Komplet kampprogram
C., C-8
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedBaneResultat
1031081Man02-04-1217:00Fedets DrengeMåge Joe FFValby idrætspark 7Kunst 412-1
1031111Man02-04-1217:00Vesterbro 99Discipline D.-2Kløvermarken 7Kunst 425-5
1031091Man02-04-1218:10BK SømændeneSport og SpasKløvermarken 7Kunst 424-2
1031061Man02-04-1218:10BK Dynamo VirumBK Body KnowledgeValby idrætspark 7Kunst 443-0UHT
1031071Man02-04-1218:10AC CentrumSR UnitedValby idrætspark 7Kunst 412-1
1031101Tir10-04-1220:30FørsteholdetFC Ø.T.Valby idrætspark 7Kunst 427-3
1031122Fre13-04-1217:00BK Body KnowledgeAC CentrumKløvermarken 7Kunst 430-5
1031172Fre13-04-1217:00Discipline D.-2BK Dynamo VirumValby idrætspark 7Kunst 425-1
1031142Fre13-04-1218:10Måge Joe FFBK SømændeneKløvermarken 7Kunst 430-3
1031152Fre13-04-1218:10Sport og SpasFørsteholdetValby idrætspark 7Kunst 421-7
1031132Fre13-04-1219:20SR UnitedFedets DrengeValby idrætspark 7Kunst 422-1
1031162Tir17-04-1219:20FC Ø.T.Vesterbro 99Valby idrætspark 7Kunst 411-3
1031223Fre20-04-1217:00Discipline D.-2FC Ø.T.Valby idrætspark 7Kunst 443-0UHT
1031203Fre20-04-1218:10FørsteholdetMåge Joe FFValby idrætspark 7Kunst 443-1
1031213Fre20-04-1218:10Vesterbro 99Sport og SpasKløvermarken 7Kunst 435-2
1031183Fre20-04-1219:20Fedets DrengeBK Body KnowledgeValby idrætspark 7Kunst 443-3
1031193Fre20-04-1219:20BK SømændeneSR UnitedKløvermarken 7Kunst 431-4
1031233Fre20-04-1219:20BK Dynamo VirumAC CentrumValby idrætspark 7Kunst 422-6
1031254Tor26-04-1217:00Måge Joe FFAC CentrumKløvermarken 7Kunst 449-0
1031264Tor26-04-1217:00Sport og SpasFedets DrengeValby idrætspark 7Kunst 422-10
1031244Tor26-04-1218:10SR UnitedBK Dynamo VirumValby idrætspark 7Kunst 422-1
1031284Tor26-04-1219:20Discipline D.-2FørsteholdetValby idrætspark 7Kunst 414-3
1031294Tor26-04-1219:20BK Body KnowledgeVesterbro 99Kløvermarken 7Kunst 433-18
1031274Fre27-04-1220:20FC Ø.T.BK SømændeneRyparkenKunst 3.2-2
1031325Lør05-05-1213:50Fedets DrengeFC Ø.T.Valby idrætspark 7Kunst 4510-3
1031335Søn06-05-1209:00BK SømændeneDiscipline D.-2Kløvermarken 7Kunst 431-3
1031355Søn06-05-1210:10SR UnitedBK Body KnowledgeValby idrætspark 7Kunst 436-2
1031305Søn06-05-1210:10BK Dynamo VirumMåge Joe FFValby idrætspark 7Kunst 422-4
1031315Søn06-05-1211:20AC CentrumSport og SpasValby idrætspark 7Kunst 420-8
1031345Søn06-05-1211:20FørsteholdetVesterbro 99Valby idrætspark 7Kunst 433-1
1031376Fre11-05-1218:00FC Ø.T.AC CentrumRyparkenKunst 3.11-4
1031406Lør12-05-1211:30BK Body KnowledgeFørsteholdetKløvermarken 7Kunst 442-5
