Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

7. Veteran., SUPER

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
126390 06-04-17
kl. 20:45
Hakoah Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 3
126388 10-04-17
kl. 17:15
FC Roar Trianglen Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 1
126392 11-04-17
kl. 17:15
Cph. Celtic B.2016 Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 7
126391 11-04-17
kl. 19:35
FC Ellas SBV09 Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 1
126396 18-04-17
kl. 17:15
B.2016 FC Ellas Kløvermarken 7
Græs 58
1 - 3
126397 18-04-17
kl. 18:25
Trianglen Cph. Celtic Kløvermarken 7
Græs 58
2 - 1
126394 18-04-17
kl. 18:25
Fremad Forsing Fox United Kløvermarken 7
Græs 51
2 - 1
126395 19-04-17
kl. 19:35
Hakoah SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 42
6 - 7
126399 25-04-17
kl. 18:25
Fox United SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 1
126400 27-04-17
kl. 17:15
Hakoah B.2016 Valby idrætspark 7
Kunst 42
5 - 3
126398 27-04-17
kl. 18:25
FC Roar Fremad Forsing Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 2
126401 27-04-17
kl. 19:35
FC Ellas Cph. Celtic Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 5
126403 03-05-17
kl. 18:00
SBV09 FC Roar Bymuren
Bymuren-7
4 - 4
126404 08-05-17
kl. 17:15
B.2016 Fox United Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 4
126406 08-05-17
kl. 19:35
Trianglen Fremad Forsing Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 6
126405 08-05-17
kl. 19:35
Cph. Celtic Hakoah Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 0
126411 15-05-17
kl. 18:00
SBV09 Trianglen Bymuren
Bymuren-7
2 - 4
126410 16-05-17
kl. 18:25
Hakoah FC Ellas Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 1
126409 16-05-17
kl. 19:35
Fox United Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 2
126408 16-05-17
kl. 19:35
FC Roar B.2016 Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 7
126416 22-05-17
kl. 19:35
Fremad Forsing SBV09 Kløvermarken 7
Kunst 42
7 - 4
126413 22-05-17
kl. 19:35
Cph. Celtic FC Roar Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 2
126414 23-05-17
kl. 18:25
FC Ellas Fox United Kløvermarken 7
Græs 51
4 - 0
126415 23-05-17
kl. 18:25
Trianglen Hakoah Kløvermarken 7
Græs 58
1 - 1
126419 29-05-17
kl. 17:15
Fox United Hakoah Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 0
126422 29-05-17
kl. 18:25
Cph. Celtic Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 4
126420 30-05-17
kl. 17:15
B.2016 Trianglen Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 3
126418 31-05-17
kl. 19:35
FC Roar FC Ellas Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 11
126424 07-06-17
kl. 17:15
Fremad Forsing FC Ellas Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 2
126426 07-06-17
kl. 18:25
SBV09 B.2016 Bymuren
Bymuren-7
7 - 2
126423 07-06-17
kl. 19:35
Trianglen Fox United Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 2
126427 07-06-17
kl. 19:35
Hakoah FC Roar Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 9
126432 12-06-17
kl. 17:15
Cph. Celtic SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 2
126431 12-06-17
kl. 17:15
FC Ellas Trianglen Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 3
126428 12-06-17
kl. 18:25
FC Roar Fox United Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 2
126430 12-06-17
kl. 19:35
B.2016 Fremad Forsing Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 12
126435 16-08-17
kl. 17:15
Fremad Forsing Hakoah Kløvermarken 7
Kunst 42
7 - 2
126436 16-08-17
kl. 18:00
SBV09 FC Ellas Bymuren
Bymuren-7
3 - 3
126437 16-08-17
kl. 18:25
B.2016 Cph. Celtic Kløvermarken 7
Græs 51
1 - 5
126433 16-08-17
kl. 19:35
Trianglen FC Roar Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 5
126442 21-08-17
kl. 19:35
Cph. Celtic Trianglen Valby idrætspark 7
Kunst 42
6 - 2
126441 22-08-17
kl. 18:25
FC Ellas B.2016 Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 5
126439 22-08-17
kl. 19:35
Fox United Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Græs 46
2 - 7
126440 23-08-17
kl. 18:00
SBV09 Hakoah Bymuren
Bymuren-7
0 - 3
126444 28-08-17
kl. 18:00
SBV09 Fox United Bymuren
Bymuren-7
3 - 0 UHT
126443 28-08-17
kl. 18:25
Fremad Forsing FC Roar Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 5
126446 28-08-17
kl. 18:25
Cph. Celtic FC Ellas Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 0
126445 28-08-17
kl. 19:35
B.2016 Hakoah Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 1
126450 07-09-17
kl. 20:45
Hakoah Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 2
126448 08-09-17
kl. 17:15
FC Roar SBV09 Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 3
126451 08-09-17
kl. 18:25
Fremad Forsing Trianglen Kløvermarken 7
Kunst 42
6 - 4
126449 08-09-17
kl. 18:25
Fox United B.2016 Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 2
126454 12-09-17
kl. 18:25
Cph. Celtic Fox United Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 2
126453 13-09-17
kl. 17:15
B.2016 FC Roar Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
126455 13-09-17
kl. 18:25
FC Ellas Hakoah Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 0
126456 14-09-17
kl. 18:25
Trianglen SBV09 Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 3 HHT
126459 20-09-17
kl. 17:15
Fox United FC Ellas Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 5
126461 20-09-17
kl. 18:00
SBV09 Fremad Forsing Bymuren
Bymuren-7
2 - 3
126458 20-09-17
kl. 18:25
FC Roar Cph. Celtic Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 6
126463 25-09-17
kl. 17:15
FC Ellas FC Roar Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 1
126465 25-09-17
kl. 18:25
Trianglen B.2016 Kløvermarken 7
Kunst 41
6 - 2
126467 25-09-17
kl. 18:25
Fremad Forsing Cph. Celtic Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 5
126464 25-09-17
kl. 18:25
Hakoah Fox United Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 1
126471 03-10-17
kl. 17:15
B.2016 SBV09 Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
126472 03-10-17
kl. 18:25
FC Roar Hakoah Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 3
126468 03-10-17
kl. 18:25
Fox United Trianglen Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 3 HHT
126469 03-10-17
kl. 19:35
FC Ellas Fremad Forsing Kløvermarken 7
Kunst 41
6 - 4
126477 11-10-17
kl. 18:00
SBV09 Cph. Celtic Bymuren
Bymuren-7
0 - 3 HHT
126476 12-10-17
kl. 17:15
Trianglen FC Ellas Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 6
126473 12-10-17
kl. 17:15
Fox United FC Roar Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 2
126475 12-10-17
kl. 18:25
Fremad Forsing B.2016 Kløvermarken 7
Kunst 42
6 - 1
126460 17-10-17
kl. 19:35
Hakoah Trianglen Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 1