Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
7. C., C-6.
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
140274
12-08-20
kl. 21:00
Det Nye Fodboldhold
FK Saturn
Valby idrætspark 7
Kunst 42
6 - 0
140276
13-08-20
kl. 19:10
Boldklubben Søborg
FFa06
Buddinge Skole
Buddinge Skole
1 - 1
140271
15-08-20
kl. 10:00
Kochens Drenge
Kondiklubben United FC
Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 2
140273
15-08-20
kl. 10:00
Borussia Benutzen
F.C TIPONI
Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 2
140272
15-08-20
kl. 11:10
KiteDanmark BK
Bada Boys United
Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 30
140275
15-08-20
kl. 12:40
Funny Party Boys
Stiv Kuling
Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3
HHT
140262
17-08-20
kl. 19:50
Det Nye Fodboldhold
Kochens Drenge
Kløvermarken 7
Græs 58
0 - 2
140263
19-08-20
kl. 19:10
Boldklubben Søborg
FK Saturn
Buddinge Skole
Buddinge Skole
4 - 2
140264
19-08-20
kl. 21:00
Funny Party Boys
FFa06
Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 0
140260
20-08-20
kl. 17:30
F.C TIPONI
Bada Boys United
Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 13
140261
20-08-20
kl. 18:40
Borussia Benutzen
Stiv Kuling
Kløvermarken 7
Græs 58
0 - 0
140259
20-08-20
kl. 18:40
KiteDanmark BK
Kondiklubben United FC
Kløvermarken 7
Græs 59
0 - 5
140224
24-08-20
kl. 21:00
Det Nye Fodboldhold
F.C TIPONI
Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 1
140225
25-08-20
kl. 18:00
Boldklubben Søborg
Kochens Drenge
Buddinge Skole
Buddinge Skole
3 - 1
140223
25-08-20
kl. 19:50
Borussia Benutzen
KiteDanmark BK
Kløvermarken 7
Kunst 41
6 - 0
140227
28-08-20
kl. 18:40
Stiv Kuling
FFa06
Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 6
140228
28-08-20
kl. 19:50
Bada Boys United
Kondiklubben United FC
Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 3
140226
28-08-20
kl. 19:50
Funny Party Boys
FK Saturn
Valby idrætspark 7
Kunst 45
2 - 3
140240
31-08-20
kl. 18:40
Borussia Benutzen
Det Nye Fodboldhold
Kløvermarken 7
Græs 58
1 - 4
140236
01-09-20
kl. 17:30
Funny Party Boys
Bada Boys United
Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 1
140237
01-09-20
kl. 17:30
Stiv Kuling
KiteDanmark BK
Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 0
140238
01-09-20
kl. 17:30
FFa06
F.C TIPONI
Valby idrætspark 7
Kunst 42
9 - 2
140235
01-09-20
kl. 18:00
Boldklubben Søborg
Kondiklubben United FC
Buddinge Skole
Buddinge Skole
1 - 2
140239
01-09-20
kl. 18:40
FK Saturn
Kochens Drenge
Valby idrætspark 7
Græs 46
1 - 1
140246
08-09-20
kl. 18:00
Boldklubben Søborg
Det Nye Fodboldhold
Buddinge Skole
Buddinge Skole
1 - 2
140241
08-09-20
kl. 18:40
Kondiklubben United FC
Funny Party Boys
Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 5
140243
11-09-20
kl. 17:30
KiteDanmark BK
FFa06
Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 3
140244
11-09-20
kl. 18:40
F.C TIPONI
FK Saturn
Kløvermarken 7
Kunst 41
5 - 3
140242
11-09-20
kl. 19:50
Bada Boys United
Stiv Kuling
Kløvermarken 7
Kunst 41
7 - 4
140245
11-09-20
kl. 19:50
Kochens Drenge
Borussia Benutzen
Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 6
140251
13-09-20
kl. 11:10
Det Nye Fodboldhold
Funny Party Boys
Kløvermarken 7
Kunst 44
1 - 2
140247
15-09-20
kl. 17:30
Stiv Kuling
Kondiklubben United FC
Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3
HHT
140252
15-09-20
kl. 18:40
Borussia Benutzen
Boldklubben Søborg
Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 6
