Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

7. B., B-2

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
122387 29-03-16
kl. 17:15
Lokomotiv Hoffenheim Absalons Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 4
122385 29-03-16
kl. 19:35
FC Sailing Lads De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Kunst 41
5 - 1
122383 29-03-16
kl. 19:35
The Howling Cavlings Tjallans Boys BK Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 3
122382 30-03-16
kl. 17:15
Menerfirs BK Sømændene Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 2
122384 30-03-16
kl. 19:35
Fischer & Kerm Spurvene Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 6
122386 30-03-16
kl. 19:35
SC Lolland GHG All Stars Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 6
122391 08-04-16
kl. 17:15
De Røde Djævle SC Lolland Kløvermarken 7
Kunst 43
4 - 0
122388 08-04-16
kl. 18:25
BK Sømændene The Howling Cavlings Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 3
122392 08-04-16
kl. 18:25
GHG All Stars Lokomotiv Hoffenheim Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 1
122393 08-04-16
kl. 19:35
Absalons Boldklub Menerfirs Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 6
122389 08-04-16
kl. 19:35
Tjallans Boys BK Fischer & Kerm Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0
122390 08-04-16
kl. 19:35
Spurvene FC Sailing Lads Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 1
122394 12-04-16
kl. 17:15
Fischer & Kerm BK Sømændene Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 2
122397 12-04-16
kl. 17:15
Lokomotiv Hoffenheim De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 1
122398 12-04-16
kl. 18:25
Absalons Boldklub GHG All Stars Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 3
122395 12-04-16
kl. 18:25
FC Sailing Lads Tjallans Boys BK Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 3
122396 12-04-16
kl. 19:35
SC Lolland Spurvene Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 3
122399 12-04-16
kl. 19:35
Menerfirs The Howling Cavlings Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 4
122400 17-04-16
kl. 10:00
Tjallans Boys BK Menerfirs Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
122404 18-04-16
kl. 17:15
Absalons Boldklub SC Lolland Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 6
122403 18-04-16
kl. 19:35
GHG All Stars FC Sailing Lads Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 3
122401 23-04-16
kl. 11:30
Spurvene The Howling Cavlings Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 0
122402 23-04-16
kl. 12:40
De Røde Djævle Fischer & Kerm Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 1
122405 23-04-16
kl. 13:50
BK Sømændene Lokomotiv Hoffenheim Kløvermarken 7
Kunst 41
6 - 3
122411 27-04-16
kl. 17:15
Tjallans Boys BK BK Sømændene Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 2
122407 27-04-16
kl. 19:35
The Howling Cavlings De Røde Djævle Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 3
122410 29-04-16
kl. 17:15
SC Lolland Lokomotiv Hoffenheim Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 3
122408 29-04-16
kl. 18:25
Fischer & Kerm GHG All Stars Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 0
122409 29-04-16
kl. 19:35
FC Sailing Lads Absalons Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 41
7 - 0
122406 29-04-16
kl. 19:35
Menerfirs Spurvene Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 4
122413 05-05-16
kl. 10:00
GHG All Stars The Howling Cavlings Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 2
122416 05-05-16
kl. 10:00
BK Sømændene SC Lolland Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 4
122417 05-05-16
kl. 11:10
Tjallans Boys BK Spurvene Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 2
122414 05-05-16
kl. 11:10
Absalons Boldklub Fischer & Kerm Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 2
122415 05-05-16
kl. 12:20
Lokomotiv Hoffenheim FC Sailing Lads Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 5
122412 05-05-16
kl. 12:20
De Røde Djævle Menerfirs Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 10
122418 10-05-16
kl. 17:15
Menerfirs GHG All Stars Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 4
122422 10-05-16
kl. 18:25
De Røde Djævle Tjallans Boys BK Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 0
122423 10-05-16
kl. 19:35
Spurvene BK Sømændene Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 2
122419 10-05-16
kl. 19:35
The Howling Cavlings Absalons Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 3
122420 11-05-16
kl. 17:15
Fischer & Kerm Lokomotiv Hoffenheim Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 3
122421 11-05-16
kl. 18:25
FC Sailing Lads SC Lolland Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 1
122426 17-05-16
kl. 18:25
SC Lolland Fischer & Kerm Valby idrætspark 7
