Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Spillested
>
Kampprogram
Kløvermarken 7 (1381)
Information
Kampprogram
Kampprogram
Periode
Kampnr.
Dato
Række / Pulje
Hjemmehold / Udehold
Bane
Resultat
152071
02-04-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-A.
FC Spitzberger
FC Bosna
Kunst 41
152467
02-04-24
kl. 21:10
7. Veteran.
Mester.
Newport County Cph.
Fionias Engle
Kunst 41
152468
02-04-24
kl. 20:00
7. Veteran.
Mester.
Lokomotivo
FC Mangfoldigt
Kunst 42
152469
02-04-24
kl. 21:10
7. Veteran.
Mester.
De Røde Djævle
Prografica AS
Kunst 42
152600
03-04-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-D.
Fulbo
Dynamo Fremad FK
Kunst 43
151939
03-04-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Holmen Okay
DD formerly known as BJ
Kunst 43
151940
03-04-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
Fremad Forsing
Voldens IF
Kunst 43
154184
03-04-24
kl. 21:00
7. B.
B-3.
FC Fynsk Forår
Brug Bolden Danmark
Kunst 43
154055
03-04-24
kl. 17:30
7. C.
C-4.
De Afdankede Løver
Kalas IF
Kunst 44
151942
03-04-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Fodboldorkestret
Vikingarna IF
Kunst 44
152601
03-04-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
DJON
SBV09.-2.
Kunst 44
154579
03-04-24
kl. 21:00
7. C.
C-2.
Padborg Idrætsklub
Fremad Forsing
Kunst 44
152204
04-04-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Meltdown
BK Kaw
Kunst 41
152207
04-04-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Krebsene
LF ReUnited
Kunst 41
153068
04-04-24
kl. 19:50
7. Master
MASTER
Fremad Forsing
SBV09
Kunst 41
154711
04-04-24
kl. 21:00
7. C.
C-3.
Guttes IF
Stranden Fremad
Kunst 41
154319
04-04-24
kl. 17:30
7. C.
C-1.
SK Slavia Nocturne
De Røde Djævle 1.
Kunst 42
152602
04-04-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-D.
Klub 664
Boldklubben Søborg
Kunst 42
154713
04-04-24
kl. 19:50
7. C.
C-3.
KU Studenteridræt
Middelmådig BK
Kunst 42
154715
04-04-24
kl. 21:00
7. C.
C-3.
FC HC
Hancock Athletic
Kunst 42
153787
05-04-24
kl. 17:30
7. B.
B-1.
Solens Børn
Pulat-Okin
Kunst 41
153523
05-04-24
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Firkantens Boldklub
Cph. Celtic
Kunst 41
153526
05-04-24
kl. 19:50
7. Master
SUPER
Trianglen
FC Frederiksberg
Kunst 41
152819
05-04-24
kl. 17:30
7. Veteran.
A.
Lokomotiv Omkast
Half Men Half Biscuits
Kunst 42
153262
05-04-24
kl. 18:40
7. Mester
7.Mester
Calcio Superiore
Yu-98
Kunst 42
154315
05-04-24
kl. 17:30
7. C.
C-1.
Knuden S & E
Hønses Favoritter
Kunst 43
154317
05-04-24
kl. 18:40
7. C.
C-1.
FC Skumtoget
Cph. Celtic 2.
Kunst 43
154318
05-04-24
kl. 19:50
7. C.
C-1.
FC Mad og Kaffe
Deportivo los Gorilas
Kunst 43
153527
05-04-24
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Røde Stjerne I.F.
BK Thor
Kunst 44
153790
05-04-24
kl. 19:50
7. B.
B-1.
Fingerbøllet BK
Præstø Og Omegn
Kunst 44
154581
06-04-24
kl. 10:00
7. C.
C-2.
Ol’ Boca Lads
Tjallans Boys BK
Kunst 41
153392
06-04-24
kl. 11:10
7. A.
A-1.
Boldklubben Smæk
Fru. Madsens Drenge
Kunst 41
154578
06-04-24
kl. 12:20
7. C.
C-2.
Bona Fide 2012
DTU Football
Kunst 41
154582
06-04-24
kl. 11:10
7. C.
C-2.
AFUF
Joga Bonito C.F.
Kunst 42
154052
06-04-24
kl. 12:20
7. C.
C-4.
A-holdet
Bølgen BK
Kunst 42
154183
06-04-24
kl. 10:00
7. B.
B-3.
KBH. Vendsyssel
Kjøbenhavns Fodboldlaug
Kunst 43
154186
06-04-24
kl. 11:10
7. B.
B-3.
IF Copenhagen
B.K. Catenaccio
Kunst 43
153259
06-04-24
kl. 11:10
7. Mester
7.Mester
Spurvene
Den Lilla Hær
Kunst 44
153263
06-04-24
kl. 12:20
7. Mester
7.Mester
Rejseholdet
FC Island
Kunst 44
153920
07-04-24
kl. 10:00
7. B.
B-2.
FC Boldklub
The Be Sharps
Kunst 44
154449
07-04-24
kl. 11:10
7. D.
D-1.
Koch'ens Drenge
De Grønne Slagtere IF
Kunst 44
151946
08-04-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-M.
Voldens IF
De Grønne Budes Boldklub
Kunst 41
154851
08-04-24
kl. 21:10
7. Veteran.
Super. Mester
Fodboldorkestret
Sunclass Airlines
Kunst 41
151947
08-04-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-M.
FF Ejder Brigaden
Fodboldorkestret
Kunst 42
153789
08-04-24
kl. 21:10
7. B.
B-1.
F. C. Snakes
Grooming IF
Kunst 42
151949
09-04-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-M.
De Røde Djævle
Den Fri Forening
Kunst 41
153393
09-04-24
kl. 21:10
7. A.
A-1.
Copenhagen Gigolos
Cph. Celtic 1.
Kunst 41
152212
09-04-24
kl. 21:10
7. Old-Boys.
OB-C.
Farmors Drenge
FC Krebsene
Kunst 42
152345
10-04-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-B.
Torpedo 04
Los Pumas
Kunst 43
152475
10-04-24
kl. 18:40
7. Veteran.
Mester.
Prografica AS
BK SK-06
Kunst 43
153091
10-04-24
kl. 19:50
7. Master
MASTER
Vesterbro 99
Hovedstadens Jernbane-Idræt
Kunst 43
154320
10-04-24
kl. 21:10
7. C.
C-1.
Søgårdsskolen
Knuden S & E
Kunst 43
153536
10-04-24
kl. 17:30
7. Master
SUPER
Trianglen
Fremad Forsing
Kunst 44
154854
10-04-24
kl. 18:40
7. Veteran.
Super. Mester
Trianglen
B 1901, København
Kunst 44
153537
10-04-24
kl. 19:50
7. Master
SUPER
Røde Stjerne I.F.
GF 76 Fodbold
Kunst 44
152611
11-04-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-D.
DJON
FFOFT
Kunst 41
152612
11-04-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-D.
Klub 664
Dynamo Fremad FK
Kunst 41
152615
11-04-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
Mandhaftig Puma FC
Funny Party Boys
Kunst 41
153267
11-04-24
kl. 17:30
7. Mester
7.Mester
Ålenes FF
Calcio Superiore
Kunst 42
154057
11-04-24
kl. 18:40
7. C.
C-4.
RC Deportivo Delirium
A-holdet
Kunst 42
154058
11-04-24
kl. 19:50
7. C.
C-4.
Bølgen BK
Svaneke Boldklub
Kunst 42
154457
12-04-24
kl. 17:30
7. D.
D-1.
FC Fagusti
SVBG 03
Kunst 41
154455
12-04-24
kl. 18:40
7. D.
D-1.
De Grønne Slagtere IF
Los Gigantos
Kunst 41
154193
12-04-24
kl. 18:40
7. B.
B-3.
2300 Flames IF
Rohan FC
Kunst 42
154059
12-04-24
kl. 19:50
7. C.
C-4.
FC Midlertidig
BK Batmann
Kunst 42
153929
12-04-24
kl. 17:30
7. B.
B-2.
GIG.Com Penguins
Streetmanager 2
Kunst 43
154060
12-04-24
kl. 18:40
7. C.
C-4.
De Røde Djævle 2.
De Afdankede Løver
Kunst 43
154192
12-04-24
kl. 19:50
7. B.
B-3.
B.K. Catenaccio
Sideline FC
Kunst 43
153924
12-04-24
kl. 17:30
7. B.
B-2.
FC Wilson
Absalons Boldklub af 2012
Kunst 44
153925
12-04-24
kl. 18:40
7. B.
B-2.
Boca Boldisch
FC Boldklub
Kunst 44
154188
12-04-24
kl. 19:50
7. B.
B-3.
FBK
KBH. Vendsyssel
Kunst 44
154325
13-04-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
De Røde Djævle 1.
Hazara FC
Kunst 41
154452
13-04-24
kl. 11:10
7. D.
D-1.
Stiv kuling
FC Ellas
Kunst 41
153795
13-04-24
kl. 12:20
7. B.
B-1.
Grooming IF
Fingerbøllet BK
Kunst 41
154453
13-04-24
kl. 11:10
7. D.
D-1.
Deportivo FK
Øster Vold FF
Kunst 42
154454
13-04-24
kl. 12:20
7. D.
D-1.
Balletholdet
Koch'ens Drenge
Kunst 42
154321
13-04-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
Hønses Favoritter
SIF Hovedstaden
Kunst 43
154322
13-04-24
kl. 11:10
7. C.
C-1.
Idrætsklubben i Form
FC Skumtoget
Kunst 43
153796
13-04-24
kl. 12:20
7. B.
B-1.
Præstø Og Omegn
Escøbar Boys
Kunst 43
153662
13-04-24
kl. 10:00
7. A.
A-2.
Albicelestes CPH
FC Westwood
Kunst 44
153664
13-04-24
kl. 11:10
7. A.
A-2.
FC Horn
Team Blau
Kunst 44
154324
13-04-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Deportivo los Gorilas
SK Slavia Nocturne
Kunst 44
154717
14-04-24
kl. 10:00
7. C.
C-3.
Stranden Fremad
Fox United
Kunst 43
153398
14-04-24
kl. 11:10
7. A.
A-1.
Fru. Madsens Drenge
Copenhagen Gigolos
Kunst 43
154721
14-04-24
kl. 10:00
7. C.
C-3.
Hancock Athletic
1885
Kunst 44
154718
14-04-24
kl. 11:10
7. C.
C-3.
Yung G's FC
KU Studenteridræt
Kunst 44
152217
15-04-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Krebsene
FC 7400
Kunst 41
154588
15-04-24
kl. 21:10
7. C.
C-2.
Joga Bonito C.F.
Puskas FC
Kunst 41
154861
15-04-24
kl. 20:00
7. Veteran.
Super. Mester
Trianglen
FC Freon
Kunst 42
151952
17-04-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Fodboldorkestret
Voldens IF
Kunst 43
152605
17-04-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
FFOFT
Fulbo
Kunst 43
152606
17-04-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-D.
Dynamo Fremad FK
DJON
Kunst 44
153054
17-04-24
kl. 18:40
7. Master
MASTER
Vesterbro 99
Cph. Celtic
Kunst 44
152350
18-04-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-B.
Torpedo 04
FC Telerepair
Kunst 41
152479
18-04-24
kl. 18:40
7. Veteran.
Mester.
De Røde Djævle
Fionias Engle
Kunst 41
153272
18-04-24
kl. 19:50
7. Mester
7.Mester
Calcio Superiore
BUK
Kunst 41
153273
18-04-24
kl. 21:00
7. Mester
7.Mester
Rejseholdet
Ålenes FF
Kunst 41
154459
18-04-24
kl. 17:30
7. D.
D-1.
