Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

7. Veteran., Super. Mester

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
154846 02-04-24
kl. 19:50
Hakoah Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 1
154845 02-04-24
kl. 19:50
Sydens Feriehuse Fodbold Fodboldorkestret Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 3
154850 03-04-24
kl. 21:00
Dynamo Stüring FC Freon Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 2
154847 04-04-24
kl. 17:30
Fusion 06 FC Internationale Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 12
154848 04-04-24
kl. 18:40
B 1901, København FC Hybris Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 10
154849 04-04-24
kl. 19:50
Vigerslev BK Trianglen Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 4
154856 08-04-24
kl. 17:30
Cph. Celtic Dynamo Stüring Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 1
154853 08-04-24
kl. 19:50
FC Hybris Fusion 06 Valby idrætspark 7
Kunst 40
6 - 3
154852 08-04-24
kl. 21:00
FC Internationale Hakoah Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 1
154851 08-04-24
kl. 21:10
Fodboldorkestret Sunclass Airlines Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 3
154854 10-04-24
kl. 18:40
Trianglen B 1901, København Kløvermarken 7
Kunst 44
1 - 0
154855 12-04-24
kl. 19:10
FC Freon Vigerslev BK Ryparken
Kunst 3.
2 - 2
154857 15-04-24
kl. 18:40
Fusion 06 Fodboldorkestret Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 1
154858 15-04-24
kl. 19:50
B 1901, København Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 41
5 - 3
154861 15-04-24
kl. 20:00
Trianglen FC Freon Kløvermarken 7
Kunst 42
7 - 0
154860 17-04-24
kl. 17:30
Dynamo Stüring FC Hybris Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
154862 17-04-24
kl. 18:40
Sunclass Airlines Sydens Feriehuse Fodbold Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
154859 17-04-24
kl. 19:50
Vigerslev BK FC Internationale Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 8
154863 23-04-24
kl. 17:30
Cph. Celtic Sunclass Airlines Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 3
154864 23-04-24
kl. 18:40
FC Internationale Sydens Feriehuse Fodbold Valby idrætspark 7
Kunst 41
10 - 0
154867 24-04-24
kl. 17:30
Dynamo Stüring Vigerslev BK Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 3
154865 24-04-24
kl. 19:50
FC Hybris Hakoah Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
154866 24-04-24
kl. 21:00
FC Freon B 1901, København Ryparken
Kunst 3.
2 - 3
154868 25-04-24
kl. 19:50
Fodboldorkestret Trianglen Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 0
154869 29-04-24
kl. 18:40
Sunclass Airlines FC Internationale Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 5
154870 29-04-24
kl. 19:50
Sydens Feriehuse Fodbold FC Hybris Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 3
154873 30-04-24
kl. 18:40
Cph. Celtic Vigerslev BK Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 6
154872 30-04-24
kl. 18:40
Fusion 06 FC Freon Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
154871 30-04-24
kl. 19:50
Hakoah Trianglen Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 3
154874 30-04-24
kl. 19:50
Dynamo Stüring Fodboldorkestret Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 7
154878 06-05-24
kl. 17:30
Dynamo Stüring Fusion 06 Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 5
154875 06-05-24
kl. 18:40
FC Hybris Sunclass Airlines Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 3
154879 06-05-24
kl. 19:50
FC Internationale B 1901, København Valby idrætspark 7
Kunst 42
14 - 0
154880 06-05-24
kl. 19:50
Cph. Celtic Fodboldorkestret Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 5
154876 08-05-24
kl. 19:50
Trianglen Sydens Feriehuse Fodbold Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 0 UHT
154877 08-05-24
kl. 21:00
FC Freon Hakoah Ryparken
Kunst 3.