1031416Lør12-05-1212:40SR UnitedMåge Joe FFValby idrætspark 7Kunst 422-2
1031396Lør12-05-1212:40Vesterbro 99BK SømændeneKløvermarken 7Kunst 441-3
1031386Lør12-05-1213:50Discipline D.-2Fedets DrengeValby idrætspark 7Kunst 424-3
1031366Lør12-05-1213:50Sport og SpasBK Dynamo VirumValby idrætspark 7Kunst 450-3
1031477Tor17-05-1209:00Måge Joe FFBK Body KnowledgeKløvermarken 7Kunst 412-1
1031457Tor17-05-1210:10BK SømændeneFørsteholdetKløvermarken 7Kunst 411-1
1031437Fre18-05-1217:00AC CentrumDiscipline D.-2Valby idrætspark 7Kunst 440-3HHT
1031467Fre18-05-1218:10Sport og SpasSR UnitedValby idrætspark 7Kunst 435-5
1031427Fre18-05-1218:10BK Dynamo VirumFC Ø.T.Valby idrætspark 7Kunst 445-2
1031447Fre18-05-1219:20Fedets DrengeVesterbro 99Valby idrætspark 7Kunst 432-3
1031538Lør26-05-1211:30Måge Joe FFSport og SpasKløvermarken 7Kunst 443-3
1031518Lør26-05-1212:40BK Body KnowledgeDiscipline D.-2Kløvermarken 7Kunst 443-4
1031528Lør26-05-1212:40SR UnitedFC Ø.T.Valby idrætspark 7Kunst 426-2
1031498Lør26-05-1213:50Vesterbro 99AC CentrumKløvermarken 7Kunst 446-3
1031508Lør26-05-1213:50FørsteholdetFedets DrengeValby idrætspark 7Kunst 423-1
1031488Tir29-05-1217:00BK SømændeneBK Dynamo VirumKløvermarken 7Græs 511-3
1031569Lør02-06-1212:40FC Ø.T.BK Body KnowledgeRyparkenKunst 3.3-0UHT
1031579Man04-06-1217:00FørsteholdetSR UnitedValby idrætspark 7Kunst 412-11
1031589Man04-06-1217:00Vesterbro 99Måge Joe FFKløvermarken 7Kunst 432-6
1031549Man04-06-1217:00BK Dynamo VirumFedets DrengeValby idrætspark 7Kunst 400-1
1031559Man04-06-1218:10AC CentrumBK SømændeneValby idrætspark 7Kunst 403-5
1031599Man04-06-1219:20Discipline D.-2Sport og SpasValby idrætspark 7Kunst 402-6
10316410Søn10-06-1209:00SR UnitedDiscipline D.-2Valby idrætspark 7Kunst 423-0UHT
10316510Søn10-06-1209:00BK Body KnowledgeSport og SpasKløvermarken 7Kunst 420-3HHT
10316310Søn10-06-1210:10Måge Joe FFFC Ø.T.Kløvermarken 7Kunst 423-0UHT
10316110Søn10-06-1210:10FørsteholdetAC CentrumValby idrætspark 7Kunst 413-0UHT
10316210Søn10-06-1211:20BK SømændeneFedets DrengeKløvermarken 7Kunst 424-0
10316010Søn10-06-1211:20Vesterbro 99BK Dynamo VirumKløvermarken 7Kunst 415-0
10316911Tor14-06-1217:00Vesterbro 99SR UnitedKløvermarken 7Kunst 435-8
10317111Tor14-06-1218:10Discipline D.-2Måge Joe FFValby idrætspark 7Kunst 420-3
10316811Tor14-06-1218:10BK SømændeneBK Body KnowledgeKløvermarken 7Kunst 438-1
10316711Tor14-06-1219:20AC CentrumFedets DrengeValby idrætspark 7Kunst 422-6
10316611Fre15-06-1218:10BK Dynamo VirumFørsteholdetValby idrætspark 7Kunst 400-3HHT