Koch'ens Drenge
Deportivo FK
Kunst 42
153530
18-04-24
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Fremad Forsing
FC Utterslev
Kunst 42
154462
18-04-24
kl. 19:50
7. D.
D-1.
FC Fagusti
Club Atletico Boca Juniors
Kunst 42
154196
18-04-24
kl. 21:00
7. B.
B-3.
IF Copenhagen
Brug Bolden Danmark
Kunst 42
154591
19-04-24
kl. 17:30
7. C.
C-2.
Ol’ Boca Lads
Fremad Forsing
Kunst 44
154592
19-04-24
kl. 18:40
7. C.
C-2.
AFUF
FC Sailing Lads
Kunst 44
151954
19-04-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
De Røde Djævle
Vikingarna IF
Kunst 44
153930
20-04-24
kl. 10:00
7. B.
B-2.
FC Boldklub
FC Wilson
Kunst 43
154065
20-04-24
kl. 11:10
7. C.
C-4.
De Afdankede Løver
FC Midlertidig
Kunst 43
154595
20-04-24
kl. 12:20
7. C.
C-2.
Bona Fide 2012
Padborg Idrætsklub
Kunst 43
154330
21-04-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
De Røde Djævle 1.
Deportivo los Gorilas
Kunst 41
154723
21-04-24
kl. 11:10
7. C.
C-3.
KU Studenteridræt
Stranden Fremad
Kunst 41
154726
21-04-24
kl. 12:20
7. C.
C-3.
Hancock Athletic
FC Land
Kunst 41
154327
21-04-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
FC Skumtoget
Hønses Favoritter
Kunst 43
154328
21-04-24
kl. 11:10
7. C.
C-1.
FC Mad og Kaffe
Idrætsklubben i Form
Kunst 43
154329
21-04-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
SK Slavia Nocturne
Cph. Celtic 2.
Kunst 43
154194
21-04-24
kl. 11:10
7. B.
B-3.
FC Fynsk Forår
FBK
Kunst 44
154198
21-04-24
kl. 12:20
7. B.
B-3.
2300 Flames IF
B.K. Catenaccio
Kunst 44
152223
22-04-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-C.
Farmors Drenge
Discipline Department
Kunst 41
153403
22-04-24
kl. 21:10
7. A.
A-1.
Copenhagen Gigolos
De Håndplukkede
Kunst 41
153799
22-04-24
kl. 20:00
7. B.
B-1.
F. C. Snakes
Pulat-Okin
Kunst 42
153800
22-04-24
kl. 21:10
7. B.
B-1.
Fingerbøllet BK
Real Tist
Kunst 42
152829
24-04-24
kl. 17:30
7. Veteran.
A.
Lokomotiv Omkast
BUK
Kunst 43
152616
24-04-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-D.
FFOFT
Mandhaftig Puma FC
Kunst 43
152617
24-04-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
Dynamo Fremad FK
Funny Party Boys
Kunst 43
154725
24-04-24
kl. 17:30
7. C.
C-3.
FC HC
Middelmådig BK
Kunst 44
153060
24-04-24
kl. 18:40
7. Master
MASTER
Fremad Forsing
Boldklubben Søborg
Kunst 44
153541
24-04-24
kl. 19:50
7. Master
SUPER
Fremad Forsing
Firkantens Boldklub
Kunst 44
151957
25-04-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-M.
Voldens IF
Holmen Okay
Kunst 41
151958
25-04-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
FF Ejder Brigaden
Fremad Forsing
Kunst 41
151960
25-04-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
De Røde Djævle
Fodboldorkestret
Kunst 41
152356
25-04-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-B.
Torpedo 04
Vikingen
Kunst 42
152486
25-04-24
kl. 18:40
7. Veteran.
Mester.
Prografica AS
Lokomotivo
Kunst 42
154868
25-04-24
kl. 19:50
7. Veteran.
Super. Mester
Fodboldorkestret
Trianglen
Kunst 42
154203
27-04-24
kl. 10:00
7. B.
B-3.
B.K. Catenaccio
Nordatlantisk BK
Kunst 41
154204
27-04-24
kl. 11:10
7. B.
B-3.
2300 Flames IF
IF Copenhagen
Kunst 41
154205
27-04-24
kl. 12:20
7. B.
B-3.
FBK
Sideline FC
Kunst 41
154729
27-04-24
kl. 10:00
7. C.
C-3.
Yung G's FC
Guttes IF
Kunst 42
154728
27-04-24
kl. 11:10
7. C.
C-3.
Stranden Fremad
1885
Kunst 42
153806
27-04-24
kl. 10:00
7. B.
B-1.
Grooming IF
Skurvognen FC
Kunst 43
153278
27-04-24
kl. 11:10
7. Mester
7.Mester
Ålenes FF
Streetmanager 1
Kunst 43
153807
27-04-24
kl. 12:20
7. B.
B-1.
Præstø Og Omegn
F. C. Snakes
Kunst 43
153673
27-04-24
kl. 10:00
7. A.
A-2.
Albicelestes CPH
Partizan Kaukasus
Kunst 44
153675
27-04-24
kl. 11:10
7. A.
A-2.
FC Horn
FC Westwood
Kunst 44
154469
27-04-24
kl. 12:20
7. D.
D-1.
Stiv kuling
Kondiklubben United FC
Kunst 44
154070
28-04-24
kl. 10:00
7. C.
C-4.
FC Midlertidig
A-holdet
Kunst 41
154069
28-04-24
kl. 11:10
7. C.
C-4.
Bølgen BK
FC Islev
Kunst 41
154068
28-04-24
kl. 12:20
7. C.
C-4.
RC Deportivo Delirium
Union Cerveza
Kunst 41
154732
28-04-24
kl. 10:00
7. C.
C-3.
Hancock Athletic
BK Sidste Chance
Kunst 42
154464
28-04-24
kl. 11:10
7. D.
D-1.
Deportivo FK
SVBG 03
Kunst 42
154465
28-04-24
kl. 12:20
7. D.
D-1.
Balletholdet
FC Ellas
Kunst 42
154466
28-04-24
kl. 13:30
7. D.
D-1.
De Grønne Slagtere IF
Øster Vold FF
Kunst 42
153940
28-04-24
kl. 10:00
7. B.
B-2.
GIG.Com Penguins
Nørreport PDF
Kunst 43
153941
28-04-24
kl. 11:10
7. B.
B-2.
FC Wilson
Motor 08
Kunst 43
154071
28-04-24
kl. 12:20
7. C.
C-4.
De Røde Djævle 2.
Svaneke Boldklub
Kunst 43
153936
28-04-24
kl. 10:00
7. B.
B-2.
Boca Boldisch
Streetmanager 2
Kunst 44
154468
28-04-24
kl. 12:20
7. D.
D-1.
FC Fagusti
Los Gigantos
Kunst 44
154337
29-04-24
kl. 17:30
7. C.
C-1.
Søgårdsskolen
SK Slavia Nocturne
Græs 51
154332
29-04-24
kl. 18:40
7. C.
C-1.
Hønses Favoritter
Hazara FC
Græs 51
154333
29-04-24
kl. 17:30
7. C.
C-1.
Idrætsklubben i Form
Knuden S & E
Græs 58
154335
29-04-24
kl. 18:40
7. C.
C-1.
Deportivo los Gorilas
FC Skumtoget
Græs 58
153064
29-04-24
kl. 20:00
7. Master
MASTER
Vesterbro 99
Fremad Forsing
Kunst 41
154336
29-04-24
kl. 21:10
7. C.
C-1.
De Røde Djævle 1.
FC Mad og Kaffe
Kunst 41
152228
30-04-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Meltdown
Farmors Drenge
Kunst 41
152095
02-05-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-A.
FC Spitzberger
Stokehagen FC
Kunst 41
152491
02-05-24
kl. 18:40
7. Veteran.
Mester.
Newport County Cph.
Prografica AS
Kunst 41
152622
02-05-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
Mandhaftig Puma FC
Dynamo Fremad FK
Kunst 41
152625
02-05-24
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OB-D.
DJON
FF 03
Kunst 41
152492
02-05-24
kl. 17:30
7. Veteran.
Mester.
Lokomotivo
TB Watford
Kunst 42
152493
02-05-24
kl. 18:40
7. Veteran.
Mester.
De Røde Djævle
Cph. Celtic
Kunst 42
152624
02-05-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
Fulbo
Boldklubben Søborg
Kunst 42
152626
02-05-24
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OB-D.
Klub 664
Hakoah
Kunst 42
153547
03-05-24
kl. 17:30
7. Master
SUPER
Firkantens Boldklub
GF 76 Fodbold
Kunst 41
151963
03-05-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Holmen Okay
FF Ejder Brigaden
Kunst 41
151964
03-05-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
Fremad Forsing
Vikingarna IF
Kunst 41
153286
03-05-24
kl. 18:40
7. Mester
7.Mester
Calcio Superiore
Rejseholdet
Kunst 42
151966
03-05-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
Fodboldorkestret
SilverFox FC
Kunst 42
153947
03-05-24
kl. 17:30
7. B.
B-2.
Boca Boldisch
FC Wilson
Kunst 43
153550
03-05-24
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Trianglen
Røde Stjerne I.F.
Kunst 43
153813
03-05-24
kl. 19:50
7. B.
B-1.
F. C. Snakes
Menerfirs
Kunst 43
154606
03-05-24
kl. 17:30
7. C.
C-2.
AFUF
Puskas FC
Kunst 44
154473
03-05-24
kl. 18:40
7. D.
D-1.
Koch'ens Drenge
FC Fagusti
Kunst 44
154475
03-05-24
kl. 19:50
7. D.
D-1.
Deportivo FK
Stiv kuling
Kunst 44
154735
04-05-24
kl. 11:10
7. C.
C-3.
Guttes IF
Middelmådig BK
Kunst 41
154607
04-05-24
kl. 12:20
7. C.
C-2.
Fremad Forsing
DTU Football
Kunst 41
154602
04-05-24
kl. 10:00
7. C.
C-2.
Bona Fide 2012
FC Sailing Lads
Kunst 42
154737
04-05-24
kl. 11:10
7. C.
C-3.
KU Studenteridræt
Hancock Athletic
Kunst 42
154739
04-05-24
kl. 12:20
7. C.
C-3.
Stranden Fremad
HSK Croatia Copenhagen
Kunst 42
153811
04-05-24
kl. 10:00
7. B.
B-1.
Solens Børn
Grooming IF
Kunst 43
153814
04-05-24
kl. 12:20
7. B.
B-1.
Fingerbøllet BK
Escøbar Boys
Kunst 43
154605
04-05-24
kl. 10:00
7. C.
C-2.
Ol’ Boca Lads
Næverlyhillz IF
Kunst 44
154603
04-05-24
kl. 11:10
7. C.
C-2.
Padborg Idrætsklub
Tjallans Boys BK
Kunst 44
154076
05-05-24
kl. 10:00
7. C.
C-4.
A-holdet
De Røde Djævle 2.
Kunst 41
154339
05-05-24
kl. 11:10
7. C.
C-1.
Knuden S & E
Cph. Celtic 2.
Kunst 41
154210
05-05-24
kl. 12:20
7. B.
B-3.
IF Copenhagen
Sideline FC
Kunst 41
154341
05-05-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
FC Skumtoget
De Røde Djævle 1.
Kunst 42
154342
05-05-24
kl. 11:10
7. C.
C-1.
FC Mad og Kaffe
SK Slavia Nocturne
Kunst 42
154343
05-05-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Hønses Favoritter
Søgårdsskolen
Kunst 42
153416
05-05-24
kl. 10:00
7. A.
A-1.
