Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

7. C., C-3.

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
148227 03-04-22
kl. 10:00
Eisbären Jurnited KBH. Vendsyssel Valby idrætspark 7
Kunst 43
3 - 5
148226 03-04-22
kl. 11:10
Lokomotiv LarsbertoCarlos Strander Fremad Valby idrætspark 7
Kunst 45
5 - 3
148225 04-04-22
kl. 17:30
FC Skumtoget NAB København Kløvermarken 7
Græs 58
4 - 1
148224 04-04-22
kl. 18:40
Ol’ Boca Lads Tempo Kløvermarken 7
Græs 51
3 - 0
148229 09-04-22
kl. 11:30
FFa06 Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 42
5 - 0
148232 10-04-22
kl. 10:00
Padborg Idrætsklub Eisbären Jurnited Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 0
148230 10-04-22
kl. 11:10
Strander Fremad FC Skumtoget Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 3 HHT
148231 10-04-22
kl. 11:10
KBH. Vendsyssel Lokomotiv LarsbertoCarlos Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 5
148234 14-04-22
kl. 12:20
FFa06 NAB København Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
148235 14-04-22
kl. 12:20
Ol’ Boca Lads Strander Fremad Kløvermarken 7
Kunst 44
2 - 2
148236 14-04-22
kl. 12:20
Lokomotiv LarsbertoCarlos Padborg Idrætsklub Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 3
148238 19-04-22
kl. 21:00
KBH. Vendsyssel Tempo Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 1
148242 22-04-22
kl. 17:30
NAB København Eisbären Jurnited Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 1
148241 22-04-22
kl. 18:40
Padborg Idrætsklub FC Skumtoget Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 4
148240 22-04-22
kl. 18:40
KBH. Vendsyssel Ol’ Boca Lads Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 1
148239 22-04-22
kl. 19:50
Strander Fremad FFa06 Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 4
148245 30-04-22
kl. 10:00
Ol’ Boca Lads Padborg Idrætsklub Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 1
148244 30-04-22
kl. 11:30
FFa06 KBH. Vendsyssel Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 1
148247 30-04-22
kl. 13:50
Lokomotiv LarsbertoCarlos NAB København Valby idrætspark 7
Kunst 43
3 - 0 UHT
148248 02-05-22
kl. 17:30
Strander Fremad Tempo Kløvermarken 7
Græs 58
4 - 2
148250 08-05-22
kl. 10:00
NAB København Ol’ Boca Lads Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 2
148252 08-05-22
kl. 10:00
Lokomotiv LarsbertoCarlos Eisbären Jurnited Valby idrætspark 7
Kunst 43
6 - 0
148249 08-05-22
kl. 11:10
Padborg Idrætsklub FFa06 Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 3
148253 08-05-22
kl. 11:10
Strander Fremad KBH. Vendsyssel Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 4
148255 15-05-22
kl. 11:10
FC Skumtoget Lokomotiv LarsbertoCarlos Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 1
148254 16-05-22
kl. 17:30
FFa06 Ol’ Boca Lads Valby idrætspark 7
Græs 46
1 - 5
148256 16-05-22
kl. 18:40
Eisbären Jurnited Strander Fremad Valby idrætspark 7
Græs 46
1 - 2
148258 17-05-22
kl. 18:40
NAB København Tempo Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0
148251 21-05-22
kl. 11:30
Tempo FC Skumtoget Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
148260 26-05-22
kl. 11:10
Lokomotiv LarsbertoCarlos Ol’ Boca Lads Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
148263 26-05-22
kl. 11:10
NAB København Strander Fremad Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0 UHT
148262 28-05-22
kl. 13:50
Tempo Padborg Idrætsklub Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 0
148264 06-06-22
kl. 10:00
FFa06 Eisbären Jurnited Valby idrætspark 7
Kunst 43
4 - 1
148267 06-06-22
kl. 11:10
Lokomotiv LarsbertoCarlos Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 43
3 - 0
148266 07-06-22
kl. 18:40
FC Skumtoget KBH. Vendsyssel Kløvermarken 7
Græs 58
2 - 2
148268 07-06-22
kl. 19:50
Padborg Idrætsklub NAB København Kløvermarken 7
Græs 58
1 - 1
148273 12-06-22
kl. 12:20
KBH. Vendsyssel Padborg Idrætsklub Kløvermarken 7
Kunst 44
1 - 1
148270 14-06-22
kl. 18:40
FC Skumtoget Ol’ Boca Lads Kløvermarken 7
Kunst 42
6 - 3
148269 14-06-22
kl. 21:00
Lokomotiv LarsbertoCarlos FFa06 Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 1
148271 14-06-22
kl. 21:00
Tempo Eisbären Jurnited Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 2
148275 17-06-22
