Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Kløvermarken 7 (1381)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
141477 20-09-21
kl. 17:30
7. Veteran.
Super.
Fremad Forsing
HCBC
Kunst 41 3 - 0 UHT
142808 20-09-21
kl. 18:40
7. Mester
7. Mester
Spurvene
KAFF
Kunst 41
144117 20-09-21
kl. 19:50
7. C.
C-2.
Abacus Medicine
Stiv Kuling
Kunst 41
143987 20-09-21
kl. 17:30
7. C.
C-1.
Hrymfaxe-Amager
Hancock Athletic
Kunst 42
142804 20-09-21
kl. 18:40
7. Mester
7. Mester
FF Stenbroen
Calcio Superiore
Kunst 42
144255 20-09-21
kl. 19:50
7. C.
C-3.
2300 Flames IF
DIBS FC
Kunst 42
141166 21-09-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-M.
Klub Hygge
Fodboldorkestret
Kunst 41
141164 21-09-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Frankes Drenge
De Røde Djævle
Kunst 41
141162 21-09-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
Røde Regnbue
BK Sømændene
Kunst 41
141892 21-09-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-A.
Cosa Nostra
Stokehagen FC
Kunst 42
144779 21-09-21
kl. 18:40
7. D.
D-1.
IK i Form
Eisbären Jurnited
Kunst 42
144782 21-09-21
kl. 19:50
7. D.
D-1.
FBKYS
Tempo
Kunst 42
142034 22-09-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-B.
Voldens IF
Tempo
Kunst 41
142032 22-09-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-B.
Torpedo 04
Vikingen
Kunst 41
142035 22-09-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-B.
CFC
Rio København
Kunst 41
143870 22-09-21
kl. 21:00
7. B.
B-3.
Hafnia Sports Club
FC SportsCamp
Kunst 41
142683 22-09-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-D.
Soho
Dynamo Fremad FK
Kunst 42
143470 22-09-21
kl. 18:40
7. A.
A-2.
VIB
TaberCamp FC
Kunst 42
142678 22-09-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
DJON
Klub 664
Kunst 42
144111 22-09-21
kl. 21:00
7. C.
C-2.
Grooming IF
FC Skumtoget
Kunst 42
143605 23-09-21
kl. 17:30
7. B.
B-1.
Copenhagen Gigolos
Escøbar Boys
Græs 58
142682 23-09-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-D.
EEA
Hakoah
Græs 58
141247 23-09-21
kl. 17:30
7. Veteran.
Mester.
Fodboldorkestret
Prografica AS
Kunst 41
142159 23-09-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-C.
Samsø
Discipline D.
Kunst 41
142160 23-09-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-C.
Boldklubben H
Farmors Drenge
Kunst 41
142157 23-09-21
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Sptitzberger
Team Pivo
Kunst 41
143475 23-09-21
kl. 17:30
7. A.
A-2.
FC Berlusconi
Streetmanager
Kunst 42
143471 23-09-21
kl. 18:40
7. A.
A-2.
Dasac Legends
Ålenes FF
Kunst 42
142556 23-09-21
kl. 19:50
7. Master
SUPER.
Trianglen
Hakoah
Kunst 42
143349 24-09-21
kl. 17:30
7. C.
C-6.
Balletholde
Hornskov-Heroes
Kunst 41
144396 24-09-21
kl. 18:40
7. C.
C-4.
Schelenborg FC
Brug Bolden
Kunst 41
144398 24-09-21
kl. 19:50
7. C.
C-4.
Hønses Favoritter
De Afdankede Løver
Kunst 41
144531 25-09-21
kl. 10:00
7. C.
C-5.
FC Ellas
Bufteholdet
Kunst 41
144667 25-09-21
kl. 11:10
7. C.
C-8.
Deportivo los Gorilas
SBV09-1.
Kunst 41
143213 25-09-21
kl. 12:20
7. B.
B-4.
Bada Boys United
Kalas IF
Kunst 41
143070 25-09-21
kl. 10:00
7. B.
B-2.
FC Boldklub
SC Boca Vista
Kunst 43
144131 25-09-21
kl. 11:10
7. C.
C-2.
Knuden S & E
Grooming IF
Kunst 43
144132 25-09-21
kl. 12:20
7. C.
C-2.
