Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

7. Old-Boys., OBD.

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
130873 04-04-18
kl. 17:15
FB Eksil Jûjlkatz Lokomotiv Omkast Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 2
130870 04-04-18
kl. 17:15
FC Lucarne Newport County Cph Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0
130874 04-04-18
kl. 18:25
Klub 664 Lokomotiv Ludo Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 1
130872 04-04-18
kl. 19:35
FC Tre Falke-2 Dinamo Scudo Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 2
130871 04-04-18
kl. 19:35
FC Splitzberger FUSA 98 Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 3
130875 04-04-18
kl. 19:35
Discipline D. Den Glade Gnu Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 1
130877 11-04-18
kl. 17:15
Dinamo Scudo FC Splitzberger Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 4
130881 11-04-18
kl. 18:25
FUSA 98 Discipline D. Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 1
130878 11-04-18
kl. 18:25
Lokomotiv Omkast FC Tre Falke-2 Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 0
130879 11-04-18
kl. 19:35
Lokomotiv Ludo FB Eksil Jûjlkatz Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 9
130880 11-04-18
kl. 19:35
Den Glade Gnu Klub 664 Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 4
130876 11-04-18
kl. 19:35
Newport County Cph Dynamo Fremad FK Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 2
130885 19-04-18
kl. 17:15
Discipline D. Lokomotiv Omkast Valby idrætspark 7
Kunst 41
7 - 1
130884 19-04-18
kl. 17:15
Klub 664 Dinamo Scudo Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
130887 19-04-18
kl. 18:25
Dynamo Fremad FK FC Lucarne Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 2
130883 19-04-18
kl. 18:25
FB Eksil Jûjlkatz FUSA 98 Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 3
130886 19-04-18
kl. 18:25
Den Glade Gnu Lokomotiv Ludo Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 2
130882 19-04-18
kl. 19:35
FC Tre Falke-2 Newport County Cph Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 1
130890 26-04-18
kl. 17:15
Lokomotiv Omkast FC Splitzberger Kløvermarken 7
Græs 51
0 - 2
130888 26-04-18
kl. 17:15
FUSA 98 Dynamo Fremad FK Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
130893 26-04-18
kl. 17:15
Newport County Cph Lokomotiv Ludo Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 2
130889 26-04-18
kl. 18:25
Dinamo Scudo FC Lucarne Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 2
130892 26-04-18
kl. 18:25
Discipline D. Klub 664 Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 0
130891 26-04-18
kl. 19:35
Den Glade Gnu FB Eksil Jûjlkatz Valby idrætspark 7
Kunst 41
5 - 1
130894 30-04-18
kl. 17:15
Dynamo Fremad FK Dinamo Scudo Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0
130895 30-04-18
kl. 18:25
FC Lucarne Lokomotiv Omkast Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 1
130896 30-04-18
kl. 19:35
FC Splitzberger Lokomotiv Ludo Kløvermarken 7
Kunst 42
9 - 1
130899 30-04-18
kl. 20:45
Discipline D. Newport County Cph Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
130897 30-04-18
kl. 20:45
FC Tre Falke-2 Den Glade Gnu Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 1
130898 30-04-18
kl. 20:45
FUSA 98 Klub 664 Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 1
130905 04-05-18
kl. 17:15
FUSA 98 Newport County Cph Valby idrætspark 7
Kunst 41
5 - 3
130901 04-05-18
kl. 17:15
Lokomotiv Ludo FC Lucarne Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 4
130904 04-05-18
kl. 18:25
Dinamo Scudo FB Eksil Jûjlkatz Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 6
130903 04-05-18
kl. 18:25
Discipline D. FC Tre Falke-2 Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 1
130900 04-05-18
kl. 19:35
Lokomotiv Omkast Dynamo Fremad FK Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 5
130902 04-05-18
kl. 19:35
Den Glade Gnu FC Splitzberger Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 3 HHT
130906 09-05-18
kl. 17:15
Dynamo Fremad FK Lokomotiv Ludo Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 1
130911 09-05-18