0 - 1
154883 13-05-24
kl. 17:30
Fusion 06 Vigerslev BK Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 3
154882 13-05-24
kl. 17:30
Sydens Feriehuse Fodbold FC Freon Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 8
154884 13-05-24
kl. 18:40
B 1901, København Hakoah Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 6
154885 13-05-24
kl. 19:50
FC Internationale Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 42
19 - 1
154886 14-05-24
kl. 21:00
FC Hybris Fodboldorkestret Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 2
154881 14-05-24
kl. 21:00
Sunclass Airlines Trianglen Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 1
154887 21-05-24
kl. 18:40
Vigerslev BK Sunclass Airlines Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 2
154888 21-05-24
kl. 19:50
B 1901, København Sydens Feriehuse Fodbold Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 2
154889 22-05-24
kl. 17:30
Fusion 06 Hakoah Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 2
154892 22-05-24
kl. 18:40
Cph. Celtic FC Hybris Valby idrætspark 7
Kunst 42
5 - 3
154890 22-05-24
kl. 18:40
Fodboldorkestret FC Internationale Kløvermarken 7
Kunst 43
1 - 9
154891 23-05-24
kl. 21:00
Trianglen Dynamo Stüring Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 0
154893 27-05-24
kl. 19:50
Sunclass Airlines FC Freon Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 3
154894 28-05-24
kl. 18:40
Sydens Feriehuse Fodbold Dynamo Stüring Valby idrætspark 7
Kunst 42
6 - 1
154895 30-05-24
kl. 17:30
Hakoah Fodboldorkestret Valby idrætspark 7
Kunst 42
6 - 4
154896 30-05-24
kl. 18:40
Fusion 06 Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 1
154898 30-05-24
kl. 18:40
FC Hybris FC Internationale Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 8
154897 30-05-24
kl. 19:50
Vigerslev BK B 1901, København Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 0
154904 04-06-24
kl. 21:00
FC Internationale Trianglen Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 2
154903 06-06-24
kl. 17:30
Fodboldorkestret FC Freon Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
154901 06-06-24
kl. 18:40
Vigerslev BK Hakoah Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 4
154899 06-06-24
kl. 18:40
Cph. Celtic Sydens Feriehuse Fodbold Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 2
154902 06-06-24
kl. 19:50
B 1901, København Fusion 06 Valby idrætspark 7
Kunst 42
5 - 2
154900 06-06-24
kl. 19:50
Dynamo Stüring Sunclass Airlines Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 6
154907 10-06-24
kl. 21:00
Hakoah Dynamo Stüring Valby idrætspark 7
Kunst 41
5 - 0
154905 12-06-24
kl. 17:30
Sunclass Airlines B 1901, København Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
154906 12-06-24
kl. 17:30
Sydens Feriehuse Fodbold Fusion 06 Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 4
154910 12-06-24
kl. 21:00
Trianglen FC Hybris Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 1
154908 12-06-24
kl. 21:00
Fodboldorkestret Vigerslev BK Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 0 UHT
154909 12-06-24
kl. 21:00
FC Freon Cph. Celtic Ryparken
Kunst 3.
1 - 5
154915 18-06-24
kl. 17:30
FC Internationale Dynamo Stüring Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
154916 18-06-24
kl. 18:40
FC Hybris FC Freon Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 2
154912 18-06-24
kl. 19:50
Hakoah Sunclass Airlines Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 3
154911 18-06-24
kl. 20:00
Trianglen Fusion 06 Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 0
154913 18-06-24
kl. 21:10
Fodboldorkestret B 1901, København Kløvermarken 7
Kunst 42
6 - 0
154922 26-06-24
kl. 20:00
Trianglen Cph. Celtic Kløvermarken 7
Kunst 43
154920 26-06-24
kl. 21:00
Vigerslev BK FC Hybris Valby idrætspark 7
Kunst 41
154918 27-06-24
kl. 21:00
Sydens Feriehuse Fodbold Hakoah Valby idrætspark 7
Kunst 41
154917 27-06-24
kl. 21:00
Sunclass Airlines Fusion 06 Valby idrætspark 7
Kunst 40
154919 27-06-24
kl. 21:00
B 1901, København Dynamo Stüring Valby idrætspark 7
Kunst 42
154921 28-06-24
kl. 19:10
FC Freon FC Internationale Ryparken
Kunst 3.
154924 13-08-24
kl. 17:30
Cph. Celtic Hakoah Valby idrætspark 7
Kunst 42
154925 13-08-24
kl. 18:40
FC Internationale Fusion 06 Valby idrætspark 7
Kunst 42
154926 13-08-24
kl. 19:50
FC Hybris B 1901, København Valby idrætspark 7
Kunst 42
154928 14-08-24
kl. 18:40
FC Freon Dynamo Stüring Valby idrætspark 7
Kunst 41
154923 14-08-24
kl. 21:00
Fodboldorkestret Sydens Feriehuse Fodbold Kløvermarken 7
Kunst 43
154927 14-08-24
kl. 21:00
Trianglen Vigerslev BK Kløvermarken 7
Kunst 44
154932 19-08-24
kl. 17:30
B 1901, København Trianglen Valby idrætspark 7
Kunst 40
154933 19-08-24
kl. 17:30
Vigerslev BK FC Freon Valby idrætspark 7
Kunst 42
154934 19-08-24
kl. 18:40
Dynamo Stüring Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 42
154929 19-08-24
kl. 18:40
Sunclass Airlines Fodboldorkestret Valby idrætspark 7
Kunst 40
154930 19-08-24
kl. 19:50
Hakoah FC Internationale Valby idrætspark 7
Kunst 40
154931 19-08-24
kl. 19:50
Fusion 06 FC Hybris Valby idrætspark 7
Kunst 41
154939 23-08-24
kl. 19:10
FC Freon Trianglen Ryparken
Kunst 3.