Boldklubben Smæk
FinKont United
Kunst 43
153417
05-05-24
kl. 11:10
7. A.
A-1.
Copenhagen Gigolos
Angeli Dei Østerbro
Kunst 43
154208
05-05-24
kl. 12:20
7. B.
B-3.
FC Fynsk Forår
B.K. Catenaccio
Kunst 43
154207
05-05-24
kl. 12:20
7. B.
B-3.
KBH. Vendsyssel
Gutterne FC
Kunst 44
152233
06-05-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-C.
Farmors Drenge
Tempo
Kunst 41
153074
06-05-24
kl. 21:10
7. Master
MASTER
Vesterbro 99
Boldklubben Søborg
Kunst 41
152235
06-05-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Krebsene
Discipline Department
Kunst 42
153283
06-05-24
kl. 21:10
7. Mester
7.Mester
Spurvene
Ålenes FF
Kunst 42
151968
07-05-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-M.
FF Ejder Brigaden
Den Fri Forening
Kunst 41
154476
07-05-24
kl. 21:10
7. D.
D-1.
De Grønne Slagtere IF
SVBG 03
Kunst 41
151970
07-05-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-M.
De Røde Djævle
Fremad Forsing
Kunst 42
154478
07-05-24
kl. 21:10
7. D.
D-1.
FC Fagusti
Øster Vold FF
Kunst 42
152366
08-05-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-B.
Torpedo 04
FC Popcorn
Kunst 43
152496
08-05-24
kl. 18:40
7. Veteran.
Mester.
Prografica AS
FC Veto
Kunst 43
154876
08-05-24
kl. 19:50
7. Veteran.
Super. Mester
Trianglen
Sydens Feriehuse Fodbold
Kunst 43
154609
08-05-24
kl. 21:00
7. C.
C-2.
Joga Bonito C.F.
Padborg Idrætsklub
Kunst 43
154480
08-05-24
kl. 17:30
7. D.
D-1.
Stiv kuling
Los Gigantos
Kunst 44
152633
08-05-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
FFOFT
Dynamo Fremad FK
Kunst 44
154481
08-05-24
kl. 21:00
7. D.
D-1.
Deportivo FK
Balletholdet
Kunst 44
154743
10-05-24
kl. 17:30
7. C.
C-3.
FC HC
KU Studenteridræt
Kunst 43
154742
10-05-24
kl. 18:40
7. C.
C-3.
Hancock Athletic
Fox United
Kunst 43
154745
10-05-24
kl. 19:50
7. C.
C-3.
Stranden Fremad
Yung G's FC
Kunst 43
154346
11-05-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
De Røde Djævle 1.
SIF Hovedstaden
Kunst 43
154349
11-05-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
Hønses Favoritter
Idrætsklubben i Form
Kunst 44
154347
11-05-24
kl. 11:10
7. C.
C-1.
SK Slavia Nocturne
FC Skumtoget
Kunst 44
154345
11-05-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Deportivo los Gorilas
Knuden S & E
Kunst 44
154081
12-05-24
kl. 10:00
7. C.
C-4.
De Røde Djævle 2.
FC Islev
Kunst 41
154080
12-05-24
kl. 11:10
7. C.
C-4.
FC Midlertidig
Union Cerveza
Kunst 41
153950
12-05-24
kl. 12:20
7. B.
B-2.
GIG.Com Penguins
FC Boldklub
Kunst 41
154083
12-05-24
kl. 10:00
7. C.
C-4.
De Afdankede Løver
Svaneke Boldklub
Kunst 42
154085
12-05-24
kl. 11:10
7. C.
C-4.
RC Deportivo Delirium
Bølgen BK
Kunst 42
153953
12-05-24
kl. 12:20
7. B.
B-2.
Boca Boldisch
The Be Sharps
Kunst 42
154213
12-05-24
kl. 10:00
7. B.
B-3.
B.K. Catenaccio
KBH. Vendsyssel
Kunst 43
153817
12-05-24
kl. 11:10
7. B.
B-1.
Præstø Og Omegn
Solens Børn
Kunst 43
153952
12-05-24
kl. 12:20
7. B.
B-2.
FC Wilson
Nørreport PDF
Kunst 43
154214
12-05-24
kl. 10:00
7. B.
B-3.
2300 Flames IF
FC Fynsk Forår
Kunst 44
153816
12-05-24
kl. 11:10
7. B.
B-1.
Grooming IF
Lokomotiv LarsbertoCarlos
Kunst 44
153685
12-05-24
kl. 12:20
7. A.
A-2.
FC Horn
Partizan Kaukasus
Kunst 44
154216
13-05-24
kl. 20:00
7. B.
B-3.
FBK
IF Copenhagen
Kunst 41
154486
13-05-24
kl. 21:10
7. D.
D-1.
De Grønne Slagtere IF
Deportivo FK
Kunst 41
154487
13-05-24
kl. 20:00
7. D.
D-1.
Balletholdet
Stiv kuling
Kunst 42
154348
13-05-24
kl. 21:10
7. C.
C-1.
Søgårdsskolen
FC Mad og Kaffe
Kunst 42
152503
14-05-24
kl. 20:00
7. Veteran.
Mester.
Newport County Cph.
Cph. Celtic
Kunst 41
152504
14-05-24
kl. 21:10
7. Veteran.
Mester.
Lokomotivo
FC Gaulois
Kunst 41
152505
14-05-24
kl. 20:00
7. Veteran.
Mester.
De Røde Djævle
BK SK-06
Kunst 42
152506
14-05-24
kl. 21:10
7. Veteran.
Mester.
Prografica AS
Fionias Engle
Kunst 42
152637
15-05-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-D.
DJON
Klub 664
Kunst 43
152240
15-05-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Meltdown
FC Krebsene
Kunst 43
152634
15-05-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
Mandhaftig Puma FC
Boldklubben Søborg
Kunst 43
154485
15-05-24
kl. 17:30
7. D.
D-1.
Koch'ens Drenge
Los Gigantos
Kunst 44
152636
15-05-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-D.
Fulbo
Hakoah
Kunst 44
151975
16-05-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-M.
Holmen Okay
De Røde Djævle
Kunst 41
151976
16-05-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Fremad Forsing
SilverFox FC
Kunst 41
151978
16-05-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
FF Ejder Brigaden
DD formerly known as BJ
Kunst 41
152107
16-05-24
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OB-A.
FC Spitzberger
CFC
Kunst 41
152847
16-05-24
kl. 17:30
7. Veteran.
A.
Lokomotiv Omkast
Gribben Fodbold
Kunst 42
153291
16-05-24
kl. 18:40
7. Mester
7.Mester
Rejseholdet
KAFF
Kunst 42
154090
16-05-24
kl. 19:50
7. C.
C-4.
FC Midlertidig
RC Deportivo Delirium
Kunst 42
154088
16-05-24
kl. 21:00
7. C.
C-4.
A-holdet
De Afdankede Løver
Kunst 42
153555
17-05-24
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Røde Stjerne I.F.
FC Utterslev
Kunst 42
153288
17-05-24
kl. 19:50
7. Mester
7.Mester
Ålenes FF
NV Galaxy
Kunst 42
153823
17-05-24
kl. 17:30
7. B.
B-1.
Solens Børn
Menerfirs
Kunst 43
153825
17-05-24
kl. 18:40
7. B.
B-1.
F. C. Snakes
Fingerbøllet BK
Kunst 43
153826
17-05-24
kl. 19:50
7. B.
B-1.
Grooming IF
Pulat-Okin
Kunst 43
153428
17-05-24
kl. 18:40
7. A.
A-1.
Boldklubben Smæk
Tabercamp FC
Kunst 44
153429
17-05-24
kl. 19:50
7. A.
A-1.
Copenhagen Gigolos
Boldklubben Folehaven
Kunst 44
154615
18-05-24
kl. 11:10
7. C.
C-2.
Padborg Idrætsklub
Næverlyhillz IF
Kunst 41
154617
18-05-24
kl. 12:20
7. C.
C-2.
Ol’ Boca Lads
AFUF
Kunst 41
154614
18-05-24
kl. 10:00
7. C.
C-2.
Bona Fide 2012
Joga Bonito C.F.
Kunst 43
154220
18-05-24
kl. 11:10
7. B.
B-3.
FC Fynsk Forår
Sideline FC
Kunst 44
154219
18-05-24
kl. 12:20
7. B.
B-3.
KBH. Vendsyssel
2300 Flames IF
Kunst 44
154351
20-05-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
Knuden S & E
De Røde Djævle 1.
Kunst 41
154353
20-05-24
kl. 11:10
7. C.
C-1.
FC Skumtoget
FC Mad og Kaffe
Kunst 41
154355
20-05-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Idrætsklubben i Form
Søgårdsskolen
Kunst 41
154747
20-05-24
kl. 10:00
7. C.
C-3.
Guttes IF
Hancock Athletic
Kunst 42
154749
20-05-24
kl. 11:10
7. C.
C-3.
KU Studenteridræt
BK Sidste Chance
Kunst 42
154751
20-05-24
kl. 12:20
7. C.
C-3.
Yung G's FC
HSK Croatia Copenhagen
Kunst 42
152245
21-05-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Krebsene
Tempo
Kunst 41
153956
21-05-24
kl. 21:10
7. B.
B-2.
FC Boldklub
Motor 08
Kunst 41
154097
21-05-24
kl. 20:00
7. C.
C-4.
Bølgen BK
FC Midlertidig
Kunst 42
154488
21-05-24
kl. 21:10
7. D.
D-1.
Koch'ens Drenge
SVBG 03
Kunst 42
152508
22-05-24
kl. 17:30
7. Veteran.
Mester.
De Røde Djævle
FC Veto
Kunst 43
154890
22-05-24
kl. 18:40
7. Veteran.
Super. Mester
Fodboldorkestret
FC Internationale
Kunst 43
154093
22-05-24
kl. 19:50
7. C.
C-4.
De Afdankede Løver
FC Islev
Kunst 43
154096
22-05-24
kl. 17:30
7. C.
C-4.
RC Deportivo Delirium
De Røde Djævle 2.
Kunst 44
153559
22-05-24
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Firkantens Boldklub
BK Thor
Kunst 44
153563
22-05-24
kl. 19:50
7. Master
SUPER
Fremad Forsing
Boldklubben Cito
Kunst 44
154620
23-05-24
kl. 17:30
7. C.
C-2.
Ol’ Boca Lads
Bona Fide 2012
Græs 58
154491
23-05-24
kl. 18:40
7. D.
D-1.
Stiv kuling
FC Fagusti
Græs 58
152640
23-05-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-D.
DJON
Mandhaftig Puma FC
Kunst 41
151982
23-05-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Fodboldorkestret
Fremad Forsing
Kunst 41
151985
23-05-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
Voldens IF
FF Ejder Brigaden
Kunst 41
153432
23-05-24
kl. 21:00
7. A.
A-1.
Copenhagen Gigolos
FC Kogle
Kunst 41
152642
23-05-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-D.
Klub 664
Fulbo
Kunst 42
152644
23-05-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-D.
FFOFT
Boldklubben Søborg
Kunst 42
152645
23-05-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
Dynamo Fremad FK
SBV09.-2.
Kunst 42
154891
23-05-24
kl. 21:00
7. Veteran.
Super. Mester
Trianglen
Dynamo Stüring
Kunst 42
154492
24-05-24
kl. 17:30
7. D.
D-1.
Deportivo FK
Club Atletico Boca Juniors
Kunst 44
154622
24-05-24
kl. 18:40
7. C.
C-2.
AFUF
PAN Fodbold
Kunst 44
154493
24-05-24
kl. 19:50
7. D.
D-1.
