Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Valby idrætspark 11 (1410)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
138502 10-04-19
kl. 18:00
11. A
A.
Panum SK
Fælledens BK
Bane 4
135731 13-04-19
kl. 11:30
11. Mester
Mester
Cph. Celtic 1.
SBV09
Bane 6.
135732 13-04-19
kl. 13:20
11. Mester
Mester
SC Boca Vista
BK Sømændene
Bane 6.
138505 22-04-19
kl. 11:45
11. A
A.
Zebra 2.0
Turan F.C.
Bane 2
135737 22-04-19
kl. 10:00
11. Mester
Mester
Cph. Celtic 1.
SC Boca Vista
Bane 6.
138504 22-04-19
kl. 11:45
11. A
A.
Panum SK
Voldens IF
Bane 6.
135739 24-04-19
kl. 18:00
11. Mester
Mester
Brug Bolden
Lejre FC
Bane 4
135742 28-04-19
kl. 12:30
11. Mester
Mester
SC Boca Vista
Maskinen
Valby Kunst 4.
138508 28-04-19
kl. 14:15
11. A
A.
Zebra 2.0
Fælledens BK
Valby Kunst 4.
135744 29-04-19
kl. 18:00
11. Mester
Mester
Brug Bolden
BK Sømændene
Bane 6.
135750 03-05-19
kl. 18:00
11. Mester
Mester
Brug Bolden
SC Boca Vista
Bane 2
138509 05-05-19
kl. 12:00
11. A
A.
Zebra 2.0
Panum SK
Bane 2
138510 05-05-19
kl. 12:00
11. A
A.
Fælledens BK
Turan F.C.
Bane 6.
135748 05-05-19
kl. 13:45
11. Mester
Mester
Cph. Celtic 1.
BK Kapow
Bane 6.
134792 06-05-19
7. Master
SUPER
Cph. Celtic
Oversidder
Bane 1.
138512 11-05-19
kl. 12:00
11. A
A.
Zebra 2.0
Fremad Forsing
Valby Kunst 4.
138513 11-05-19
kl. 13:45
11. A
A.
Panum SK
Turan F.C.
Valby Kunst 4.
138514 12-05-19
kl. 11:45
11. A
A.
Fælledens BK
Voldens IF
Bane 6.
135756 12-05-19
kl. 13:30
11. Mester
Mester
SC Boca Vista
Svendborg FC
Bane 6.
138517 18-05-19
kl. 12:40
11. A
A.
Fælledens BK
Panum SK
Valby Kunst 4.
138516 19-05-19
kl. 10:00
11. A
A.
Zebra 2.0
Voldens IF
Bane 6.
138515 19-05-19
kl. 11:45
11. A
A.
Turan F.C.
Fremad Forsing
Bane 6.
135760 20-05-19
kl. 18:00
11. Mester
Mester
Brug Bolden
BK Kapow
Bane 6.
135758 20-05-19
kl. 19:45
11. Mester
Mester
Cph. Celtic 1.
Lejre FC
Bane 6.
138518 25-05-19
kl. 13:50
11. A
A.
Fælledens BK
Fremad Forsing
Valby Kunst 3.
135768 25-05-19
kl. 12:00
11. Mester
Mester
Cph. Celtic 1.
KB Ribe
Valby Kunst 4.
138520 25-05-19
kl. 13:50
11. A
A.
Turan F.C.
Zebra 2.0
Valby Kunst 4.
138522 02-06-19
kl. 11:45
11. A
A.
Turan F.C.
Voldens IF
Bane 1.
135772 02-06-19
kl. 13:30
11. Mester
Mester
SC Boca Vista
BK Kapow
Bane 1.
138521 02-06-19
kl. 11:45
11. A
A.
Panum SK
Fremad Forsing
Bane 2
138523 02-06-19
kl. 11:45
11. A
A.
Fælledens BK
Zebra 2.0
Bane 6.
135781 08-06-19
kl. 12:40
11. Mester
Mester
Brug Bolden
Cph. Celtic 1.
Bane 1.
138525 10-06-19
kl. 11:45
11. A
A.
Turan F.C.
Fælledens BK
Bane 2
138524 10-06-19
kl. 11:45
11. A
A.
Panum SK
Zebra 2.0
Bane 6.
135779 10-06-19
kl. 13:30
11. Mester
Mester
SC Boca Vista
KB Ribe
Bane 6.
138528 16-06-19
kl. 11:45
11. A
A.
Turan F.C.
Panum SK
Bane 6.
135783 16-06-19
kl. 13:30
11. Mester
Mester
SC Boca Vista
Etihad FC
Bane 6.
138532 22-06-19
kl. 11:30
11. A
A.
Panum SK
Fælledens BK
Bane 6.
135793 23-06-19
kl. 13:30
11. Mester
Mester
Brug Bolden
Maskinen
Bane 6.
135799 14-08-19
kl. 18:00
11. Mester
Mester
Brug Bolden
Svendborg FC
Bane 4