Abacus Medicine
Strander Fremad
Kunst 43
144135 25-09-21
kl. 10:00
7. C.
C-2.
Stiv Kuling
Boca Boldisch
Kunst 44
144133 25-09-21
kl. 11:10
7. C.
C-2.
WIS
Rohan FC
Kunst 44
144666 25-09-21
kl. 12:20
7. C.
C-8.
Guttes IF
Motor 08
Kunst 44
143729 26-09-21
kl. 10:00
7. C.
C-7.
The Jacks
ABC
Kunst 41
142952 26-09-21
kl. 11:10
7. A.
A-1.
Boldklubben Olivia
Sagets Helte
Kunst 41
142950 26-09-21
kl. 12:20
7. A.
A-1.
Rejseholdet
FK6K
Kunst 41
143730 26-09-21
kl. 10:00
7. C.
C-7.
Ørestadens Glade Gutter
Absalons Boldklub
Kunst 42
143733 26-09-21
kl. 11:10
7. C.
C-7.
F.C TIPONI
Borussia Benutzen
Kunst 42
143992 26-09-21
kl. 12:20
7. C.
C-1.
B 2009
Hrymfaxe-Amager
Kunst 42
143993 26-09-21
kl. 10:00
7. C.
C-1.
Hancock Athletic
SK Slavia Nocturne
Kunst 43
143994 26-09-21
kl. 11:10
7. C.
C-1.
RC Deportivo Delirium
FC Mad og Kaffe
Kunst 43
143995 26-09-21
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Sporting PB
BK Batmann
Kunst 43
143996 26-09-21
kl. 10:00
7. C.
C-1.
Kochens Drenge
ELITE 3100
Kunst 44
144529 26-09-21
kl. 11:10
7. C.
C-5.
Padborg Idrætsklub
Bølgen BK
Kunst 44
144530 26-09-21
kl. 12:20
7. C.
C-5.
Torpedo Torstorp
Streetmanager -2
Kunst 44
142953 27-09-21
kl. 17:30
7. A.
A-1.
Fru. Madsens Drenge
BK Kaw
Kunst 41
142813 27-09-21
kl. 18:40
7. Mester
7. Mester
Spurvene
Yu-98
Kunst 41
143212 27-09-21
kl. 19:50
7. B.
B-4.
Stærkodder Boldklub
FinKont United
Kunst 41
142007 27-09-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-B.
Voldens IF
Fionias Engle
Kunst 42
144259 27-09-21
kl. 18:40
7. C.
C-3.
De Røde Djævle
Fingerbøllet BK
Kunst 42
144528 27-09-21
kl. 19:50
7. C.
C-5.
GAHK
USG Futsal
Kunst 42
141255 28-09-21
kl. 17:30
7. Veteran.
Mester.
Fodboldorkestret
FC Gaulois
Kunst 41
144786 28-09-21
kl. 18:40
7. D.
D-1.
KiteDanmark BK
FC Borgen
Kunst 41
141482 28-09-21
kl. 19:50
7. Veteran.
Super.
Trianglen
Fremad Forsing
Kunst 41
144136 29-09-21
kl. 17:30
7. C.
C-2.
FC Skumtoget
Rohan FC
Kunst 41
142688 29-09-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-D.
DJON
EEA
Kunst 41
142684 29-09-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
Klub 664
Lokomotiv Omkast
Kunst 41
144138 29-09-21
kl. 18:40
7. C.
C-2.
Strander Fremad
WIS
Kunst 42
141170 30-09-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-M.
De Røde Djævle
FC Internationale
Kunst 41
141172 30-09-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Røde Regnbue
Klub Hygge
Kunst 41
141173 30-09-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
Fodboldorkestret
Holmen Okay
Kunst 41
142167 30-09-21
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OB-C.
Farmors Drenge
TB Watford
Kunst 41
141617 30-09-21
kl. 17:30
7. Veteran.
A.
Lokomotiv Væksthuset
B 1978
Kunst 42
143189 30-09-21
kl. 18:40
7. B.
B-4.
Bada Boys United
NV Galaxy
Kunst 42
141168 30-09-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
BK Sømændene
BK SK-06
Kunst 42
142165 01-10-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-C.