Balletholdet
De Grønne Slagtere IF
Kunst 44
153701
25-05-24
kl. 10:00
7. A.
A-2.
Albicelestes CPH
Tiim Dennis
Kunst 43
153828
25-05-24
kl. 11:10
7. B.
B-1.
F. C. Snakes
Lokomotiv LarsbertoCarlos
Kunst 43
153830
25-05-24
kl. 12:20
7. B.
B-1.
Fingerbøllet BK
Skurvognen FC
Kunst 43
153437
25-05-24
kl. 10:00
7. A.
A-1.
Fru. Madsens Drenge
Cph. Celtic 1.
Kunst 44
153295
25-05-24
kl. 11:10
7. Mester
7.Mester
Spurvene
FC Island
Kunst 44
153298
25-05-24
kl. 12:20
7. Mester
7.Mester
Ålenes FF
Den Lilla Hær
Kunst 44
154757
26-05-24
kl. 11:10
7. C.
C-3.
Yung G's FC
Middelmådig BK
Kunst 41
154756
26-05-24
kl. 12:20
7. C.
C-3.
Stranden Fremad
FC Land
Kunst 41
154227
26-05-24
kl. 11:10
7. B.
B-3.
FBK
2300 Flames IF
Kunst 43
154226
26-05-24
kl. 12:20
7. B.
B-3.
IF Copenhagen
FC Fynsk Forår
Kunst 43
154752
26-05-24
kl. 13:30
7. C.
C-3.
KU Studenteridræt
1885
Kunst 43
153963
26-05-24
kl. 12:20
7. B.
B-2.
FC Wilson
GIG.Com Penguins
Kunst 44
154356
27-05-24
kl. 17:30
7. C.
C-1.
FC Skumtoget
Hazara FC
Græs 51
154357
27-05-24
kl. 18:40
7. C.
C-1.
SK Slavia Nocturne
Knuden S & E
Græs 51
154753
27-05-24
kl. 19:50
7. C.
C-3.
FC HC
Guttes IF
Græs 51
154358
27-05-24
kl. 17:30
7. C.
C-1.
FC Mad og Kaffe
SIF Hovedstaden
Græs 58
154359
27-05-24
kl. 18:40
7. C.
C-1.
Søgårdsskolen
De Røde Djævle 1.
Græs 58
152254
27-05-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Krebsene
BK Kaw
Kunst 41
152119
27-05-24
kl. 21:10
7. Old-Boys.
OB-A.
FC Spitzberger
Kbh Chang
Kunst 41
154360
27-05-24
kl. 20:00
7. C.
C-1.
Hønses Favoritter
Deportivo los Gorilas
Kunst 42
154361
27-05-24
kl. 21:10
7. C.
C-1.
Idrætsklubben i Form
Cph. Celtic 2.
Kunst 42
152387
28-05-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-B.
Torpedo 04
F. C. Rut
Kunst 41
154102
28-05-24
kl. 21:10
7. C.
C-4.
De Afdankede Løver
Bølgen BK
Kunst 41
152515
29-05-24
kl. 17:30
7. Veteran.
Mester.
Newport County Cph.
De Røde Djævle
Kunst 43
151991
29-05-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
De Røde Djævle
FF Ejder Brigaden
Kunst 43
151987
29-05-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
Holmen Okay
De Grønne Budes Boldklub
Kunst 43
152649
29-05-24
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OB-D.
Klub 664
FFOFT
Kunst 43
152646
29-05-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-D.
Mandhaftig Puma FC
Fulbo
Kunst 44
151989
29-05-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Fodboldorkestret
DD formerly known as BJ
Kunst 44
153094
29-05-24
kl. 19:50
7. Master
MASTER
Fremad Forsing
Cph. Celtic
Kunst 44
153093
29-05-24
kl. 21:00
7. Master
MASTER
Vesterbro 99
Tempo
Kunst 44
154626
30-05-24
kl. 17:30
7. C.
C-2.
Bona Fide 2012
PAN Fodbold
Græs 58
154627
30-05-24
kl. 18:40
7. C.
C-2.
Padborg Idrætsklub
Ol’ Boca Lads
Græs 58
154629
30-05-24
kl. 19:50
7. C.
C-2.
AFUF
Fremad Forsing
Græs 58
152857
30-05-24
kl. 17:30
7. Veteran.
A.
Lokomotiv Omkast
FC Olmofo
Kunst 41
154628
30-05-24
kl. 18:40
7. C.
C-2.
Joga Bonito C.F.
DTU Football
Kunst 41
153302
30-05-24
kl. 19:50
7. Mester
7.Mester
Calcio Superiore
Streetmanager 1
Kunst 41
154499
30-05-24
kl. 21:00
7. D.
D-1.
FC Fagusti
De Grønne Slagtere IF
Kunst 41
153569
30-05-24
kl. 17:30
7. Master
SUPER
Fremad Forsing
GF 76 Fodbold
Kunst 42
153565
30-05-24
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Røde Stjerne I.F.
Firkantens Boldklub
Kunst 42
153566
30-05-24
kl. 19:50
7. Master
SUPER
Trianglen
Fox United
Kunst 42
154759
31-05-24
kl. 17:30
7. C.
C-3.
Guttes IF
KU Studenteridræt
Kunst 43
154762
31-05-24
kl. 18:40
7. C.
C-3.
FC HC
Yung G's FC
Kunst 43
154763
31-05-24
kl. 19:50
7. C.
C-3.
Hancock Athletic
Middelmådig BK
Kunst 43
154235
01-06-24
kl. 10:00
7. B.
B-3.
2300 Flames IF
Gutterne FC
Kunst 43
154233
01-06-24
kl. 11:10
7. B.
B-3.
IF Copenhagen
Kjøbenhavns Fodboldlaug
Kunst 43
154232
01-06-24
kl. 12:20
7. B.
B-3.
B.K. Catenaccio
FBK
Kunst 43
153971
01-06-24
kl. 11:10
7. B.
B-2.
GIG.Com Penguins
BK FRI
Kunst 44
154231
01-06-24
kl. 12:20
7. B.
B-3.
KBH. Vendsyssel
Nordatlantisk BK
Kunst 44
154365
02-06-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
FC Mad og Kaffe
Hønses Favoritter
Kunst 43
154366
02-06-24
kl. 11:10
7. C.
C-1.
SK Slavia Nocturne
Idrætsklubben i Form
Kunst 43
154367
02-06-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
De Røde Djævle 1.
Cph. Celtic 2.
Kunst 43
153301
02-06-24
kl. 10:00
7. Mester
7.Mester
Rejseholdet
Spurvene
Kunst 44
154363
02-06-24
kl. 11:10
7. C.
C-1.
Knuden S & E
FC Skumtoget
Kunst 44
154364
02-06-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Deportivo los Gorilas
Søgårdsskolen
Kunst 44
152522
03-06-24
kl. 20:00
7. Veteran.
Mester.
De Røde Djævle
Lokomotivo
Kunst 41
153835
03-06-24
kl. 21:10
7. B.
B-1.
Solens Børn
F. C. Snakes
Kunst 41
153836
03-06-24
kl. 20:00
7. B.
B-1.
Præstø Og Omegn
Fortuna Ø
Kunst 42
153837
03-06-24
kl. 21:10
7. B.
B-1.
Fingerbøllet BK
Pulat-Okin
Kunst 42
152256
04-06-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Krebsene
Black Rebel Football Club
Kunst 41
152655
04-06-24
kl. 21:10
7. Old-Boys.
OB-D.
Dynamo Fremad FK
Boldklubben Søborg
Kunst 41
152654
04-06-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-D.
DJON
Fulbo
Kunst 42
152653
04-06-24
kl. 21:10
7. Old-Boys.
OB-D.
Klub 664
Funny Party Boys
Kunst 42
152866
06-06-24
kl. 17:30
7. Veteran.
A.
Lokomotiv Omkast
Wiseguys
Kunst 41
151993
06-06-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Fodboldorkestret
Holmen Okay
Kunst 41
151995
06-06-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
Voldens IF
Vikingarna IF
Kunst 41
153573
06-06-24
kl. 21:00
7. Master
SUPER
Trianglen
Cph. Celtic
Kunst 41
154903
06-06-24
kl. 17:30
7. Veteran.
Super. Mester
Fodboldorkestret
FC Freon
Kunst 42
152656
06-06-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
FFOFT
FF 03
Kunst 42
153574
06-06-24
kl. 21:00
7. Master
SUPER
Røde Stjerne I.F.
Fremad Forsing
Kunst 42
154504
07-06-24
kl. 17:30
7. D.
D-1.
Deportivo FK
FC Fagusti
Kunst 42
154108
07-06-24
kl. 18:40
7. C.
C-4.
RC Deportivo Delirium
Kalas IF
Kunst 42
154505
07-06-24
kl. 19:50
7. D.
D-1.
Stiv kuling
De Grønne Slagtere IF
Kunst 42
154502
07-06-24
kl. 17:30
7. D.
D-1.
Koch'ens Drenge
Øster Vold FF
Kunst 43
153571
07-06-24
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Firkantens Boldklub
FC Utterslev
Kunst 43
154503
07-06-24
kl. 19:50
7. D.
D-1.
Balletholdet
Club Atletico Boca Juniors
Kunst 43
154237
07-06-24
kl. 17:30
7. B.
B-3.
IF Copenhagen
KBH. Vendsyssel
Kunst 44
154241
07-06-24
kl. 18:40
7. B.
B-3.
FBK
Gutterne FC
Kunst 44
154764
07-06-24
kl. 19:50
7. C.
C-3.
FC HC
1885
Kunst 44
154104
08-06-24
kl. 11:10
7. C.
C-4.
De Afdankede Løver
Union Cerveza
Kunst 41
154107
08-06-24
kl. 12:20
7. C.
C-4.
Bølgen BK
De Røde Djævle 2.
Kunst 41
154767
08-06-24
kl. 10:00
7. C.
C-3.
Yung G's FC
FC Land
Kunst 42
154766
08-06-24
kl. 11:10
7. C.
C-3.
KU Studenteridræt
Fox United
Kunst 42
154768
08-06-24
kl. 12:20
7. C.
C-3.
Stranden Fremad
Hancock Athletic
Kunst 42
154373
08-06-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
Søgårdsskolen
Cph. Celtic 2.
Kunst 43
154372
08-06-24
kl. 11:10
7. C.
C-1.
Hønses Favoritter
De Røde Djævle 1.
Kunst 43
154371
08-06-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Idrætsklubben i Form
Deportivo los Gorilas
Kunst 43
154370
08-06-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
FC Skumtoget
SIF Hovedstaden
Kunst 44
154369
08-06-24
kl. 11:10
7. C.
C-1.
FC Mad og Kaffe
Knuden S & E
Kunst 44
154368
08-06-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
SK Slavia Nocturne
Hazara FC
Kunst 44
153841
09-06-24
kl. 10:00
7. B.
B-1.
Fingerbøllet BK
Solens Børn
Kunst 43
153842
09-06-24
kl. 11:10
7. B.
B-1.
F. C. Snakes
Skurvognen FC
Kunst 43
153446
09-06-24
kl. 10:00
7. A.
A-1.
Copenhagen Gigolos
Boldklubben Smæk
Kunst 44
153447
09-06-24
kl. 11:10
7. A.
A-1.
Fru. Madsens Drenge
FinKont United
Kunst 44
153711
10-06-24
kl. 17:30
7. A.
A-2.
Albicelestes CPH
FC Horn
Græs 51
154633
10-06-24
kl. 18:40
7. C.
C-2.
AFUF
Padborg Idrætsklub
Græs 51
154634
10-06-24
kl. 19:50
7. C.
C-2.