kl. 18:40
Ol’ Boca Lads Eisbären Jurnited Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 0 UHT
148277 17-06-22
kl. 19:50
Padborg Idrætsklub Strander Fremad Kløvermarken 7
Kunst 44
4 - 3
148278 18-06-22
kl. 11:10
KBH. Vendsyssel NAB København Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0 UHT
148274 18-06-22
kl. 13:50
FFa06 FC Skumtoget Valby idrætspark 7
Kunst 44
1 - 0
148281 24-06-22
kl. 17:30
Strander Fremad Lokomotiv LarsbertoCarlos Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 5
148282 24-06-22
kl. 18:40
KBH. Vendsyssel Eisbären Jurnited Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
148279 08-08-22
kl. 21:00
Tempo Ol’ Boca Lads Valby idrætspark 7
Kunst 41
148285 11-08-22
kl. 21:00
FC Skumtoget Strander Fremad Kløvermarken 7
Kunst 41
148284 13-08-22
kl. 11:30
FFa06 Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 40
148286 13-08-22
kl. 12:40
Lokomotiv LarsbertoCarlos KBH. Vendsyssel Valby idrætspark 7
Kunst 40
148287 13-08-22
kl. 13:50
Eisbären Jurnited Padborg Idrætsklub Valby idrætspark 7
Kunst 40
148293 22-08-22
kl. 17:30
Tempo KBH. Vendsyssel Valby idrætspark 7
Kunst 42
148289 22-08-22
kl. 17:30
NAB København FFa06 Kløvermarken 7
Kunst 41
148290 22-08-22
kl. 18:40
Strander Fremad Ol’ Boca Lads Kløvermarken 7
Kunst 41
148291 22-08-22
kl. 19:50
Padborg Idrætsklub Lokomotiv LarsbertoCarlos Kløvermarken 7
Kunst 41
148261 27-08-22
kl. 15:00
Eisbären Jurnited FC Skumtoget Valby idrætspark 7
Kunst 41
148295 02-09-22
kl. 17:30
Ol’ Boca Lads KBH. Vendsyssel Kløvermarken 7
Kunst 43
148294 02-09-22
kl. 17:30
FFa06 Strander Fremad Valby idrætspark 7
Kunst 40
148297 02-09-22
kl. 17:30
Eisbären Jurnited NAB København Valby idrætspark 7
Kunst 44
148296 02-09-22
kl. 18:40
FC Skumtoget Padborg Idrætsklub Kløvermarken 7
Kunst 43
148322 11-09-22
kl. 13:30
Tempo Lokomotiv LarsbertoCarlos Valby idrætspark 7
Kunst 41
148299 15-09-22
kl. 17:30
KBH. Vendsyssel FFa06 Kløvermarken 7
Kunst 42
148300 15-09-22
kl. 18:40
Padborg Idrætsklub Ol’ Boca Lads Kløvermarken 7
Kunst 42
148303 15-09-22
kl. 21:00
Tempo Strander Fremad Valby idrætspark 7
Kunst 42
148302 15-09-22
kl. 21:00
NAB København Lokomotiv LarsbertoCarlos Kløvermarken 7
Kunst 41
148280 20-09-22
kl. 19:50
NAB København FC Skumtoget Kløvermarken 7
Kunst 41
148306 25-09-22
kl. 10:00
FC Skumtoget Tempo Kløvermarken 7
Kunst 42
148304 25-09-22
kl. 10:00
FFa06 Padborg Idrætsklub Valby idrætspark 7
Kunst 40
148305 25-09-22
kl. 10:00
Ol’ Boca Lads NAB København Kløvermarken 7
Kunst 41
148308 25-09-22
kl. 11:10
KBH. Vendsyssel Strander Fremad Kløvermarken 7
Kunst 42
148307 25-09-22
kl. 12:20
Lokomotiv LarsbertoCarlos Eisbären Jurnited Valby idrætspark 7
Kunst 45
148313 01-10-22
kl. 13:50
Tempo NAB København Valby idrætspark 7
Kunst 41
148311 02-10-22
kl. 10:00
Strander Fremad Eisbären Jurnited Kløvermarken 7
Kunst 43
148309 02-10-22
kl. 10:00
Ol’ Boca Lads FFa06 Kløvermarken 7
Kunst 44
148310 02-10-22
kl. 12:20
Lokomotiv LarsbertoCarlos FC Skumtoget Valby idrætspark 7
Kunst 41
148316 09-10-22
kl. 10:00
FC Skumtoget Eisbären Jurnited Kløvermarken 7
Kunst 43
148317 09-10-22
kl. 11:10
Padborg Idrætsklub Tempo Kløvermarken 7
Kunst 43
148315 09-10-22
kl. 11:10
Ol’ Boca Lads Lokomotiv LarsbertoCarlos Kløvermarken 7
Kunst 44
148318 09-10-22
kl. 12:20
Strander Fremad NAB København Kløvermarken 7
Kunst 44
148323 15-10-22
kl. 10:00
NAB København Padborg Idrætsklub Kløvermarken 7
Kunst 44
148321 15-10-22
kl. 11:10
KBH. Vendsyssel FC Skumtoget Kløvermarken 7
Kunst 41
148319 15-10-22
kl. 11:30
Eisbären Jurnited FFa06 Valby idrætspark 7
Kunst 41
148325 22-10-22
kl. 10:00
FC Skumtoget Ol’ Boca Lads Kløvermarken 7
Kunst 44
148324 22-10-22
kl. 11:30
FFa06 Lokomotiv LarsbertoCarlos Valby idrætspark 7
Kunst 41
148328 22-10-22
kl. 12:20
Padborg Idrætsklub KBH. Vendsyssel Kløvermarken 7
Kunst 44
148326 22-10-22
kl. 12:40
Eisbären Jurnited Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 41
148332 29-10-22
kl. 11:10
Strander Fremad Padborg Idrætsklub Kløvermarken 7
Kunst 41
148333 29-10-22
kl. 12:20
NAB København KBH. Vendsyssel Kløvermarken 7
Kunst 41
148329 29-10-22
kl. 12:20
FC Skumtoget FFa06 Kløvermarken 7
Kunst 43
148330 29-10-22
kl. 12:40
Eisbären Jurnited Ol’ Boca Lads Valby idrætspark 7
Kunst 41