Kampnr.
|
Dato
|
Hjemmehold
|
Udehold
|
Spillested / bane
|
Resultat
|
|
104366
|
09-04-12
kl. 09:00
|
SU
|
FC Rammen
|
Kløvermarken 11
Bane-20
|
0 - 3
|
|
104368
|
09-04-12
kl. 10:45
|
Fælledens BK
|
Lejre FC
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
1 - 2
|
|
104369
|
09-04-12
kl. 10:45
|
FC Valby
|
BK Kapow
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
3 - 1
|
|
104370
|
09-04-12
kl. 10:45
|
OA
|
EFE
|
Valby idrætspark 11
Bane 4
|
3 - 2
|
|
104371
|
09-04-12
kl. 10:45
|
Colorbar IF
|
1. F.C. Johnby
|
Kløvermarken 11
Bane-20
|
0 - 3
|
|
104376
|
14-04-12
kl. 11:30
|
EFE
|
Colorbar IF
|
Valby idrætspark 11
Bane 4
|
1 - 2
|
|
104375
|
14-04-12
kl. 14:00
|
BK Kapow
|
OA
|
Farum Park 2
Farum Park 2,
|
6 - 5
|
|
104374
|
15-04-12
kl. 09:00
|
Lejre FC
|
FC Valby
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
1 - 1
|
|
104377
|
15-04-12
kl. 10:45
|
SU
|
1. F.C. Johnby
|
Kløvermarken 11
Bane-15
|
0 - 3
|
HHT
|
104372
|
15-04-12
kl. 10:45
|
FC Rammen
|
SC Boca Vista
|
Kløvermarken 11
Bane-12
|
2 - 4
|
|
104378
|
21-04-12
kl. 11:30
|
Fælledens BK
|
FC Rammen
|
Valby idrætspark 11
Bane 4
|
0 - 4
|
|
104381
|
21-04-12
kl. 11:30
|
Colorbar IF
|
BK Kapow
|
Kløvermarken 11
Bane-20
|
7 - 3
|
|
104380
|
21-04-12
kl. 13:15
|
OA
|
Lejre FC
|
Valby idrætspark 11
Bane 4
|
2 - 1
|
|
104383
|
21-04-12
kl. 13:15
|
SU
|
SC Boca Vista
|
Kløvermarken 11
Bane-15
|
0 - 3
|
|
104382
|
22-04-12
kl. 09:00
|
1. F.C. Johnby
|
EFE
|
Ryparken
Kunst 3.
|
9 - 0
|
|
104387
|
28-04-12
kl. 11:30
|
EFE
|
FC Valby
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
4 - 0
|
|
104388
|
28-04-12
kl. 13:15
|
1. F.C. Johnby
|
OA
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
2 - 2
|
|
104389
|
28-04-12
kl. 13:15
|
FC Rammen
|
Colorbar IF
|
Kløvermarken 11
Bane-12
|
5 - 2
|
|
104385
|
29-04-12
kl. 09:00
|
Lejre FC
|
SC Boca Vista
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
1 - 3
|
|
104386
|
30-04-12
kl. 17:30
|
Fælledens BK
|
BK Kapow
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
0 - 4
|
|
104393
|
06-05-12
kl. 10:45
|
1. F.C. Johnby
|
FC Valby
|
Ryparken
Kunst 3.
|
3 - 0
|
|
104394
|
06-05-12
kl. 10:45
|
OA
|
Colorbar IF
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
2 - 3
|
|
104390
|
07-05-12
kl. 17:30
|
SU
|
Lejre FC
|
Kløvermarken 11
Bane-12
|
0 - 3
|
|
104391
|
08-05-12
kl. 17:30
|
SC Boca Vista
|
BK Kapow
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
3 - 3
|
|
104392
|
08-05-12
kl. 19:15
|
Fælledens BK
|
EFE
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
1 - 2
|
|
104399
|
12-05-12
kl. 13:15
|
Colorbar IF
|
FC Valby
|
Kløvermarken 11
Bane-12
|
3 - 2
|
|
104396
|
12-05-12
kl. 14:00
|
BK Kapow
|
SU
|
Farum Park 2
Farum Park 2,
|
3 - 0
|
UHT
|
104397
|
13-05-12
kl. 09:00
|
EFE
|
SC Boca Vista
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
2 - 2
|
|
104398
|
13-05-12
kl. 09:00
|
1. F.C. Johnby
|
Fælledens BK
|
Ryparken
Kunst 3.