Kunst 42
9 - 2
122424 20-05-16
kl. 17:15
FC Sailing Lads Menerfirs Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 2
122427 20-05-16
kl. 17:15
BK Sømændene Absalons Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 1
122428 20-05-16
kl. 18:25
Tjallans Boys BK GHG All Stars Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 3
122425 20-05-16
kl. 19:35
Lokomotiv Hoffenheim The Howling Cavlings Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 2
122433 24-05-16
kl. 19:35
SC Lolland Tjallans Boys BK Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 3
122431 25-05-16
kl. 18:25
The Howling Cavlings FC Sailing Lads Kløvermarken 7
Kunst 41
5 - 1
122430 25-05-16
kl. 19:35
Menerfirs Fischer & Kerm Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 3
122434 26-05-16
kl. 17:15
Lokomotiv Hoffenheim Spurvene Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 8
122435 26-05-16
kl. 17:15
Absalons Boldklub De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
122432 26-05-16
kl. 19:35
GHG All Stars BK Sømændene Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 1
122438 30-05-16
kl. 17:15
FC Sailing Lads Fischer & Kerm Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 2
122436 30-05-16
kl. 18:25
Lokomotiv Hoffenheim Menerfirs Valby idrætspark 7
Kunst 41
6 - 3
122437 30-05-16
kl. 19:35
SC Lolland The Howling Cavlings Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0
122441 31-05-16
kl. 18:25
BK Sømændene De Røde Djævle Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 7
122440 03-06-16
kl. 19:35
Tjallans Boys BK Absalons Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 2
122439 05-06-16
kl. 10:00
Spurvene GHG All Stars Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 1
122443 08-06-16
kl. 17:15
The Howling Cavlings Fischer & Kerm Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 1
122442 08-06-16
kl. 17:15
Menerfirs SC Lolland Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 4
122447 08-06-16
kl. 17:15
Absalons Boldklub Spurvene Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 4
122444 08-06-16
kl. 18:25
FC Sailing Lads BK Sømændene Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 0 UHT
122445 08-06-16
kl. 19:35
Lokomotiv Hoffenheim Tjallans Boys BK Valby idrætspark 7
Kunst 41
6 - 3
122446 08-06-16
kl. 19:35
GHG All Stars De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 5
122448 18-06-16
kl. 11:30
BK Sømændene Menerfirs Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
122451 18-06-16
kl. 11:30
De Røde Djævle FC Sailing Lads Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 2
122450 18-06-16
kl. 12:40
Spurvene Fischer & Kerm Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
122429 21-06-16
kl. 18:25
Spurvene De Røde Djævle Kløvermarken 7
Græs 57
2 - 5
122449 21-06-16
kl. 19:35
Tjallans Boys BK The Howling Cavlings Kløvermarken 7
Græs 57
3 - 3
122452 21-06-16
kl. 20:45
GHG All Stars SC Lolland Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 2
122458 16-08-16
kl. 17:15
Lokomotiv Hoffenheim GHG All Stars Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 2
122454 16-08-16
kl. 17:15
The Howling Cavlings BK Sømændene Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 0
122459 16-08-16
kl. 18:25
Menerfirs Absalons Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 42
8 - 0
122457 16-08-16
kl. 18:25
SC Lolland De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 0
122456 16-08-16
kl. 19:35
FC Sailing Lads Spurvene Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 3
122455 21-08-16
kl. 10:00
Fischer & Kerm Tjallans Boys BK Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 3 HHT
122453 21-08-16
kl. 11:10
Absalons Boldklub Lokomotiv Hoffenheim Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 2
122464 26-08-16
kl. 17:15
GHG All Stars Absalons Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 3
122460 26-08-16
kl. 17:15
BK Sømændene Fischer & Kerm Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
122463 26-08-16
kl. 17:15
De Røde Djævle Lokomotiv Hoffenheim Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 7
122465 26-08-16
kl. 18:25
The Howling Cavlings Menerfirs Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 3 HHT
122461 26-08-16
kl. 18:25
Tjallans Boys BK FC Sailing Lads Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 6
122462 26-08-16
kl. 19:35
Spurvene SC Lolland Kløvermarken 7
Kunst 41
8 - 1
122470 31-08-16
kl. 17:15
SC Lolland Absalons Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 42
6 - 2
122468 31-08-16
kl. 18:25
Fischer & Kerm De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 5
122466 31-08-16
kl. 19:35
Menerfirs Tjallans Boys BK Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 1
122467 31-08-16
kl. 19:35
The Howling Cavlings Spurvene Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 4
