Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Valby idrætspark 7 (1411)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
134860 01-04-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
FC Pastis
De Røde Djævle
Kunst 42
134861 01-04-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
FC Internationale
De Røde Kluude
Kunst 42
134859 02-04-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
FC Mangfoldigt
Lokomotiv Væksthuset
Kunst 40
134864 02-04-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
FC TK
BK SK-06
Kunst 40
134867 08-04-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
De Røde Kluude
Holmen Okay
Kunst 42
134868 09-04-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
SilverFox FC
Fodboldorkestret
Kunst 42
134870 09-04-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
BK SK-06
FC Mangfoldigt
Kunst 42
134875 15-04-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
BK SK-06
Prografica AS
Kunst 41
134876 15-04-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
FC Mangfoldigt
FC Pastis
Kunst 42
134871 16-04-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
FC Internationale
Lokomotiv Væksthuset
Kunst 41
134874 16-04-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
FC TK
SilverFox FC
Kunst 42
134881 24-04-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
BK SK-06
Fodboldorkestret
Kunst 40
134878 25-04-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
De Røde Kluude
FC Pastis
Kunst 41
134879 25-04-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
SilverFox FC
FC Internationale
Kunst 42
134883 30-04-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
FC Mangfoldigt
De Røde Kluude
Kunst 40
134884 30-04-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
FC Pastis
SilverFox FC
Kunst 40
134885 30-04-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
FC Internationale
Prografica AS
Kunst 41
134889 07-05-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
SilverFox FC
FC Mangfoldigt
Kunst 40
134891 07-05-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
BK SK-06
FC Internationale
Kunst 40
134892 07-05-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
FC TK
Holmen Okay
Kunst 41
134899 14-05-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
SilverFox FC
De Røde Djævle
Kunst 42
134895 15-05-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
FC Mangfoldigt
Prografica AS
Kunst 40
134896 15-05-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
FC Pastis
BK SK-06
Kunst 40
134897 15-05-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
FC Internationale
FC TK
Kunst 42
134900 15-05-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
De Røde Kluude
Lokomotiv Væksthuset
Kunst 42
134906 20-05-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
De Røde Kluude
SilverFox FC
Kunst 42
134902 20-05-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
FC TK
FC Pastis
Kunst 42
134912 27-05-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
BK SK-06
SilverFox FC
Kunst 41
134907 28-05-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
FC Mangfoldigt
FC Internationale
Kunst 41
134908 28-05-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
FC Pastis
Holmen Okay
Kunst 41
134911 28-05-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
FC TK
De Røde Kluude
Kunst 42
134916 04-06-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
De Røde Kluude
Prografica AS
Kunst 41
134913 04-06-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
FC TK
FC Mangfoldigt
Kunst 42
134920 11-06-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
FC Pastis
FC Internationale
Kunst 41
134919 11-06-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
FC Mangfoldigt
Fodboldorkestret
Kunst 41
134924 12-06-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
BK SK-06
De Røde Kluude
Kunst 41
134922 12-06-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
FC TK
De Røde Djævle
Kunst 42
134927 20-06-19
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
De Røde Kluude
FC Internationale
Kunst 40
134928 20-06-19
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
SilverFox FC
Holmen Okay
Kunst 40
134930 20-06-19
kl. 18:50
7. Old-Boys.
OBM.
BK SK-06
FC TK
Kunst 41