Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Ryparken (1300)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
135736 20-04-19
kl. 12:40
11. Mester
Mester
Maskinen
SBV09
Kunst 3.
137460 20-04-19
kl. 11:30
7. C.
C-4.
Søgård FC
S.S. Tore
Kunst 3.
135395 26-04-19
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OBA.
Wiseguys
Hybris
Kunst 3.
136413 26-04-19
kl. 18:00
7. A.
A-2.
Yu-98
KAFF
Kunst 3.
135875 26-04-19
kl. 19:10
7. Old-Boys.
OBB.
ABC
FC Wooloo
Kunst 3.
135745 28-04-19
kl. 13:30
11. Mester
Mester
Lejre FC
Etihad FC
Kunst 3.
136280 28-04-19
kl. 12:20
7. A.
A-1.
FC Telerepair
FC Horn
Kunst 3.
137466 28-04-19
kl. 12:20
7. C.
C-4.
Søgård FC
LF ReUnited
Kunst 3.
136539 03-05-19
kl. 18:00
7. B.
B-1.
Sideline FC
Giovani Calcio
Kunst 3.
135113 03-05-19
kl. 18:00
7. Veteran.
SUPER
BK Thor
FC Retro
Kunst 3.
135229 03-05-19
kl. 19:10
7. Veteran.
M.2.
FC Freon
BKC
Kunst 3.
138379 03-05-19
kl. 19:10
7. D.
D-3.
ABC
Bacchus BK
Kunst 3.
135747 04-05-19
kl. 12:40
11. Mester
Mester
Maskinen
Etihad FC
Kunst 3.
136419 04-05-19
kl. 11:30
7. A.
A-2.
De Grønne Bude
Yu-98
Kunst 3.
135409 10-05-19
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OBA.
Wiseguys
Stokehagen FC
Kunst 3.
136561 10-05-19
kl. 18:00
7. B.
B-1.
Sideline FC
FF Ejder Brigaden
Kunst 3.
135893 10-05-19
kl. 19:10
7. Old-Boys.
OBB.
ABC
Kbh Chang
Kunst 3.
135752 12-05-19
kl. 13:30
11. Mester
Mester
Lejre FC
Maskinen
Kunst 3.
137476 12-05-19
kl. 11:10
7. C.
C-4.
Søgård FC
Grøn Omstilling
Kunst 3.
138384 12-05-19
kl. 11:10
7. D.
D-3.
ABC
Real Renten
Kunst 3.
136292 12-05-19
kl. 12:20
7. A.
A-1.
FC Telerepair
Football Club ØZ
Kunst 3.
136425 12-05-19
kl. 12:20
7. A.
A-2.
Yu-98
MAXIMA
Kunst 3.
138375 19-05-19
kl. 11:30
7. D.
D-3.
Nørreport PDF
FC Patrick 1992
Kunst 3.
136567 24-05-19
kl. 18:00
7. B.
B-1.
Sideline FC
Fionias Engle
Kunst 3.
135133 24-05-19
kl. 18:00
7. Veteran.
SUPER
BK Thor
Tempo
Kunst 3.
135903 24-05-19
kl. 19:10
7. Old-Boys.
OBB.
ABC
OA
Kunst 3.
136304 25-05-19
kl. 11:30
7. A.
A-1.
FC Telerepair
Boldklubben Olivia
Kunst 3.
136437 25-05-19
kl. 12:40
7. A.
A-2.
Yu-98
FC Foreigners
Kunst 3.
136438 25-05-19
kl. 13:50
7. A.
A-2.
De Grønne Bude
FC Bosna.
Kunst 3.
138400 26-05-19
kl. 11:30
7. D.
D-3.
ABC
FC Patrick 1992
Kunst 3.
135912 31-05-19
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OBB.
ABC
Samsø
Kunst 3.
136577 31-05-19
kl. 19:10
7. B.
B-1.
Sideline FC
Gribben Fodbold
Kunst 3.
135775 02-06-19
kl. 12:40
11. Mester
Mester
Maskinen
Cph. Celtic 1.
Kunst 3.
137497 02-06-19
kl. 11:30
7. C.
C-4.
Søgård FC
Christiane IF
Kunst 3.
135425 07-06-19
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OBA.
Wiseguys
LOZ FC
Kunst 3.
135143 07-06-19
kl. 18:00
7. Veteran.
SUPER
BK Thor
Fox United
Kunst 3.
135914 07-06-19
kl. 19:10
7. Old-Boys.
OBB.
ABC
Den Frie Forening
Kunst 3.
135245 07-06-19
kl. 19:10
7. Veteran.
M.2.
FC Freon
Vigerslev BK
Kunst 3.