|
3 - 0
|
UHT
|
104400
|
13-05-12
kl. 10:45
|
FC Rammen
|
OA
|
Kløvermarken 11
Bane-12
|
2 - 1
|
|
104405
|
19-05-12
kl. 11:30
|
FC Valby
|
OA
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
0 - 2
|
|
104403
|
19-05-12
kl. 11:30
|
1. F.C. Johnby
|
SC Boca Vista
|
Ryparken
Kunst 3.
|
2 - 2
|
|
104407
|
19-05-12
kl. 13:15
|
Lejre FC
|
FC Rammen
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
1 - 4
|
|
104402
|
19-05-12
kl. 13:15
|
SU
|
EFE
|
Kløvermarken 11
Bane-12
|
0 - 3
|
|
104404
|
20-05-12
kl. 10:45
|
Fælledens BK
|
Colorbar IF
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
5 - 2
|
|
104413
|
25-05-12
kl. 17:30
|
Lejre FC
|
BK Kapow
|
Valby idrætspark 11
Bane 4
|
3 - 2
|
|
104408
|
25-05-12
kl. 17:30
|
FC Valby
|
SU
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
3 - 0
|
UHT
|
104409
|
25-05-12
kl. 17:30
|
Colorbar IF
|
SC Boca Vista
|
Kløvermarken 11
Bane-12
|
3 - 5
|
|
104410
|
25-05-12
kl. 19:15
|
OA
|
Fælledens BK
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
5 - 0
|
|
104411
|
26-05-12
kl. 13:15
|
1. F.C. Johnby
|
FC Rammen
|
Ryparken
Kunst 3.
|
0 - 6
|
|
104419
|
01-06-12
kl. 19:10
|
1. F.C. Johnby
|
BK Kapow
|
Ryparken
Kunst 3.
|
4 - 1
|
|
104416
|
02-06-12
kl. 11:30
|
EFE
|
FC Rammen
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
4 - 3
|
|
104418
|
02-06-12
kl. 11:30
|
Colorbar IF
|
Lejre FC
|
Kløvermarken 11
Bane-15
|
2 - 1
|
|
104414
|
03-06-12
kl. 10:45
|
SU
|
Fælledens BK
|
Kløvermarken 11
Bane-15
|
3 - 0
|
UHT
|
104415
|
03-06-12
kl. 10:45
|
SC Boca Vista
|
FC Valby
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
4 - 0
|
|
104428
|
06-06-12
kl. 17:30
|
FC Valby
|
FC Rammen
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
3 - 2
|
|
104421
|
09-06-12
kl. 11:30
|
OA
|
SC Boca Vista
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
0 - 3
|
|
104422
|
09-06-12
kl. 13:15
|
FC Valby
|
Fælledens BK
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
1 - 0
|
|
104425
|
10-06-12
kl. 09:00
|
FC Rammen
|
BK Kapow
|
Kløvermarken 11
Bane-15
|
1 - 0
|
|
104420
|
10-06-12
kl. 09:00
|
Colorbar IF
|
SU
|
Kløvermarken 11
Bane-12
|
0 - 3
|
HHT
|
104423
|
10-06-12
kl. 10:45
|
Lejre FC
|
EFE
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
0 - 0
|
|
104431
|
16-06-12
kl. 11:30
|
1. F.C. Johnby
|
Lejre FC
|
Ryparken
Kunst 3.
