Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

7. C., C-8.

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
137841 01-04-19
kl. 18:40
The Jacks Fc. OffMidtKrea Kløvermarken 7
Græs 59
0 - 2
137842 02-04-19
kl. 17:30
Dynamo Drengene De Afdankede Løver Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 0
137840 02-04-19
kl. 17:30
Yoink FC Cartoon Heroes Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 1
137845 02-04-19
kl. 21:00
NV Galaxy Københavana FC Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 3
137844 04-04-19
kl. 18:40
FF 03 Lokomotiv LarsbertoCarlos Kløvermarken 7
Græs 52
4 - 2
137851 10-04-19
kl. 17:30
Københavana FC Yoink FC Kløvermarken 7
Græs 58
9 - 0
137846 13-04-19
kl. 10:00
Cartoon Heroes The Jacks Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 4
137849 13-04-19
kl. 11:30
Cph. Celtic FF 03 Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 1
137850 13-04-19
kl. 12:40
Lokomotiv LarsbertoCarlos NV Galaxy Valby idrætspark 7
Kunst 45
1 - 4
137847 14-04-19
kl. 11:10
Fc. OffMidtKrea Dynamo Drengene Valby idrætspark 7
Kunst 45
2 - 2
137856 18-04-19
kl. 11:10
Københavana FC Lokomotiv LarsbertoCarlos Kløvermarken 7
Græs 52
11 - 0
137852 18-04-19
kl. 11:10
Dynamo Drengene Cartoon Heroes Valby idrætspark 7
Kunst 44
0 - 1
137857 18-04-19
kl. 12:20
Yoink FC The Jacks Kløvermarken 7
Græs 52
0 - 0
137855 18-04-19
kl. 12:20
NV Galaxy Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 44
2 - 1
137859 26-04-19
kl. 17:30
De Afdankede Løver The Jacks Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 1
137862 27-04-19
kl. 10:00
Københavana FC FF 03 Kløvermarken 7
Kunst 42
6 - 2
137858 28-04-19
kl. 11:10
Fc. OffMidtKrea Yoink FC Valby idrætspark 7
Kunst 43
5 - 1
137863 28-04-19
kl. 11:10
Cartoon Heroes NV Galaxy Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 5
137864 02-05-19
kl. 19:50
Yoink FC De Afdankede Løver Kløvermarken 7
Græs 52
3 - 3
137868 02-05-19
kl. 21:00
FF 03 NV Galaxy Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 1
137865 03-05-19
kl. 17:30
The Jacks Cph. Celtic Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 4
137866 04-05-19
kl. 12:40
Dynamo Drengene Lokomotiv LarsbertoCarlos Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 3
137869 05-05-19
kl. 11:10
Fc. OffMidtKrea Cartoon Heroes Valby idrætspark 7
Kunst 44
3 - 4
137872 09-05-19
kl. 19:50
Københavana FC Dynamo Drengene Kløvermarken 7
Græs 59
2 - 0
137875 10-05-19
kl. 17:30
Fc. OffMidtKrea De Afdankede Løver Valby idrætspark 7
Kunst 45
0 - 3 HHT
137874 10-05-19
kl. 18:40
Cartoon Heroes FF 03 Kløvermarken 7
Kunst 43
13 - 2
137871 10-05-19
kl. 18:40
Lokomotiv LarsbertoCarlos The Jacks Valby idrætspark 7
Kunst 45
11 - 3
137870 10-05-19
kl. 19:50
Cph. Celtic Yoink FC Valby idrætspark 7
Kunst 45
1 - 0
137876 15-05-19
kl. 17:30
Yoink FC Lokomotiv LarsbertoCarlos Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 5
137877 16-05-19
kl. 17:30
The Jacks Københavana FC Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 5
137881 16-05-19
kl. 19:50
De Afdankede Løver Cartoon Heroes Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 2
137878 17-05-19
kl. 11:10
Dynamo Drengene NV Galaxy Valby idrætspark 7
Kunst 45
0 - 2
137880 17-05-19
kl. 12:20
Cph. Celtic Fc. OffMidtKrea Valby idrætspark 7
Kunst 45
1 - 3
137860 20-05-19
kl. 21:00
Cph. Celtic Dynamo Drengene Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 2
137854 21-05-19
kl. 17:30
FF 03 De Afdankede Løver Kløvermarken 7
Græs 58
0 - 2
137885 24-05-19
kl. 17:30
Cartoon Heroes Københavana FC Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 4
137886 24-05-19
kl. 17:30
