Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

7. Master, MASTER

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
126510 04-04-17
kl. 17:15
FC Utterslev SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 3
126509 04-04-17
kl. 18:25
Cph. Celtic BK Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 2
126513 04-04-17
kl. 19:35
Fox United Firkantens Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 42
6 - 0
126511 05-04-17
kl. 18:25
Røde Stjerne I.F. FC Frederiksberg Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 2
126508 05-04-17
kl. 19:35
Boldklubben Cito-1 Boldklubben Cito-2 Valby idrætspark 7
Kunst 40
9 - 0
126512 05-04-17
kl. 19:35
Tempo Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 9
126515 10-04-17
kl. 17:15
Cph. Celtic FC Utterslev Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 0 UHT
126517 10-04-17
kl. 18:25
Tempo FC Frederiksberg Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 3
126514 10-04-17
kl. 18:25
Boldklubben Cito-2 BK Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 3 HHT
126519 11-04-17
kl. 18:25
Firkantens Boldklub Boldklubben Cito-1 Kløvermarken 7
Græs 58
2 - 4
126523 18-04-17
kl. 17:15
Fox United FC Frederiksberg Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 5
126524 20-04-17
kl. 17:15
Firkantens Boldklub Fremad Forsing Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 8
126520 20-04-17
kl. 17:15
FC Utterslev Boldklubben Cito-2 Valby idrætspark 7
Kunst 41
5 - 4
126525 20-04-17
kl. 18:25
Boldklubben Cito-1 BK Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
126521 20-04-17
kl. 19:35
Røde Stjerne I.F. Cph. Celtic Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 3
126522 20-04-17
kl. 19:35
Tempo SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 4
126530 25-04-17
kl. 18:25
Firkantens Boldklub Tempo Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 1
126529 25-04-17
kl. 19:35
Fremad Forsing Røde Stjerne I.F. Kløvermarken 7
Kunst 42
7 - 2
126526 25-04-17
kl. 19:35
Cph. Celtic Boldklubben Cito-1 Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 6
126531 26-04-17
kl. 17:15
Boldklubben Cito-2 Fox United Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 12
126527 26-04-17
kl. 18:00
SBV09 BK Søborg Bymuren
Bymuren-7
5 - 2
126528 28-04-17
kl. 18:15
FC Frederiksberg FC Utterslev Jens Jessensvej
Jens Jessensvej
2 - 2
126535 03-05-17
kl. 18:25
Røde Stjerne I.F. Firkantens Boldklub Kløvermarken 7
Græs 51
6 - 1
126533 03-05-17
kl. 19:10
BK Søborg FC Frederiksberg Buddinge Skole
Buddinge Skole
2 - 5
126536 05-05-17
kl. 18:25
Tempo Fox United Valby idrætspark 7
Kunst 41
6 - 1
126534 05-05-17
kl. 18:25
FC Utterslev Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 3 HHT
126532 05-05-17
kl. 19:35
Boldklubben Cito-1 SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 0
126537 05-05-17
kl. 19:35
Cph. Celtic Boldklubben Cito-2 Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 1
126543 10-05-17
kl. 19:35
Cph. Celtic SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 2
126540 11-05-17
kl. 17:15
Firkantens Boldklub FC Utterslev Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 3
126541 11-05-17
kl. 18:25
Fox United Røde Stjerne I.F. Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 5
126539 11-05-17
kl. 18:25
Fremad Forsing BK Søborg Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 2
126542 11-05-17
kl. 19:35
Boldklubben Cito-2 Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 8
126538 11-05-17
kl. 19:35
Boldklubben Cito-1 FC Frederiksberg Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 3
126545 17-05-17
kl. 18:00
BK Søborg Firkantens Boldklub Buddinge Skole
Buddinge Skole
2 - 6
126549 17-05-17
kl. 18:00
SBV09 Boldklubben Cito-2 Bymuren
Bymuren-7
12 - 2
126544 17-05-17
kl. 18:25
Boldklubben Cito-1 Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3
126547 17-05-17
kl. 18:25
Røde Stjerne I.F. Tempo Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 2
126546 17-05-17
kl. 19:35
FC Utterslev Fox United Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 6
126548 19-05-17
kl. 18:15
FC Frederiksberg Cph. Celtic Jens Jessensvej
Jens Jessensvej
4 - 7
126553 22-05-17
kl. 17:15
Boldklubben Cito-2 Firkantens Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 3
126551 22-05-17
kl. 18:25
Fox United BK Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 3
126552 22-05-17
kl. 18:25