135776 08-06-19
kl. 13:30
11. Mester
Mester
Lejre FC
BK Kapow
Kunst 3.
138414 08-06-19
kl. 11:10
7. D.
D-3.
Nørreport PDF
Real Renten
Kunst 3.
136316 08-06-19
kl. 12:20
7. A.
A-1.
FC Telerepair
DD formerly known as BJ
Kunst 3.
136449 08-06-19
kl. 12:20
7. A.
A-2.
Yu-98
Loose Cannons
Kunst 3.
135432 14-06-19
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OBA.
Wiseguys
FC Konkret
Kunst 3.
135923 14-06-19
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OBB.
ABC
FC 7400
Kunst 3.
135253 14-06-19
kl. 19:10
7. Veteran.
M.2.
FC Freon
FC Gaulois
Kunst 3.
135785 16-06-19
kl. 12:20
11. Mester
Mester
Maskinen
BK Sømændene
Kunst 3.
136458 16-06-19
kl. 10:00
7. A.
A-2.
De Grønne Bude
Hvidovre 2. P.
Kunst 3.
137509 16-06-19
kl. 11:10
7. C.
C-4.
Søgård FC
FFa06
Kunst 3.
138421 16-06-19
kl. 12:20
7. D.
D-3.
ABC
Bona Fide 2012
Kunst 3.
135153 21-06-19
kl. 18:00
7. Veteran.
SUPER
BK Thor
Trianglen
Kunst 3.
135436 21-06-19
kl. 19:10
7. Old-Boys.
OBA.
Wiseguys
Førsteholdet
Kunst 3.
135788 23-06-19
kl. 13:30
11. Mester
Mester
Lejre FC
SC Boca Vista
Kunst 3.
136389 23-06-19
kl. 11:10
7. A.
A-2.
Yu-98
Hafnia Sports Club
Kunst 3.
136256 23-06-19
kl. 11:10
7. A.
A-1.
FC Telerepair
FC Gaulois
Kunst 3.
137515 23-06-19
kl. 12:20
7. C.
C-4.
Søgård FC
Tempo
Kunst 3.
136452 23-06-19
kl. 12:20
7. A.
A-2.
De Grønne Bude
KAFF
Kunst 3.
138426 23-06-19
kl. 15:15
7. D.
D-3.
Nørreport PDF
ABC
Kunst 3.
136333 11-08-19
kl. 11:30
7. A.
A-1.
FC Telerepair
Manschaft
Kunst 3.
136460 11-08-19
kl. 12:40
7. A.
A-2.
Yu-98
FC Bosna.
Kunst 3.
135261 16-08-19
kl. 18:00
7. Veteran.
M.2.
FC Freon
OBOB
Kunst 3.
135936 16-08-19
kl. 19:10
7. Old-Boys.
OBB.
ABC
Haveje IF
Kunst 3.
136470 17-08-19
kl. 11:30
7. A.
A-2.
De Grønne Bude
MAXIMA
Kunst 3.
136588 17-08-19
kl. 11:30
7. B.
B-1.
Sideline FC
Otto 2010
Kunst 3.
136471 17-08-19
kl. 12:40
7. A.
A-2.
Yu-98
Spielmachers
Kunst 3.
138439 17-08-19
kl. 12:40
7. D.
D-3.
ABC
Boldklubben Søborg
Kunst 3.
138435 17-08-19
kl. 13:50
7. D.
D-3.
Nørreport PDF
F.C TIPONI
Kunst 3.
135456 23-08-19
kl. 19:10
7. Old-Boys.
OBA.
Wiseguys
Røde Regnbue
Kunst 3.
135805 25-08-19
kl. 13:30
11. Mester
Mester
Lejre FC
TTSK
Kunst 3.
136473 25-08-19
kl. 12:20
7. A.
A-2.
Yu-98
FC Berlusconi
Kunst 3.
136340 25-08-19
kl. 12:20
7. A.
A-1.
FC Telerepair
FC Island
Kunst 3.
135269 30-08-19
kl. 18:00
7. Veteran.
M.2.
FC Freon
FC Internationale
Kunst 3.
135949 30-08-19
kl. 19:10
7. Old-Boys.
OBB.
ABC
Rio København
Kunst 3.
135808 31-08-19
kl. 12:40
11. Mester
Mester
Maskinen
SC Boca Vista
Kunst 3.
136480 31-08-19
kl. 11:30
7. A.
A-2.
De Grønne Bude
Loose Cannons
Kunst 3.
136600 31-08-19
kl. 12:40
7. B.
B-1.
Sideline FC
Hancock Athletic
Kunst 3.
135954 06-09-19
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OBB.
ABC
Fodbold Bulldogs
Kunst 3.