Fc. OffMidtKrea Lokomotiv LarsbertoCarlos Valby idrætspark 7
Kunst 44
3 - 2
137883 24-05-19
kl. 18:40
NV Galaxy The Jacks Valby idrætspark 7
Kunst 44
6 - 0
137884 25-05-19
kl. 10:00
FF 03 Dynamo Drengene Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 8
137887 25-05-19
kl. 11:10
De Afdankede Løver Cph. Celtic Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 1
137891 30-05-19
kl. 11:10
FF 03 Fc. OffMidtKrea Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 9
137890 30-05-19
kl. 11:10
Lokomotiv LarsbertoCarlos Cartoon Heroes Valby idrætspark 7
Kunst 43
9 - 5
137888 30-05-19
kl. 12:20
Yoink FC Dynamo Drengene Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 3 HHT
137892 30-05-19
kl. 12:20
NV Galaxy De Afdankede Løver Valby idrætspark 7
Kunst 43
6 - 0
137899 05-06-19
kl. 18:40
Cartoon Heroes Cph. Celtic Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 1
137895 05-06-19
kl. 19:50
FF 03 The Jacks Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 3
137897 06-06-19
kl. 19:50
De Afdankede Løver Lokomotiv LarsbertoCarlos Kløvermarken 7
Græs 52
2 - 2
137898 07-06-19
kl. 19:50
Fc. OffMidtKrea Københavana FC Valby idrætspark 7
Kunst 44
8 - 2
137894 07-06-19
kl. 19:50
NV Galaxy Yoink FC Valby idrætspark 7
Kunst 43
3 - 0 UHT
137905 12-06-19
kl. 18:40
Københavana FC De Afdankede Løver Kløvermarken 7
Græs 58
1 - 1
137900 14-06-19
kl. 17:30
Yoink FC FF 03 Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 4
137903 14-06-19
kl. 19:50
NV Galaxy Fc. OffMidtKrea Valby idrætspark 7
Kunst 42
8 - 1
137901 15-06-19
kl. 10:00
The Jacks Dynamo Drengene Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 1
137904 15-06-19
kl. 13:50
Lokomotiv LarsbertoCarlos Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 1
137906 20-06-19
kl. 17:30
Cartoon Heroes Yoink FC Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 3
137908 21-06-19
kl. 18:40
De Afdankede Løver Dynamo Drengene Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 0
137911 23-06-19
kl. 11:10
Københavana FC NV Galaxy Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 7
137910 23-06-19
kl. 12:20
Lokomotiv LarsbertoCarlos FF 03 Valby idrætspark 7
Kunst 41
8 - 0
137907 23-06-19
kl. 12:20
Fc. OffMidtKrea The Jacks Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 5
137915 10-08-19
kl. 10:00
FF 03 Cph. Celtic Kløvermarken 7
Kunst 44
5 - 0
137912 10-08-19
kl. 11:10
The Jacks Cartoon Heroes Kløvermarken 7
Kunst 44
4 - 5
137917 10-08-19
kl. 12:20
Yoink FC Københavana FC Kløvermarken 7
Kunst 44
0 - 3 HHT
137916 11-08-19
kl. 10:00
NV Galaxy Lokomotiv LarsbertoCarlos Valby idrætspark 7
Kunst 43
3 - 0 UHT
137913 11-08-19
kl. 12:20
Dynamo Drengene Fc. OffMidtKrea Valby idrætspark 7
Kunst 44
0 - 3 HHT
137923 15-08-19
kl. 19:50
The Jacks Yoink FC Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 2
137920 16-08-19
kl. 18:40
De Afdankede Løver FF 03 Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 3 HHT
137921 16-08-19
kl. 18:40
Cph. Celtic NV Galaxy Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 2
137918 16-08-19
kl. 19:50
Cartoon Heroes Dynamo Drengene Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
137922 16-08-19
kl. 19:50
Lokomotiv LarsbertoCarlos Københavana FC Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 4
137924 23-08-19
kl. 17:30
Yoink FC Fc. OffMidtKrea Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 12
137929 23-08-19
kl. 18:40
NV Galaxy Cartoon Heroes Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
137925 23-08-19
kl. 18:40
The Jacks De Afdankede Løver Kløvermarken 7
Kunst 44
1 - 7
137926 23-08-19
kl. 19:50
Dynamo Drengene Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 0