|
1 - 0
|
|
104430
|
16-06-12
kl. 13:15
|
EFE
|
BK Kapow
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
3 - 0
|
UHT
|
104427
|
16-06-12
kl. 13:15
|
SC Boca Vista
|
Fælledens BK
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
3 - 2
|
|
104426
|
17-06-12
kl. 10:45
|
SU
|
OA
|
Kløvermarken 11
Bane-20
|
0 - 3
|
|
104432
|
21-06-12
kl. 17:30
|
FC Rammen
|
SU
|
Kløvermarken 11
Bane-12
|
3 - 0
|
|
104434
|
23-06-12
kl. 11:30
|
Lejre FC
|
Fælledens BK
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
5 - 1
|
|
104436
|
23-06-12
kl. 13:15
|
EFE
|
OA
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
0 - 3
|
|
104435
|
23-06-12
kl. 14:00
|
BK Kapow
|
FC Valby
|
Farum Park 2
Farum Park 2,
|
1 - 1
|
|
104437
|
24-06-12
kl. 09:00
|
1. F.C. Johnby
|
Colorbar IF
|
Ryparken
Kunst 3.
|
2 - 2
|
|
104438
|
07-08-12
kl. 17:30
|
SC Boca Vista
|
FC Rammen
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
3 - 1
|
|
104442
|
07-08-12
kl. 17:30
|
Colorbar IF
|
EFE
|
Kløvermarken 11
Bane-12
|
0 - 2
|
|
104440
|
08-08-12
kl. 17:30
|
FC Valby
|
Lejre FC
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
1 - 2
|
|
104441
|
08-08-12
kl. 19:15
|
OA
|
BK Kapow
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
5 - 3
|
|
104443
|
12-08-12
kl. 10:10
|
1. F.C. Johnby
|
SU
|
Ryparken
Kunst 3.
|
3 - 0
|
UHT
|
104449
|
18-08-12
kl. 13:15
|
SC Boca Vista
|
SU
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
3 - 0
|
UHT
|
104447
|
18-08-12
kl. 14:00
|
BK Kapow
|
Colorbar IF
|
Farum Park 2
Farum Park 2,
|
3 - 0
|
UHT
|
104444
|
19-08-12
kl. 10:45
|
FC Rammen
|
Fælledens BK
|
Kløvermarken 11
Bane-12
|
0 - 4
|
|
104446
|
20-08-12
kl. 17:30
|
Lejre FC
|
OA
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
0 - 3
|
|
104448
|
20-08-12
kl. 19:15
|
EFE
|
1. F.C. Johnby
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
3 - 3
|
|
104454
|
25-08-12
kl. 12:40
|
1. F.C. Johnby
|
OA
|
Ryparken
Kunst 3.
|
4 - 3
|
|
104451
|
25-08-12
kl. 13:15
|
SC Boca Vista
|
Lejre FC
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
6 - 1
|
|
104452
|
25-08-12
kl. 14:00
|
BK Kapow
|
Fælledens BK
|
Farum Park 2
Farum Park 2,
|
2 - 2
|
|
104453
|
26-08-12
kl. 10:45
|
FC Valby
|
EFE
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
2 - 4
|
|
104455
|
27-08-12
kl. 17:30
|
Colorbar IF
|
FC Rammen
|
Kløvermarken 11
Bane-15
|
4 - 1
|
|
104457
|
31-08-12
kl. 19:01
|
BK Kapow
|
SC Boca Vista
|
Farum Park 2
Farum Park 2,
|
2 - 3
|
|
104456
|
01-09-12
kl. 11:30
|
Lejre FC
|
SU
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
3 - 0
|
UHT
|
104458
|
01-09-12
kl. 13:15
|
EFE
|
Fælledens BK
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
8 - 0
|
|
104460
|
02-09-12
kl. 09:00
|
Colorbar IF
|
OA
|
Kløvermarken 11
Bane-15
|
1 - 3
|
|
104459
|
02-09-12
kl. 10:45
|
FC Valby
|
1. F.C. Johnby
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
1 - 1
|
|
104465
|
08-09-12
kl. 11:30
|
FC Valby
|
Colorbar IF