Ol’ Boca Lads
PAN Fodbold
Græs 51
152527
10-06-24
kl. 20:00
7. Veteran.
Mester.
Newport County Cph.
Lokomotivo
Kunst 41
153307
10-06-24
kl. 21:10
7. Mester
7.Mester
Spurvene
KAFF
Kunst 41
153309
10-06-24
kl. 20:00
7. Mester
7.Mester
Calcio Superiore
Den Lilla Hær
Kunst 42
153310
10-06-24
kl. 21:10
7. Mester
7.Mester
Rejseholdet
BUK
Kunst 42
152131
11-06-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-A.
FC Spitzberger
LOZ FC
Kunst 41
153976
11-06-24
kl. 21:10
7. B.
B-2.
Boca Boldisch
GIG.Com Penguins
Kunst 41
153977
11-06-24
kl. 20:00
7. B.
B-2.
FC Wilson
BK FRI
Kunst 42
152399
12-06-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-B.
Torpedo 04
Team Pivo
Kunst 43
152658
12-06-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-D.
Mandhaftig Puma FC
Klub 664
Kunst 43
153576
12-06-24
kl. 19:50
7. Master
SUPER
Røde Stjerne I.F.
L.K Cito
Kunst 43
154908
12-06-24
kl. 21:00
7. Veteran.
Super. Mester
Fodboldorkestret
Vigerslev BK
Kunst 43
152266
12-06-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-C.
Farmors Drenge
FC 7400
Kunst 44
153577
12-06-24
kl. 19:50
7. Master
SUPER
Trianglen
Firkantens Boldklub
Kunst 44
154910
12-06-24
kl. 21:00
7. Veteran.
Super. Mester
Trianglen
FC Hybris
Kunst 44
154508
13-06-24
kl. 17:30
7. D.
D-1.
Koch'ens Drenge
Stiv kuling
Kunst 41
152003
13-06-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
De Røde Djævle
Voldens IF
Kunst 41
151999
13-06-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
Holmen Okay
Fremad Forsing
Kunst 41
154113
13-06-24
kl. 21:00
7. C.
C-4.
De Afdankede Løver
RC Deportivo Delirium
Kunst 41
154773
13-06-24
kl. 17:30
7. C.
C-3.
FC HC
Stranden Fremad
Kunst 42
153579
13-06-24
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Fremad Forsing
FC Frederiksberg
Kunst 42
154511
13-06-24
kl. 19:50
7. D.
D-1.
FC Fagusti
Balletholdet
Kunst 42
152535
14-06-24
kl. 17:30
7. Veteran.
Mester.
Prografica AS
De Røde Djævle
Kunst 44
152868
14-06-24
kl. 18:40
7. Veteran.
A.
Lokomotiv Omkast
FC Pastis
Kunst 44
154378
15-06-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
Deportivo los Gorilas
Cph. Celtic 2.
Kunst 41
154114
15-06-24
kl. 11:10
7. C.
C-4.
De Røde Djævle 2.
FC Midlertidig
Kunst 41
154379
15-06-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
De Røde Djævle 1.
Idrætsklubben i Form
Kunst 42
154243
15-06-24
kl. 11:10
7. B.
B-3.
KBH. Vendsyssel
FC Fynsk Forår
Kunst 42
154246
15-06-24
kl. 12:20
7. B.
B-3.
B.K. Catenaccio
Gutterne FC
Kunst 42
154377
15-06-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
SK Slavia Nocturne
Hønses Favoritter
Kunst 43
153850
15-06-24
kl. 11:10
7. B.
B-1.
Præstø Og Omegn
Grooming IF
Kunst 43
153848
15-06-24
kl. 12:20
7. B.
B-1.
F. C. Snakes
Fortuna Ø
Kunst 43
154375
15-06-24
kl. 11:10
7. C.
C-1.
Knuden S & E
SIF Hovedstaden
Kunst 44
153847
15-06-24
kl. 12:20
7. B.
B-1.
Solens Børn
Skurvognen FC
Kunst 44
154642
16-06-24
kl. 11:10
7. C.
C-2.
Joga Bonito C.F.
Tjallans Boys BK
Kunst 41
154639
16-06-24
kl. 12:20
7. C.
C-2.
Padborg Idrætsklub
PAN Fodbold
Kunst 41
154771
16-06-24
kl. 10:00
7. C.
C-3.
Guttes IF
Fox United
Kunst 42
154772
16-06-24
kl. 11:10
7. C.
C-3.
KU Studenteridræt
HSK Croatia Copenhagen
Kunst 42
154775
16-06-24
kl. 12:20
7. C.
C-3.
Hancock Athletic
Yung G's FC
Kunst 42
153718
16-06-24
kl. 10:00
7. A.
A-2.
FC Horn
Tiim Dennis
Kunst 43
153983
16-06-24
kl. 11:10
7. B.
B-2.
GIG.Com Penguins
The Be Sharps
Kunst 43
154638
16-06-24
kl. 12:20
7. C.
C-2.
Bona Fide 2012
AFUF
Kunst 43
154640
16-06-24
kl. 10:00
7. C.
C-2.
Ol’ Boca Lads
DTU Football
Kunst 44
153312
16-06-24
kl. 11:10
7. Mester
7.Mester
Rejseholdet
NV Galaxy
Kunst 44
152665
17-06-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-D.
FFOFT
Funny Party Boys
Kunst 41
153313
17-06-24
kl. 21:10
7. Mester
7.Mester
Calcio Superiore
Spurvene
Kunst 41
152666
17-06-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-D.
Dynamo Fremad FK
Fulbo
Kunst 42
154376
17-06-24
kl. 21:10
7. C.
C-1.
FC Skumtoget
Søgårdsskolen
Kunst 42
152405
18-06-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-B.
Torpedo 04
MAXIMA
Kunst 41
154911
18-06-24
kl. 20:00
7. Veteran.
Super. Mester
Trianglen
Fusion 06
Kunst 42
154913
18-06-24
kl. 21:10
7. Veteran.
Super. Mester
Fodboldorkestret
B 1901, København
Kunst 42
152009
19-06-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-M.
De Røde Djævle
SilverFox FC
Kunst 43
152006
19-06-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Voldens IF
Fremad Forsing
Kunst 43
152007
19-06-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
FF Ejder Brigaden
De Grønne Budes Boldklub
Kunst 43
152877
19-06-24
kl. 21:00
7. Veteran.
A.
Lokomotiv Omkast
FC Tre Falke
Kunst 43
152539
19-06-24
kl. 17:30
7. Veteran.
Mester.
Lokomotivo
Fionias Engle
Kunst 44
152272
19-06-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-C.
Farmors Drenge
Frankes Drenge
Kunst 44
152540
19-06-24
kl. 19:50
7. Veteran.
Mester.
De Røde Djævle
FC Mangfoldigt
Kunst 44
154247
19-06-24
kl. 21:00
7. B.
B-3.
2300 Flames IF
Brug Bolden Danmark
Kunst 44
153583
21-06-24
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Firkantens Boldklub
Fox United
Kunst 41
153585
21-06-24
kl. 19:50
7. Master
SUPER
Røde Stjerne I.F.
Cph. Celtic
Kunst 41
154384
21-06-24
kl. 17:30
7. C.
C-1.
Deportivo los Gorilas
FC Mad og Kaffe
Kunst 42
154385
21-06-24
kl. 18:40
7. C.
C-1.
De Røde Djævle 1.
SK Slavia Nocturne
Kunst 42
153985
21-06-24
kl. 17:30
7. B.
B-2.
Boca Boldisch
Absalons Boldklub af 2012
Kunst 43
153989
21-06-24
kl. 18:40
7. B.
B-2.
GIG.Com Penguins
Motor 08
Kunst 43
154382
21-06-24
kl. 19:50
7. C.
C-1.
Idrætsklubben i Form
SIF Hovedstaden
Kunst 43
153984
21-06-24
kl. 17:30
7. B.
B-2.
FC Wilson
Streetmanager 2
Kunst 44
154380
21-06-24
kl. 18:40
7. C.
C-1.
Søgårdsskolen
Hazara FC
Kunst 44
154381
21-06-24
kl. 19:50
7. C.
C-1.
Hønses Favoritter
Knuden S & E
Kunst 44
154118
22-06-24
kl. 10:00
7. C.
C-4.
Bølgen BK
A-holdet
Kunst 42
154119
22-06-24
kl. 11:10
7. C.
C-4.
FC Midlertidig
Svaneke Boldklub
Kunst 42
154120
22-06-24
kl. 12:20
7. C.
C-4.
De Røde Djævle 2.
BK Batmann
Kunst 42
153855
22-06-24
kl. 10:00
7. B.
B-1.
Grooming IF
F. C. Snakes
Kunst 43
153724
22-06-24
kl. 11:10
7. A.
A-2.
FC Horn
KGS. Valby
Kunst 43
153321
22-06-24
kl. 12:20
7. Mester
7.Mester
Rejseholdet
Den Lilla Hær
Kunst 43
153856
22-06-24
kl. 10:00
7. B.
B-1.
Præstø Og Omegn
Fingerbøllet BK
Kunst 44
153722
22-06-24
kl. 11:10
7. A.
A-2.
Albicelestes CPH
Premier United
Kunst 44
153458
23-06-24
kl. 10:00
7. A.
A-1.
Fru. Madsens Drenge
Boldklubben Smæk
Kunst 43
154253
23-06-24
kl. 10:00
7. B.
B-3.
2300 Flames IF
Sideline FC
Kunst 44
154252
23-06-24
kl. 11:10
7. B.
B-3.
B.K. Catenaccio
IF Copenhagen
Kunst 44
154248
23-06-24
kl. 12:20
7. B.
B-3.
FBK
Rohan FC
Kunst 44
154648
24-06-24
kl. 17:30
7. C.
C-2.
Joga Bonito C.F.
AFUF
Græs 51
154513
24-06-24
kl. 20:00
7. D.
D-1.
Deportivo FK
FC Ellas
Kunst 41
154514
24-06-24
kl. 21:10
7. D.
D-1.
Balletholdet
Øster Vold FF
Kunst 41
154512
24-06-24
kl. 20:00
7. D.
D-1.
Stiv kuling
SVBG 03
Kunst 42
154515
24-06-24
kl. 21:10
7. D.
D-1.
De Grønne Slagtere IF
Koch'ens Drenge
Kunst 42
153181
26-06-24
kl. 17:30
7. Pokal
1/8 Finale
Vinder 153155
Vinder 153165
Kunst 43
153182
26-06-24
kl. 18:50
7. Pokal
1/8 Finale
Vinder 153160
Vinder 153164
Kunst 43
154922
26-06-24
kl. 20:00
7. Veteran.
Super. Mester
Trianglen
Cph. Celtic
Kunst 43
153183
26-06-24
kl. 17:30
7. Pokal
1/8 Finale
Vinder 153163
Vinder 153156
Kunst 44
153184
26-06-24
kl. 18:50
7. Pokal
1/8 Finale
Vinder 153166
Vinder 153167
Kunst 44
153185
26-06-24
kl. 20:10
7. Pokal
1/8 Finale
Vinder 153157
Vinder 153168
Kunst 44
154781
27-06-24
kl. 17:30
7. C.
C-3.
Hancock Athletic
FC HC
Kunst 41
153590
27-06-24
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Fremad Forsing
Fox United
Kunst 41
154777
27-06-24
kl. 19:50
7. C.
C-3.
Stranden Fremad
Guttes IF
Kunst 41
154778
27-06-24
kl. 17:30
7. C.
C-3.
Yung G's FC
Fox United
Kunst 42
154517
27-06-24
kl. 18:40
7. D.
D-1.
FC Fagusti
Kondiklubben United FC
Kunst 42
153464
12-08-24
kl. 17:30
7. A.
A-1.
