Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

7. C., C-4.

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
148335 03-04-22
kl. 10:00
Det Nye Fodboldhold Boldklubben Søborg Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 4
148336 03-04-22
kl. 11:10
Funny Party Boys Bona Fide 2012 Valby idrætspark 7
Kunst 44
7 - 2
148337 03-04-22
kl. 11:10
De Røde Djævle Præstø Og Omegn Kløvermarken 7
Kunst 44
2 - 3
148334 03-04-22
kl. 11:10
FC 7400 Giovani Calcio Valby idrætspark 7
Kunst 43
1 - 4
148338 03-04-22
kl. 12:20
Fingerbøllet BK Sport Compass FC Kløvermarken 7
Kunst 44
4 - 4
148341 07-04-22
kl. 19:50
Præstø Og Omegn Funny Party Boys Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 1
148343 09-04-22
kl. 10:00
Fingerbøllet BK Boldklubben Søborg Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 2
148342 09-04-22
kl. 12:40
Sport Compass FC De Røde Djævle Ryparken
Kunst 3.
4 - 2
148340 09-04-22
kl. 12:40
Bona Fide 2012 Det Nye Fodboldhold Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 1
148339 10-04-22
kl. 12:20
WIS Giovani Calcio Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 2
148347 16-04-22
kl. 11:10
De Røde Djævle Fingerbøllet BK Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 3 HHT
148345 16-04-22
kl. 13:50
FC 7400 Bona Fide 2012 Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 5
148348 20-04-22
kl. 21:00
Præstø Og Omegn Giovani Calcio Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 1
148352 21-04-22
kl. 18:00
Boldklubben Søborg De Røde Djævle Buddinge Skole
Buddinge Skole
2 - 2
148351 23-04-22
kl. 11:30
Sport Compass FC Det Nye Fodboldhold Ryparken
Kunst 3.
4 - 1
148349 24-04-22
kl. 10:00
Bona Fide 2012 WIS Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 8
148350 24-04-22
kl. 10:00
Præstø Og Omegn FC 7400 Kløvermarken 7
Kunst 43
5 - 3
148353 24-04-22
kl. 11:10
Giovani Calcio Fingerbøllet BK Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3
148346 26-04-22
kl. 21:00
Funny Party Boys Sport Compass FC Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 2
148358 29-04-22
kl. 19:50
Bona Fide 2012 Giovani Calcio Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
148356 29-04-22
kl. 19:50
Det Nye Fodboldhold Fingerbøllet BK Kløvermarken 7
Kunst 44
2 - 5
148354 30-04-22
kl. 11:10
WIS Præstø Og Omegn Kløvermarken 7
Kunst 44
2 - 3
148355 30-04-22
kl. 11:30
FC 7400 Sport Compass FC Valby idrætspark 7
Kunst 45
1 - 6
148357 02-05-22
kl. 19:50
Funny Party Boys Boldklubben Søborg Valby idrætspark 7
Græs 1
2 - 1
148359 07-05-22
kl. 11:30
Sport Compass FC WIS Ryparken
Kunst 3.
2 - 2
148362 08-05-22
kl. 10:00
Funny Party Boys De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Kunst 45
4 - 2
148363 08-05-22
kl. 11:10
Bona Fide 2012 Præstø Og Omegn Valby idrætspark 7
Kunst 45
0 - 10
148360 10-05-22
kl. 19:10
Boldklubben Søborg FC 7400 Gladsaxe Stadion
Kunst 2 A
7 - 5
148364 13-05-22
kl. 10:00
WIS FC 7400 Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 6
148365 13-05-22
kl. 10:00
Det Nye Fodboldhold Funny Party Boys Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 2
148366 14-05-22
kl. 10:00
De Røde Djævle Bona Fide 2012 Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
148367 14-05-22
kl. 11:10
Fingerbøllet BK Præstø Og Omegn Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 1
148368 17-05-22
kl. 19:10
Boldklubben Søborg Giovani Calcio Buddinge Skole
Buddinge Skole
7 - 1
148369 21-05-22
kl. 10:00
Fingerbøllet BK WIS Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0 UHT
148372 21-05-22
kl. 13:50
Giovani Calcio Sport Compass FC Valby idrætspark 7
Kunst 44
0 - 3 HHT
148371 22-05-22
kl. 10:00
De Røde Djævle Det Nye Fodboldhold Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 1
148373 24-05-22
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Bona Fide 2012 Buddinge Skole
Buddinge Skole
7 - 1
148376 28-05-22
kl. 10:00
Det Nye Fodboldhold Præstø Og Omegn Kløvermarken 7
Kunst 44
0 - 4
148374 28-05-22
kl. 11:10
WIS De Røde Djævle Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0
148375 28-05-22
kl. 11:30
FC 7400 Fingerbøllet BK Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 3 HHT
148377 28-05-22
kl. 12:40
Funny Party Boys Giovani Calcio Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 5
148380 04-06-22
kl. 10:00
Det Nye Fodboldhold FC 7400 Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 4
148383 04-06-22
kl. 11:10
Præstø Og Omegn Sport Compass FC Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 2
148379 06-06-22
kl. 10:00
Funny Party Boys WIS Valby idrætspark 7
Kunst 44
0 - 1
148381 06-06-22
kl. 11:10
Giovani Calcio De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Kunst 44
3 - 6
148382 06-06-22
kl. 12:20
Bona Fide 2012 Fingerbøllet BK Valby idrætspark 7
Kunst 44
1 - 4
148388 11-06-22
kl. 11:10
Præstø Og Omegn Boldklubben Søborg Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 4
148387 12-06-22
kl. 11:30
Sport Compass FC Bona Fide 2012 Ryparken
Kunst 3.
