Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Valby idrætspark 7 (1411)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
135902 22-05-19
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBB.
Kbh Chang
Den Frie Forening
Kunst 40
135135 22-05-19
kl. 18:40
7. Veteran.
SUPER
Fox United
FC Ellas
Kunst 40
135136 22-05-19
kl. 19:50
7. Veteran.
SUPER
HCBC
Boldklubben Søborg
Kunst 40
138008 22-05-19
kl. 21:00
7. C.
C-7.
X - Team
De Håndplukkede
Kunst 40
136307 22-05-19
kl. 17:30
7. A.
A-1.
DD formerly known as BJ
FC Island
Kunst 41
135422 22-05-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBA.
Hybris
Mitis Venner
Kunst 41
135905 22-05-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBB.
Rio København
BK Ræven
Kunst 41
138276 22-05-19
kl. 21:00
7. D.
D-1.
Viborg FF Support Kbh.
Cph. Celtic 2
Kunst 41
136309 22-05-19
kl. 17:30
7. A.
A-1.
Manschaft
Streetmanager
Kunst 42 0 - 3 HHT
135906 22-05-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBB.
FC 7400
Haveje IF
Kunst 42
136305 22-05-19
kl. 19:50
7. A.
A-1.
BK Offsidefælden
BKC
Kunst 42
138155 22-05-19
kl. 21:00
7. D.
D-2.
Svaneke Boldklub
Sporting PB
Kunst 42
135420 23-05-19
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBA.
DBE 2011
Wiseguys
Kunst 40
135018 23-05-19
kl. 18:40
7. Master
MASTER
Boldklubben Cito
Hakoah
Kunst 40
135417 23-05-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBA.
Vikingen
Tempo
Kunst 40
135240 23-05-19
kl. 21:00
7. Veteran.
M.2.
FC Gaulois
FC Fireballs
Kunst 40
135239 23-05-19
kl. 17:30
7. Veteran.
M.2.
BKC
Vigerslev BK
Kunst 41
135020 23-05-19
kl. 18:40
7. Master
MASTER
Tempo
Fox United
Kunst 41
135418 23-05-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBA.
Førsteholdet
Klub Hygge
Kunst 41
136034 23-05-19
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OBC.
Hakoah
FC Veto
Kunst 41
135238 23-05-19
kl. 17:30
7. Veteran.
M.2.
OBOB
FC Internationale
Kunst 42
135019 23-05-19
kl. 18:40
7. Master
MASTER
FC Frederiksberg
Cph. Celtic
Kunst 42
135419 23-05-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBA.
LOZ FC
Stokehagen FC
Kunst 42
136039 23-05-19
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OBC.
Falkene
FC Tre Falke
Kunst 42
136700 24-05-19
kl. 17:30
7. B.
B-2.
Real Tist
Boldklubben Smæk
Kunst 40
136035 24-05-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBC.
Discipline D.
Malerholdet
Kunst 40
136037 24-05-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBC.
TB Watford
Gribben Fodbold
Kunst 40
136701 24-05-19
kl. 17:30
7. B.
B-2.
USG Futsal
FC Boldklub
Kunst 41
136703 24-05-19
kl. 18:40
7. B.
B-2.
FC Sailing Lads
BK Catenaccio
Kunst 41
136704 24-05-19
kl. 19:50
7. B.
B-2.
BK FRI
Ørestadens Helte
Kunst 41
137099 24-05-19
kl. 17:30
7. C.
C-1.
Tjallans Boys BK
GG Gaucho
Kunst 42
137098 24-05-19
kl. 18:40
7. C.
C-1.
FC SportsCamp
FC Mad og Kaffe
Kunst 42
137096 24-05-19
kl. 19:50
7. C.
C-1.
Fox United
Snapsebussen BK
Kunst 42
136787 24-05-19
kl. 18:40
7. B.
B-3.
Nordatlantisk BK
SC Lolland
Kunst 43
135301 24-05-19
kl. 19:50
7. Veteran.
M.1.
FC Hackenbusch
Cph. Celtic
Kunst 43
137886 24-05-19
kl. 17:30
7. C.
C-8.
Fc. OffMidtKrea
Lokomotiv LarsbertoCarlos
Kunst 44
137883 24-05-19
kl. 18:40
7. C.
C-8.
NV Galaxy
The Jacks
Kunst 44
138274 24-05-19
kl. 19:50
7. D.
D-1.
Absalons Boldklub
FC Borgen
Kunst 44
136436 25-05-19
kl. 11:30
7. A.
A-2.
Spielmachers
Loose Cannons
Kunst 40
136439 25-05-19
kl. 12:40
7. A.
A-2.
Hvidovre 2. P.
Hafnia Sports Club
Kunst 40
137363 25-05-19
kl. 11:30
7. C.
C-3.
DIBS FC
Vikingarna IF
Kunst 41
136441 25-05-19
kl. 12:40
7. A.
A-2.
MAXIMA
KAFF
Kunst 42
136306 26-05-19
kl. 10:00
7. A.
A-1.