Copenhagen Gigolos
Fru. Madsens Drenge
Græs 51
153463
12-08-24
kl. 18:40
7. A.
A-1.
Boldklubben Smæk
De Håndplukkede
Græs 51
154117
12-08-24
kl. 19:50
7. C.
C-4.
RC Deportivo Delirium
FC Islev
Græs 51
152278
12-08-24
kl. 21:10
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Krebsene
Farmors Drenge
Kunst 41
152153
12-08-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-A.
FC Spitzberger
Cosa Nostra
Kunst 42
152672
12-08-24
kl. 21:10
7. Old-Boys.
OB-D.
DJON
Dynamo Fremad FK
Kunst 42
152547
13-08-24
kl. 20:00
7. Veteran.
Mester.
Prografica AS
FC Gaulois
Kunst 41
152549
13-08-24
kl. 21:10
7. Veteran.
Mester.
Newport County Cph.
FC Veto
Kunst 41
152671
13-08-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-D.
Fulbo
FFOFT
Kunst 42
152673
13-08-24
kl. 21:10
7. Old-Boys.
OB-D.
Klub 664
SBV09.-2.
Kunst 42
152675
14-08-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-D.
Mandhaftig Puma FC
FF 03
Kunst 43
152011
14-08-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Fremad Forsing
DD formerly known as BJ
Kunst 43
152013
14-08-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
Fodboldorkestret
FF Ejder Brigaden
Kunst 43
154923
14-08-24
kl. 21:00
7. Veteran.
Super. Mester
Fodboldorkestret
Sydens Feriehuse Fodbold
Kunst 43
153598
14-08-24
kl. 17:30
7. Master
SUPER
Røde Stjerne I.F.
FC Frederiksberg
Kunst 44
153594
14-08-24
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Firkantens Boldklub
Boldklubben Cito
Kunst 44
153597
14-08-24
kl. 19:50
7. Master
SUPER
Trianglen
GF 76 Fodbold
Kunst 44
154927
14-08-24
kl. 21:00
7. Veteran.
Super. Mester
Trianglen
Vigerslev BK
Kunst 44
152890
15-08-24
kl. 17:30
7. Veteran.
A.
Lokomotiv Omkast
Bold-Knoppen Fremad-Bagud
Kunst 41
153198
15-08-24
kl. 18:40
7. Pokal
1/4 Finale
Vinder 153178
Vinder 153181
Kunst 41
153199
15-08-24
kl. 20:00
7. Pokal
1/4 Finale
Vinder 153179
Vinder 153180
Kunst 41
154520
15-08-24
kl. 17:30
7. D.
D-1.
Koch'ens Drenge
Balletholdet
Kunst 42
153200
15-08-24
kl. 18:40
7. Pokal
1/4 Finale
Vinder 153183
Vinder 153185
Kunst 42
153201
15-08-24
kl. 20:00
7. Pokal
1/4 Finale
Vinder 153184
Vinder 153182
Kunst 42
154652
16-08-24
kl. 17:30
7. C.
C-2.
Ol’ Boca Lads
FC Sailing Lads
Kunst 44
154653
16-08-24
kl. 18:40
7. C.
C-2.
AFUF
Tjallans Boys BK
Kunst 44
154655
16-08-24
kl. 19:50
7. C.
C-2.
Bona Fide 2012
Næverlyhillz IF
Kunst 44
154786
17-08-24
kl. 10:00
7. C.
C-3.
FC HC
FC Land
Kunst 41
154784
17-08-24
kl. 11:10
7. C.
C-3.
KU Studenteridræt
Yung G's FC
Kunst 41
154650
17-08-24
kl. 12:20
7. C.
C-2.
Padborg Idrætsklub
DTU Football
Kunst 41
154782
17-08-24
kl. 10:00
7. C.
C-3.
Guttes IF
HSK Croatia Copenhagen
Kunst 42
154257
17-08-24
kl. 11:10
7. B.
B-3.
IF Copenhagen
Gutterne FC
Kunst 42
153858
17-08-24
kl. 10:00
7. B.
B-1.
Solens Børn
Fortuna Ø
Kunst 43
153327
17-08-24
kl. 11:10
7. Mester
7.Mester
Ålenes FF
KAFF
Kunst 43
154255
17-08-24
kl. 12:20
7. B.
B-3.
FC Fynsk Forår
Kjøbenhavns Fodboldlaug
Kunst 43
153860
17-08-24
kl. 10:00
7. B.
B-1.
F. C. Snakes
Real Tist
Kunst 44
153861
17-08-24
kl. 11:10
7. B.
B-1.
Fingerbøllet BK
Grooming IF
Kunst 44
154254
17-08-24
kl. 12:20
7. B.
B-3.
KBH. Vendsyssel
FBK
Kunst 44
154390
18-08-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
SK Slavia Nocturne
Deportivo los Gorilas
Kunst 43
153991
18-08-24
kl. 11:10
7. B.
B-2.
FC Boldklub
Boca Boldisch
Kunst 43
154126
18-08-24
kl. 12:20
7. C.
C-4.
De Afdankede Løver
De Røde Djævle 2.
Kunst 43
154389
18-08-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
FC Mad og Kaffe
Cph. Celtic 2.
Kunst 44
154388
18-08-24
kl. 11:10
7. C.
C-1.
FC Skumtoget
Idrætsklubben i Form
Kunst 44
154123
18-08-24
kl. 12:20
7. C.
C-4.
A-holdet
RC Deportivo Delirium
Kunst 44
153605
19-08-24
kl. 20:00
7. Master
SUPER
Firkantens Boldklub
L.K Cito
Kunst 41
154386
19-08-24
kl. 21:10
7. C.
C-1.
Knuden S & E
Søgårdsskolen
Kunst 41
152155
20-08-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-A.
FC Spitzberger
Gribben Fodbold
Kunst 41
152677
20-08-24
kl. 21:10
7. Old-Boys.
OB-D.
FFOFT
DJON
Kunst 41
152018
21-08-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-M.
Voldens IF
Fodboldorkestret
Kunst 43
152019
21-08-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
FF Ejder Brigaden
SilverFox FC
Kunst 43
152021
21-08-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
Holmen Okay
Den Fri Forening
Kunst 43
152678
21-08-24
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OB-D.
Dynamo Fremad FK
Klub 664
Kunst 43
152551
21-08-24
kl. 17:30
7. Veteran.
Mester.
Newport County Cph.
FC Mangfoldigt
Kunst 44
152284
21-08-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-C.
Farmors Drenge
LF ReUnited
Kunst 44
152552
21-08-24
kl. 19:50
7. Veteran.
Mester.
Lokomotivo
Prografica AS
Kunst 44
152553
21-08-24
kl. 21:00
7. Veteran.
Mester.
De Røde Djævle
TB Watford
Kunst 44
153333
22-08-24
kl. 17:30
7. Mester
7.Mester
Calcio Superiore
Ålenes FF
Kunst 41
153104
22-08-24
kl. 19:50
7. Master
MASTER
Vesterbro 99
FC Hackenbusch
Kunst 41
153334
22-08-24
kl. 17:30
7. Mester
7.Mester
Rejseholdet
Yu-98
Kunst 42
153602
22-08-24
kl. 19:50
7. Master
SUPER
Fremad Forsing
Trianglen
Kunst 42
154132
22-08-24
kl. 21:00
7. C.
C-4.
De Røde Djævle 2.
Kalas IF
Kunst 42
154525
23-08-24
kl. 17:30
7. D.
D-1.
Deportivo FK
Koch'ens Drenge
Kunst 41
154524
23-08-24
kl. 18:40
7. D.
D-1.
Stiv kuling
Øster Vold FF
Kunst 41
154526
23-08-24
kl. 17:30
7. D.
D-1.
Balletholdet
Los Gigantos
Kunst 42
154527
23-08-24
kl. 18:40
7. D.
D-1.
De Grønne Slagtere IF
Kondiklubben United FC
Kunst 42
153996
23-08-24
kl. 17:30
7. B.
B-2.
FC Wilson
FC Boldklub
Kunst 43
153997
23-08-24
kl. 18:40
7. B.
B-2.
Boca Boldisch
DIBS FC
Kunst 43
154789
23-08-24
kl. 19:50
7. C.
C-3.
Stranden Fremad
KU Studenteridræt
Kunst 43
153734
23-08-24
kl. 17:30
7. A.
A-2.
Albicelestes CPH
KGS. Valby
Kunst 44
153736
23-08-24
kl. 18:40
7. A.
A-2.
FC Horn
SC Boca Vista
Kunst 44
154790
23-08-24
kl. 19:50
7. C.
C-3.
Yung G's FC
BK Sidste Chance
Kunst 44
154661
24-08-24
kl. 10:00
7. C.
C-2.
Padborg Idrætsklub
Bona Fide 2012
Kunst 41
154793
24-08-24
kl. 11:10
7. C.
C-3.
Guttes IF
1885
Kunst 41
154397
24-08-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Knuden S & E
Hazara FC
Kunst 41
154393
24-08-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
Hønses Favoritter
FC Skumtoget
Kunst 43
154394
24-08-24
kl. 11:10
7. C.
C-1.
Idrætsklubben i Form
FC Mad og Kaffe
Kunst 43
154396
24-08-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Deportivo los Gorilas
De Røde Djævle 1.
Kunst 43
154660
24-08-24
kl. 10:00
7. C.
C-2.
Joga Bonito C.F.
Næverlyhillz IF
Kunst 44
153470
24-08-24
kl. 11:10
7. A.
A-1.
Fru. Madsens Drenge
Boldklubben Folehaven
Kunst 44
154392
24-08-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Søgårdsskolen
SIF Hovedstaden
Kunst 44
154131
25-08-24
kl. 11:10
7. C.
C-4.
FC Midlertidig
De Afdankede Løver
Kunst 41
154129
25-08-24
kl. 12:20
7. C.
C-4.
RC Deportivo Delirium
Svaneke Boldklub
Kunst 41
154130
25-08-24
kl. 13:30
7. C.
C-4.
Bølgen BK
BK Batmann
Kunst 41
154264
25-08-24
kl. 10:00
7. B.
B-3.
B.K. Catenaccio
2300 Flames IF
Kunst 43
154265
25-08-24
kl. 11:10
7. B.
B-3.
KBH. Vendsyssel
Rohan FC
Kunst 43
153869
25-08-24
kl. 12:20
7. B.
B-1.
Solens Børn
Lokomotiv LarsbertoCarlos
Kunst 43
154260
25-08-24
kl. 10:00
7. B.
B-3.
FBK
FC Fynsk Forår
Kunst 44
153868
25-08-24
kl. 11:10
7. B.
B-1.
Præstø Og Omegn
Menerfirs
Kunst 44
153867
25-08-24
kl. 12:20
7. B.
B-1.
Grooming IF
Escøbar Boys
Kunst 44
152903
26-08-24
kl. 20:00
7. Veteran.
A.
Lokomotiv Omkast
FC Konkret
Kunst 41
154935
26-08-24
kl. 21:10
7. Veteran.
Super. Mester
Fodboldorkestret
Fusion 06
Kunst 41
153612
28-08-24
kl. 17:30
7. Master
SUPER
Fremad Forsing
L.K Cito
Kunst 43
152026
28-08-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Fodboldorkestret
De Røde Djævle
Kunst 43
153117
28-08-24
kl. 19:50
7. Master
MASTER
Fremad Forsing
Hovedstadens Jernbane-Idræt
Kunst 43
153319
28-08-24
kl. 21:00
7. Mester
7.Mester
Spurvene
Streetmanager 1
Kunst 43
153616
28-08-24
kl. 17:30
7. Master
SUPER
Røde Stjerne I.F.