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
1 - 7
|
|
104466
|
08-09-12
kl. 13:15
|
OA
|
FC Rammen
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
3 - 0
|
UHT
|
104462
|
10-09-12
kl. 17:00
|
SU
|
BK Kapow
|
Udgået
Udgået af turneringen
|
0 - 3
|
HHT
|
104463
|
10-09-12
kl. 17:00
|
SC Boca Vista
|
EFE
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
2 - 0
|
|
104468
|
15-09-12
kl. 11:30
|
EFE
|
SU
|
Udgået
Udgået af turneringen
|
3 - 0
|
UHT
|
104469
|
15-09-12
kl. 13:15
|
SC Boca Vista
|
1. F.C. Johnby
|
Valby idrætspark 11
Bane 46
|
4 - 0
|
|
104473
|
16-09-12
kl. 09:00
|
FC Rammen
|
Lejre FC
|
Kløvermarken 11
Bane-20
|
0 - 3
|
HHT
|
104471
|
16-09-12
kl. 10:45
|
OA
|
FC Valby
|
Valby idrætspark 11
Bane 46
|
6 - 1
|
|
104470
|
17-09-12
kl. 17:30
|
Colorbar IF
|
Fælledens BK
|
Kløvermarken 11
Bane-15
|
4 - 4
|
|
104475
|
22-09-12
kl. 11:30
|
SC Boca Vista
|
Colorbar IF
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
6 - 0
|
|
104476
|
22-09-12
kl. 13:15
|
Fælledens BK
|
OA
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
1 - 6
|
|
104479
|
22-09-12
kl. 14:00
|
BK Kapow
|
Lejre FC
|
Farum Park 2
Farum Park 2,
|
3 - 4
|
|
104474
|
23-09-12
kl. 09:00
|
SU
|
FC Valby
|
Udgået
Udgået af turneringen
|
0 - 3
|
HHT
|
104477
|
23-09-12
kl. 10:45
|
FC Rammen
|
1. F.C. Johnby
|
Kløvermarken 11
Bane-12
|
0 - 3
|
HHT
|
104480
|
29-09-12
kl. 11:30
|
Fælledens BK
|
SU
|
Udgået
Udgået af turneringen
|
3 - 0
|
UHT
|
104482
|
29-09-12
kl. 11:30
|
FC Rammen
|
EFE
|
Kløvermarken 11
Bane-15
|
0 - 3
|
|
104484
|
29-09-12
kl. 13:15
|
Lejre FC
|
Colorbar IF
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
3 - 0
|
UHT
|
104481
|
29-09-12
kl. 13:15
|
FC Valby
|
SC Boca Vista
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
0 - 3
|
HHT
|
104485
|
29-09-12
kl. 14:00
|
BK Kapow
|
1. F.C. Johnby
|
Farum Park 2
Farum Park 2,
|
2 - 2
|
|
104493
|
03-10-12
kl. 19:00
|
Fælledens BK
|
SC Boca Vista
|
Kløvermarken 11
Res
|
0 - 3
|
HHT
|
104486
|
06-10-12
kl. 13:15
|
SU
|
Colorbar IF
|
Udgået
Udgået af turneringen
|
0 - 3
|
HHT
|
104491
|
06-10-12
kl. 14:00
|
BK Kapow
|
FC Rammen
|
Farum Park 2
Farum Park 2,
|
5 - 4
|
|
104488
|
07-10-12
kl. 09:00
|
Fælledens BK
|
FC Valby
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
2 - 3
|
|
104489
|
07-10-12
kl. 10:45
|
EFE
|
Lejre FC
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
2 - 2
|
|
104487
|
07-10-12
kl. 10:45
|
SC Boca Vista
|
OA
|
Valby idrætspark 11
Bane 1.
|
3 - 1
|
|
104464
|
10-10-12
kl. 17:15
|
Fælledens BK
|
1. F.C. Johnby
|
Valby idrætspark 11
Valby Kunst 3.
|
0 - 3
|
HHT
|
104492
|
13-10-12
kl. 13:15
|
OA
|
SU
|
Udgået
Udgået af turneringen
|
3 - 0
|
UHT
|
104497
|
13-10-12
kl. 13:15
|
Lejre FC
|
1. F.C. Johnby
|
Valby idrætspark 11
Bane 2
|
3 - 2
|
|
104496
|
13-10-12
kl. 14:00
|
BK Kapow
|
EFE
|
Farum Park 2
Farum Park 2,
|
2 - 1
|
|
104494
|
15-10-12
kl. 17:15
|
FC Rammen
|
FC Valby
|
Kløvermarken 11
Res
|
2 - 2
|
|