kl. 18:25
Lokomotiv Omkast Newport County Cph Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 2
130907 09-05-18
kl. 18:25
FC Lucarne Den Glade Gnu Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 1
130908 09-05-18
kl. 19:35
FC Tre Falke-2 Klub 664 Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0
130910 09-05-18
kl. 19:35
Dinamo Scudo FUSA 98 Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 0
130909 09-05-18
kl. 19:35
FB Eksil Jûjlkatz FC Splitzberger Valby idrætspark 7
Kunst 42
6 - 3
130921 15-05-18
kl. 19:35
FC Tre Falke-2 FUSA 98 Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 0
130917 17-05-18
kl. 17:15
FUSA 98 Lokomotiv Omkast Valby idrætspark 7
Kunst 42
6 - 0
130916 17-05-18
kl. 17:15
Lokomotiv Ludo Discipline D. Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 8
130913 17-05-18
kl. 18:25
FB Eksil Jûjlkatz FC Lucarne Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 3
130915 17-05-18
kl. 18:25
Newport County Cph Dinamo Scudo Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 3
130914 17-05-18
kl. 19:35
FC Tre Falke-2 FC Splitzberger Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 1
130912 17-05-18
kl. 19:35
Klub 664 Dynamo Fremad FK Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 0
130922 25-05-18
kl. 17:15
Klub 664 FB Eksil Jûjlkatz Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 7
130918 25-05-18
kl. 18:25
Dynamo Fremad FK Den Glade Gnu Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 3
130923 25-05-18
kl. 18:25
Lokomotiv Omkast Dinamo Scudo Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 1
130920 25-05-18
kl. 19:35
FC Splitzberger Newport County Cph Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
130919 25-05-18
kl. 19:35
FC Lucarne Discipline D. Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 2
130927 31-05-18
kl. 17:15
FB Eksil Jûjlkatz FC Tre Falke-2 Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
130929 31-05-18
kl. 17:15
Dinamo Scudo Lokomotiv Ludo Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 2
130924 31-05-18
kl. 18:25
FUSA 98 FC Lucarne Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 2
130928 31-05-18
kl. 18:25
Newport County Cph Den Glade Gnu Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 1
130925 31-05-18
kl. 19:35
Discipline D. Dynamo Fremad FK Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 2
130926 31-05-18
kl. 19:35
Klub 664 FC Splitzberger Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 0
130934 04-06-18
kl. 17:15
Den Glade Gnu FUSA 98 Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 3 HHT
130930 05-06-18
kl. 17:15
Dynamo Fremad FK FB Eksil Jûjlkatz Kløvermarken 7
Græs 51
4 - 8
130932 05-06-18
kl. 18:25
FC Splitzberger Discipline D. Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 3
130931 05-06-18
kl. 18:25
FC Lucarne FC Tre Falke-2 Kløvermarken 7
Græs 51
1 - 11
130933 05-06-18
kl. 19:35
Newport County Cph Klub 664 Kløvermarken 7
Græs 51
1 - 0
130935 05-06-18
kl. 20:45
Lokomotiv Ludo Lokomotiv Omkast Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 4
130941 12-06-18
kl. 17:15
Lokomotiv Omkast Den Glade Gnu Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 2
130936 12-06-18
kl. 18:25
Lokomotiv Ludo FC Tre Falke-2 Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 6
130938 12-06-18
kl. 18:25
Newport County Cph FB Eksil Jûjlkatz Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0
130940 12-06-18
kl. 19:35
Dinamo Scudo Discipline D. Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 5
130937 12-06-18
kl. 19:35
FC Splitzberger Dynamo Fremad FK Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 3
130939 12-06-18
kl. 22:00
Klub 664 FC Lucarne Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
130945 19-06-18
kl. 18:25
Klub 664 Lokomotiv Omkast Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 0
130942 19-06-18
kl. 19:35
Dynamo Fremad FK FC Tre Falke-2 Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 2
130947 19-06-18
kl. 19:35
Lokomotiv Ludo FUSA 98 Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 1
130946 19-06-18
kl. 19:35
Den Glade Gnu Dinamo Scudo Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 2