Trianglen
Kunst 44
152024
28-08-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Fremad Forsing
FF Ejder Brigaden
Kunst 44
152023
28-08-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
Holmen Okay
Voldens IF
Kunst 44
152288
29-08-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Meltdown
FC 7400
Kunst 41
152427
29-08-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-B.
Torpedo 04
The Howling Cavlings
Kunst 41
152557
29-08-24
kl. 19:50
7. Veteran.
Mester.
Prografica AS
Newport County Cph.
Kunst 41
154136
29-08-24
kl. 21:00
7. C.
C-4.
A-holdet
FC Midlertidig
Kunst 41
152724
29-08-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-D.
Klub 664
Mandhaftig Puma FC
Kunst 42
152729
29-08-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-D.
Dynamo Fremad FK
FF 03
Kunst 42
152727
29-08-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
FFOFT
Hakoah
Kunst 42
152725
29-08-24
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OB-D.
Fulbo
Funny Party Boys
Kunst 42
154403
30-08-24
kl. 17:30
7. C.
C-1.
SK Slavia Nocturne
Søgårdsskolen
Kunst 42
154799
30-08-24
kl. 18:40
7. C.
C-3.
FC HC
HSK Croatia Copenhagen
Kunst 42
154399
30-08-24
kl. 17:30
7. C.
C-1.
Knuden S & E
Idrætsklubben i Form
Kunst 43
154401
30-08-24
kl. 18:40
7. C.
C-1.
FC Skumtoget
Deportivo los Gorilas
Kunst 43
154402
30-08-24
kl. 19:50
7. C.
C-1.
FC Mad og Kaffe
De Røde Djævle 1.
Kunst 43
153871
30-08-24
kl. 17:30
7. B.
B-1.
Solens Børn
Real Tist
Kunst 44
153873
30-08-24
kl. 18:40
7. B.
B-1.
F. C. Snakes
Præstø Og Omegn
Kunst 44
153874
30-08-24
kl. 19:50
7. B.
B-1.
Fingerbøllet BK
Menerfirs
Kunst 44
153476
31-08-24
kl. 11:10
7. A.
A-1.
Boldklubben Smæk
Cph. Celtic 1.
Kunst 41
153477
31-08-24
kl. 12:20
7. A.
A-1.
Copenhagen Gigolos
FinKont United
Kunst 41
154795
31-08-24
kl. 10:00
7. C.
C-3.
Guttes IF
Yung G's FC
Kunst 43
154268
31-08-24
kl. 11:10
7. B.
B-3.
FC Fynsk Forår
Gutterne FC
Kunst 43
154270
31-08-24
kl. 12:20
7. B.
B-3.
IF Copenhagen
2300 Flames IF
Kunst 43
154797
31-08-24
kl. 10:00
7. C.
C-3.
KU Studenteridræt
FC Land
Kunst 44
154004
31-08-24
kl. 12:20
7. B.
B-2.
FC Boldklub
BK FRI
Kunst 44
154666
01-09-24
kl. 10:00
7. C.
C-2.
AFUF
Næverlyhillz IF
Kunst 43
154533
01-09-24
kl. 11:10
7. D.
D-1.
Koch'ens Drenge
Club Atletico Boca Juniors
Kunst 43
153339
01-09-24
kl. 12:20
7. Mester
7.Mester
Ålenes FF
Rejseholdet
Kunst 43
154663
01-09-24
kl. 10:00
7. C.
C-2.
Padborg Idrætsklub
FC Sailing Lads
Kunst 44
154665
01-09-24
kl. 11:10
7. C.
C-2.
Ol’ Boca Lads
Joga Bonito C.F.
Kunst 44
153341
01-09-24
kl. 12:20
7. Mester
7.Mester
Spurvene
NV Galaxy
Kunst 44
154662
02-09-24
kl. 20:00
7. C.
C-2.
Bona Fide 2012
Fremad Forsing
Kunst 41
154267
02-09-24
kl. 21:10
7. B.
B-3.
KBH. Vendsyssel
Brug Bolden Danmark
Kunst 41
152031
03-09-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-M.
De Røde Djævle
De Grønne Budes Boldklub
Kunst 41
152028
03-09-24
kl. 21:10
7. Old-Boys.
OB-M.
Voldens IF
Den Fri Forening
Kunst 41
152294
04-09-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-C.
Farmors Drenge
FC Meltdown
Kunst 43
152296
04-09-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Krebsene
Frankes Drenge
Kunst 43
152029
04-09-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
FF Ejder Brigaden
Holmen Okay
Kunst 43
153114
04-09-24
kl. 17:30
7. Master
MASTER
Vesterbro 99
FC Freon
Kunst 44
152908
04-09-24
kl. 18:40
7. Veteran.
A.
Lokomotiv Omkast
DBE 2011
Kunst 44
152688
04-09-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
Dynamo Fremad FK
Mandhaftig Puma FC
Kunst 44
152563
05-09-24
kl. 17:30
7. Veteran.
Mester.
Newport County Cph.
TB Watford
Kunst 41
152167
05-09-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-A.
FC Spitzberger
GHG All Stars
Kunst 41
152564
05-09-24
kl. 19:50
7. Veteran.
Mester.
Lokomotivo
Cph. Celtic
Kunst 41
152565
05-09-24
kl. 21:00
7. Veteran.
Mester.
De Røde Djævle
FC Gaulois
Kunst 41
153627
05-09-24
kl. 17:30
7. Master
SUPER
Trianglen
FC Utterslev
Kunst 42
153626
05-09-24
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Røde Stjerne I.F.
Fox United
Kunst 42
154946
05-09-24
kl. 19:50
7. Veteran.
Super. Mester
Trianglen
Fodboldorkestret
Kunst 42
154800
06-09-24
kl. 17:30
7. C.
C-3.
Yung G's FC
1885
Kunst 43
154803
06-09-24
kl. 18:40
7. C.
C-3.
Hancock Athletic
KU Studenteridræt
Kunst 43
154804
06-09-24
kl. 19:50
7. C.
C-3.
FC HC
BK Sidste Chance
Kunst 43
154406
07-09-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
Deportivo los Gorilas
SIF Hovedstaden
Kunst 41
154277
07-09-24
kl. 11:10
7. B.
B-3.
FBK
Kjøbenhavns Fodboldlaug
Kunst 41
154404
07-09-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Idrætsklubben i Form
Hazara FC
Kunst 41
154407
07-09-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
De Røde Djævle 1.
FC Skumtoget
Kunst 42
154408
07-09-24
kl. 11:10
7. C.
C-1.
SK Slavia Nocturne
FC Mad og Kaffe
Kunst 42
154409
07-09-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Søgårdsskolen
Hønses Favoritter
Kunst 42
154274
07-09-24
kl. 11:10
7. B.
B-3.
B.K. Catenaccio
FC Fynsk Forår
Kunst 43
153878
07-09-24
kl. 12:20
7. B.
B-1.
Præstø Og Omegn
Skurvognen FC
Kunst 43
154670
07-09-24
kl. 10:00
7. C.
C-2.
Joga Bonito C.F.
PAN Fodbold
Kunst 44
154275
07-09-24
kl. 11:10
7. B.
B-3.
2300 Flames IF
Nordatlantisk BK
Kunst 44
153877
07-09-24
kl. 12:20
7. B.
B-1.
Grooming IF
Solens Børn
Kunst 44
154140
08-09-24
kl. 11:10
7. C.
C-4.
Bølgen BK
Union Cerveza
Kunst 41
154141
08-09-24
kl. 12:20
7. C.
C-4.
FC Midlertidig
FC Islev
Kunst 41
154142
08-09-24
kl. 13:30
7. C.
C-4.
De Røde Djævle 2.
A-holdet
Kunst 41
154144
08-09-24
kl. 11:10
7. C.
C-4.
De Afdankede Løver
BK Batmann
Kunst 42
154537
08-09-24
kl. 12:20
7. D.
D-1.
De Grønne Slagtere IF
FC Ellas
Kunst 42
154539
08-09-24
kl. 13:30
7. D.
D-1.
FC Fagusti
Koch'ens Drenge
Kunst 42
154011
08-09-24
kl. 10:00
7. B.
B-2.
GIG.Com Penguins
DIBS FC
Kunst 43
154013
08-09-24
kl. 11:10
7. B.
B-2.
FC Wilson
Boca Boldisch
Kunst 43
153746
08-09-24
kl. 12:20
7. A.
A-2.
FC Horn
Premier United
Kunst 43
154536
08-09-24
kl. 13:30
7. D.
D-1.
Balletholdet
SVBG 03
Kunst 43
153343
08-09-24
kl. 11:10
7. Mester
7.Mester
Spurvene
BUK
Kunst 44
153744
08-09-24
kl. 12:20
7. A.
A-2.
Albicelestes CPH
Greve Boys KBH
Kunst 44
154541
08-09-24
kl. 13:30
7. D.
D-1.
Stiv kuling
Deportivo FK
Kunst 44
152703
09-09-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-D.
Klub 664
DJON
Kunst 41
153346
09-09-24
kl. 21:10
7. Mester
7.Mester
Calcio Superiore
FC Island
Kunst 41
152704
09-09-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-D.
FFOFT
SBV09.-2.
Kunst 42
153480
09-09-24
kl. 21:10
7. A.
A-1.
Fru. Madsens Drenge
FC Kogle
Kunst 42
154952
10-09-24
kl. 20:00
7. Veteran.
Super. Mester
Fodboldorkestret
Dynamo Stüring
Kunst 41
152437
11-09-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-B.
Torpedo 04
IK Kallakunas
Kunst 43
153631
11-09-24
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Firkantens Boldklub
Røde Stjerne I.F.
Kunst 43
153128
11-09-24
kl. 19:50
7. Master
MASTER
Vesterbro 99
SBV09
Kunst 43
152035
11-09-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Holmen Okay
Vikingarna IF
Kunst 44
152036
11-09-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
Fremad Forsing
De Røde Djævle
Kunst 44
152039
11-09-24
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OB-M.
Voldens IF
DD formerly known as BJ
Kunst 44
154148
12-09-24
kl. 17:30
7. C.
C-4.
A-holdet
Kalas IF
Kunst 41
152300
12-09-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Meltdown
LF ReUnited
Kunst 41
154949
12-09-24
kl. 19:50
7. Veteran.
Super. Mester
Trianglen
Hakoah
Kunst 41
154545
12-09-24
kl. 17:30
7. D.
D-1.
Koch'ens Drenge
Kondiklubben United FC
Kunst 42
154151
12-09-24
kl. 18:40
7. C.
C-4.
Bølgen BK
RC Deportivo Delirium
Kunst 42
154547
12-09-24
kl. 19:50
7. D.
D-1.
Balletholdet
Deportivo FK
Kunst 42
154016
13-09-24
kl. 18:40
7. B.
B-2.
FC Boldklub
GIG.Com Penguins
Kunst 44
154807
14-09-24
kl. 10:00
7. C.
C-3.
Guttes IF
FC Land
Kunst 41
154282
14-09-24
kl. 11:10
7. B.
B-3.
IF Copenhagen
FBK
Kunst 41
154280
14-09-24
kl. 12:20
7. B.
B-3.
FC Fynsk Forår
2300 Flames IF
Kunst 41
154809
14-09-24
kl. 10:00
7. C.
C-3.
KU Studenteridræt
FC HC
Kunst 42
154811
14-09-24
kl. 11:10
7. C.
C-3.
Yung G's FC
Stranden Fremad
Kunst 42
153755
14-09-24
kl. 10:00
7. A.
A-2.
Albicelestes CPH
Can't Complain
Kunst 43
153489
14-09-24
kl. 11:10
7. A.
A-1.
