Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
7. Old-Boys., OB-B.
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
152337
03-04-24
kl. 17:30
The Howling Cavlings
F. C. Rut
Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 1
152338
03-04-24
kl. 17:30
Vikingen
FC Telerepair
Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 2
152339
03-04-24
kl. 18:40
MAXIMA
Torpedo 04
Valby idrætspark 7
Kunst 41
6 - 1
152336
03-04-24
kl. 19:50
FC Popcorn
Team Pivo
Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 0
152335
03-04-24
kl. 21:00
IK Kallakunas
Vigerslev BK
Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 6
152345
10-04-24
kl. 17:30
Torpedo 04
Los Pumas
Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 4
152341
10-04-24
kl. 17:30
Vigerslev BK
FC Popcorn
Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 5
152342
10-04-24
kl. 18:40
Team Pivo
The Howling Cavlings
Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 3
152343
10-04-24
kl. 19:50
F. C. Rut
Vikingen
Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 2
152344
10-04-24
kl. 21:00
FC Telerepair
MAXIMA
Ryparken
Kunst 3.
5 - 5
152351
17-04-24
kl. 21:00
Los Pumas
IK Kallakunas
Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 3
152347
18-04-24
kl. 17:30
The Howling Cavlings
Vigerslev BK
Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 2
152350
18-04-24
kl. 17:30
Torpedo 04
FC Telerepair
Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 6
152348
18-04-24
kl. 18:40
Vikingen
Team Pivo
Valby idrætspark 7
Kunst 40
6 - 3
152349
18-04-24
kl. 19:50
MAXIMA
F. C. Rut
Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 4
152353
24-04-24
kl. 21:00
Team Pivo
IK Kallakunas
Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 6
152356
25-04-24
kl. 17:30
Torpedo 04
Vikingen
Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 1
152352
26-04-24
kl. 17:30
Vigerslev BK
Los Pumas
Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 0
152355
26-04-24
kl. 18:00
FC Telerepair
The Howling Cavlings
Ryparken
Kunst 3.
7 - 5
152354
26-04-24
kl. 18:40
F. C. Rut
FC Popcorn
Valby idrætspark 7
Kunst 40
7 - 1
152361
01-05-24
kl. 17:30
The Howling Cavlings
Torpedo 04
Valby idrætspark 7
Kunst 41
8 - 1
152358
01-05-24
kl. 17:30
Los Pumas
Team Pivo
Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 1
152360
01-05-24
kl. 18:40
FC Popcorn
FC Telerepair
Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 4
152362
01-05-24
kl. 19:50
Vikingen
MAXIMA
Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 5
152359
01-05-24
kl. 21:00
IK Kallakunas
F. C. Rut
Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 5
152366
08-05-24
kl. 17:30
Torpedo 04
FC Popcorn
Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 0
UHT
152364
08-05-24
kl. 18:40
F. C. Rut
Los Pumas
Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 3
152367
08-05-24
kl. 19:50
MAXIMA
The Howling Cavlings
Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 4
152365
08-05-24
kl. 21:00
FC Telerepair
IK Kallakunas
Ryparken
Kunst 3.
3 - 0
UHT
152369
08-05-24
kl. 21:00
Vigerslev BK
Team Pivo
Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 0
UHT
152370
14-05-24
kl. 17:30
Los Pumas
FC Telerepair
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152374
14-05-24
kl. 18:40
F. C. Rut
Vigerslev BK
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152373
14-05-24
kl. 18:40
The Howling Cavlings
Vikingen
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152372
14-05-24
kl. 19:50
FC Popcorn
MAXIMA
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152371
14-05-24
kl. 21:00
IK Kallakunas
Torpedo 04
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152376
22-05-24
kl. 17:30
The Howling Cavlings
Los Pumas
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152378
22-05-24
kl. 18:40
Vikingen
FC Popcorn
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152381
22-05-24
kl. 19:50
Team Pivo
F. C. Rut
Valby idrætspark 7
Kunst 42
152377
22-05-24
kl. 19:50
MAXIMA
IK Kallakunas
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152380
22-05-24
kl. 21:00
Vigerslev BK
FC Telerepair
Valby idrætspark 7
Kunst 42
152385
28-05-24
kl. 17:30
Vikingen
Vigerslev BK
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152382
28-05-24
kl. 18:40
Los Pumas
FC Popcorn
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152386
28-05-24
kl. 19:50
MAXIMA
Team Pivo
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152383
28-05-24
kl. 19:50
IK Kallakunas
The Howling Cavlings
Valby idrætspark 7
Kunst 42
152387
28-05-24
kl. 20:00
Torpedo 04
F. C. Rut
Kløvermarken 7
Kunst 41
152391
03-06-24
kl. 17:30
Team Pivo
FC Telerepair
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152390
03-06-24
kl. 17:30
The Howling Cavlings
FC Popcorn
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152392
03-06-24
kl. 18:40
Vigerslev BK
Torpedo 04
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152389
03-06-24
kl. 19:50
Vikingen
IK Kallakunas
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152388
03-06-24
kl. 21:00
MAXIMA
Los Pumas
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152394
12-06-24
kl. 17:30
Los Pumas
Vikingen
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152399
12-06-24
kl. 17:30
Torpedo 04
Team Pivo
Kløvermarken 7
Kunst 43
152397
12-06-24
kl. 19:50
MAXIMA
Vigerslev BK
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152398
12-06-24
kl. 21:00
FC Telerepair
F. C. Rut
Ryparken
Kunst 3.
