Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

7. Master, MASTER

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
134999 04-04-19
kl. 17:30
Fox United Røde Stjerne I.F. Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 2
134997 04-04-19
kl. 18:40
FC Frederiksberg Boldklubben Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 5
134998 04-04-19
kl. 18:40
Cph. Celtic Hakoah Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0
134996 04-04-19
kl. 19:50
Tempo SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 1
135000 04-04-19
kl. 19:50
Boldklubben Cito Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 3
135008 11-04-19
kl. 18:40
Fremad Forsing Hakoah Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 0
135009 11-04-19
kl. 18:40
Boldklubben Cito FC Frederiksberg Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 1
135006 11-04-19
kl. 18:40
Cph. Celtic SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 0 UHT
135007 11-04-19
kl. 19:50
Fox United Boldklubben Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 2
135010 11-04-19
kl. 19:50
Tempo Røde Stjerne I.F. Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 4
134991 24-04-19
kl. 18:00
SBV09 Boldklubben Cito Bymuren
Bymuren-7
0 - 4
134992 24-04-19
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Tempo Buddinge Skole
Buddinge Skole
3 - 2
134993 24-04-19
kl. 18:40
Hakoah FC Frederiksberg Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 3
134995 24-04-19
kl. 18:40
Fremad Forsing Fox United Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 0
134994 24-04-19
kl. 19:50
Røde Stjerne I.F. Cph. Celtic Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 3
135001 06-05-19
kl. 18:00
SBV09 FC Frederiksberg Bymuren
Bymuren-7
5 - 2
135002 08-05-19
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Cph. Celtic Buddinge Skole
Buddinge Skole
0 - 3
135003 08-05-19
kl. 18:40
Hakoah Fox United Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 0
135004 08-05-19
kl. 18:40
Røde Stjerne I.F. Fremad Forsing Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 7
135005 08-05-19
kl. 19:50
Tempo Boldklubben Cito Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 4
135011 13-05-19
kl. 18:00
SBV09 Fox United Bymuren
Bymuren-7
1 - 1
135013 15-05-19
kl. 19:50
Hakoah Røde Stjerne I.F. Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 4
135014 16-05-19
kl. 18:40
Cph. Celtic Boldklubben Cito Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 3
135015 16-05-19
kl. 19:50
FC Frederiksberg Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 2
135016 23-05-19
kl. 18:40
Fremad Forsing SBV09 Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 2
135017 23-05-19
kl. 18:40
Røde Stjerne I.F. Boldklubben Søborg Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 7
135018 23-05-19
kl. 18:40
Boldklubben Cito Hakoah Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 1
135019 23-05-19
kl. 18:40
FC Frederiksberg Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 9
135020 23-05-19
kl. 18:40
Tempo Fox United Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 2
135021 27-05-19
kl. 18:00
SBV09 Røde Stjerne I.F. Bymuren
Bymuren-7
3 - 2
135024 27-05-19
kl. 19:50
Cph. Celtic Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 2
135025 27-05-19
kl. 19:50
Fremad Forsing FC Frederiksberg Kløvermarken 7
Kunst 42
15 - 0
135022 28-05-19
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Hakoah Buddinge Skole
Buddinge Skole
0 - 5
135023 29-05-19
kl. 18:40
Fox United Boldklubben Cito Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 1
135030 03-06-19
kl. 17:30
Hakoah SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
135028 03-06-19
kl. 17:30
Tempo Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 5
135027 03-06-19
kl. 18:40
FC Frederiksberg Røde Stjerne I.F. Valby idrætspark 7
Kunst 42
5 - 2
135029 03-06-19
kl. 19:50
Cph. Celtic Fox United Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 1
135026 03-06-19
kl. 19:50
Boldklubben Cito Boldklubben Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 42
5 - 1
135012 11-06-19
kl. 19:10
Boldklubben Søborg Fremad Forsing Buddinge Skole
Buddinge Skole
1 - 6
135031 17-06-19
kl. 18:00
SBV09 Boldklubben Søborg Bymuren
Bymuren-7
3 - 0 UHT
135035 18-06-19
kl. 18:40
Fremad Forsing Cph. Celtic Kløvermarken 7
Kunst 41
5 - 1
135032 18-06-19
kl. 19:50
Hakoah Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 42
5 - 1
135033 18-06-19
kl. 19:50
Fox United FC Frederiksberg Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 0
135034 18-06-19
