Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

7. A., A-1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
121922 24-03-16
kl. 11:10
Partybilen FK København Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 6
121923 24-03-16
kl. 12:20
Helt Whæk United Fc Den store Roman Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 1
121926 30-03-16
kl. 18:25
BK Rubicon GF 76 Kløvermarken 7
Kunst 41
5 - 3
121927 30-03-16
kl. 19:35
Ørestadens Helte Partybilen Kløvermarken 7
Kunst 41
5 - 3
121928 31-03-16
kl. 17:15
FK København Helt Whæk United Valby idrætspark 7
Kunst 42
5 - 2
121931 31-03-16
kl. 19:35
FC Kogle MP Hafnia Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 1
121929 31-03-16
kl. 19:35
Fc Den store Roman Danseskolen Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 2
121930 31-03-16
kl. 19:35
Boldklubben H AC Forza Kløvermarken 7
Kunst 42
7 - 0
121921 04-04-16
kl. 18:25
GF 76 Ørestadens Helte Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 0
121932 06-04-16
kl. 19:35
Partybilen BK Rubicon Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 4
121933 07-04-16
kl. 17:15
Helt Whæk United Ørestadens Helte Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 1
121937 07-04-16
kl. 17:15
MP Hafnia GF 76 Valby idrætspark 7
Kunst 42
6 - 0
121934 07-04-16
kl. 17:15
Danseskolen FK København Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 2
121935 07-04-16
kl. 18:25
AC Forza Fc Den store Roman Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 11
121936 07-04-16
kl. 19:35
FC Kogle Boldklubben H Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 5
121939 09-04-16
kl. 13:50
FK København GF 76 Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 2
121938 11-04-16
kl. 17:15
Ørestadens Helte MP Hafnia Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 2
121941 11-04-16
kl. 18:25
Boldklubben H Helt Whæk United Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 3
121940 11-04-16
kl. 18:25
Fc Den store Roman Partybilen Valby idrætspark 7
Kunst 41
8 - 4
121942 11-04-16
kl. 19:35
FC Kogle Danseskolen Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 4
121943 12-04-16
kl. 18:25
BK Rubicon AC Forza Kløvermarken 7
Kunst 41
11 - 1
121947 15-04-16
kl. 18:25
Helt Whæk United FC Kogle Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 2
121948 16-04-16
kl. 11:30
Danseskolen AC Forza Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 1
121944 16-04-16
kl. 11:30
MP Hafnia FK København Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 1
121946 16-04-16
kl. 12:40
Partybilen Boldklubben H Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 2
121949 16-04-16
kl. 12:40
Ørestadens Helte BK Rubicon Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 3
121951 20-04-16
kl. 19:35
Boldklubben H GF 76 Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 4
121953 21-04-16
kl. 17:15
AC Forza Helt Whæk United Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
121950 21-04-16
kl. 17:15
Fc Den store Roman MP Hafnia Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 3
121954 21-04-16
kl. 18:25
BK Rubicon Danseskolen Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 3
121952 21-04-16
kl. 19:35
FC Kogle Partybilen Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 2
121955 21-04-16
kl. 19:35
Ørestadens Helte FK København Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
121959 27-04-16
kl. 17:15
Helt Whæk United Danseskolen Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 2
121956 27-04-16
kl. 17:15
MP Hafnia Boldklubben H Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 5
121960 27-04-16
kl. 18:25
Fc Den store Roman Ørestadens Helte Valby idrætspark 7
Kunst 42
5 - 4
121957 27-04-16
kl. 18:25
GF 76 FC Kogle Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 7
121961 27-04-16
kl. 19:35
FK København BK Rubicon Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 2
121958 27-04-16
kl. 19:35
Partybilen AC Forza Valby idrætspark 7
Kunst 41
12 - 2
121963 02-05-16
kl. 17:15
AC Forza GF 76 Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 4
121964 02-05-16
kl. 18:25
Danseskolen Partybilen Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 3
121966 02-05-16
kl. 18:25
Ørestadens Helte Boldklubben H Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 3
121962 02-05-16
kl. 18:25
Helt Whæk United MP Hafnia Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 5
121967 02-05-16
kl. 18:25
FK København Fc Den store Roman Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 3
