Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

7. Master, MASTER

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
146580 20-04-22
kl. 17:30
Fremad Forsing SBV09 Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
146581 21-04-22
kl. 17:30
Fox United Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 2
146582 21-04-22
kl. 17:30
Boldklubben Cito Boldklubben Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 2
146583 22-04-22
kl. 18:00
BK Thor Cph. Celtic Ryparken
Kunst 3.
0 - 2
146587 26-04-22
kl. 18:00
Boldklubben Søborg BK Thor Buddinge Skole
Buddinge Skole
2 - 1
146585 28-04-22
kl. 17:30
Fremad Forsing Fox United Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0
146586 28-04-22
kl. 19:50
Tempo Boldklubben Cito Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 2
146584 29-04-22
kl. 18:00
FC Freon SBV09 Ryparken
Kunst 3.
6 - 1
146588 02-05-22
kl. 17:30
Fox United FC Freon Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 6
146589 02-05-22
kl. 17:30
Boldklubben Cito Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 1
146591 03-05-22
kl. 17:30
Cph. Celtic Boldklubben Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 3
146590 06-05-22
kl. 19:10
BK Thor Tempo Ryparken
Kunst 3.
1 - 7
146595 10-05-22
kl. 18:00
Boldklubben Søborg SBV09 Gladsaxe Stadion
Kunst 2 A
0 - 3
146593 10-05-22
kl. 19:50
Fremad Forsing BK Thor Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 0
146594 11-05-22
kl. 21:00
Tempo Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 1
146597 16-05-22
kl. 17:30
Cph. Celtic Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 2
146599 16-05-22
kl. 19:10
SBV09 Fox United Bymuren
Bymuren-7
3 - 0 UHT
146598 17-05-22
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Tempo Buddinge Skole
Buddinge Skole
3 - 1
146596 20-05-22
kl. 19:10
BK Thor FC Freon Ryparken
Kunst 3.
0 - 3 HHT
146603 27-05-22
kl. 19:10
BK Thor SBV09 Ryparken
Kunst 3.
2 - 2
146600 27-05-22
kl. 19:10
FC Freon Cph. Celtic Ryparken
Kunst 3.
1 - 2
146604 31-05-22
kl. 18:00
Boldklubben Søborg FC Freon Buddinge Skole
Buddinge Skole
0 - 6
146606 01-06-22
kl. 19:10
SBV09 Boldklubben Cito Bymuren
Bymuren-7
5 - 1
146607 09-06-22
kl. 21:00
Fox United Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 1
146605 09-06-22
kl. 21:00
Tempo Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 0 UHT
146592 10-06-22
kl. 18:00
FC Freon Boldklubben Cito Ryparken
Kunst 3.
7 - 2
146609 14-06-22
kl. 18:40
Cph. Celtic SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 3
146608 16-06-22
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Fox United Buddinge Skole
Buddinge Skole
3 - 0 UHT
146610 17-06-22
kl. 18:00
BK Thor Boldklubben Cito Ryparken
Kunst 3.
2 - 0
146611 17-06-22
kl. 19:10
FC Freon Tempo Ryparken
Kunst 3.
4 - 2
146613 20-06-22
kl. 19:10
SBV09 Tempo Bymuren
Bymuren-7
3 - 7
146612 20-06-22
kl. 19:50
Fremad Forsing FC Freon Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 3
146614 21-06-22
kl. 17:30
Fox United BK Thor Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 0 UHT
146615 21-06-22
kl. 17:30
Boldklubben Cito Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 3
146601 08-08-22
kl. 21:00
Fremad Forsing Boldklubben Søborg Kløvermarken 7
Kunst 41
146617 15-08-22
kl. 17:30
Tempo Fox United Valby idrætspark 7
Kunst 40
146616 15-08-22
kl. 18:00
SBV09 Fremad Forsing Bymuren
Bymuren-7
146619 15-08-22
kl. 18:40
Cph. Celtic BK Thor Valby idrætspark 7
Kunst 40
146618 16-08-22
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Boldklubben Cito Buddinge Skole
Buddinge Skole
146626 19-08-22
kl. 19:50
Tempo BK Thor Valby idrætspark 7
Kunst 42
146622 24-08-22
kl. 17:30
Boldklubben Cito Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 42
146621 24-08-22
kl. 18:40
Fox United Fremad Forsing Valby idrætspark 7
Kunst 42
146620 24-08-22
kl. 19:10
SBV09 FC Freon Bymuren
Bymuren-7
146623 26-08-22
kl. 19:10
BK Thor Boldklubben Søborg Ryparken
Kunst 3.
146625 29-08-22
kl. 17:30
Fremad Forsing Boldklubben Cito Kløvermarken 7
Kunst 41
146627 30-08-22
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Cph. Celtic Buddinge Skole
Buddinge Skole
146624 02-09-22
kl. 19:10
FC Freon Fox United Ryparken
Kunst 3.
146628 05-09-22
kl. 17:30
Boldklubben Cito FC Freon Valby idrætspark 7
Kunst 40
146630 05-09-22
kl. 17:30
Cph. Celtic Tempo Valby idrætspark 7
Kunst 41
146631 05-09-22
kl. 19:10
SBV09 Boldklubben Søborg Bymuren
Bymuren-7
146629 09-09-22
kl. 18:00
BK Thor Fremad Forsing Ryparken
Kunst 3.
146634 12-09-22
kl. 17:30
Tempo Boldklubben Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 40
146635 12-09-22
kl. 19:50
Fox United SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 41
146633 12-09-22
kl. 19:50
Fremad Forsing Cph. Celtic Kløvermarken 7
Kunst 42
146632 16-09-22
kl. 19:10
FC Freon BK Thor Ryparken
Kunst 3.
146637 20-09-22
kl. 18:00
Boldklubben Søborg Fremad Forsing Buddinge Skole
Buddinge Skole
146638 21-09-22
kl. 17:30
Fox United Boldklubben Cito Valby idrætspark 7
Kunst 42
146639 21-09-22
kl. 18:00
SBV09 BK Thor Bymuren
Bymuren-7
146636 21-09-22
kl. 18:40
Cph. Celtic FC Freon Valby idrætspark 7
Kunst 42
146643 26-09-22
kl. 17:30
Cph. Celtic Fox United Valby idrætspark 7
Kunst 40
146641 26-09-22
kl. 19:50
Fremad Forsing Tempo Kløvermarken 7
Kunst 41
146642 26-09-22
kl. 19:50
Boldklubben Cito SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 40
146640 30-09-22
kl. 19:10
FC Freon Boldklubben Søborg Ryparken
Kunst 3.
146644 03-10-22
kl. 17:30
Fox United Boldklubben Søborg Valby idrætspark 7
Kunst 42
146645 03-10-22
kl. 18:00
SBV09 Cph. Celtic Bymuren
Bymuren-7
146646 03-10-22
kl. 19:50
Boldklubben Cito BK Thor Valby idrætspark 7
Kunst 42
146647 05-10-22
kl. 19:50
Tempo FC Freon Valby idrætspark 7
Kunst 41
146651 13-10-22
kl. 17:30
Cph. Celtic Boldklubben Cito Valby idrætspark 7
Kunst 41
146649 13-10-22
kl. 17:30
Tempo SBV09 Valby idrætspark 7
Kunst 40
146648 14-10-22
kl. 18:00
FC Freon Fremad Forsing Ryparken
Kunst 3.
146650 14-10-22
kl. 19:10
BK Thor Fox United Ryparken
Kunst 3.
146602 28-10-22
kl. 17:30
Boldklubben Cito Fox United Valby idrætspark 7
Kunst 45