Football Club ØZ
FC Gaulois
Kunst 40
137488 26-05-19
kl. 11:10
7. C.
C-4.
LF ReUnited
Grøn Omstilling
Kunst 40
137489 26-05-19
kl. 11:10
7. C.
C-4.
Partizan Kaukasus
Søgård FC
Kunst 41
137232 26-05-19
kl. 12:20
7. C.
C-2.
The Be Sharps
GFC
Kunst 41
138146 26-05-19
kl. 10:00
7. D.
D-2.
Eisbären Jurnited
Bølgen BK
Kunst 42
138148 26-05-19
kl. 11:10
7. D.
D-2.
Svaneke Boldklub
Kochens Drenge
Kunst 42
138016 26-05-19
kl. 12:20
7. C.
C-7.
Bjørnebanden FC
TaberCamp FC
Kunst 42
138377 26-05-19
kl. 12:20
7. D.
D-3.
Bona Fide 2012
Brug Bolden
Kunst 43
138014 26-05-19
kl. 13:30
7. C.
C-7.
The Friends
X - Team
Kunst 43
137628 26-05-19
kl. 10:00
7. C.
C-5.
Fischer & Kerm
Team Blau
Kunst 44
137626 26-05-19
kl. 11:10
7. C.
C-5.
FC 7400
Sofiegårdens IF.
Kunst 44
137624 26-05-19
kl. 12:20
7. C.
C-5.
Bagmændene
GIG.COM PENGUINS
Kunst 44
137487 27-05-19
kl. 17:30
7. C.
C-4.
Tempo
FC Passion IF
Græs 1
136974 27-05-19
kl. 18:40
7. B.
B-4.
FC Apel
Motor 08
Græs 1
137491 27-05-19
kl. 19:50
7. C.
C-4.
FFa06
Christiane IF
Græs 1
137751 27-05-19
kl. 17:30
7. C.
C-6.
FK Saturn
Padborg Idrætsklub
Græs 46
137752 27-05-19
kl. 18:40
7. C.
C-6.
Funny Party Boys
Øster Vold FF
Græs 46
137753 27-05-19
kl. 19:50
7. C.
C-6.
KGS. Valby
BK Sidste Chance
Græs 46
134801 27-05-19
7. Master
SUPER
L.K.
Oversidder
Kunst 40
136973 27-05-19
kl. 17:30
7. B.
B-4.
Menerfirs
FC Wilson
Kunst 40
134803 27-05-19
kl. 18:40
7. Master
SUPER
IF32 Glostrup
GF 76
Kunst 40
135024 27-05-19
kl. 19:50
7. Master
MASTER
Cph. Celtic
Tempo
Kunst 40
136189 27-05-19
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OBD.
Den Glade Gnu
Lokomotiv KBH.
Kunst 40
136971 27-05-19
kl. 17:30
7. B.
B-4.
GHG All Stars
I.F. Copenhagen
Kunst 41
134799 27-05-19
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Trianglens
Fox United
Kunst 41
134912 27-05-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
BK SK-06
SilverFox FC
Kunst 41
138018 27-05-19
kl. 21:00
7. C.
C-7.
Kjøbenhavns Fodboldlaug
De Håndplukkede
Kunst 41
136972 27-05-19
kl. 17:30
7. B.
B-4.
Fc Steaua Renseholdet
De Røde Djævle
Kunst 42
134800 27-05-19
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Boldklubben Cito
FC Utterslev
Kunst 42
137365 27-05-19
kl. 19:50
7. C.
C-3.
BUK
FC Skumtoget
Kunst 42
136008 27-05-19
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OBC.
Gribben Fodbold
AC Ganza
Kunst 42
138240 28-05-19
kl. 17:30
7. D.
D-1.
Olympique Odsherred
SBV09
Græs 1
136840 28-05-19
kl. 18:40
7. B.
B-3.
Nordatlantisk BK
MFF
Græs 1
135138 28-05-19
kl. 17:30
7. Veteran.
SUPER
HCBC
BK Thor
Kunst 40
134685 28-05-19
kl. 18:40
7. Mester
7. Mester
FC Kogle
Team Stripes
Kunst 40
134688 28-05-19
kl. 19:50
7. Mester
7. Mester
Calcio Superiore
FC Saget
Kunst 40
136839 28-05-19
kl. 21:00
7. B.
B-3.
AlkenRy United
Black Eagles
Kunst 40
135140 28-05-19
kl. 17:30
7. Veteran.
SUPER
Fox United
Trianglen
Kunst 41
134907 28-05-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
FC Mangfoldigt
FC Internationale
Kunst 41
134908 28-05-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
FC Pastis
Holmen Okay
Kunst 41
136576 28-05-19
kl. 21:00
7. B.
B-1.
Sminketeatret FC
Otto 2010
Kunst 41
135141 28-05-19
kl. 17:30
7. Veteran.
SUPER
Hakoah
Cph. Celtic
Kunst 42
134687 28-05-19
kl. 18:40
7. Mester
7. Mester
Bjarnes Drenge
F.C. Komfort
Kunst 42
134911 28-05-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.