121965 02-05-16
kl. 19:35
BK Rubicon FC Kogle Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 3
121972 07-05-16
kl. 11:30
AC Forza FK København Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 3
121968 08-05-16
kl. 10:00
MP Hafnia Partybilen Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 3
121970 08-05-16
kl. 10:00
Boldklubben H BK Rubicon Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
121971 08-05-16
kl. 11:10
Danseskolen Ørestadens Helte Kløvermarken 7
Kunst 41
6 - 4
121969 08-05-16
kl. 11:10
GF 76 Helt Whæk United Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 2
121973 08-05-16
kl. 12:20
FC Kogle Fc Den store Roman Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 3
121974 13-05-16
kl. 18:25
AC Forza MP Hafnia Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 4
121977 13-05-16
kl. 18:25
FK København Boldklubben H Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 4
121976 13-05-16
kl. 18:25
Helt Whæk United Partybilen Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 5
121975 13-05-16
kl. 18:25
Danseskolen GF 76 Kløvermarken 7
Kunst 44
5 - 3
121978 13-05-16
kl. 19:35
Ørestadens Helte FC Kogle Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 3
121979 13-05-16
kl. 19:35
BK Rubicon Fc Den store Roman Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 9
121985 20-05-16
kl. 19:35
FC Kogle FK København Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 4
121980 21-05-16
kl. 11:30
MP Hafnia Danseskolen Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 2
121983 21-05-16
kl. 11:30
AC Forza Ørestadens Helte Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 7
121981 21-05-16
kl. 12:40
GF 76 Partybilen Valby idrætspark 7
Kunst 40
7 - 3
121984 21-05-16
kl. 12:40
Boldklubben H Fc Den store Roman Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 1
121982 21-05-16
kl. 13:50
Helt Whæk United BK Rubicon Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 6
121986 09-06-16
kl. 17:15
BK Rubicon MP Hafnia Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0
121988 09-06-16
kl. 18:25
FK København Partybilen Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 4
121990 09-06-16
kl. 18:25
Boldklubben H Danseskolen Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 4
121987 09-06-16
kl. 19:35
Ørestadens Helte GF 76 Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 3
121989 09-06-16
kl. 19:35
Fc Den store Roman Helt Whæk United Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 3
121991 10-06-16
kl. 17:15
FC Kogle AC Forza Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 4
121945 14-06-16
kl. 19:35
GF 76 Fc Den store Roman Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 2
121924 15-06-16
kl. 17:15
Danseskolen Boldklubben H Kløvermarken 7
Græs 51
2 - 2
121920 15-06-16
kl. 18:25
MP Hafnia BK Rubicon Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 1
121925 18-06-16
kl. 12:40
AC Forza FC Kogle Kløvermarken 7
Kunst 44
0 - 6
121994 20-08-16
kl. 11:30
Helt Whæk United FK København Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 0 UHT
121996 20-08-16
kl. 11:30
AC Forza Boldklubben H Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
121992 20-08-16
kl. 12:40
GF 76 BK Rubicon Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 11
121993 20-08-16
kl. 13:50
Partybilen Ørestadens Helte Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 4
122002 23-08-16
kl. 18:25
Boldklubben H FC Kogle Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 1
121998 24-08-16
kl. 18:25
BK Rubicon Partybilen Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 3
122000 24-08-16
kl. 18:25
FK København Danseskolen Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
122001 24-08-16
kl. 18:25
Fc Den store Roman AC Forza Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 0
121999 24-08-16
kl. 18:25
Ørestadens Helte Helt Whæk United Kløvermarken 7
Græs 51
1 - 3
122003 24-08-16
kl. 19:35
GF 76 MP Hafnia Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 7
122004 29-08-16
kl. 17:15
MP Hafnia Ørestadens Helte Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 4
122005 29-08-16
kl. 18:25
GF 76 FK København Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
122006 29-08-16
kl. 19:35
Partybilen Fc Den store Roman Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 1
122007 29-08-16
kl. 19:35
Helt Whæk United Boldklubben H Valby idrætspark 7
Kunst 42
5 - 1
122008 29-08-16
kl. 19:35
Danseskolen FC Kogle Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 1