130944 19-06-18
kl. 19:35
FB Eksil Jûjlkatz Discipline D. Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 2
130943 22-06-18
kl. 19:35
FC Lucarne FC Splitzberger Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 4
130952 17-08-18
kl. 17:15
Lokomotiv Ludo Klub 664 Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 3
130948 17-08-18
kl. 17:15
Newport County Cph FC Lucarne Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
130949 17-08-18
kl. 18:25
FUSA 98 FC Splitzberger Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
130950 17-08-18
kl. 18:25
Dinamo Scudo FC Tre Falke-2 Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 5
130953 17-08-18
kl. 19:35
Den Glade Gnu Discipline D. Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 1
130951 17-08-18
kl. 19:35
Lokomotiv Omkast FB Eksil Jûjlkatz Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
130955 23-08-18
kl. 17:15
FC Splitzberger Dinamo Scudo Kløvermarken 7
Græs 59
0 - 3 HHT
130959 23-08-18
kl. 17:15
Discipline D. FUSA 98 Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 2
130958 23-08-18
kl. 17:15
Klub 664 Den Glade Gnu Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 0
130954 23-08-18
kl. 18:25
Dynamo Fremad FK Newport County Cph Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 5
130957 23-08-18
kl. 18:25
FB Eksil Jûjlkatz Lokomotiv Ludo Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 3 HHT
130956 23-08-18
kl. 19:35
FC Tre Falke-2 Lokomotiv Omkast Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 1
130963 28-08-18
kl. 17:15
Lokomotiv Omkast Discipline D. Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 6
130961 28-08-18
kl. 17:15
FUSA 98 FB Eksil Jûjlkatz Udgået
Hold trukket
3 - 0 UHT
130962 28-08-18
kl. 18:25
Dinamo Scudo Klub 664 Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
130964 28-08-18
kl. 18:25
Lokomotiv Ludo Den Glade Gnu Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
130965 28-08-18
kl. 19:35
FC Lucarne Dynamo Fremad FK Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 2
130960 28-08-18
kl. 19:35
Newport County Cph FC Tre Falke-2 Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 5
130969 03-09-18
kl. 17:15
FB Eksil Jûjlkatz Den Glade Gnu Udgået
Hold trukket
0 - 3 HHT
130971 03-09-18
kl. 17:15
Lokomotiv Ludo Newport County Cph Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
130966 03-09-18
kl. 17:15
Dynamo Fremad FK FUSA 98 Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
130968 03-09-18
kl. 18:25
FC Splitzberger Lokomotiv Omkast Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 2
130967 03-09-18
kl. 18:25
FC Lucarne Dinamo Scudo Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 1
130976 07-09-18
kl. 17:15
Klub 664 FUSA 98 Udgået
Hold trukket
3 - 0 UHT
130974 07-09-18
kl. 18:25
Lokomotiv Ludo FC Splitzberger Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 11
130973 07-09-18
kl. 18:25
Lokomotiv Omkast FC Lucarne Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 1
130975 07-09-18
kl. 19:35
Den Glade Gnu FC Tre Falke-2 Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 3
130972 07-09-18
kl. 19:35
Dinamo Scudo Dynamo Fremad FK Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
130977 07-09-18
kl. 19:35
Newport County Cph Discipline D. Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 3
130980 12-09-18
kl. 17:15
FC Splitzberger Den Glade Gnu Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 0
130978 12-09-18
kl. 17:15
Dynamo Fremad FK Lokomotiv Omkast Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 5
130979 12-09-18
kl. 18:25
FC Lucarne Lokomotiv Ludo Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 1
130982 12-09-18
kl. 18:25
FB Eksil Jûjlkatz Dinamo Scudo Udgået
Hold trukket
0 - 3 HHT
130981 12-09-18
kl. 19:35
FC Tre Falke-2 Discipline D. Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 2
130983 12-09-18
kl. 19:35
Newport County Cph FUSA 98 Udgået
Hold trukket
3 - 0 UHT
130988 20-09-18
FUSA 98 Dinamo Scudo Udgået
Hold trukket
130989 20-09-18
kl. 17:15
Newport County Cph Lokomotiv Omkast Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 2
