Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Valby idrætspark 11 (1410)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
133791 21-04-18
kl. 11:30
11. A
A.
Fælledens BK
ABC
Bane 2
133525 22-04-18
kl. 11:45
11. Mester
Mester
Cph. Celtic-1
Zebra 2.0
Bane 1.
133795 23-04-18
kl. 17:15
11. A
A.
Panum SK
FBK
Bane 6.
133775 24-04-18
kl. 17:15
11. A
A.
OA
DJAF
Bane 1.
133528 27-04-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
SC Boca Vista
SBV09
Bane 6.
133529 27-04-18
kl. 11:45
11. Mester
Mester
FC Misbrugsportalen
BK Kapow
Bane 6.
133796 30-04-18
kl. 17:30
11. A
A.
Cph. Celtic-2
Fælledens BK
Bane 6.
133532 05-05-18
kl. 11:30
11. Mester
Mester
Cph. Celtic-1
BK Sømændene
Valby Kunst 4.
133533 05-05-18
kl. 13:20
11. Mester
Mester
Zebra 2.0
SC Boca Vista
Valby Kunst 4.
133806 06-05-18
kl. 11:45
11. A
A.
Fælledens BK
OA
Bane 2
132276 10-05-18
kl. 11:00
11. Pokal
1. Runde
Svendborg FC
DJAF
Bane 6.
132281 10-05-18
kl. 13:00
11. Pokal
1. Runde
Turan F.C.
Zebra 2.0
Bane 6.
133812 12-05-18
kl. 11:30
11. A
A.
Fælledens BK
De Røde Djævle
Bane 6.
133808 14-05-18
kl. 17:30
11. A
A.
Cph. Celtic-2
FBK
Bane 6.
133811 14-05-18
kl. 19:15
11. A
A.
OA
Voldens IF
Bane 6.
133538 16-05-18
kl. 17:30
11. Mester
Mester
SC Boca Vista
Cph. Celtic-1
Bane 4
133539 16-05-18
kl. 19:15
11. Mester
Mester
FC Misbrugsportalen
Zebra 2.0
Bane 4
133815 21-05-18
kl. 10:00
11. A
A.
OA
ABC
Bane 2
133817 21-05-18
kl. 11:45
11. A
A.
Panum SK
Fælledens BK
Bane 2
133544 21-05-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
Cph. Celtic-1
FC Misbrugsportalen
Bane 6.
133545 21-05-18
kl. 11:45
11. Mester
Mester
Zebra 2.0
Maskinen
Bane 6.
133548 23-05-18
kl. 17:30
11. Mester
Mester
SC Boca Vista
Svendborg FC
Bane 4
133820 26-05-18
kl. 11:30
11. A
A.
Cph. Celtic-2
Etihad FC
Bane 2
133556 03-06-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
Cph. Celtic-1
SBV09
Bane 2
133557 03-06-18
kl. 11:45
11. Mester
Mester
Zebra 2.0
BK Kapow
Bane 2
133829 04-06-18
kl. 17:30
11. A
A.
OA
Turan F.C.
Bane 6.
133830 04-06-18
kl. 19:15
11. A
A.
Panum SK
Etihad FC
Bane 6.
133831 06-06-18
kl. 17:30
11. A
A.
Fælledens BK
FBK
Bane 4
133558 06-06-18
kl. 19:15
11. Mester
Mester
FC Misbrugsportalen
EFE
Bane 4
133832 10-06-18
kl. 10:00
11. A
A.
Cph. Celtic-2
OA
Bane 2
133835 10-06-18
kl. 11:45
11. A
A.
Panum SK
Lejre FC
Bane 2
133568 16-06-18
kl. 11:30
11. Mester
Mester
Cph. Celtic-1
KB Ribe
Valby Kunst 4.
133840 17-06-18
kl. 10:00
11. A
A.
Panum SK
OA
Valby Kunst 3.
133842 17-06-18
kl. 10:00
11. A
A.
Fælledens BK
Pink Panthers
Valby Kunst 4.
133569 17-06-18
kl. 11:45
11. Mester
Mester
Zebra 2.0
SBV09
Valby Kunst 4.
133572 18-06-18
kl. 17:30
11. Mester
Mester
FC Misbrugsportalen
SC Boca Vista
Bane 6.
133844 24-06-18
kl. 10:00
11. A
A.
Cph. Celtic-2
Turan F.C.
Bane 6.
133846 24-06-18
kl. 11:45
11. A
A.
OA
Pink Panthers
Bane 6.
133850 12-08-18
kl. 10:00
11. A
A.
Panum SK
ABC
Bane 6.
133852 12-08-18
kl. 11:45
11. A
A.