Tempo FC Utterslev Valby idrætspark 7
Kunst 41
5 - 2
126555 24-05-17
kl. 18:00
SBV09 FC Frederiksberg Bymuren
Bymuren-7
5 - 4
126550 24-05-17
kl. 19:35
Røde Stjerne I.F. Boldklubben Cito-1 Kløvermarken 7
Kunst 42
6 - 0
126554 26-05-17
kl. 18:25
Cph. Celtic Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 3
126516 29-05-17
kl. 20:45
Røde Stjerne I.F. SBV09 Kløvermarken 7
Kunst 41
6 - 2
126557 31-05-17
kl. 18:00
BK Søborg Røde Stjerne I.F. Buddinge Skole
Buddinge Skole
1 - 7
126556 01-06-17
kl. 17:15
Boldklubben Cito-1 FC Utterslev Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 2
126560 01-06-17
kl. 17:15
Fox United SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 0 UHT
126558 01-06-17
kl. 18:25
Fremad Forsing Boldklubben Cito-2 Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
126559 01-06-17
kl. 19:35
Tempo Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 4
126561 02-06-17
kl. 18:15
FC Frederiksberg Firkantens Boldklub Jens Jessensvej
Jens Jessensvej
5 - 2
126564 06-06-17
kl. 18:25
Røde Stjerne I.F. FC Utterslev Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 2
126562 06-06-17
kl. 18:25
Fox United Boldklubben Cito-1 Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0
126566 06-06-17
kl. 19:35
Cph. Celtic Firkantens Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 3
126565 07-06-17
kl. 17:15
SBV09 Fremad Forsing Bymuren
Bymuren-7
2 - 0
126563 07-06-17
kl. 18:25
Tempo BK Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 3
126567 09-06-17
kl. 18:15
FC Frederiksberg Boldklubben Cito-2 Jens Jessensvej
Jens Jessensvej
8 - 3
126570 14-06-17
kl. 17:15
Røde Stjerne I.F. Boldklubben Cito-2 Kløvermarken 7
Kunst 42
14 - 0
126571 14-06-17
kl. 18:25
Fox United Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 2
126569 14-06-17
kl. 19:10
BK Søborg FC Utterslev Buddinge Skole
Buddinge Skole
1 - 3
126568 14-06-17
kl. 19:35
Boldklubben Cito-1 Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 2
126573 14-06-17
kl. 19:35
Firkantens Boldklub SBV09 Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 1
126572 16-06-17
kl. 18:15
FC Frederiksberg Fremad Forsing Jens Jessensvej
Jens Jessensvej
3 - 9
126574 19-06-17
kl. 18:25
Boldklubben Cito-2 Boldklubben Cito-1 Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 5
126576 21-06-17
kl. 17:15
SBV09 FC Utterslev Bymuren
Bymuren-7
1 - 4
126575 22-06-17
kl. 18:00
BK Søborg Cph. Celtic Buddinge Skole
Buddinge Skole
3 - 4
126579 22-06-17
kl. 18:25
Firkantens Boldklub Fox United Kløvermarken 7
Græs 51
0 - 4
126578 22-06-17
kl. 18:25
Fremad Forsing Tempo Kløvermarken 7
Kunst 42
6 - 4
126577 22-06-17
kl. 20:45
FC Frederiksberg Røde Stjerne I.F. Kløvermarken 7
Kunst 42
7 - 0
126584 14-08-17
kl. 17:15
Fox United Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 5
126581 14-08-17
kl. 19:35
FC Utterslev Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 7
126585 16-08-17
kl. 17:15
Boldklubben Cito-1 Firkantens Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 1
126580 16-08-17
kl. 18:00
BK Søborg Boldklubben Cito-2 Buddinge Skole
Buddinge Skole
12 - 1
126583 16-08-17
kl. 18:25
FC Frederiksberg Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 3
126582 16-08-17
kl. 19:10
SBV09 Røde Stjerne I.F. Bymuren
Bymuren-7
2 - 4
126587 21-08-17
kl. 17:15
Cph. Celtic Røde Stjerne I.F. Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 11
126590 21-08-17
kl. 18:25
Fremad Forsing Firkantens Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 42
12 - 0
126586 21-08-17
kl. 19:35
Boldklubben Cito-2 FC Utterslev Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 10
126591 23-08-17
kl. 18:00
BK Søborg Boldklubben Cito-1 Buddinge Skole
Buddinge Skole
3 - 2
126588 25-08-17
kl. 17:15
SBV09 Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
126589 25-08-17
kl. 18:15
FC Frederiksberg Fox United Jens Jessensvej
Jens Jessensvej
3 - 1
126594 31-08-17
kl. 17:15
FC Utterslev FC Frederiksberg Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 4
126597 31-08-17
kl. 17:15
Fox United Boldklubben Cito-2 Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
126593 31-08-17
kl. 17:30
BK Søborg SBV09 Buddinge Skole
Buddinge Skole
4 - 3
126595 31-08-17
kl. 18:25
Røde Stjerne I.F. Fremad Forsing Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 8
126596 31-08-17
kl. 18:25
Tempo Firkantens Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 0