130986 20-09-18
kl. 18:25
Klub 664 FC Tre Falke-2 Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 9
130987 20-09-18
kl. 18:25
FC Splitzberger FB Eksil Jûjlkatz Udgået
Hold trukket
3 - 0 UHT
130985 20-09-18
kl. 19:35
Den Glade Gnu FC Lucarne Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 2
130984 20-09-18
kl. 20:45
Lokomotiv Ludo Dynamo Fremad FK Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0
130995 27-09-18
Lokomotiv Omkast FUSA 98 Udgået
Hold trukket
3 - 0 UHT
130991 27-09-18
kl. 17:15
FC Lucarne FB Eksil Jûjlkatz Udgået
Hold trukket
3 - 0 UHT
130992 27-09-18
kl. 18:25
FC Splitzberger FC Tre Falke-2 Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 2
130994 27-09-18
kl. 18:25
Discipline D. Lokomotiv Ludo Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 2
130990 27-09-18
kl. 18:25
Dynamo Fremad FK Klub 664 Kløvermarken 7
Kunst 41
6 - 0
130993 27-09-18
kl. 19:35
Dinamo Scudo Newport County Cph Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 2
130999 02-10-18
FUSA 98 FC Tre Falke-2 Udgået
Hold trukket
0 - 3 HHT
131000 02-10-18
kl. 17:15
FB Eksil Jûjlkatz Klub 664 Udgået
Hold trukket
0 - 3 HHT
131001 02-10-18
kl. 18:25
Dinamo Scudo Lokomotiv Omkast Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 4
130997 02-10-18
kl. 18:25
Discipline D. FC Lucarne Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 2
130996 02-10-18
kl. 19:35
Den Glade Gnu Dynamo Fremad FK Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 3
130998 02-10-18
kl. 19:35
Newport County Cph FC Splitzberger Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 3
130970 05-10-18
kl. 18:25
Klub 664 Discipline D. Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 7
131002 09-10-18
FC Lucarne FUSA 98 Udgået
Hold trukket
3 - 0 UHT
131004 09-10-18
kl. 17:15
FC Splitzberger Klub 664 Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 1
131006 09-10-18
kl. 18:25
Den Glade Gnu Newport County Cph Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 1
131007 09-10-18
kl. 18:25
Lokomotiv Ludo Dinamo Scudo Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 0
131003 09-10-18
kl. 19:35
Dynamo Fremad FK Discipline D. Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 5
131005 09-10-18
kl. 19:35
FC Tre Falke-2 FB Eksil Jûjlkatz Udgået
Hold trukket
3 - 0 UHT
131012 17-10-18
FUSA 98 Den Glade Gnu Udgået
Hold trukket
0 - 3 HHT
131010 17-10-18
kl. 17:15
Discipline D. FC Splitzberger Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 1
131009 17-10-18
kl. 18:25
FC Tre Falke-2 FC Lucarne Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
131011 17-10-18
kl. 18:25
Klub 664 Newport County Cph Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0 UHT
131013 17-10-18
kl. 19:35
Lokomotiv Omkast Lokomotiv Ludo Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 0
131008 17-10-18
kl. 19:35
FB Eksil Jûjlkatz Dynamo Fremad FK Udgået
Hold trukket
0 - 3 HHT
131019 25-10-18
kl. 17:15
Den Glade Gnu Lokomotiv Omkast Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 3
131016 25-10-18
kl. 17:15
FB Eksil Jûjlkatz Newport County Cph Udgået
Hold trukket
0 - 3 HHT
131017 25-10-18
kl. 18:25
FC Lucarne Klub 664 Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 0
131014 25-10-18
kl. 18:25
FC Tre Falke-2 Lokomotiv Ludo Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 2
131015 25-10-18
kl. 19:35
Dynamo Fremad FK FC Splitzberger Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 6
131018 25-10-18
kl. 19:35
Discipline D. Dinamo Scudo Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0
131025 31-10-18
FUSA 98 Lokomotiv Ludo Udgået
Hold trukket
0 - 3 HHT
131021 31-10-18
kl. 17:15
FC Splitzberger FC Lucarne Kløvermarken 7
Kunst 42
9 - 1
131022 31-10-18
kl. 18:25
Discipline D. FB Eksil Jûjlkatz Udgået
Hold trukket
3 - 0 UHT
131020 31-10-18
kl. 18:25
FC Tre Falke-2 Dynamo Fremad FK Valby idrætspark 7
Kunst 43
5 - 2
131024 31-10-18
kl. 18:25
Dinamo Scudo Den Glade Gnu Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 1
131023 31-10-18
kl. 19:35
Lokomotiv Omkast Klub 664 Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 2