Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Kløvermarken 11 (1380)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
133853 11-08-18
kl. 11:30
11. A
A.
DJAF
OA
Bane-12
133854 11-08-18
kl. 13:20
11. A
A.
FBK
Lejre FC
Bane-12
133855 12-08-18
kl. 10:00
11. A
A.
Etihad FC
Pink Panthers
Bane-15
133851 12-08-18
kl. 11:45
11. A
A.
De Røde Djævle
Voldens IF
Bane-15
133584 16-08-18
kl. 17:30
11. Mester
Mester
Fremad Forsing
FC Misbrugsportalen
Bane-15
133858 18-08-18
kl. 11:30
11. A
A.
Turan F.C.
DJAF
Bane-12
133857 18-08-18
kl. 13:20
11. A
A.
Voldens IF
Fælledens BK
Bane-12
133583 19-08-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
KB Ribe
SC Boca Vista
Bane-12
132298 22-08-18
kl. 18:00
11. Pokal
Semi F-11
SBV09
Lejre FC
Bane-15
133866 25-08-18
kl. 11:30
11. A
A.
FBK
Etihad FC
Bane-12
133865 25-08-18
kl. 13:20
11. A
A.
DJAF
Pink Panthers
Bane-12
133575 26-08-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
Svendborg FC
Zebra 2.0
Bane-12
133863 27-08-18
kl. 17:30
11. A
A.
De Røde Djævle
OA
Bane-15
133870 02-09-18
kl. 11:30
11. A
A.
Voldens IF
DJAF
Bane-12
133873 02-09-18
kl. 13:20
11. A
A.
FBK
Panum SK
Bane-12
133588 03-09-18
kl. 18:55
11. Mester
Mester
BK Sømændene
KB Ribe
Bane-12
133587 03-09-18
kl. 17:15
11. Mester
Mester
Svendborg FC
BK Kapow
Bane-15
133911 05-09-18
kl. 17:30
11. A
A.
Turan F.C.
ABC
Bane-15
133877 07-09-18
kl. 17:15
11. A
A.
Etihad FC
Turan F.C.
Bane-12
133875 08-09-18
kl. 11:30
11. A
A.
DJAF
ABC
Bane-12
133876 08-09-18
kl. 13:20
11. A
A.
FBK
Voldens IF
Bane-12
133596 10-09-18
kl. 17:30
11. Mester
Mester
KB Ribe
Maskinen
Bane-12
133597 11-09-18
kl. 17:30
11. Mester
Mester
Fremad Forsing
EFE
Bane-15
133598 15-09-18
kl. 13:20
11. Mester
Mester
BK Sømændene
Cph. Celtic-1
Bane-12
133882 16-09-18
kl. 10:00
11. A
A.
Voldens IF
Etihad FC
Bane-12
133883 16-09-18
kl. 11:45
11. A
A.
Turan F.C.
Pink Panthers
Bane-12
133915 19-09-18
kl. 17:30
11. A
A.
DJAF
FBK
Bane-15
133887 23-09-18
kl. 10:00
11. A
A.
Etihad FC
ABC
Bane-12
133886 23-09-18
kl. 11:45
11. A
A.
FBK
Cph. Celtic-2
Bane-12
133889 23-09-18
kl. 10:00
11. A
A.
Voldens IF
OA
Bane-15
133890 23-09-18
kl. 11:45
11. A
A.
De Røde Djævle
Fælledens BK
Bane-15
133608 24-09-18
kl. 17:30
11. Mester
Mester
KB Ribe
EFE
Bane-12
133609 25-09-18
kl. 17:30
11. Mester
Mester
BK Sømændene
Svendborg FC
Bane-15
133914 26-09-18
kl. 17:15
11. A
A.
De Røde Djævle
Etihad FC
Bane-15
133894 29-09-18
kl. 11:30
11. A
A.
Voldens IF
Turan F.C.
Bane-12
133897 29-09-18
kl. 13:20
11. A
A.
DJAF
De Røde Djævle
Bane-12
133613 29-09-18
kl. 13:20
11. Mester
Mester
KB Ribe
BK Kapow
Bane-15
133612 30-09-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
Fremad Forsing
SBV09
Bane-12
133614 30-09-18
kl. 11:45
11. Mester
Mester
Svendborg FC
SC Boca Vista
Bane-12
133898 07-10-18
kl. 10:00
11. A
A.
Etihad FC
Cph. Celtic-2
Bane-12
133901 07-10-18
kl. 11:45
11. A
A.
De Røde Djævle
Turan F.C.
Bane-12
133906 13-10-18
kl. 11:30
11. A
A.
Voldens IF
Lejre FC
Bane-12
133907 13-10-18
kl. 13:20
11. A
A.
Turan F.C.
OA
Bane-12
133909 13-10-18
kl. 11:30
11. A
A.
FBK
Fælledens BK
Bane-15
133908 13-10-18
kl. 13:20
11. A
A.
Etihad FC
Panum SK
Bane-15
133625 14-10-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
Svendborg FC
KB Ribe
Bane-12
133626 14-10-18
kl. 11:45
11. Mester
Mester
BK Sømændene
Fremad Forsing
Bane-12
133916 21-10-18
kl. 10:00
11. A
A.
Turan F.C.
FBK
Bane-12
133921 21-10-18
kl. 11:45
11. A
A.
Etihad FC
DJAF
Bane-12
133923 27-10-18
kl. 11:30
11. A
A.
Voldens IF
ABC
Bane-10
133634 27-10-18
kl. 13:20
11. Mester
Mester
KB Ribe
Cph. Celtic-1
Bane-10
133922 27-10-18
kl. 11:30
11. A
A.
Turan F.C.
Cph. Celtic-2
Bane-12
133925 27-10-18
kl. 11:30
11. A
A.
DJAF
Lejre FC
Bane-15
133927 27-10-18
kl. 13:20
11. A
A.
De Røde Djævle
FBK
Bane-15
133637 28-10-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
Svendborg FC
Fremad Forsing
Bane-12
133639 28-10-18
kl. 11:45
11. Mester
Mester
BK Sømændene
Maskinen
Bane-12