122009 30-08-16
kl. 17:15
AC Forza BK Rubicon Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 3
121997 02-09-16
kl. 19:35
MP Hafnia FC Kogle Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 0
122012 04-09-16
kl. 10:00
Boldklubben H Partybilen Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
122011 04-09-16
kl. 10:00
Fc Den store Roman GF 76 Valby idrætspark 7
Kunst 40
6 - 2
122014 04-09-16
kl. 11:10
AC Forza Danseskolen Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
122015 04-09-16
kl. 12:20
BK Rubicon Ørestadens Helte Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 3
122013 05-09-16
kl. 17:15
FC Kogle Helt Whæk United Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 1
122021 09-09-16
kl. 17:15
FK København Ørestadens Helte Valby idrætspark 7
Kunst 43
2 - 3
122020 09-09-16
kl. 17:15
Danseskolen BK Rubicon Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
122017 09-09-16
kl. 17:15
GF 76 Boldklubben H Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 3
122019 09-09-16
kl. 19:35
Helt Whæk United AC Forza Valby idrætspark 7
Kunst 43
4 - 0
122018 09-09-16
kl. 19:35
Partybilen FC Kogle Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 4
122016 09-09-16
kl. 19:35
MP Hafnia Fc Den store Roman Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 4
122025 16-09-16
kl. 17:15
Danseskolen Helt Whæk United Kløvermarken 7
Kunst 43
4 - 4
122022 16-09-16
kl. 17:15
Boldklubben H MP Hafnia Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 1
122026 16-09-16
kl. 18:25
Ørestadens Helte Fc Den store Roman Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 1
122023 16-09-16
kl. 18:25
FC Kogle GF 76 Kløvermarken 7
Kunst 42
7 - 1
122024 16-09-16
kl. 19:35
AC Forza Partybilen Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 7
122027 16-09-16
kl. 19:35
BK Rubicon FK København Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 6
122029 20-09-16
kl. 17:15
GF 76 AC Forza Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 0 UHT
122031 20-09-16
kl. 19:35
FC Kogle BK Rubicon Kløvermarken 7
Kunst 41
6 - 0
122028 21-09-16
kl. 17:15
MP Hafnia Helt Whæk United Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 3 HHT
122032 22-09-16
kl. 17:15
Boldklubben H Ørestadens Helte Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 1
122030 22-09-16
kl. 18:25
Partybilen Danseskolen Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 3
122033 24-09-16
kl. 11:30
Fc Den store Roman FK København Valby idrætspark 7
Kunst 44
5 - 1
122036 26-09-16
kl. 18:25
BK Rubicon Boldklubben H Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 6
122037 26-09-16
kl. 19:35
Ørestadens Helte Danseskolen Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 3
122035 28-09-16
kl. 17:15
Helt Whæk United GF 76 Valby idrætspark 7
Kunst 41
8 - 2
122038 28-09-16
kl. 17:15
FK København AC Forza Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 3
122039 28-09-16
kl. 18:25
Fc Den store Roman FC Kogle Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 3
122034 28-09-16
kl. 19:35
Partybilen MP Hafnia Valby idrætspark 7
Kunst 41
6 - 3
122043 06-10-16
kl. 17:15
Boldklubben H FK København Kløvermarken 7
Kunst 41
6 - 2
122042 06-10-16
kl. 17:15
Partybilen Helt Whæk United Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 0
122041 06-10-16
kl. 18:25
GF 76 Danseskolen Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 3
122044 06-10-16
kl. 18:25
FC Kogle Ørestadens Helte Kløvermarken 7
Kunst 41
5 - 0
122045 06-10-16
kl. 18:25
Fc Den store Roman BK Rubicon Valby idrætspark 7
Kunst 42
5 - 1
122040 06-10-16
kl. 19:35
MP Hafnia AC Forza Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 3
122049 11-10-16
kl. 17:15
Ørestadens Helte AC Forza Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
122047 11-10-16
kl. 18:25
Partybilen GF 76 Valby idrætspark 7
Kunst 40
6 - 2
122051 11-10-16
kl. 18:25
FK København FC Kogle Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 10
122046 11-10-16
kl. 18:25
Danseskolen MP Hafnia Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
122048 11-10-16
kl. 19:35
BK Rubicon Helt Whæk United Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 1
122050 11-10-16
kl. 19:35
Fc Den store Roman Boldklubben H Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0
121995 15-10-16
kl. 13:50
Danseskolen Fc Den store Roman Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 2
122010 16-10-16
kl. 11:10
FK København MP Hafnia Valby idrætspark 7
Kunst 44
3 - 0 UHT