10317011Søn17-06-1212:20FC Ø.T.Sport og SpasRyparkenKunst 3.6-1
10317712Fre22-06-1217:00Discipline D.-2Vesterbro 99Valby idrætspark 7Kunst 413-5
10317412Fre22-06-1217:00Måge Joe FFFedets DrengeKløvermarken 7Kunst 415-3
10317512Fre22-06-1218:10Sport og SpasBK SømændeneValby idrætspark 7Kunst 403-3
10317212Fre22-06-1218:10BK Body KnowledgeBK Dynamo VirumKløvermarken 7Kunst 415-1
10317312Fre22-06-1219:20SR UnitedAC CentrumValby idrætspark 7Kunst 403-1
10317612Fre22-06-1220:20FC Ø.T.FørsteholdetRyparkenKunst 3.1-11
10318213Tor09-08-1217:00Vesterbro 99FC Ø.T.Kløvermarken 7Kunst 443-0UHT
10318313Tor09-08-1217:00BK Dynamo VirumDiscipline D.-2Valby idrætspark 7Kunst 411-5
10317813Tor09-08-1217:00AC CentrumBK Body KnowledgeValby idrætspark 7Kunst 403-2
10317913Tor09-08-1218:10Fedets DrengeSR UnitedValby idrætspark 7Kunst 406-4
10318113Tor09-08-1218:10FørsteholdetSport og SpasValby idrætspark 7Kunst 421-3
10318013Tor09-08-1219:20BK SømændeneMåge Joe FFKløvermarken 7Kunst 431-3
10318814Fre17-08-1219:10FC Ø.T.Discipline D.-2RyparkenKunst 3.3-2
10318914Lør18-08-1211:30AC CentrumBK Dynamo VirumValby idrætspark 7Kunst 400-3
10318714Lør18-08-1211:30Sport og SpasVesterbro 99Valby idrætspark 7Kunst 410-3HHT
10318514Lør18-08-1211:30SR UnitedBK SømændeneValby idrætspark 7Kunst 431-1
10318614Søn19-08-1209:00Måge Joe FFFørsteholdetKløvermarken 7Kunst 418-1
10318414Søn19-08-1210:10BK Body KnowledgeFedets DrengeKløvermarken 7Kunst 410-3HHT
10319215Fre24-08-1217:00Fedets DrengeSport og SpasValby idrætspark 7Kunst 415-4
10319515Fre24-08-1217:00Vesterbro 99BK Body KnowledgeValby idrætspark 7Kunst 403-0UHT
10319115Fre24-08-1218:10AC CentrumMåge Joe FFValby idrætspark 7Kunst 411-4
10319415Fre24-08-1218:10FørsteholdetDiscipline D.-2Valby idrætspark 7Kunst 402-2
10319315Fre24-08-1219:20BK SømændeneFC Ø.T.Valby idrætspark 7Kunst 405-1
10319015Fre24-08-1219:20BK Dynamo VirumSR UnitedValby idrætspark 7Kunst 414-9
10319616Ons29-08-1217:00Måge Joe FFBK Dynamo VirumKløvermarken 7Kunst 443-0
10319716Ons29-08-1217:00Sport og SpasAC CentrumValby idrætspark 7Kunst 423-0UHT
10319916Ons29-08-1217:00Discipline D.-2BK SømændeneValby idrætspark 7Kunst 416-0
10320016Ons29-08-1218:10Vesterbro 99FørsteholdetKløvermarken 7Kunst 432-1
10320116Ons29-08-1219:20BK Body KnowledgeSR UnitedUdgåetUdgået0-3HHT
10319816Lør01-09-1211:30FC Ø.T.Fedets DrengeRyparkenKunst 3.1-4
10320417Søn09-09-1209:00Fedets DrengeDiscipline D.-2Valby idrætspark 7Kunst 442-4
10320517Søn09-09-1210:10BK SømændeneVesterbro 99Kløvermarken 7Kunst 443-1