kl. 19:50
Røde Stjerne I.F. Boldklubben Cito Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 6
135036 14-08-19
kl. 18:40
Boldklubben Cito SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 4
135037 14-08-19
kl. 19:50
Tempo Boldklubben Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 2
135038 14-08-19
kl. 21:00
FC Frederiksberg Hakoah Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 1
135039 15-08-19
kl. 18:40
Cph. Celtic Røde Stjerne I.F. Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 0
135040 15-08-19
kl. 19:50
Fox United Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
135041 19-08-19
kl. 18:00
SBV09 Tempo Bymuren
Bymuren-7
3 - 2
135043 20-08-19
kl. 19:50
Hakoah Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 1
135044 21-08-19
kl. 17:30
Røde Stjerne I.F. Fox United Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 5
135042 21-08-19
kl. 18:00
Boldklubben Søborg FC Frederiksberg Buddinge Skole
Buddinge Skole
0 - 1
135045 21-08-19
kl. 19:50
Fremad Forsing Boldklubben Cito Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0
135048 29-08-19
kl. 17:30
Fox United Hakoah Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 1
135049 29-08-19
kl. 18:40
Fremad Forsing Røde Stjerne I.F. Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
135050 29-08-19
kl. 19:50
Boldklubben Cito Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0
135047 29-08-19
kl. 19:50
Cph. Celtic Boldklubben Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 6
135046 30-08-19
kl. 18:15
FC Frederiksberg SBV09 Jens Jessensvej
Jens Jessensvej
3 - 0 UHT
135052 04-09-19
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Fox United Buddinge Skole
Buddinge Skole
3 - 0 UHT
135053 04-09-19
kl. 18:40
Hakoah Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 4
135055 04-09-19
kl. 18:40
Røde Stjerne I.F. Tempo Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 2
135054 06-09-19
kl. 18:15
FC Frederiksberg Boldklubben Cito Jens Jessensvej
Jens Jessensvej
2 - 6
135051 09-09-19
kl. 18:00
SBV09 Cph. Celtic Bymuren
Bymuren-7
3 - 3
135056 16-09-19
kl. 18:40
Fox United SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 40
6 - 3
135057 16-09-19
kl. 18:40
Fremad Forsing Boldklubben Søborg Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 3
135060 16-09-19
kl. 18:40
Tempo FC Frederiksberg Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0
135058 16-09-19
kl. 19:50
Røde Stjerne I.F. Hakoah Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 6
135059 16-09-19
kl. 19:50
Boldklubben Cito Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 1
135061 23-09-19
kl. 18:00
SBV09 Fremad Forsing Bymuren
Bymuren-7
1 - 2
135062 25-09-19
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Røde Stjerne I.F. Buddinge Skole
Buddinge Skole
1 - 1
135063 25-09-19
kl. 18:40
Hakoah Boldklubben Cito Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 5
135065 25-09-19
kl. 18:40
Fox United Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3
135064 25-09-19
kl. 19:50
Cph. Celtic FC Frederiksberg Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 3
135067 02-10-19
kl. 18:40
Hakoah Boldklubben Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 1
135068 02-10-19
kl. 19:50
Boldklubben Cito Fox United Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 3
135066 02-10-19
kl. 19:50
Røde Stjerne I.F. SBV09 Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 6
135069 03-10-19
kl. 17:30
Tempo Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 0 UHT
135070 04-10-19
kl. 18:15
FC Frederiksberg Fremad Forsing Jens Jessensvej
Jens Jessensvej
0 - 3 HHT
135075 07-10-19
kl. 17:30
SBV09 Hakoah Bymuren
Bymuren-7
4 - 4
135071 09-10-19
kl. 17:30
Boldklubben Søborg Boldklubben Cito Buddinge Skole
Buddinge Skole
1 - 3
135073 09-10-19
kl. 18:40
Fremad Forsing Tempo Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3
135074 09-10-19
kl. 18:40
Fox United Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 5
135072 09-10-19
kl. 19:50
Røde Stjerne I.F. FC Frederiksberg Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
135076 23-10-19
kl. 18:00
Boldklubben Søborg SBV09 Gladsaxe Stadion
Kunst 2 B
3 - 0 UHT
135079 23-10-19
kl. 19:50
Boldklubben Cito Røde Stjerne I.F. Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 3
135080 24-10-19
kl. 19:50
Cph. Celtic Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 44
2 - 9
135077 24-10-19
kl. 19:50
Tempo Hakoah Valby idrætspark 7
Kunst 43
5 - 3
135078 25-10-19
kl. 18:15
FC Frederiksberg Fox United Jens Jessensvej
Jens Jessensvej
1 - 3