135173 06-09-19
kl. 18:00
7. Veteran.
SUPER
BK Thor
FC Ellas
Kunst 3.
135469 06-09-19
kl. 19:10
7. Old-Boys.
OBA.
Wiseguys
Klub Hygge
Kunst 3.
136352 06-09-19
kl. 19:10
7. A.
A-1.
FC Telerepair
Streetmanager
Kunst 3.
135812 08-09-19
kl. 13:30
11. Mester
Mester
Lejre FC
KB Ribe
Kunst 3.
136485 08-09-19
kl. 12:20
7. A.
A-2.
Yu-98
De Grønne Bude
Kunst 3.
137537 08-09-19
kl. 12:20
7. C.
C-4.
Søgård FC
FC Ellas
Kunst 3.
138447 08-09-19
kl. 15:15
7. D.
D-3.
Nørreport PDF
Fodboldskolen
Kunst 3.
135277 13-09-19
kl. 18:00
7. Veteran.
M.2.
FC Freon
FC Fireballs
Kunst 3.
136610 13-09-19
kl. 18:00
7. B.
B-1.
Sideline FC
Lokomotiv Ordrup
Kunst 3.
136490 13-09-19
kl. 19:10
7. A.
A-2.
De Grønne Bude
Spielmachers
Kunst 3.
135818 14-09-19
kl. 11:30
11. Mester
Mester
Maskinen
Lejre FC
Kunst 3.
135183 20-09-19
kl. 18:00
7. Veteran.
SUPER
BK Thor
Cph. Celtic
Kunst 3.
135964 20-09-19
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OBB.
ABC
Los Pumas
Kunst 3.
136364 20-09-19
kl. 19:10
7. A.
A-1.
FC Telerepair
BKC
Kunst 3.
135481 20-09-19
kl. 19:10
7. Old-Boys.
OBA.
Wiseguys
Mitis Venner
Kunst 3.
135829 21-09-19
kl. 11:30
11. Mester
Mester
Maskinen
KB Ribe
Kunst 3.
135824 22-09-19
kl. 13:30
11. Mester
Mester
Lejre FC
Cph. Celtic 1.
Kunst 3.
137547 22-09-19
kl. 11:10
7. C.
C-4.
Søgård FC
FC Passion IF
Kunst 3.
136500 22-09-19
kl. 12:20
7. A.
A-2.
De Grønne Bude
Hafnia Sports Club
Kunst 3.
136497 22-09-19
kl. 12:20
7. A.
A-2.
Yu-98
Dendermonde
Kunst 3.
135486 27-09-19
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OBA.
Wiseguys
DBE 2011
Kunst 3.
136621 27-09-19
kl. 19:10
7. B.
B-1.
Sideline FC
Ålenes FF
Kunst 3.
135830 29-09-19
kl. 13:30
11. Mester
Mester
Lejre FC
BK Sømændene
Kunst 3.
137555 29-09-19
kl. 12:20
7. C.
C-4.
Søgård FC
Partizan Kaukasus
Kunst 3.
138461 29-09-19
kl. 12:20
7. D.
D-3.
ABC
Fodboldskolen
Kunst 3.
135193 04-10-19
kl. 18:00
7. Veteran.
SUPER
BK Thor
HCBC
Kunst 3.
136638 04-10-19
kl. 18:00
7. B.
B-1.
Sideline FC
Pulat-Okin
Kunst 3.
138471 04-10-19
kl. 19:10
7. D.
D-3.
ABC
F.C TIPONI
Kunst 3.
135285 04-10-19
kl. 19:10
7. Veteran.
M.2.
FC Freon
BKC
Kunst 3.
135836 06-10-19
kl. 13:30
11. Mester
Mester
Lejre FC
SBV09
Kunst 3.
136509 06-10-19
kl. 11:10
7. A.
A-2.
Yu-98
Hvidovre 2. P.
Kunst 3.
138474 06-10-19
kl. 11:10
7. D.
D-3.
Nørreport PDF
Bona Fide 2012
Kunst 3.
136511 06-10-19
kl. 12:20
7. A.
A-2.
De Grønne Bude
FC Berlusconi
Kunst 3.
136376 06-10-19
kl. 12:20
7. A.
A-1.
FC Telerepair
Overformynderiet FF
Kunst 3.
136409 11-10-19
kl. 18:00
7. A.
A-2.
De Grønne Bude
FC Foreigners
Kunst 3.
135846 13-10-19
kl. 12:40
11. Mester
Mester
Maskinen
Svendborg FC
Kunst 3.
137568 13-10-19
kl. 11:30
7. C.
C-4.
Søgård FC
Muchachos Del Fidel
Kunst 3.