140250
15-09-20
kl. 19:50
Kochens Drenge
F.C TIPONI
Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 7
140249
16-09-20
kl. 21:00
FK Saturn
KiteDanmark BK
Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0
140248
16-09-20
kl. 21:00
FFa06
Bada Boys United
Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 3
140218
22-09-20
kl. 17:30
KiteDanmark BK
Det Nye Fodboldhold
Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 6
140217
22-09-20
kl. 17:30
Bada Boys United
Borussia Benutzen
Kløvermarken 7
Kunst 41
7 - 2
140220
22-09-20
kl. 21:00
Kochens Drenge
Funny Party Boys
Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 4
140219
22-09-20
kl. 21:00
F.C TIPONI
Boldklubben Søborg
Kløvermarken 7
Kunst 41
5 - 5
140221
22-09-20
kl. 21:00
FK Saturn
Stiv Kuling
Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 4
140222
22-09-20
kl. 21:00
Kondiklubben United FC
FFa06
Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 4
140213
30-09-20
kl. 19:10
Boldklubben Søborg
KiteDanmark BK
Gladsaxe Stadion
Kunst 1. B
7 - 0
140212
30-09-20
kl. 21:00
Det Nye Fodboldhold
Bada Boys United
Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 1
140253
02-10-20
kl. 17:30
Kondiklubben United FC
F.C TIPONI
Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 0
140256
02-10-20
kl. 18:40
FFa06
Borussia Benutzen
Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0
UHT
140257
02-10-20
kl. 18:40
Stiv Kuling
Det Nye Fodboldhold
Kløvermarken 7
Kunst 44
1 - 2
140255
02-10-20
kl. 18:40
KiteDanmark BK
Kochens Drenge
Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 5
140254
02-10-20
kl. 19:50
Bada Boys United
FK Saturn
Kløvermarken 7
Kunst 43
6 - 4
140258
02-10-20
kl. 19:50
Funny Party Boys
Boldklubben Søborg
Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 2
140269
11-10-20
kl. 11:10
FFa06
Det Nye Fodboldhold
Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 1
140265
11-10-20
kl. 12:20
Kondiklubben United FC
FK Saturn
Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 3
140270
11-10-20
kl. 13:30
Funny Party Boys
Borussia Benutzen
Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 0
140266
12-10-20
kl. 17:30
Bada Boys United
Kochens Drenge
Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 1
140267
12-10-20
kl. 18:40
KiteDanmark BK
F.C TIPONI
Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 4
140268
12-10-20
kl. 19:50
Stiv Kuling
Boldklubben Søborg
Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 2
140231
17-10-20
kl. 11:10
KiteDanmark BK
Funny Party Boys
Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 1
140232
17-10-20
kl. 11:10
F.C TIPONI
Stiv Kuling
Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 8
140233
17-10-20
kl. 12:20
Kochens Drenge
FFa06
Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 2
140230
17-10-20
kl. 12:20
Bada Boys United
Boldklubben Søborg
Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 1
140234
18-10-20
kl. 11:10
FK Saturn
Borussia Benutzen
Valby idrætspark 7
Kunst 43
3 - 1
140229
18-10-20
kl. 11:10
Kondiklubben United FC
Det Nye Fodboldhold
Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 7
140214
24-10-20
kl. 13:50
Funny Party Boys
F.C TIPONI
Valby idrætspark 7
Kunst 45
2 - 4
140211
25-10-20
kl. 11:10
Borussia Benutzen
Kondiklubben United FC
Kløvermarken 7
Kunst 44
5 - 3
140215
25-10-20
kl. 12:20
Stiv Kuling
Kochens Drenge
Kløvermarken 7
Kunst 44
0 - 3
HHT
140216
25-10-20
kl. 12:20
FFa06
FK Saturn
Valby idrætspark 7
Kunst 44
2 - 0