126592 31-08-17
kl. 19:35
Boldklubben Cito-1 Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 3
126603 05-09-17
kl. 17:15
Boldklubben Cito-2 Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 3 HHT
126602 05-09-17
kl. 19:35
Fox United Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 1
126598 06-09-17
kl. 18:00
SBV09 Boldklubben Cito-1 Bymuren
Bymuren-7
3 - 0
126600 06-09-17
kl. 18:25
Fremad Forsing FC Utterslev Kløvermarken 7
Kunst 42
10 - 0
126601 06-09-17
kl. 19:35
Firkantens Boldklub Røde Stjerne I.F. Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 2
126599 08-09-17
kl. 18:15
FC Frederiksberg BK Søborg Jens Jessensvej
Jens Jessensvej
3 - 0 UHT
126608 12-09-17
kl. 17:15
Tempo Boldklubben Cito-2 Valby idrætspark 7
Kunst 41
8 - 0
126607 12-09-17
kl. 19:35
Røde Stjerne I.F. Fox United Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 3
126606 14-09-17
kl. 17:15
FC Utterslev Firkantens Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 1
126604 15-09-17
kl. 18:15
FC Frederiksberg Boldklubben Cito-1 Jens Jessensvej
Jens Jessensvej
4 - 1
126616 19-09-17
kl. 17:15
Boldklubben Cito-1 Røde Stjerne I.F. Valby idrætspark 7
Kunst 40
8 - 4
126618 19-09-17
kl. 18:25
FC Utterslev Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 42
6 - 1
126620 20-09-17
kl. 17:15
Fremad Forsing Cph. Celtic Kløvermarken 7
Kunst 42
9 - 0
126617 21-09-17
kl. 18:25
BK Søborg Fox United Buddinge Skole
Buddinge Skole
6 - 2
126619 21-09-17
kl. 19:35
Firkantens Boldklub Boldklubben Cito-2 Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 2
126621 22-09-17
kl. 18:15
FC Frederiksberg SBV09 Jens Jessensvej
Jens Jessensvej
2 - 4
126613 26-09-17
kl. 19:35
Tempo Røde Stjerne I.F. Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 5
126610 27-09-17
kl. 18:25
Fremad Forsing Boldklubben Cito-1 Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 2
126612 27-09-17
kl. 19:35
Fox United FC Utterslev Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 8
126611 27-09-17
kl. 19:35
Firkantens Boldklub BK Søborg Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 2
126615 28-09-17
kl. 17:15
Boldklubben Cito-2 SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 13
126614 28-09-17
kl. 19:35
Cph. Celtic FC Frederiksberg Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 1
126624 02-10-17
kl. 18:25
Boldklubben Cito-2 Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 11
126625 02-10-17
kl. 19:35
Cph. Celtic Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 2
126626 04-10-17
kl. 17:15
SBV09 Fox United Bymuren
Bymuren-7
3 - 0 UHT
126623 05-10-17
kl. 18:25
Røde Stjerne I.F. BK Søborg Kløvermarken 7
Kunst 42
6 - 2
126627 05-10-17
kl. 19:35
Firkantens Boldklub FC Frederiksberg Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 1
126622 05-10-17
kl. 19:35
FC Utterslev Boldklubben Cito-1 Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 1
126609 06-10-17
kl. 19:35
SBV09 Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 1
126632 11-10-17
kl. 17:15
Firkantens Boldklub Cph. Celtic Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 2
126633 11-10-17
kl. 17:15
Boldklubben Cito-2 FC Frederiksberg Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
126628 11-10-17
kl. 18:25
Boldklubben Cito-1 Fox United Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 2
126631 11-10-17
kl. 18:25
Fremad Forsing SBV09 Kløvermarken 7
Kunst 42
7 - 1
126629 11-10-17
kl. 19:15
BK Søborg Tempo Gladsaxe Stadion
Kunst 2 A
0 - 4
126630 11-10-17
kl. 19:35
FC Utterslev Røde Stjerne I.F. Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 4
126636 16-10-17
kl. 17:15
Boldklubben Cito-2 Røde Stjerne I.F. Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 13
126639 16-10-17
kl. 17:15
SBV09 Firkantens Boldklub Bymuren
Bymuren-7
6 - 1
126635 16-10-17
kl. 18:25
FC Utterslev BK Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 40
6 - 3
126638 16-10-17
kl. 18:25
Fremad Forsing FC Frederiksberg Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 2
126634 16-10-17
kl. 19:35
Tempo Boldklubben Cito-1 Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 3
126637 16-10-17
kl. 19:35
Cph. Celtic Fox United Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 1
126605 19-10-17
kl. 19:35
BK Søborg Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 7
126518 23-10-17
kl. 19:35
Fremad Forsing Fox United Kløvermarken 7
Kunst 41
11 - 2