Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

7. D., D-2.

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
138107 31-03-19
kl. 12:20
Eisbären Jurnited Farmors Drenge Valby idrætspark 7
Kunst 45
1 - 1
138105 31-03-19
kl. 13:30
Valby Royals Sporting PB Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 5
138106 01-04-19
kl. 18:40
Kochens Drenge FC JURA OLDBOYS Kløvermarken 7
Græs 52
0 - 2
138108 02-04-19
kl. 17:30
Svaneke Boldklub Brønshøj FF Valby idrætspark 7
Græs 1
4 - 2
138109 04-04-19
kl. 17:30
SK Slavia Nocturne Andet Led Kløvermarken 7
Græs 52
1 - 5
138111 09-04-19
kl. 18:40
Sporting PB Kochens Drenge Kløvermarken 7
Græs 59
3 - 1
138112 13-04-19
kl. 10:00
FC JURA OLDBOYS Eisbären Jurnited Kløvermarken 7
Kunst 43
4 - 4
138115 13-04-19
kl. 11:10
Andet Led Bølgen BK Kløvermarken 7
Kunst 43
1 - 1
138113 13-04-19
kl. 12:20
Farmors Drenge Svaneke Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 2
138114 13-04-19
kl. 12:40
Brønshøj FF SK Slavia Nocturne Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 1
138120 20-04-19
kl. 11:10
Andet Led Brønshøj FF Kløvermarken 7
Kunst 44
0 - 3 HHT
138117 20-04-19
kl. 12:40
Eisbären Jurnited Sporting PB Valby idrætspark 7
Kunst 45
3 - 2
138118 20-04-19
kl. 13:50
Svaneke Boldklub FC JURA OLDBOYS Valby idrætspark 7
Kunst 44
3 - 0 UHT
138126 24-04-19
kl. 17:30
Andet Led Svaneke Boldklub Kløvermarken 7
Græs 52
2 - 1
138122 24-04-19
kl. 17:30
Sporting PB Bølgen BK Kløvermarken 7
Græs 58
5 - 0
138124 24-04-19
kl. 18:40
Farmors Drenge Kochens Drenge Kløvermarken 7
Græs 58
4 - 0
138123 24-04-19
kl. 18:40
FC JURA OLDBOYS Valby Royals Kløvermarken 7
Græs 52
8 - 1
138125 26-04-19
kl. 17:30
Brønshøj FF Eisbären Jurnited Valby idrætspark 7
Kunst 45
3 - 0 UHT
138131 30-04-19
kl. 17:30
Eisbären Jurnited Andet Led Valby idrætspark 7
Græs 1
4 - 1
138129 30-04-19
kl. 18:40
Valby Royals Farmors Drenge Valby idrætspark 7
Græs 1
3 - 6
138132 30-04-19
kl. 19:50
Svaneke Boldklub SK Slavia Nocturne Valby idrætspark 7
Græs 1
1 - 4
138128 01-05-19
kl. 17:30
Bølgen BK FC JURA OLDBOYS Kløvermarken 7
Græs 59
4 - 2
138130 01-05-19
kl. 18:40
Kochens Drenge Brønshøj FF Kløvermarken 7
Græs 59
8 - 4
138139 06-05-19
kl. 17:30
Sporting PB FC JURA OLDBOYS Kløvermarken 7
Græs 58
2 - 5
138137 06-05-19
kl. 18:40
SK Slavia Nocturne Eisbären Jurnited Kløvermarken 7
Græs 58
1 - 2
138136 07-05-19
kl. 17:30
Andet Led Kochens Drenge Kløvermarken 7
Kunst 42
7 - 1
138134 10-05-19
kl. 19:50
Farmors Drenge Bølgen BK Kløvermarken 7
Kunst 43
1 - 3
138135 10-05-19
kl. 19:50
Brønshøj FF Valby Royals Valby idrætspark 7
Kunst 44
2 - 4
138143 13-05-19
kl. 17:30
Eisbären Jurnited Svaneke Boldklub Valby idrætspark 7
Græs 1
0 - 3 HHT
138121 14-05-19
kl. 19:50
Bølgen BK Valby Royals Kløvermarken 7
Græs 52
3 - 0
138144 18-05-19
kl. 11:10
Farmors Drenge Sporting PB Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 0
138140 18-05-19
kl. 11:10
Bølgen BK Brønshøj FF Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0 UHT
138142 18-05-19
kl. 12:20
Kochens Drenge SK Slavia Nocturne Kløvermarken 7
Kunst 44
2 - 1
138141 18-05-19
kl. 13:50
Valby Royals Andet Led Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 8
138119 22-05-19
kl. 17:30
SK Slavia Nocturne Farmors Drenge Kløvermarken 7
Græs 52
1 - 6
138155 22-05-19
kl. 21:00
Svaneke Boldklub Sporting PB Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 4
138147 26-05-19
kl. 10:00
SK Slavia Nocturne Valby Royals Kløvermarken 7
Kunst 44
1 - 2
138146 26-05-19
kl. 10:00
Eisbären Jurnited Bølgen BK Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 2