152395
12-06-24
kl. 21:00
IK Kallakunas
FC Popcorn
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152403
18-06-24
kl. 17:30
F. C. Rut
The Howling Cavlings
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152402
18-06-24
kl. 18:40
Team Pivo
FC Popcorn
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152401
18-06-24
kl. 19:50
Vigerslev BK
IK Kallakunas
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152405
18-06-24
kl. 20:00
Torpedo 04
MAXIMA
Kløvermarken 7
Kunst 41
152404
19-06-24
kl. 21:00
FC Telerepair
Vikingen
Ryparken
Kunst 3.
152407
26-06-24
kl. 17:30
FC Popcorn
Vigerslev BK
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152408
26-06-24
kl. 18:40
The Howling Cavlings
Team Pivo
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152411
26-06-24
kl. 18:40
Los Pumas
Torpedo 04
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152409
26-06-24
kl. 19:50
Vikingen
F. C. Rut
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152410
26-06-24
kl. 21:00
MAXIMA
FC Telerepair
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152414
13-08-24
kl. 17:30
Team Pivo
Vikingen
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152413
13-08-24
kl. 18:40
Vigerslev BK
The Howling Cavlings
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152415
13-08-24
kl. 19:50
F. C. Rut
MAXIMA
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152417
13-08-24
kl. 21:00
IK Kallakunas
Los Pumas
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152416
14-08-24
kl. 21:00
FC Telerepair
Torpedo 04
Ryparken
Kunst 3.
152421
21-08-24
kl. 17:30
The Howling Cavlings
FC Telerepair
Valby idrætspark 7
Kunst 42
152418
21-08-24
kl. 18:40
Los Pumas
Vigerslev BK
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152422
21-08-24
kl. 18:40
Vikingen
Torpedo 04
Valby idrætspark 7
Kunst 42
152420
21-08-24
kl. 21:00
FC Popcorn
F. C. Rut
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152419
21-08-24
kl. 21:00
IK Kallakunas
Team Pivo
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152426
28-08-24
kl. 21:00
FC Telerepair
FC Popcorn
Ryparken
Kunst 3.
152425
28-08-24
kl. 21:00
F. C. Rut
IK Kallakunas
Valby idrætspark 7
Kunst 42
152424
29-08-24
kl. 17:30
Team Pivo
Los Pumas
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152427
29-08-24
kl. 18:40
Torpedo 04
The Howling Cavlings
Kløvermarken 7
Kunst 41
152428
29-08-24
kl. 19:50
MAXIMA
Vikingen
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152432
05-09-24
kl. 17:30
FC Popcorn
Torpedo 04
Valby idrætspark 7
Kunst 42
152431
05-09-24
kl. 18:40
IK Kallakunas
FC Telerepair
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152435
05-09-24
kl. 19:50
Team Pivo
Vigerslev BK
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152433
05-09-24
kl. 19:50
The Howling Cavlings
MAXIMA
Valby idrætspark 7
Kunst 42
152430
05-09-24
kl. 21:00
Los Pumas
F. C. Rut
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152439
11-09-24
kl. 17:30
Vikingen
The Howling Cavlings
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152437
11-09-24
kl. 17:30
Torpedo 04
IK Kallakunas
Kløvermarken 7
Kunst 43
152438
11-09-24
kl. 18:40
MAXIMA
FC Popcorn
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152440
11-09-24
kl. 19:50
Vigerslev BK
F. C. Rut
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152436
13-09-24
kl. 18:00
FC Telerepair
Los Pumas
Ryparken
Kunst 3.
152442
18-09-24
kl. 17:30
Los Pumas
The Howling Cavlings
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152444
18-09-24
kl. 18:40
FC Popcorn
Vikingen
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152447
18-09-24
kl. 19:50
F. C. Rut
Team Pivo
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152446
18-09-24
kl. 21:00
FC Telerepair
Vigerslev BK
Ryparken
Kunst 3.
152443
18-09-24
kl. 21:00
IK Kallakunas
MAXIMA
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152451
23-09-24
kl. 17:30
Vigerslev BK
Vikingen
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152453
23-09-24
kl. 17:30
F. C. Rut
Torpedo 04
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152448
23-09-24
kl. 18:40
FC Popcorn
Los Pumas
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152452
23-09-24
kl. 19:50
Team Pivo
MAXIMA
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152449
23-09-24
kl. 21:00
The Howling Cavlings
IK Kallakunas
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152456
01-10-24
kl. 17:30
FC Popcorn
The Howling Cavlings
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152454
01-10-24
kl. 18:40
Los Pumas
MAXIMA
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152455
01-10-24
kl. 19:50
IK Kallakunas
Vikingen
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152458
01-10-24
kl. 20:00
Torpedo 04
Vigerslev BK
Kløvermarken 7
Kunst 41
152457
02-10-24
kl. 21:00
FC Telerepair
Team Pivo
Ryparken
Kunst 3.
152460
09-10-24
kl. 17:30
Vikingen
Los Pumas
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152464
09-10-24
kl. 18:40
F. C. Rut
FC Telerepair
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152465
09-10-24
kl. 19:50
Team Pivo
Torpedo 04
Valby idrætspark 7
Kunst 41
152463
09-10-24
kl. 19:50
Vigerslev BK
MAXIMA
Valby idrætspark 7
Kunst 40
152461
09-10-24
kl. 21:00
FC Popcorn
IK Kallakunas
Valby idrætspark 7
Kunst 40