Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Ryparken (1300)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
130501 17-08-18
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OBA.
ABC
Tempo
Kunst 3.
131694 17-08-18
kl. 18:00
7. A.
A-2.
Yu-98
Spurvene
Kunst 3.
131829 17-08-18
kl. 19:10
7. A.
A-1.
FC Telerepair
FC Foreigners
Kunst 3.
131317 17-08-18
kl. 19:10
7. Veteran.
SUPER
BK Thor
Cph. Celtic
Kunst 3.
132092 18-08-18
kl. 11:30
7. B.
B-2.
Sideline FC
Landsholdet
Kunst 3.
132400 18-08-18
kl. 11:30
7. B.
B-4.
De Grønne Bude
FC Wilson
Kunst 3.
134121 18-08-18
kl. 13:50
7. D.
D-4.
Hovedstadens Helte
RC Deportivo Delirium
Kunst 3.
133860 19-08-18
kl. 10:00
11. A
A.
Lejre FC
Etihad FC
Kunst 3.
133861 19-08-18
kl. 11:45
11. A
A.
Pink Panthers
De Røde Djævle
Kunst 3.
130508 24-08-18
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OBA.
Wiseguys
FC Konkret
Kunst 3.
131171 24-08-18
kl. 19:10
7. Veteran.
M.
FC Freon
FC Gaulois
Kunst 3.
133574 25-08-18
kl. 11:30
11. Mester
Mester
EFE
Cph. Celtic-1
Kunst 3.
133579 25-08-18
kl. 13:20
11. Mester
Mester
Maskinen
Fremad Forsing
Kunst 3.
133867 26-08-18
kl. 10:00
11. A
A.
ABC
Cph. Celtic-2
Kunst 3.
130514 31-08-18
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OBA.
ABC
FC Konkret
Kunst 3.
131839 31-08-18
kl. 18:00
7. A.
A-1.
FC Telerepair
Overformynderiet FF
Kunst 3.
130513 31-08-18
kl. 19:10
7. Old-Boys.
OBA.
Wiseguys
Hybris
Kunst 3.
131711 01-09-18
kl. 11:30
7. A.
A-2.
Yu-98
Boldklubben H
Kunst 3.
132102 01-09-18
kl. 11:30
7. B.
B-2.
Sideline FC
Evil Foot United
Kunst 3.
132410 01-09-18
kl. 12:40
7. B.
B-4.
De Grønne Bude
Pulat-Okin
Kunst 3.
134132 01-09-18
kl. 12:40
7. D.
D-4.
Hovedstadens Helte
The Jacks
Kunst 3.
133869 02-09-18
kl. 10:00
11. A
A.
ABC
Fælledens BK
Kunst 3.
133586 02-09-18
kl. 11:45
11. Mester
Mester
EFE
SBV09
Kunst 3.
133872 02-09-18
kl. 13:30
11. A
A.
Lejre FC
Pink Panthers
Kunst 3.
132421 07-09-18
kl. 18:00
7. B.
B-4.
De Grønne Bude
SC Lolland
Kunst 3.
130518 07-09-18
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OBA.
Wiseguys
Førsteholdet
Kunst 3.
131184 07-09-18
kl. 19:10
7. Veteran.
M.
FC Freon
FC Mangfoldigt
Kunst 3.
132113 07-09-18
kl. 19:10
7. B.
B-2.
Sideline FC
BK Offsidefælden
Kunst 3.
133878 08-09-18
kl. 11:30
11. A
A.
Lejre FC
De Røde Djævle
Kunst 3.
134143 08-09-18
kl. 13:15
7. D.
D-4.
Hovedstadens Helte
FC Patrick 1992
Kunst 3.
131203 14-09-18
kl. 18:00
7. Veteran.
M.
FC Freon
B 1978
Kunst 3.
130526 14-09-18
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OBA.
ABC
DBE 2011
Kunst 3.
130662 14-09-18
kl. 19:10
7. Old-Boys.
OBB.
LOZ FC
OA
Kunst 3.
133881 15-09-18
kl. 11:30
11. A
A.
ABC
FBK
Kunst 3.
134145 15-09-18
kl. 13:15
7. D.
D-4.
Hovedstadens Helte
IK i Form
Kunst 3.
133603 16-09-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
EFE
Svendborg FC
Kunst 3.
133601 16-09-18
kl. 11:45
11. Mester
Mester
Maskinen
BK Kapow
Kunst 3.
131196 21-09-18
kl. 18:00
7. Veteran.
M.