154937 26-08-24
kl. 18:40
FC Internationale Vigerslev BK Valby idrætspark 7
Kunst 42
154936 26-08-24
kl. 19:50
Cph. Celtic B 1901, København Valby idrætspark 7
Kunst 42
154938 26-08-24
kl. 19:50
FC Hybris Dynamo Stüring Valby idrætspark 7
Kunst 41
154935 26-08-24
kl. 21:10
Fodboldorkestret Fusion 06 Kløvermarken 7
Kunst 41
154940 27-08-24
kl. 18:40
Sydens Feriehuse Fodbold Sunclass Airlines Valby idrætspark 7
Kunst 41
154914 30-08-24
kl. 18:40
Vigerslev BK Sydens Feriehuse Fodbold Valby idrætspark 7
Kunst 42
154942 03-09-24
kl. 17:30
Sydens Feriehuse Fodbold FC Internationale Valby idrætspark 7
Kunst 41
154941 03-09-24
kl. 17:30
Sunclass Airlines Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 40
154944 03-09-24
kl. 17:30
B 1901, København FC Freon Valby idrætspark 7
Kunst 42
154943 03-09-24
kl. 18:40
Hakoah FC Hybris Valby idrætspark 7
Kunst 41
154945 03-09-24
kl. 18:40
Vigerslev BK Dynamo Stüring Valby idrætspark 7
Kunst 42
154946 05-09-24
kl. 19:50
Trianglen Fodboldorkestret Kløvermarken 7
Kunst 42
154948 09-09-24
kl. 17:30
FC Hybris Sydens Feriehuse Fodbold Valby idrætspark 7
Kunst 41
154947 09-09-24
kl. 17:30
FC Internationale Sunclass Airlines Valby idrætspark 7
Kunst 40
154951 09-09-24
kl. 18:40
Vigerslev BK Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 41
154952 10-09-24
kl. 20:00
Fodboldorkestret Dynamo Stüring Kløvermarken 7
Kunst 41
154949 12-09-24
kl. 19:50
Trianglen Hakoah Kløvermarken 7
Kunst 41
154950 13-09-24
kl. 18:00
FC Freon Fusion 06 Ryparken
Kunst 3.
154954 16-09-24
kl. 17:30
Sydens Feriehuse Fodbold Trianglen Valby idrætspark 7
Kunst 42
154953 16-09-24
kl. 17:30
Sunclass Airlines FC Hybris Valby idrætspark 7
Kunst 40
154955 16-09-24
kl. 18:40
Hakoah FC Freon Valby idrætspark 7
Kunst 42
154956 16-09-24
kl. 19:50
Fusion 06 Dynamo Stüring Valby idrætspark 7
Kunst 42
154957 16-09-24
kl. 21:00
B 1901, København FC Internationale Valby idrætspark 7
Kunst 40
154958 17-09-24
kl. 20:00
Fodboldorkestret Cph. Celtic Kløvermarken 7
Kunst 42
154960 19-09-24
kl. 21:00
FC Freon Sydens Feriehuse Fodbold Valby idrætspark 7
Kunst 42
154961 20-09-24
kl. 17:30
Vigerslev BK Fusion 06 Valby idrætspark 7
Kunst 43
154959 20-09-24
kl. 17:30
Trianglen Sunclass Airlines Kløvermarken 7
Kunst 41
154962 20-09-24
kl. 18:40
Hakoah B 1901, København Valby idrætspark 7
Kunst 43
154964 20-09-24
kl. 18:40
Fodboldorkestret FC Hybris Kløvermarken 7
Kunst 41
154963 20-09-24
kl. 19:50
Cph. Celtic FC Internationale Valby idrætspark 7
Kunst 43
154965 25-09-24
kl. 18:40
Sunclass Airlines Vigerslev BK Valby idrætspark 7
Kunst 41
154966 25-09-24
kl. 19:50
Sydens Feriehuse Fodbold B 1901, København Valby idrætspark 7
Kunst 41
154967 25-09-24
kl. 19:50
Hakoah Fusion 06 Valby idrætspark 7