0 - 0
148384 12-06-22
kl. 12:20
WIS Det Nye Fodboldhold Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 0 UHT
148385 14-06-22
kl. 17:30
FC 7400 De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Græs 46
0 - 2
148386 14-06-22
kl. 18:40
Funny Party Boys Fingerbøllet BK Valby idrætspark 7
Græs 46
1 - 0
148392 18-06-22
kl. 10:00
Præstø Og Omegn De Røde Djævle Kløvermarken 7
Kunst 44
5 - 0
148391 18-06-22
kl. 12:40
Bona Fide 2012 Funny Party Boys Valby idrætspark 7
Kunst 43
0 - 3 HHT
148393 19-06-22
kl. 11:30
Sport Compass FC Fingerbøllet BK Ryparken
Kunst 3.
4 - 2
148389 21-06-22
kl. 17:30
Giovani Calcio FC 7400 Valby idrætspark 7
Græs 1
3 - 2
148390 21-06-22
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Det Nye Fodboldhold Buddinge Skole
Buddinge Skole
0 - 3
148378 24-06-22
kl. 19:10
Sport Compass FC Boldklubben Søborg Ryparken
Kunst 3.
3 - 2
148370 25-06-22
kl. 11:30
Funny Party Boys FC 7400 Valby idrætspark 7
Kunst 45
3 - 5
148361 25-06-22
kl. 12:40
Giovani Calcio Det Nye Fodboldhold Valby idrætspark 7
Kunst 45
3 - 0 UHT
148443 10-08-22
kl. 19:10
Boldklubben Søborg Præstø Og Omegn Buddinge Skole
Buddinge Skole
148395 14-08-22
kl. 10:00
Det Nye Fodboldhold Bona Fide 2012 Kløvermarken 7
Kunst 43
148396 14-08-22
kl. 10:00
Funny Party Boys Præstø Og Omegn Valby idrætspark 7
Kunst 40
148397 14-08-22
kl. 10:00
De Røde Djævle Sport Compass FC Kløvermarken 7
Kunst 42
148398 14-08-22
kl. 11:10
Fingerbøllet BK Boldklubben Søborg Kløvermarken 7
Kunst 42
148394 14-08-22
kl. 11:10
WIS Giovani Calcio Kløvermarken 7
Kunst 43
148399 18-08-22
kl. 18:00
Boldklubben Søborg WIS Buddinge Skole
Buddinge Skole
148401 20-08-22
kl. 12:40
Sport Compass FC Funny Party Boys Ryparken
Kunst 3.
