparken
Kunst 3.
0 - 3 HHT
138389 13-04-19
kl. 12:20
Real Renten Fodboldskolen Kløvermarken 7
Kunst 44
2 - 5
138388 13-04-19
kl. 13:50
Bona Fide 2012 FC Patrick 1992 Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 2
138386 14-04-19
kl. 11:10
Nørreport PDF Bacchus BK Ryparken
Kunst 3.
3 - 0
138372 23-04-19
kl. 17:30
Brug Bolden Real Renten Valby idrætspark 7
Græs 46
4 - 0
138371 23-04-19
kl. 18:40
Fodboldskolen Bona Fide 2012 Kløvermarken 7
Græs 51
1 - 2
138373 24-04-19
kl. 19:10
Boldklubben Søborg ABC Buddinge Skole
Buddinge Skole
1 - 4
138379 03-05-19
kl. 19:10
ABC Bacchus BK Ryparken
Kunst 3.
2 - 1
138378 04-05-19
kl. 11:10
Real Renten Boldklubben Søborg Kløvermarken 7
Kunst 43
1 - 2
138383 08-05-19
kl. 19:10
Boldklubben Søborg Bona Fide 2012 Buddinge Skole
Buddinge Skole
3 - 4
138385 11-05-19
kl. 11:10
Bacchus BK F.C TIPONI Kløvermarken 7
Kunst 44
12 - 1
138384 12-05-19
kl. 11:10
ABC Real Renten Ryparken
Kunst 3.
1 - 6
138381 13-05-19
kl. 19:50
Fodboldskolen Nørreport PDF Kløvermarken 7
Græs 59
9 - 1
138375 19-05-19
kl. 11:30
Nørreport PDF FC Patrick 1992 Ryparken
Kunst 3.
9 - 0
138398 21-05-19
kl. 17:30
Bona Fide 2012 Bacchus BK Valby idrætspark 7
Græs 1
2 - 1
138401 22-05-19
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Fodboldskolen Buddinge Skole
Buddinge Skole
2 - 8
138400 26-05-19
kl. 11:30
ABC FC Patrick 1992 Ryparken
Kunst 3.
4 - 0
138399 26-05-19
kl. 12:20
Real Renten F.C TIPONI Kløvermarken 7
Kunst 43
9 - 0
138377 26-05-19
kl. 12:20
Bona Fide 2012 Brug Bolden Valby idrætspark 7
Kunst 43
0 - 3 HHT
138405 01-06-19
kl. 10:00
F.C TIPONI ABC Kløvermarken 7
Kunst 43
4 - 3
138404 01-06-19
kl. 11:10
Bacchus BK Real Renten Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 2
138407 01-06-19
kl. 12:20
Fodboldskolen Brug Bolden Kløvermarken 7
Kunst 43
13 - 0
138408 02-06-19
kl. 11:10
Bona Fide 2012 Nørreport PDF Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 4
138406 04-06-19
kl. 19:50
FC Patrick 1992 Boldklubben Søborg Valby idrætspark 7
Græs 46
4 - 3
138414 08-06-19
kl. 11:10
Nørreport PDF Real Renten Ryparken
Kunst 3.
5 - 1
138412 10-06-19
kl. 10:00
Brug Bolden FC Patrick 1992 Valby idrætspark 7
Græs 46
2 - 3
138410 10-06-19
kl. 11:10
Fodboldskolen Bacchus BK Kløvermarken 7
Græs 58
4 - 2
138411 11-06-19
kl. 18:00
Boldklubben Søborg F.C TIPONI Buddinge Skole
Buddinge Skole
3 - 0 UHT
138417 15-06-19
kl. 11:10
F.C TIPONI Fodboldskolen Kløvermarken 7
Kunst 43
4 - 6
138419 15-06-19
kl. 11:30
Brug Bolden Nørreport PDF Valby idrætspark 7
Kunst 44
3 - 1
138416 15-06-19
kl. 12:20
Bacchus BK FC Patrick 1992 Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 4
138421 16-06-19
kl. 11:10
ABC Bona Fide 2012 Ryparken
Kunst 3.
7 - 3
138369 19-06-19
kl. 21:00
F.C TIPONI Nørreport PDF Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 6
138422 20-06-19
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Bacchus BK Buddinge Skole
Buddinge Skole
3 - 0 UHT
138423 23-06-19
kl. 11:10
Brug Bolden F.C TIPONI Valby idrætspark 7
Kunst 41
5 - 3
138424 23-06-19
kl. 13:30
Fodboldskolen FC Patrick 1992 Kløvermarken 7
Kunst 41
8 - 0
138426 23-06-19
kl. 15:15
Nørreport PDF ABC Ryparken
Kunst 3.
4 - 1
138432 11-08-19
kl. 12:20
Real Renten Bona Fide 2012 Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 5
138429 12-08-19
kl. 17:30
F.C TIPONI FC Patrick 1992 Kløvermarken 7
Græs 59
5 - 1
138428 12-08-19
kl. 17:30
Bacchus BK Brug Bolden Kløvermarken 7
Græs 51
1 - 2
138431 13-08-19
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Nørreport PDF Buddinge Skole
Buddinge Skole
3 - 1
138439 17-08-19
kl. 12:40
ABC Boldklubben Søborg Ryparken
Kunst 3.