Boldklubben H
Samsø
Kunst 41
142166 01-10-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-C.
FF 03
Newport County Cph.
Kunst 41
144532 01-10-21
kl. 17:30
7. C.
C-5.
SY
Bølgen BK
Kunst 42
144792 01-10-21
kl. 18:40
7. D.
D-1.
FBKYS
KiteDanmark BK
Kunst 42
143353 02-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-6.
Fodboldorkestret
FC Meltdown
Kunst 41
143354 02-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-6.
Hornskov-Heroes
Seagaard United
Kunst 41
143355 02-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-6.
Balletholde
Puskas FC
Kunst 41
143738 02-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-7.
Borussia Benutzen
1885
Kunst 42
143999 02-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-1.
FC Mad og Kaffe
Hancock Athletic
Kunst 42
144001 02-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Kochens Drenge
Sporting PB
Kunst 42
144003 02-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-1.
ELITE 3100
Funny Party Boys
Kunst 43
144137 02-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-2.
Grooming IF
Abacus Medicine
Kunst 43
144139 02-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-2.
Knuden S & E
Stiv Kuling
Kunst 43
144262 02-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-3.
FC JURA OLDBOYS
Fox United
Kunst 44
144263 02-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-3.
Solens Børn
Minkbeskytterne
Kunst 44
144267 02-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-3.
2300 Flames IF
FC Hot Shot
Kunst 44
143219 03-10-21
kl. 10:00
7. B.
B-4.
FinKont United
Bada Boys United
Kunst 41
143220 03-10-21
kl. 11:10
7. B.
B-4.
I.F. Copenhagen
Fc. OffMidtKrea
Kunst 41
143477 03-10-21
kl. 12:20
7. A.
A-2.
Ålenes FF
FB Bull
Kunst 41
143873 03-10-21
kl. 13:30
7. B.
B-3.
Københavana FC
Lejre FC
Kunst 41
143076 03-10-21
kl. 10:00
7. B.
B-2.
Grøn Omstilling
FC Boldklub
Kunst 42
143074 03-10-21
kl. 11:10
7. B.
B-2.
FC Wilson
Landsholdet
Kunst 42
143479 03-10-21
kl. 12:20
7. A.
A-2.
Dasac Legends
FC Berlusconi
Kunst 42
142959 03-10-21
kl. 10:00
7. A.
A-1.
Fru. Madsens Drenge
BK FRI
Kunst 43
142954 03-10-21
kl. 11:10
7. A.
A-1.
Rejseholdet
De Grønne Bude
Kunst 43
142816 03-10-21
kl. 12:20
7. Mester
7. Mester
FF Stenbroen
Yu-98
Kunst 43
143609 03-10-21
kl. 10:00
7. B.
B-1.
FC Fynsk Forår
Østerbro Youngboys
Kunst 44
143480 03-10-21
kl. 11:10
7. A.
A-2.
VIB
Bjarnes Drenge
Kunst 44
143481 03-10-21
kl. 12:20
7. A.
A-2.
FC Horn
Streetmanager
Kunst 44
144675 03-10-21
kl. 13:30
7. C.
C-8.
Andet Led
Deportivo los Gorilas
Kunst 44
141279 04-10-21
kl. 17:30
7. Veteran.
Mester.
Fodboldorkestret
Vigerslev BK
Kunst 41
142567 04-10-21
kl. 18:40
7. Master
SUPER.
Trianglen
Boldklubben Cito
Kunst 41
142568 04-10-21
kl. 19:50
7. Master
SUPER.
Røde Stjerne I.F.
Hakoah
Kunst 41
143998 04-10-21
kl. 21:00
7. C.
C-1.
SK Slavia Nocturne
B 2009
Kunst 41
142955 04-10-21
kl. 18:40
7. A.
A-1.
FF Ejder Brigaden
FC Kogle
Kunst 42
142821 04-10-21
kl. 19:50
7. Mester
7. Mester
Calcio Superiore
FC Island
Kunst 42
144670 04-10-21
kl. 21:00
7. C.
C-8.
Guttes IF
FC Midlertidig
Kunst 42
141623 05-10-21
kl. 17:30
7. Veteran.
A.