138151 26-05-19
kl. 11:10
FC JURA OLDBOYS Farmors Drenge Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0
138148 26-05-19
kl. 11:10
Svaneke Boldklub Kochens Drenge Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0
138150 26-05-19
kl. 12:20
Sporting PB Brønshøj FF Kløvermarken 7
Kunst 44
9 - 0
138156 30-05-19
kl. 10:00
SK Slavia Nocturne FC JURA OLDBOYS Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 6
138153 30-05-19
kl. 10:00
Valby Royals Eisbären Jurnited Valby idrætspark 7
Kunst 43
1 - 6
138157 31-05-19
kl. 19:50
Andet Led Farmors Drenge Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 2
138152 01-06-19
kl. 12:20
Bølgen BK Kochens Drenge Kløvermarken 7
Kunst 42
7 - 1
138158 06-06-19
kl. 17:30
SK Slavia Nocturne Bølgen BK Kløvermarken 7
Græs 52
2 - 1
138159 08-06-19
kl. 12:40
Svaneke Boldklub Valby Royals Valby idrætspark 7
Kunst 40
6 - 1
138160 10-06-19
kl. 11:10
Eisbären Jurnited Kochens Drenge Valby idrætspark 7
Græs 46
4 - 1
138164 14-06-19
kl. 18:40
Bølgen BK Svaneke Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 3
138169 14-06-19
kl. 19:50
Andet Led FC JURA OLDBOYS Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 3
138165 15-06-19
kl. 12:40
Valby Royals Kochens Drenge Valby idrætspark 7
Kunst 43
5 - 0
138168 15-06-19
kl. 13:50
Brønshøj FF Farmors Drenge Valby idrætspark 7
Kunst 43
0 - 4
138167 16-06-19
kl. 10:00
SK Slavia Nocturne Sporting PB Kløvermarken 7
Kunst 44
1 - 1
138174 21-06-19
kl. 17:30
Brønshøj FF Svaneke Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 1
138175 22-06-19
kl. 11:10
Andet Led SK Slavia Nocturne Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 1
138171 22-06-19
kl. 11:10
Sporting PB Valby Royals Kløvermarken 7
Kunst 44
7 - 0
138172 22-06-19
kl. 12:20
FC JURA OLDBOYS Kochens Drenge Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 0
138173 23-06-19
kl. 12:20
Farmors Drenge Eisbären Jurnited Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 2
138178 10-08-19
kl. 12:40
Eisbären Jurnited FC JURA OLDBOYS Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 8
138179 11-08-19
kl. 11:10
Svaneke Boldklub Farmors Drenge Valby idrætspark 7
Kunst 44
3 - 2
138177 11-08-19
kl. 13:30
Kochens Drenge Sporting PB Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 8
138181 12-08-19
kl. 18:40
Bølgen BK Andet Led Kløvermarken 7
Græs 59
3 - 1
138180 12-08-19
kl. 18:40
SK Slavia Nocturne Brønshøj FF Kløvermarken 7
Græs 52
1 - 2
138187 17-08-19
kl. 13:50
Valby Royals Bølgen BK Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 9
138186 18-08-19
kl. 11:10
Brønshøj FF Andet Led Valby idrætspark 7
Kunst 44
0 - 3 HHT
138183 18-08-19
kl. 13:00
Sporting PB Eisbären Jurnited Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 1
138185 19-08-19
kl. 17:30
Farmors Drenge SK Slavia Nocturne Kløvermarken 7
Kunst 41
7 - 0
138184 20-08-19
kl. 17:30
FC JURA OLDBOYS Svaneke Boldklub Kløvermarken 7
Græs 52
1 - 1
138162 22-08-19
kl. 21:00
Sporting PB Andet Led Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 4
138161 23-08-19
kl. 19:50
FC JURA OLDBOYS Brønshøj FF Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0 UHT
138192 26-08-19
kl. 21:00
Svaneke Boldklub Andet Led Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 2
138189 30-08-19
kl. 17:30
Valby Royals FC JURA OLDBOYS Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 6
138190 30-08-19
kl. 18:40
Kochens Drenge Farmors Drenge Kløvermarken 7
Kunst 44
1 - 8
138188 31-08-19
kl. 10:00
Bølgen BK Sporting PB Kløvermarken 7
Kunst 44
4 - 1
138191 31-08-19
kl. 13:50