148402 21-08-22
kl. 11:10
Fingerbøllet BK De Røde Djævle Kløvermarken 7
Kunst 44
148403 21-08-22
kl. 11:10
Giovani Calcio Præstø Og Omegn Valby idrætspark 7
Kunst 42
148400 21-08-22
kl. 11:10
Bona Fide 2012 FC 7400 Valby idrætspark 7
Kunst 41
148344 22-08-22
kl. 17:30
WIS Boldklubben Søborg Kløvermarken 7
Kunst 42
148406 28-08-22
kl. 10:00
Det Nye Fodboldhold Sport Compass FC Kløvermarken 7
Kunst 44
148407 28-08-22
kl. 10:00
De Røde Djævle Boldklubben Søborg Kløvermarken 7
Kunst 43
148408 28-08-22
kl. 10:00
Fingerbøllet BK Giovani Calcio Kløvermarken 7
Kunst 42
148404 28-08-22
kl. 11:10
WIS Bona Fide 2012 Kløvermarken 7
Kunst 44
148405 28-08-22
kl. 12:20
FC 7400 Præstø Og Omegn Valby idrætspark 7
Kunst 40
148409 04-09-22
kl. 10:00
Præstø Og Omegn WIS Kløvermarken 7
Kunst 44
148411 04-09-22
kl. 10:00
Fingerbøllet BK Det Nye Fodboldhold Kløvermarken 7
Kunst 43
148413 04-09-22
kl. 10:00
Giovani Calcio Bona Fide 2012 Valby idrætspark 7
Kunst 42
148410 04-09-22
kl. 12:40
Sport Compass FC FC 7400 Ryparken
Kunst 3.
148412 06-09-22
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Funny Party Boys Buddinge Skole
Buddinge Skole
148414 09-09-22
kl. 17:30
WIS Sport Compass FC Kløvermarken 7
Kunst 42
148418 09-09-22
kl. 18:40
Præstø Og Omegn Bona Fide 2012 Kløvermarken 7
Kunst 42
148416 09-09-22
kl. 19:50
Det Nye Fodboldhold Giovani Calcio Kløvermarken 7
Kunst 42
148415 11-09-22
kl. 10:00
FC 7400 Boldklubben Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 42
148417 11-09-22
kl. 11:10
Funny Party Boys De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Kunst 42
148419 17-09-22
kl. 11:30
FC 7400 WIS Valby idrætspark 7
Kunst 40
148422 17-09-22
kl. 12:20
Præstø Og Omegn Fingerbøllet BK Kløvermarken 7
Kunst 44
148420 17-09-22
kl. 12:40
Funny Party Boys Det Nye Fodboldhold Valby idrætspark 7
Kunst 40
148421 17-09-22
kl. 13:50
Bona Fide 2012 De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Kunst 40
148423 17-09-22
kl. 13:50
Giovani Calcio Boldklubben Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 42
148424 23-09-22
kl. 17:30
WIS Fingerbøllet BK Kløvermarken 7
Kunst 44
148426 23-09-22
kl. 18:40
Det Nye Fodboldhold De Røde Djævle Kløvermarken 7
Kunst 44
148427 23-09-22
kl. 19:10
Sport Compass FC Giovani Calcio Ryparken
Kunst 3.
148425 24-09-22
kl. 11:30
FC 7400 Funny Party Boys Valby idrætspark 7
Kunst 44
148428 24-09-22
kl. 12:40
Bona Fide 2012 Boldklubben Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 44
148429 01-10-22
kl. 10:00
De Røde Djævle WIS Kløvermarken 7
Kunst 44
148430 01-10-22
kl. 11:10
Fingerbøllet BK FC 7400 Kløvermarken 7
Kunst 44
148431 01-10-22
kl. 11:10
Præstø Og Omegn Det Nye Fodboldhold Kløvermarken 7
Kunst 43
148432 01-10-22
kl. 11:30
Giovani Calcio Funny Party Boys Valby idrætspark 7
Kunst 40
148433 04-10-22
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Sport Compass FC Buddinge Skole
Buddinge Skole
148434 08-10-22
kl. 10:00
WIS Funny Party Boys Kløvermarken 7
Kunst 41
148435 08-10-22
kl. 11:10
Det Nye Fodboldhold FC 7400 Kløvermarken 7
Kunst 41
148436 08-10-22
kl. 12:20
De Røde Djævle Giovani Calcio Kløvermarken 7
Kunst 41
148437 09-10-22
kl. 10:00
Fingerbøllet BK Bona Fide 2012 Kløvermarken 7
Kunst 41
148438 09-10-22
kl. 13:50
Sport Compass FC Præstø Og Omegn Ryparken
Kunst 3.
148439 15-10-22
kl. 10:00
Det Nye Fodboldhold WIS Kløvermarken 7
Kunst 42
148440 15-10-22
kl. 11:10
De Røde Djævle FC 7400 Kløvermarken 7
Kunst 44
148441 15-10-22
kl. 11:10
Fingerbøllet BK Funny Party Boys Kløvermarken 7
Kunst 42
148442 15-10-22
kl. 12:40
Bona Fide 2012 Sport Compass FC Valby idrætspark 7
Kunst 41