Lokomotiv Væksthuset
OBOB
Kunst 41
141904 05-10-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-A.
Cosa Nostra
Førsteholdet
Kunst 41
142691 05-10-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
Lokomotiv Omkast
D.A.F.
Kunst 41
142693 05-10-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-D.
EEA
Bold-Knoppen Fremad-Bagud
Kunst 42
142694 05-10-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-D.
Dynamo Fremad FK
The Howling Cavlings
Kunst 42
142692 05-10-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
Soho
DJON
Kunst 42
141486 06-10-21
kl. 18:40
7. Veteran.
Super.
Trianglen
FC Freon
Kunst 41
142044 06-10-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-B.
CFC
Bigas GTM
Kunst 41
144142 06-10-21
kl. 17:30
7. C.
C-2.
Strander Fremad
FC Skumtoget
Kunst 42
144144 06-10-21
kl. 18:40
7. C.
C-2.
Stiv Kuling
Giovani Calcio
Kunst 42
142045 06-10-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-B.
Voldens IF
Falkene
Kunst 42
141178 07-10-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-M.
Holmen Okay
Frankes Drenge
Kunst 41
141177 07-10-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Klub Hygge
FC Internationale
Kunst 41
141174 07-10-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
De Røde Djævle
BK Sømændene
Kunst 41
141179 07-10-21
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OB-M.
Fodboldorkestret
De Røde Kluude
Kunst 41
143484 07-10-21
kl. 17:30
7. A.
A-2.
FC Berlusconi
VIB
Kunst 42
142169 07-10-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Sptitzberger
Discipline D.
Kunst 42
142173 07-10-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-C.
Newport County Cph.
TB Watford
Kunst 42
143487 07-10-21
kl. 21:00
7. A.
A-2.
FC Horn
Dasac Legends
Kunst 42
143082 08-10-21
kl. 17:30
7. B.
B-2.
FC Boldklub
SC Lolland
Kunst 41
143084 08-10-21
kl. 18:40
7. B.
B-2.
FC Wilson
Sminketeatret FC
Kunst 41
143224 08-10-21
kl. 19:50
7. B.
B-4.
Stærkodder Boldklub
Kalas IF
Kunst 41
144145 08-10-21
kl. 17:30
7. C.
C-2.
Ol’ Boca Lads
WIS
Kunst 42
144146 08-10-21
kl. 18:40
7. C.
C-2.
Boca Boldisch
Abacus Medicine
Kunst 42
143225 08-10-21
kl. 19:50
7. B.
B-4.
Bada Boys United
Boldklubben Smæk
Kunst 42
143359 09-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-6.
Hornskov-Heroes
Boldklubben Søborg
Kunst 41
143361 09-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-6.
Balletholde
LF ReUnited
Kunst 41
144541 09-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-5.
Torpedo Torstorp
Padborg Idrætsklub
Kunst 42
144542 09-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-5.
Bufteholdet
GAHK
Kunst 42
143881 09-10-21
kl. 11:10
7. B.
B-3.
Hafnia Sports Club
Loose Cannons
Kunst 43
142962 09-10-21
kl. 12:20
7. A.
A-1.
Rejseholdet
FF Ejder Brigaden
Kunst 43
144681 09-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-8.
Andet Led
SBV09-1.
Kunst 44
144680 09-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-8.
Deportivo los Gorilas
Nørreport PDF
Kunst 44
143741 10-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-7.
The Jacks
Los Rojiblancos
Kunst 41
143742 10-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-7.
Ørestadens Glade Gutter
BK Sidste Chance
Kunst 41
144004 10-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-1.
B 2009
Sporting PB
Kunst 41
144005 10-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-1.
Hancock Athletic
BK Batmann
Kunst 42
144407 10-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-4.
KBH. Vendsyssel
Kondiklubben United FC
Kunst 42
144007 10-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-1.
FC Mad og Kaffe
ELITE 3100
Kunst 43
142700 10-10-21
kl. 11:10
7. Old-Boys.
OB-D.
EEA
SBV09
Kunst 43
144409 10-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-4.
Hønses Favoritter
GG Gaucho
Kunst 43
144540 10-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-5.