10320617Søn09-09-1210:10FørsteholdetBK Body KnowledgeUdgåetUdgået3-0UHT
10320217Søn09-09-1210:10BK Dynamo VirumSport og SpasValby idrætspark 7Kunst 433-3
10320317Søn09-09-1211:20AC CentrumFC Ø.T.Valby idrætspark 7Kunst 435-7
10320717Søn09-09-1211:20Måge Joe FFSR UnitedKløvermarken 7Kunst 445-0
10321218Fre14-09-1217:00SR UnitedSport og SpasValby idrætspark 7Kunst 422-6
10321118Fre14-09-1218:10FørsteholdetBK SømændeneValby idrætspark 7Kunst 425-5
10320818Fre14-09-1219:10FC Ø.T.BK Dynamo VirumRyparkenKunst 3.1-6
10320918Fre14-09-1219:20Discipline D.-2AC CentrumValby idrætspark 7Kunst 4211-3
10321018Lør15-09-1212:40Vesterbro 99Fedets DrengeKløvermarken 7Kunst 446-2
10321318Lør15-09-1212:40BK Body KnowledgeMåge Joe FFUdgåetUdgået0-3HHT
10321819Fre21-09-1220:20FC Ø.T.SR UnitedRyparkenKunst 3.1-6
10321719Søn23-09-1209:00Discipline D.-2BK Body KnowledgeUdgåetUdgået3-0UHT
10321419Søn23-09-1209:00BK Dynamo VirumBK SømændeneValby idrætspark 7Kunst 441-2
10321919Søn23-09-1210:10Sport og SpasMåge Joe FFValby idrætspark 7Kunst 420-3HHT
10321619Søn23-09-1210:10Fedets DrengeFørsteholdetValby idrætspark 7Kunst 436-1
10321519Søn23-09-1211:20AC CentrumVesterbro 99Valby idrætspark 7Kunst 432-4
10322220Fre28-09-1217:00BK Body KnowledgeFC Ø.T.UdgåetUdgået0-3HHT
10322520Fre28-09-1217:00Sport og SpasDiscipline D.-2Valby idrætspark 7Kunst 447-5
10322420Fre28-09-1218:10Måge Joe FFVesterbro 99Valby idrætspark 7Kunst 4412-0
10322120Fre28-09-1218:10BK SømændeneAC CentrumValby idrætspark 7Kunst 450-2
10322020Fre28-09-1219:20Fedets DrengeBK Dynamo VirumValby idrætspark 7Kunst 450-3HHT
10322320Fre28-09-1219:20SR UnitedFørsteholdetValby idrætspark 7Kunst 4410-3
10323121Ons03-10-1217:00Sport og SpasBK Body KnowledgeUdgåetUdgået3-0UHT
10322621Ons03-10-1219:20BK Dynamo VirumVesterbro 99Valby idrætspark 7Kunst 403-0
10322821Tor04-10-1218:10Fedets DrengeBK SømændeneValby idrætspark 7Kunst 422-4
10323021Tor04-10-1219:00Discipline D.-2SR UnitedValby idrætspark 7Kunst 432-2
10322721Tor04-10-1219:20AC CentrumFørsteholdetValby idrætspark 7Kunst 423-3
10322921Fre05-10-1220:30FC Ø.T.Måge Joe FFRyparkenKunst 3.1-8
10323222Tor11-10-1217:00FørsteholdetBK Dynamo VirumValby idrætspark 7Kunst 443-2
10323622Tor11-10-1217:00Sport og SpasFC Ø.T.Valby idrætspark 7Kunst 435-3
10323522Tor11-10-1218:10SR UnitedVesterbro 99Valby idrætspark 7Kunst 4311-3
10323322Tor11-10-1218:10Fedets DrengeAC CentrumValby idrætspark 7Kunst 442-5
10323422Tor11-10-1219:20BK Body KnowledgeBK SømændeneUdgåetUdgået0-3HHT
10323722Lør13-10-1211:30Måge Joe FFDiscipline D.-2Kløvermarken 7Kunst 420-6