Copenhagen Gigolos
Tabercamp FC
Kunst 43
154279
14-09-24
kl. 12:20
7. B.
B-3.
KBH. Vendsyssel
B.K. Catenaccio
Kunst 43
153488
14-09-24
kl. 11:10
7. A.
A-1.
Boldklubben Smæk
Angeli Dei Østerbro
Kunst 44
153349
14-09-24
kl. 12:20
7. Mester
7.Mester
Ålenes FF
Spurvene
Kunst 44
154675
15-09-24
kl. 10:00
7. C.
C-2.
Padborg Idrætsklub
Joga Bonito C.F.
Kunst 41
154674
15-09-24
kl. 11:10
7. C.
C-2.
Bona Fide 2012
Tjallans Boys BK
Kunst 41
154415
15-09-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Idrætsklubben i Form
Hønses Favoritter
Kunst 41
154678
15-09-24
kl. 11:10
7. C.
C-2.
AFUF
DTU Football
Kunst 42
154677
15-09-24
kl. 12:20
7. C.
C-2.
Ol’ Boca Lads
Puskas FC
Kunst 42
153885
15-09-24
kl. 10:00
7. B.
B-1.
F. C. Snakes
Escøbar Boys
Kunst 43
153886
15-09-24
kl. 11:10
7. B.
B-1.
Fingerbøllet BK
Fortuna Ø
Kunst 43
154411
15-09-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Knuden S & E
Deportivo los Gorilas
Kunst 43
153883
15-09-24
kl. 10:00
7. B.
B-1.
Solens Børn
Præstø Og Omegn
Kunst 44
154413
15-09-24
kl. 11:10
7. C.
C-1.
FC Skumtoget
SK Slavia Nocturne
Kunst 44
154414
15-09-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
FC Mad og Kaffe
Søgårdsskolen
Kunst 44
152043
16-09-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-M.
Fodboldorkestret
De Grønne Budes Boldklub
Kunst 41
153491
16-09-24
kl. 21:10
7. A.
A-1.
Fru. Madsens Drenge
De Håndplukkede
Kunst 41
152706
16-09-24
kl. 20:00
7. Old-Boys.
OB-D.
Mandhaftig Puma FC
DJON
Kunst 42
152708
16-09-24
kl. 21:10
7. Old-Boys.
OB-D.
Fulbo
Klub 664
Kunst 42
152918
17-09-24
kl. 20:00
7. Veteran.
A.
Lokomotiv Omkast
Evil Foot United
Kunst 41
153352
17-09-24
kl. 21:10
7. Mester
7.Mester
Rejseholdet
Calcio Superiore
Kunst 41
154958
17-09-24
kl. 20:00
7. Veteran.
Super. Mester
Fodboldorkestret
Cph. Celtic
Kunst 42
154152
18-09-24
kl. 17:30
7. C.
C-4.
De Røde Djævle 2.
Union Cerveza
Kunst 43
152041
18-09-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
De Røde Djævle
Holmen Okay
Kunst 43
154154
18-09-24
kl. 17:30
7. C.
C-4.
De Afdankede Løver
A-holdet
Kunst 44
153643
18-09-24
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Firkantens Boldklub
Trianglen
Kunst 44
154156
18-09-24
kl. 19:50
7. C.
C-4.
RC Deportivo Delirium
FC Midlertidig
Kunst 44
152304
19-09-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-C.
Farmors Drenge
Black Rebel Football Club
Kunst 41
152306
19-09-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Krebsene
FC Meltdown
Kunst 41
152179
19-09-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-A.
FC Spitzberger
SC Lolland Forever
Kunst 41
154024
19-09-24
kl. 21:00
7. B.
B-2.
Boca Boldisch
BK FRI
Kunst 41
152579
19-09-24
kl. 18:40
7. Veteran.
Mester.
Prografica AS
FC Mangfoldigt
Kunst 42
152576
19-09-24
kl. 19:50
7. Veteran.
Mester.
Lokomotivo
BK SK-06
Kunst 42
152575
19-09-24
kl. 21:00
7. Veteran.
Mester.
Newport County Cph.
FC Gaulois
Kunst 42
154959
20-09-24
kl. 17:30
7. Veteran.
Super. Mester
Trianglen
Sunclass Airlines
Kunst 41
154964
20-09-24
kl. 18:40
7. Veteran.
Super. Mester
Fodboldorkestret
FC Hybris
Kunst 41
154287
20-09-24
kl. 17:30
7. B.
B-3.
IF Copenhagen
Nordatlantisk BK
Kunst 43
154289
20-09-24
kl. 18:40
7. B.
B-3.
FBK
Brug Bolden Danmark
Kunst 43
153756
20-09-24
kl. 17:30
7. A.
A-2.
FC Horn
Greve Boys KBH
Kunst 44
154284
20-09-24
kl. 18:40
7. B.
B-3.
B.K. Catenaccio
Rohan FC
Kunst 44
154285
20-09-24
kl. 19:50
7. B.
B-3.
2300 Flames IF
KBH. Vendsyssel
Kunst 44
154680
21-09-24
kl. 10:00
7. C.
C-2.
Joga Bonito C.F.
Bona Fide 2012
Kunst 41
154421
21-09-24
kl. 11:10
7. C.
C-1.
Søgårdsskolen
Idrætsklubben i Form
Kunst 41
154420
21-09-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Hønses Favoritter
Cph. Celtic 2.
Kunst 41
154683
21-09-24
kl. 10:00
7. C.
C-2.
AFUF
Ol’ Boca Lads
Kunst 42
154814
21-09-24
kl. 11:10
7. C.
C-3.
FC HC
Fox United
Kunst 42
154813
21-09-24
kl. 12:20
7. C.
C-3.
Hancock Athletic
Guttes IF
Kunst 42
154416
21-09-24
kl. 10:00
7. C.
C-1.
Deportivo los Gorilas
Hazara FC
Kunst 43
154417
21-09-24
kl. 11:10
7. C.
C-1.
De Røde Djævle 1.
Knuden S & E
Kunst 43
154418
21-09-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
SK Slavia Nocturne
SIF Hovedstaden
Kunst 43
154021
21-09-24
kl. 10:00
7. B.
B-2.
GIG.Com Penguins
Absalons Boldklub af 2012
Kunst 44
154025
21-09-24
kl. 11:10
7. B.
B-2.
FC Wilson
The Be Sharps
Kunst 44
154419
21-09-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
FC Mad og Kaffe
FC Skumtoget
Kunst 44
154816
22-09-24
kl. 10:00
7. C.
C-3.
Stranden Fremad
Middelmådig BK
Kunst 43
154553
22-09-24
kl. 11:10
7. D.
D-1.
Stiv kuling
Balletholdet
Kunst 43
154552
22-09-24
kl. 12:20
7. D.
D-1.
Deportivo FK
De Grønne Slagtere IF
Kunst 43
154549
22-09-24
kl. 11:10
7. D.
D-1.
FC Fagusti
FC Ellas
Kunst 44
153355
22-09-24
kl. 12:20
7. Mester
7.Mester
Spurvene
Yu-98
Kunst 44
153888
23-09-24
kl. 20:00
7. B.
B-1.
Præstø Og Omegn
Lokomotiv LarsbertoCarlos
Kunst 41
153891
23-09-24
kl. 21:10
7. B.
B-1.
Fingerbøllet BK
F. C. Snakes
Kunst 41
153607
24-09-24
kl. 20:00
7. Master
SUPER
Firkantens Boldklub
Fremad Forsing
Kunst 41
153610
25-09-24
kl. 17:30
7. Master
SUPER
Trianglen
BK Thor
Kunst 43
153611
25-09-24
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Røde Stjerne I.F.
Boldklubben Cito
Kunst 43
153126
25-09-24
kl. 19:50
7. Master
MASTER
Fremad Forsing
Tempo
Kunst 43
152585
25-09-24
kl. 21:00
7. Veteran.
Mester.
Prografica AS
Cph. Celtic
Kunst 43
152312
25-09-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Meltdown
Frankes Drenge
Kunst 44
152580
25-09-24
kl. 19:50
7. Veteran.
Mester.
Lokomotivo
FC Veto
Kunst 44
152581
25-09-24
kl. 21:00
7. Veteran.
Mester.
De Røde Djævle
Newport County Cph.
Kunst 44
152048
26-09-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-M.
Fremad Forsing
Fodboldorkestret
Kunst 41
152051
26-09-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
FF Ejder Brigaden
Voldens IF
Kunst 41
152047
26-09-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
Holmen Okay
SilverFox FC
Kunst 41
154690
26-09-24
kl. 21:00
7. C.
C-2.
Joga Bonito C.F.
Fremad Forsing
Kunst 41
152712
26-09-24
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-D.
Fulbo
Mandhaftig Puma FC
Kunst 42
152713
26-09-24
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-D.
DJON
Funny Party Boys
Kunst 42
152715
26-09-24
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
FFOFT
Klub 664
Kunst 42
152716
26-09-24
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OB-D.
Dynamo Fremad FK
Hakoah
Kunst 42
154819
28-09-24
kl. 10:00
7. C.
C-3.
Guttes IF
FC HC
Kunst 41
154687
28-09-24
kl. 11:10
7. C.
C-2.
Padborg Idrætsklub
Puskas FC
Kunst 41
154686
28-09-24
kl. 12:20
7. C.
C-2.
Bona Fide 2012
Ol’ Boca Lads
Kunst 41
154821
28-09-24
kl. 10:00
7. C.
C-3.
Hancock Athletic
HSK Croatia Copenhagen
Kunst 42
154557
28-09-24
kl. 11:10
7. D.
D-1.
FC Fagusti
Stiv kuling
Kunst 42
154559
28-09-24
kl. 12:20
7. D.
D-1.
De Grønne Slagtere IF
Balletholdet
Kunst 42
154029
28-09-24
kl. 11:10
7. B.
B-2.
GIG.Com Penguins
FC Wilson
Kunst 43
154426
28-09-24
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Deportivo los Gorilas
Hønses Favoritter
Kunst 43
154028
28-09-24
kl. 11:10
7. B.
B-2.
FC Boldklub
Nørreport PDF
Kunst 44
153766
28-09-24
kl. 12:20
7. A.
A-2.
FC Horn
Can't Complain
Kunst 44
154291
29-09-24
kl. 10:00
7. B.
B-3.
KBH. Vendsyssel
Sideline FC
Kunst 41
154162
29-09-24
kl. 11:10
7. C.
C-4.
De Røde Djævle 2.
RC Deportivo Delirium
Kunst 41
154163
29-09-24
kl. 12:20
7. C.
C-4.
FC Midlertidig
Bølgen BK
Kunst 41
154292
29-09-24
kl. 10:00
7. B.
B-3.
FC Fynsk Forår
IF Copenhagen
Kunst 42
154293
29-09-24
kl. 11:10
7. B.
B-3.
2300 Flames IF
FBK
Kunst 42
154294
29-09-24
kl. 12:20
7. B.
B-3.
B.K. Catenaccio
Kjøbenhavns Fodboldlaug
Kunst 42
153899
29-09-24
kl. 10:00
7. B.
B-1.
Grooming IF
Real Tist
Kunst 43
153898
29-09-24
kl. 11:10
7. B.
B-1.
Præstø Og Omegn
Pulat-Okin
Kunst 43
153895
29-09-24
kl. 12:20
7. B.
B-1.
Solens Børn
Escøbar Boys
Kunst 43
153500
29-09-24
kl. 11:10
7. A.
A-1.
Boldklubben Smæk
Boldklubben Folehaven
Kunst 44
154160
29-09-24
kl. 12:20
7. C.
C-4.
A-holdet
BK Batmann
Kunst 44