0 - 3 HHT
138435 17-08-19
kl. 13:50
Nørreport PDF F.C TIPONI Ryparken
Kunst 3.
3 - 0 UHT
138438 18-08-19
kl. 10:00
Real Renten Brug Bolden Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 5
138437 18-08-19
kl. 11:10
Bona Fide 2012 Fodboldskolen Valby idrætspark 7
Kunst 45
2 - 4
138445 25-08-19
kl. 10:00
Bacchus BK ABC Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 3 HHT
138441 31-08-19
kl. 12:40
FC Patrick 1992 Nørreport PDF Valby idrætspark 7
Kunst 40
138443 01-09-19
kl. 11:10
Brug Bolden Bona Fide 2012 Valby idrætspark 7
Kunst 44
138444 05-09-19
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Real Renten Buddinge Skole
Buddinge Skole
138447 08-09-19
kl. 15:15
Nørreport PDF Fodboldskolen Ryparken
Kunst 3.
138449 14-09-19
kl. 13:50
Bona Fide 2012 Boldklubben Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 45
138451 15-09-19
kl. 13:30
F.C TIPONI Bacchus BK Kløvermarken 7
Kunst 41
138450 15-09-19
kl. 13:30
Real Renten ABC Kløvermarken 7
Kunst 42
138455 20-09-19
kl. 17:30
Fodboldskolen Real Renten Kløvermarken 7
Kunst 43
138452 20-09-19
kl. 18:40
Bacchus BK Nørreport PDF Kløvermarken 7
Kunst 44
138454 21-09-19
kl. 11:30
FC Patrick 1992 Bona Fide 2012 Valby idrætspark 7
Kunst 42
138456 23-09-19
kl. 18:40
Brug Bolden ABC Valby idrætspark 7
Græs 1
138462 26-09-19
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Brug Bolden Buddinge Skole
Buddinge Skole
138459 27-09-19
kl. 18:40
Bona Fide 2012 F.C TIPONI Valby idrætspark 7
Kunst 41
138460 27-09-19
kl. 18:40
Real Renten FC Patrick 1992 Kløvermarken 7
Kunst 41
138461 29-09-19
kl. 12:20
ABC Fodboldskolen Ryparken
Kunst 3.
138472 03-10-19
kl. 18:00
Boldklubben Søborg FC Patrick 1992 Buddinge Skole
Buddinge Skole
138470 04-10-19
kl. 17:30
Real Renten Bacchus BK Kløvermarken 7
Kunst 43
138471 04-10-19
kl. 19:10
ABC F.C TIPONI Ryparken
Kunst 3.
138473 04-10-19
kl. 19:50
Brug Bolden Fodboldskolen Valby idrætspark 7
Kunst 45
138474 06-10-19
kl. 11:10
Nørreport PDF Bona Fide 2012 Ryparken
Kunst 3.
138466 09-10-19
kl. 17:30
FC Patrick 1992 ABC Valby idrætspark 7
Kunst 44
138464 09-10-19
kl. 19:50
Bacchus BK Bona Fide 2012 Kløvermarken 7
Kunst 43
138465 11-10-19
kl. 19:50
F.C TIPONI Real Renten Kløvermarken 7
Kunst 44
138467 11-10-19
kl. 19:50
Fodboldskolen Boldklubben Søborg Kløvermarken 7
Kunst 43
138476 16-10-19
kl. 17:30
Bacchus BK Fodboldskolen Kløvermarken 7
Kunst 42
138478 16-10-19
kl. 18:40
FC Patrick 1992 Brug Bolden Valby idrætspark 7
Kunst 42
138477 16-10-19
kl. 21:00
F.C TIPONI Boldklubben Søborg Kløvermarken 7
Kunst 41
138480 17-10-19
kl. 21:00
Real Renten Nørreport PDF Kløvermarken 7
Kunst 41
138485 20-10-19
kl. 12:20
Nørreport PDF Brug Bolden Ryparken
Kunst 3.
138487 21-10-19
kl. 17:30
Bona Fide 2012 ABC Valby idrætspark 7
Kunst 41
138483 21-10-19
kl. 21:00
Fodboldskolen F.C TIPONI Kløvermarken 7
Kunst 41
138482 21-10-19
kl. 21:00
FC Patrick 1992 Bacchus BK Valby idrætspark 7
Kunst 40
138492 25-10-19
kl. 19:10
ABC Nørreport PDF Ryparken
Kunst 3.
138488 27-10-19
kl. 10:00
Bacchus BK Boldklubben Søborg Kløvermarken 7
Kunst 41
138490 27-10-19
kl. 10:00
FC Patrick 1992 Fodboldskolen Valby idrætspark 7
Kunst 43
138489 27-10-19
kl. 12:20
F.C TIPONI Brug Bolden Kløvermarken 7
Kunst 42
138497 01-11-19
kl. 19:10
Nørreport PDF Boldklubben Søborg Ryparken
Kunst 3.
138498 02-11-19
kl. 11:30
Bona Fide 2012 Real Renten Valby idrætspark 7
Kunst 44
138495 02-11-19
kl. 12:40
FC Patrick 1992 F.C TIPONI Valby idrætspark 7
Kunst 44
138494 02-11-19
kl. 13:50
Brug Bolden Bacchus BK Valby idrætspark 7
Kunst 44