FC Freon
Cph. Celtic
Kunst 3.
130531 21-09-18
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OBA.
ABC
Hybris
Kunst 3.
130528 21-09-18
kl. 19:10
7. Old-Boys.
OBA.
Wiseguys
Fusion 06
Kunst 3.
131723 22-09-18
kl. 11:30
7. A.
A-2.
Yu-98
Loose Cannons
Kunst 3.
131861 22-09-18
kl. 11:30
7. A.
A-1.
FC Telerepair
Giovani Calcio
Kunst 3.
133888 23-09-18
kl. 10:00
11. A
A.
Lejre FC
Turan F.C.
Kunst 3.
132438 28-09-18
kl. 18:00
7. B.
B-4.
De Grønne Bude
De Røde Djævle
Kunst 3.
130538 28-09-18
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OBA.
Wiseguys
FC Pastis
Kunst 3.
130552 28-09-18
kl. 19:10
7. Old-Boys.
OBA.
ABC
Fusion 06
Kunst 3.
132130 28-09-18
kl. 19:10
7. B.
B-2.
Sideline FC
LF ReUnited
Kunst 3.
133615 29-09-18
kl. 11:30
11. Mester
Mester
EFE
BK Sømændene
Kunst 3.
133611 29-09-18
kl. 13:20
11. Mester
Mester
Maskinen
Zebra 2.0
Kunst 3.
133896 30-09-18
kl. 11:10
11. A
A.
Pink Panthers
FBK
Kunst 3.
133893 30-09-18
kl. 12:55
11. A
A.
ABC
OA
Kunst 3.
131867 30-09-18
kl. 10:00
7. A.
A-1.
FC Telerepair
FC Gaulois
Kunst 3.
134157 30-09-18
kl. 14:40
7. D.
D-4.
Hovedstadens Helte
FC Sportsudvalget
Kunst 3.
131732 05-10-18
kl. 18:00
7. A.
A-2.
Yu-98
MAXIMA
Kunst 3.
131208 05-10-18
kl. 18:00
7. Veteran.
M.
FC Freon
Vesterbro 99
Kunst 3.
131873 05-10-18
kl. 19:10
7. A.
A-1.
FC Telerepair
KAFF
Kunst 3.
133899 07-10-18
kl. 10:00
11. A
A.
Pink Panthers
ABC
Kunst 3.
133619 07-10-18
kl. 11:45
11. Mester
Mester
Maskinen
EFE
Kunst 3.
134169 12-10-18
kl. 18:00
7. D.
D-4.
Hovedstadens Helte
Padborg Idrætsklub
Kunst 3.
130549 12-10-18
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OBA.
Wiseguys
Vikingen
Kunst 3.
131220 12-10-18
kl. 19:10
7. Veteran.
M.
FC Freon
OBOB
Kunst 3.
132143 12-10-18
kl. 19:10
7. B.
B-2.
Sideline FC
Menerfirs
Kunst 3.
133624 14-10-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
EFE
FC Misbrugsportalen
Kunst 3.
133904 14-10-18
kl. 11:45
11. A
A.
ABC
De Røde Djævle
Kunst 3.
131878 19-10-18
kl. 18:00
7. A.
A-1.
FC Telerepair
Football Club ØZ
Kunst 3.
131744 19-10-18
kl. 19:10
7. A.
A-2.
Yu-98
FC Berlusconi
Kunst 3.
131368 19-10-18
kl. 19:10
7. Veteran.
SUPER
BK Thor
FC Roar
Kunst 3.
133632 20-10-18
kl. 12:40
11. Mester
Mester
Maskinen
Svendborg FC
Kunst 3.
132451 20-10-18
kl. 11:30
7. B.
B-4.
De Grønne Bude
Streetmanager
Kunst 3.
133920 21-10-18
kl. 10:00
11. A
A.
Pink Panthers
Fælledens BK
Kunst 3.
133919 21-10-18
kl. 11:45
11. A
A.
ABC
Lejre FC
Kunst 3.
133636 26-10-18
kl. 18:00
11. Mester
Mester
EFE
BK Kapow
Kunst 3.
133924 28-10-18
kl. 10:00
11. A
A.
Pink Panthers
OA
Kunst 3.
134181 28-10-18
kl. 11:45
7. D.
D-4.
Hovedstadens Helte
Aktuar FF
Kunst 3.
131237 02-11-18
kl. 18:00
7. Veteran.
M.
FC Freon
FC Retro
Kunst 3.