Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Kløvermarken 11 (1380)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
135730 11-04-19
kl. 18:00
11. Mester
Mester
Maskinen
BK Kapow
Bane-15
138501 14-04-19
kl. 10:00
11. A
A.
Voldens IF
Zebra 2.0
Kunst 1
135729 14-04-19
kl. 11:45
11. Mester
Mester
Etihad FC
KB Ribe
Kunst 1
138500 14-04-19
kl. 13:30
11. A
A.
Fremad Forsing
Turan F.C.
Kunst 1
135733 15-04-19
kl. 18:00
11. Mester
Mester
Svendborg FC
Brug Bolden
Bane-12
135735 17-04-19
kl. 18:00
11. Mester
Mester
KB Ribe
BK Kapow
Bane-15
138503 18-04-19
kl. 13:30
11. A
A.
Fremad Forsing
Fælledens BK
Kunst 1
135734 20-04-19
kl. 11:45
11. Mester
Mester
De Røde Djævle
Etihad FC
Kunst 1
135738 22-04-19
kl. 12:20
11. Mester
Mester
BK Sømændene
Svendborg FC
Kunst 1
135741 24-04-19
kl. 18:00
11. Mester
Mester
KB Ribe
SBV09
Bane-12
138507 28-04-19
kl. 10:00
11. A
A.
Voldens IF
Turan F.C.
Kunst 1
135740 28-04-19
kl. 11:45
11. Mester
Mester
De Røde Djævle
BK Kapow
Kunst 1
138506 28-04-19
kl. 13:30
11. A
A.
Fremad Forsing
Panum SK
Kunst 1
135743 30-04-19
kl. 18:00
11. Mester
Mester
Svendborg FC
Cph. Celtic 1.
Bane-15
135746 04-05-19
kl. 13:20
11. Mester
Mester
KB Ribe
Lejre FC
Bane-12
138511 04-05-19
kl. 13:30
11. A
A.
Voldens IF
Fremad Forsing
Bane-15
135751 06-05-19
kl. 18:00
11. Mester
Mester
De Røde Djævle
Svendborg FC
Bane-15
135685 08-05-19
kl. 18:00
11. Pokal
1. Runde
Lejre FC
Fremad Forsing
Bane-12
135684 08-05-19
kl. 18:00
11. Pokal
1. Runde
Turan F.C.
BK Kapow
Bane-15
135757 11-05-19
kl. 10:00
11. Mester
Mester
KB Ribe
De Røde Djævle
Kunst 1
135753 11-05-19
kl. 11:45
11. Mester
Mester
Etihad FC
Cph. Celtic 1.
Kunst 1
135761 17-05-19
kl. 10:00
11. Mester
Mester
Svendborg FC
SBV09
Bane-15
135759 17-05-19
kl. 11:45
11. Mester
Mester
BK Sømændene
Etihad FC
Bane-15
135762 18-05-19
kl. 12:20
11. Mester
Mester
De Røde Djævle
SC Boca Vista
Kunst 1
135763 20-05-19
kl. 18:00
11. Mester
Mester
KB Ribe
Maskinen
Bane-15
135765 27-05-19
kl. 18:00
11. Mester
Mester
Etihad FC
Brug Bolden
Bane-12
135769 27-05-19
kl. 19:45
11. Mester
Mester
Maskinen
De Røde Djævle
Bane-12
135764 27-05-19
kl. 18:00
11. Mester
Mester
BK Sømændene
Lejre FC
Bane-15
138519 27-05-19
kl. 19:45
11. A
A.
Voldens IF
Panum SK
Bane-15
135771 30-05-19
kl. 10:00
11. Mester
Mester
Svendborg FC
Etihad FC
Bane-15
135773 03-06-19
kl. 18:00
11. Mester
Mester
De Røde Djævle
Brug Bolden
Bane-15
135774 03-06-19
kl. 19:45
11. Mester
Mester
KB Ribe
BK Sømændene
Bane-15
135697 05-06-19
kl. 18:00
11. Pokal
2. Runde
SBV09
Vinder 135685
Bane-12
135698 05-06-19
kl. 19:45
11. Pokal
2. Runde
Maskinen
Brug Bolden
Bane-12
135696 05-06-19
kl. 18:00
11. Pokal
2. Runde
Cph. Celtic 1.
KB Ribe
Bane-15
135695 05-06-19
kl. 19:45
11. Pokal
2. Runde
Vinder 135684
Svendborg FC
Bane-15
135780 08-06-19
kl. 10:00
11. Mester
Mester
Svendborg FC
Maskinen
Kunst 1
135778 08-06-19
kl. 11:45
11. Mester
Mester
BK Sømændene
De Røde Djævle
Kunst 1
138526 11-06-19
kl. 18:00
11. A
A.
Fremad Forsing
Voldens IF
Bane-15
135782 15-06-19
kl. 11:30
11. Mester
Mester
Svendborg FC
Lejre FC
Bane-12
138527 16-06-19
kl. 12:30
11. A
A.
Fremad Forsing
Zebra 2.0
Kunst 1
138529 16-06-19
kl. 14:15
11. A
A.
Voldens IF
Fælledens BK
Kunst 1
135786 17-06-19
kl. 18:00
11. Mester
Mester
KB Ribe
Brug Bolden
Bane-15
135787 17-06-19
kl. 19:45
11. Mester
Mester
De Røde Djævle
Cph. Celtic 1.
Bane-15
135789 22-06-19
kl. 10:00
11. Mester
Mester
Etihad FC
BK Kapow
Kunst 1
135791 22-06-19
kl. 11:45
11. Mester
Mester
Svendborg FC
KB Ribe
Kunst 1
138530 23-06-19
kl. 11:45
11. A
A.
Fremad Forsing
Turan F.C.
Bane-12
138531 23-06-19
kl. 11:45
11. A
A.
Voldens IF
Zebra 2.0
Bane-15
135792 23-06-19
kl. 13:30
11. Mester
Mester
BK Sømændene
Cph. Celtic 1.
Bane-15
135794 15-08-19
kl. 18:00
11. Mester
Mester
De Røde Djævle
Lejre FC
Bane-15
135798 17-08-19
kl. 11:30
11. Mester
Mester
BK Sømændene
SC Boca Vista
Kunst 1
135795 18-08-19
kl. 11:20
11. Mester
Mester
KB Ribe
Etihad FC
Kunst 1
138533 21-08-19
kl. 18:00
11. A
A.
Fremad Forsing
Fælledens BK
Bane-12