122471 01-09-16
kl. 17:15
Lokomotiv Hoffenheim BK Sømændene Valby idrætspark 7
Kunst 42
5 - 3
122469 01-09-16
kl. 18:25
FC Sailing Lads GHG All Stars Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 0
122472 06-09-16
kl. 17:15
Spurvene Menerfirs Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 2
122473 06-09-16
kl. 18:25
De Røde Djævle The Howling Cavlings Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 0
122476 09-09-16
kl. 17:15
Lokomotiv Hoffenheim SC Lolland Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 1
122475 09-09-16
kl. 18:25
Absalons Boldklub FC Sailing Lads Valby idrætspark 7
Kunst 44
1 - 3
122477 09-09-16
kl. 18:25
BK Sømændene Tjallans Boys BK Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 1
122474 09-09-16
kl. 19:35
GHG All Stars Fischer & Kerm Valby idrætspark 7
Kunst 44
1 - 0
122478 13-09-16
kl. 17:15
Menerfirs De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Kunst 42
7 - 0
122482 13-09-16
kl. 17:15
SC Lolland BK Sømændene Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 2
122483 13-09-16
kl. 17:15
Spurvene Tjallans Boys BK Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 3
122480 13-09-16
kl. 18:25
Fischer & Kerm Absalons Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 2
122481 13-09-16
kl. 19:35
FC Sailing Lads Lokomotiv Hoffenheim Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 2
122479 13-09-16
kl. 19:35
The Howling Cavlings GHG All Stars Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 4
122486 19-09-16
kl. 17:15
Lokomotiv Hoffenheim Fischer & Kerm Valby idrætspark 7
Kunst 41
7 - 2
122485 19-09-16
kl. 18:25
Absalons Boldklub The Howling Cavlings Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 1
122488 19-09-16
kl. 18:25
Tjallans Boys BK De Røde Djævle Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 4
122489 19-09-16
kl. 19:35
BK Sømændene Spurvene Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 2
122487 19-09-16
kl. 19:35
SC Lolland FC Sailing Lads Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 2
122490 26-09-16
kl. 17:15
Menerfirs FC Sailing Lads Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 1
122494 26-09-16
kl. 17:15
GHG All Stars Tjallans Boys BK Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 4
122491 26-09-16
kl. 17:15
The Howling Cavlings Lokomotiv Hoffenheim Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 2
122495 26-09-16
kl. 18:25
De Røde Djævle Spurvene Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 3
122492 26-09-16
kl. 18:25
Fischer & Kerm SC Lolland Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 4
122493 26-09-16
kl. 19:35
Absalons Boldklub BK Sømændene Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 1
122496 03-10-16
kl. 18:25
Fischer & Kerm Menerfirs Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 7
122498 03-10-16
kl. 18:25
BK Sømændene GHG All Stars Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 4
122499 03-10-16
kl. 19:35
Tjallans Boys BK SC Lolland Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 7
122497 03-10-16
kl. 19:35
FC Sailing Lads The Howling Cavlings Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 0
122500 04-10-16
kl. 17:15
Spurvene Lokomotiv Hoffenheim Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 2
122501 04-10-16
kl. 18:25
De Røde Djævle Absalons Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 3
122502 09-10-16
kl. 10:00
Menerfirs Lokomotiv Hoffenheim Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 4
122506 09-10-16
kl. 10:00
Absalons Boldklub Tjallans Boys BK Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 0
122504 09-10-16
kl. 11:10
Fischer & Kerm FC Sailing Lads Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 3 HHT
122507 09-10-16
kl. 11:10
De Røde Djævle BK Sømændene Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
122505 09-10-16
kl. 12:20
GHG All Stars Spurvene Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 3
122503 10-10-16
kl. 17:15
The Howling Cavlings SC Lolland Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 2
122510 14-10-16
kl. 17:15
BK Sømændene FC Sailing Lads Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 3
122509 14-10-16
kl. 17:15
Fischer & Kerm The Howling Cavlings Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 6
122511 14-10-16
kl. 18:25
Tjallans Boys BK Lokomotiv Hoffenheim Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 6
122513 14-10-16
kl. 18:25
Spurvene Absalons Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 0
122508 14-10-16
kl. 18:25
SC Lolland Menerfirs Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 4
122512 14-10-16
kl. 19:35
De Røde Djævle GHG All Stars Kløvermarken 7
Kunst 41
11 - 2
122484 19-10-16
kl. 19:35
GHG All Stars Menerfirs Valby idrætspark 7
Kunst 44
0 - 3