137934 30-08-19
kl. 18:40
NV Galaxy FF 03 Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
137931 31-08-19
kl. 12:40
Cph. Celtic The Jacks Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 2
137932 31-08-19
kl. 13:50
Lokomotiv LarsbertoCarlos Dynamo Drengene Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 2
137930 01-09-19
kl. 11:10
De Afdankede Løver Yoink FC Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 2
137935 01-09-19
kl. 12:20
Cartoon Heroes Fc. OffMidtKrea Udgået
HJEMMEHOLDET TABERDØMT
0 - 3 HHT
137941 06-09-19
kl. 19:50
De Afdankede Løver Fc. OffMidtKrea Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 6
137936 07-09-19
kl. 11:10
Yoink FC Cph. Celtic Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 1
137938 07-09-19
kl. 13:50
Dynamo Drengene Københavana FC Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
137937 08-09-19
kl. 11:10
The Jacks Lokomotiv LarsbertoCarlos Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 2
137940 08-09-19
kl. 12:20
FF 03 Cartoon Heroes Udgået
Hold trukket
3 - 0 UHT
137942 14-09-19
kl. 13:50
Lokomotiv LarsbertoCarlos Yoink FC Valby idrætspark 7
Kunst 43
0 - 1
137946 15-09-19
kl. 10:00
Fc. OffMidtKrea Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 45
6 - 4
137944 15-09-19
kl. 11:10
NV Galaxy Dynamo Drengene Valby idrætspark 7
Kunst 45
6 - 3
137947 15-09-19
kl. 11:10
Cartoon Heroes De Afdankede Løver Udgået
Hold trukket
0 - 3 HHT
137943 15-09-19
kl. 11:10
Københavana FC The Jacks Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 0
137928 20-09-19
kl. 17:30
FF 03 Københavana FC Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
137951 25-09-19
kl. 21:00
Københavana FC Cartoon Heroes Udgået
Hold trukket
3 - 0 UHT
137949 26-09-19
kl. 21:00
The Jacks NV Galaxy Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 7
137950 27-09-19
kl. 17:30
Dynamo Drengene FF 03 Valby idrætspark 7
Kunst 43
3 - 0 UHT
137952 27-09-19
kl. 18:40
Lokomotiv LarsbertoCarlos Fc. OffMidtKrea Valby idrætspark 7
Kunst 43
1 - 2
137953 27-09-19
kl. 19:50
Cph. Celtic De Afdankede Løver Valby idrætspark 7
Kunst 43
3 - 0 UHT
137958 02-10-19
kl. 18:40
De Afdankede Løver NV Galaxy Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 3
137956 05-10-19
kl. 11:10
Cartoon Heroes Lokomotiv LarsbertoCarlos Udgået
Hold trukket
0 - 3 HHT
137954 05-10-19
kl. 11:30
Dynamo Drengene Yoink FC Valby idrætspark 7
Kunst 43
2 - 1
137959 05-10-19
kl. 13:50
Cph. Celtic Københavana FC Valby idrætspark 7
Kunst 43
4 - 10
137957 06-10-19
kl. 12:20
Fc. OffMidtKrea FF 03 Valby idrætspark 7
Kunst 43
6 - 4
137963 09-10-19
kl. 18:40
Lokomotiv LarsbertoCarlos De Afdankede Løver Valby idrætspark 7
Kunst 44
1 - 1
137965 09-10-19
kl. 19:50
Cph. Celtic Cartoon Heroes Udgået
Udgået af turneringen
3 - 0 UHT
137961 11-10-19
kl. 17:30
The Jacks FF 03 Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 0
137960 11-10-19
kl. 18:40
Yoink FC NV Galaxy Kløvermarken 7
Kunst 43
1 - 2
137964 11-10-19
kl. 18:40
Københavana FC Fc. OffMidtKrea Kløvermarken 7
Kunst 44
2 - 10
137967 18-10-19
kl. 17:30
Dynamo Drengene The Jacks Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 4
137969 18-10-19
kl. 18:40
Fc. OffMidtKrea NV Galaxy Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 0
137970 18-10-19
kl. 19:50
Cph. Celtic Lokomotiv LarsbertoCarlos Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 2
137971 19-10-19
kl. 10:00
De Afdankede Løver Københavana FC Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 4
137966 19-10-19
kl. 11:10
FF 03 Yoink FC Kløvermarken 7
Kunst 43
1 - 0
137893 24-10-19
kl. 21:00
Københavana FC Cph. Celtic Kløvermarken 7
Kunst 41
5 - 0