Eisbären Jurnited Brønshøj FF Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0
138194 07-09-19
kl. 10:00
FC JURA OLDBOYS Bølgen BK Kløvermarken 7
Kunst 43
9 - 3
138196 07-09-19
kl. 13:50
Brønshøj FF Kochens Drenge Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 3 HHT
138197 08-09-19
kl. 10:00
Andet Led Eisbären Jurnited Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 3
138198 08-09-19
kl. 11:10
SK Slavia Nocturne Svaneke Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 1
138195 08-09-19
kl. 12:20
Farmors Drenge Valby Royals Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0
138202 13-09-19
kl. 18:40
Kochens Drenge Andet Led Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 1
138200 13-09-19
kl. 19:50
Bølgen BK Farmors Drenge Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 0
138201 14-09-19
kl. 11:30
Valby Royals Brønshøj FF Udgået
Udgået af turneringen
3 - 0 UHT
138203 14-09-19
kl. 12:40
Eisbären Jurnited SK Slavia Nocturne Valby idrætspark 7
Kunst 45
6 - 0
138205 23-09-19
kl. 17:30
FC JURA OLDBOYS Sporting PB Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 2
138210 04-10-19
kl. 17:30
Sporting PB Farmors Drenge Kløvermarken 7
Kunst 44
10 - 2
138209 04-10-19
kl. 17:30
Svaneke Boldklub Eisbären Jurnited Valby idrætspark 7
Kunst 45
0 - 3 HHT
138206 04-10-19
kl. 18:40
Brønshøj FF Bølgen BK Udgået
Hold trukket
0 - 3 HHT
138207 04-10-19
kl. 18:40
Andet Led Valby Royals Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0 UHT
138208 04-10-19
kl. 19:50
SK Slavia Nocturne Kochens Drenge Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 2
138213 08-10-19
kl. 18:40
Valby Royals SK Slavia Nocturne Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
138216 08-10-19
kl. 19:50
Brønshøj FF Sporting PB Udgået
Hold trukket
0 - 3 HHT
138214 11-10-19
kl. 17:30
Kochens Drenge Svaneke Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 1
138217 11-10-19
kl. 17:30
Farmors Drenge FC JURA OLDBOYS Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 4
138212 11-10-19
kl. 19:50
Bølgen BK Eisbären Jurnited Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 2
138218 16-10-19
kl. 17:30
Kochens Drenge Bølgen BK Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 5
138222 16-10-19
kl. 18:40
FC JURA OLDBOYS SK Slavia Nocturne Kløvermarken 7
Kunst 42
6 - 0
138219 16-10-19
kl. 19:50
Eisbären Jurnited Valby Royals Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
138223 16-10-19
kl. 19:50
Farmors Drenge Andet Led Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 4
138221 16-10-19
kl. 21:00
Sporting PB Svaneke Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 5
138225 27-10-19
kl. 11:10
Valby Royals Svaneke Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 43
1 - 6
138226 27-10-19
kl. 11:10
Kochens Drenge Eisbären Jurnited Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 5
138228 27-10-19
kl. 11:10
Andet Led Sporting PB Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 2
138224 27-10-19
kl. 12:20
Bølgen BK SK Slavia Nocturne Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 2
138227 27-10-19
kl. 12:20
Brønshøj FF FC JURA OLDBOYS Udgået
Hold trukket
0 - 3 HHT
138230 02-11-19
kl. 12:40
Svaneke Boldklub Bølgen BK Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 1
138234 03-11-19
kl. 10:00
Farmors Drenge Brønshøj FF Udgået
Hold trukket
3 - 0 UHT
138231 03-11-19
kl. 11:10
Kochens Drenge Valby Royals Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
138235 03-11-19
kl. 12:20
FC JURA OLDBOYS Andet Led Kløvermarken 7
Kunst 41
5 - 3
138233 03-11-19
kl. 13:30
Sporting PB SK Slavia Nocturne Kløvermarken 7
Kunst 42