Kunst 42
154968 25-09-24
kl. 21:00
FC Internationale Fodboldorkestret Valby idrætspark 7
Kunst 42
154969 26-09-24
kl. 17:30
Dynamo Stüring Trianglen Valby idrætspark 7
Kunst 41
154970 26-09-24
kl. 18:40
FC Hybris Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 41
154972 01-10-24
kl. 17:30
Dynamo Stüring Sydens Feriehuse Fodbold Valby idrætspark 7
Kunst 42
154974 02-10-24
kl. 17:30
Cph. Celtic Fusion 06 Valby idrætspark 7
Kunst 41
154973 02-10-24
kl. 18:40
Fodboldorkestret Hakoah Kløvermarken 7
Kunst 44
154976 02-10-24
kl. 18:40
FC Internationale FC Hybris Valby idrætspark 7
Kunst 42
154975 02-10-24
kl. 19:50
B 1901, København Vigerslev BK Valby idrætspark 7
Kunst 41
154971 02-10-24
kl. 21:00
FC Freon Sunclass Airlines Ryparken
Kunst 3.
154977 07-10-24
kl. 17:30
Sydens Feriehuse Fodbold Cph. Celtic Valby idrætspark 7
Kunst 40
154978 07-10-24
kl. 17:30
Sunclass Airlines Dynamo Stüring Valby idrætspark 7
Kunst 41
154980 09-10-24
kl. 17:30
Fusion 06 B 1901, København Valby idrætspark 7
Kunst 42
154979 09-10-24
kl. 17:30
Hakoah Vigerslev BK Valby idrætspark 7
Kunst 41
154982 10-10-24
kl. 18:40
Trianglen FC Internationale Kløvermarken 7
Kunst 42
154981 11-10-24
kl. 18:00
FC Freon Fodboldorkestret Ryparken
Kunst 3.
154984 14-10-24
kl. 17:30
Fusion 06 Sydens Feriehuse Fodbold Valby idrætspark 7
Kunst 41
154985 14-10-24
kl. 17:30
Dynamo Stüring Hakoah Valby idrætspark 7
Kunst 42
154983 14-10-24
kl. 17:30
B 1901, København Sunclass Airlines Valby idrætspark 7
Kunst 40
154986 14-10-24
kl. 18:40
Vigerslev BK Fodboldorkestret Valby idrætspark 7
Kunst 42
154987 14-10-24
kl. 19:50
Cph. Celtic FC Freon Valby idrætspark 7
Kunst 42
154988 15-10-24
kl. 19:50
FC Hybris Trianglen Valby idrætspark 7
Kunst 40
154989 21-10-24
kl. 18:40
Fusion 06 Trianglen Valby idrætspark 7
Kunst 40
154990 21-10-24
kl. 18:40
Sunclass Airlines Hakoah Valby idrætspark 7
Kunst 41
154992 22-10-24
kl. 21:00
Sydens Feriehuse Fodbold Vigerslev BK Valby idrætspark 7
Kunst 42
154991 22-10-24
kl. 21:00
B 1901, København Fodboldorkestret Valby idrætspark 7
Kunst 41
154993 23-10-24
kl. 21:00
Dynamo Stüring FC Internationale Valby idrætspark 7
Kunst 40
154994 25-10-24
kl. 18:00
FC Freon FC Hybris Ryparken
Kunst 3.
154998 28-10-24
kl. 17:30
FC Hybris Vigerslev BK Valby idrætspark 7
Kunst 41
154995 28-10-24
kl. 17:30
Fusion 06 Sunclass Airlines Valby idrætspark 7
Kunst 40
154999 28-10-24
kl. 18:40
FC Internationale FC Freon Valby idrætspark 7
Kunst 41
154996 28-10-24
kl. 18:40
Hakoah Sydens Feriehuse Fodbold Valby idrætspark 7
Kunst 40
154997 28-10-24
kl. 19:50
Dynamo Stüring B 1901, København Valby idrætspark 7
Kunst 40
155000 28-10-24
kl. 19:50
Cph. Celtic Trianglen Valby idrætspark 7
Kunst 41