Fælledens BK
Turan F.C.
Bane 6.
133859 19-08-18
kl. 10:00
11. A
A.
OA
FBK
Bane 2
133856 19-08-18
kl. 11:45
11. A
A.
Cph. Celtic-2
Panum SK
Bane 2
133580 19-08-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
Zebra 2.0
EFE
Bane 6.
133585 20-08-18
kl. 17:30
11. Mester
Mester
Cph. Celtic-1
Maskinen
Bane 6.
132299 22-08-18
kl. 18:00
11. Pokal
Semi F-11
Vinder 132287
Vinder 132290
Bane 4
133864 26-08-18
kl. 10:00
11. A
A.
Fælledens BK
Lejre FC
Bane 2
133862 26-08-18
kl. 11:45
11. A
A.
Panum SK
Turan F.C.
Bane 2
133577 27-08-18
kl. 17:30
11. Mester
Mester
SC Boca Vista
BK Kapow
Bane 6.
133578 27-08-18
kl. 19:15
11. Mester
Mester
FC Misbrugsportalen
KB Ribe
Bane 6.
133589 01-09-18
kl. 11:30
11. Mester
Mester
SC Boca Vista
Fremad Forsing
Bane 2
133591 02-09-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
Zebra 2.0
Cph. Celtic-1
Bane 2
133871 02-09-18
kl. 11:45
11. A
A.
OA
Etihad FC
Bane 2
133868 02-09-18
kl. 11:45
11. A
A.
Cph. Celtic-2
De Røde Djævle
Bane 6.
133590 03-09-18
kl. 17:30
11. Mester
Mester
FC Misbrugsportalen
Maskinen
Bane 6.
133874 09-09-18
kl. 10:00
11. A
A.
Fælledens BK
Cph. Celtic-2
Bane 2
133879 09-09-18
kl. 11:45
11. A
A.
Panum SK
Pink Panthers
Bane 2
133592 09-09-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
Cph. Celtic-1
Svendborg FC
Bane 6.
133593 09-09-18
kl. 11:45
11. Mester
Mester
Zebra 2.0
BK Sømændene
Bane 6.
133910 12-09-18
kl. 17:30
11. A
A.
OA
Cph. Celtic-2
Bane 4
132309 13-09-18
kl. 18:00
11. Pokal
Finale-11
Vinder 132298
Vinder 132299
STADION BANE
133880 15-09-18
kl. 11:30
11. A
A.
Cph. Celtic-2
DJAF
Bane 6.
133884 15-09-18
kl. 13:20
11. A
A.
OA
Fælledens BK
Bane 6.
133599 16-09-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
SC Boca Vista
Zebra 2.0
Bane 6.
133600 16-09-18
kl. 11:45
11. Mester
Mester
FC Misbrugsportalen
SBV09
Bane 6.
133885 17-09-18
kl. 17:15
11. A
A.
Panum SK
De Røde Djævle
Bane 6.
133604 23-09-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
Cph. Celtic-1
SC Boca Vista
Bane 2
133891 23-09-18
kl. 10:00
11. A
A.
Panum SK
DJAF
Bane 6.
133605 24-09-18
kl. 17:15
11. Mester
Mester
Zebra 2.0
FC Misbrugsportalen
Bane 6.
133892 30-09-18
kl. 10:00
11. A
A.
Cph. Celtic-2
Lejre FC
Bane 6.
133895 30-09-18
kl. 11:45
11. A
A.
Fælledens BK
Panum SK
Bane 6.
133610 01-10-18
kl. 17:15
11. Mester
Mester
FC Misbrugsportalen
Cph. Celtic-1
Bane 6.
133902 06-10-18
kl. 11:30
11. A
A.
OA
Lejre FC
Bane 6.
133903 06-10-18
kl. 13:20
11. A
A.
Fælledens BK
DJAF
Bane 6.
133616 07-10-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
Cph. Celtic-1
BK Kapow
Bane 2
133617 07-10-18
kl. 11:45
11. Mester
Mester
Zebra 2.0
Fremad Forsing
Bane 2
133620 07-10-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
FC Misbrugsportalen
Svendborg FC
Bane 6.
133621 07-10-18
kl. 11:45
11. Mester
Mester
SC Boca Vista
BK Sømændene
Bane 6.
133900 08-10-18
kl. 17:15
11. A
A.
Panum SK
Voldens IF
Bane 6.
133627 14-10-18
kl. 10:00
11. Mester
Mester
SC Boca Vista
Maskinen
Bane 2
133905 14-10-18
kl. 11:45
11. A
A.
Cph. Celtic-2
Pink Panthers
Bane 6.