FC Ellas
Tjallans Boys BK
Kunst 44
144411 10-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-4.
De Afdankede Løver
AASI KBH
Kunst 44
144539 10-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-5.
Bølgen BK
Premier United
Kunst 44
142570 11-10-21
kl. 17:30
7. Master
SUPER.
Firkantens Boldklub
Cph. Celtic
Kunst 41
142963 11-10-21
kl. 18:40
7. A.
A-1.
Boldklubben Olivia
BK Kaw
Kunst 41
144009 11-10-21
kl. 19:50
7. C.
C-1.
Hrymfaxe-Amager
Funny Party Boys
Kunst 41
144006 11-10-21
kl. 17:30
7. C.
C-1.
RC Deportivo Delirium
Kochens Drenge
Kunst 42
144271 11-10-21
kl. 18:40
7. C.
C-3.
Solens Børn
2300 Flames IF
Kunst 42
144272 11-10-21
kl. 19:50
7. C.
C-3.
FC JURA OLDBOYS
DIBS FC
Kunst 42
144008 11-10-21
kl. 21:00
7. C.
C-1.
SK Slavia Nocturne
Cph. Celtic-2
Kunst 42
141494 12-10-21
kl. 17:30
7. Veteran.
Super.
Trianglen
HCBC
Kunst 41
142696 12-10-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-D.
Klub 664
The Howling Cavlings
Kunst 41
142699 12-10-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
DJON
Dynamo Fremad FK
Kunst 41
144798 12-10-21
kl. 17:30
7. D.
D-1.
KiteDanmark BK
Tempo
Kunst 42
144801 12-10-21
kl. 18:40
7. D.
D-1.
IK i Form
Øster Vold FF
Kunst 42
142175 13-10-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-C.
Samsø
FC Sptitzberger
Kunst 41
142177 13-10-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-C.
FF 03
Boldklubben H
Kunst 41
144148 13-10-21
kl. 19:50
7. C.
C-2.
FC Skumtoget
Abacus Medicine
Kunst 41
142179 13-10-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-C.
Newport County Cph.
MAXIMA
Kunst 42
142176 13-10-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-C.
Farmors Drenge
Team Pivo
Kunst 42
141185 14-10-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-M.
Fodboldorkestret
Cph. Celtic . 1.
Kunst 41
141183 14-10-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Røde Regnbue
Holmen Okay
Kunst 41
141182 14-10-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
De Røde Djævle
BK SK-06
Kunst 41
141180 14-10-21
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OB-M.
BK Sømændene
Frankes Drenge
Kunst 41
144152 14-10-21
kl. 17:30
7. C.
C-2.
Knuden S & E
Ol’ Boca Lads
Kunst 42
144149 14-10-21
kl. 18:40
7. C.
C-2.
Grooming IF
WIS
Kunst 42
144150 14-10-21
kl. 19:50
7. C.
C-2.
Strander Fremad
Rohan FC
Kunst 42
143749 14-10-21
kl. 21:00
7. C.
C-7.
Borussia Benutzen
BK Sidste Chance
Kunst 42
143746 15-10-21
kl. 17:30
7. C.
C-7.
Ørestadens Glade Gutter
Lokomotiv Hoffenheim
Kunst 41
144525 15-10-21
kl. 18:40
7. C.
C-5.
Bufteholdet
Torpedo Torstorp
Kunst 41
143750 15-10-21
kl. 19:50
7. C.
C-7.
F.C TIPONI
Los Rojiblancos
Kunst 41
144275 15-10-21
kl. 17:30
7. C.
C-3.
De Røde Djævle
Minkbeskytterne
Kunst 42
144276 15-10-21
kl. 18:40
7. C.
C-3.
2300 Flames IF
FC JURA OLDBOYS
Kunst 42
142833 15-10-21
kl. 19:50
7. Mester
7. Mester
Calcio Superiore
KAFF
Kunst 42
143367 16-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-6.
Hornskov-Heroes
Puskas FC
Kunst 41
143365 16-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-6.
Fodboldorkestret
Seagaard United
Kunst 41
143366 16-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-6.
Balletholde
Boldklubben Søborg
Kunst 41
143362 16-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-6.
FC Meltdown
BK Catenaccio
Kunst 42
143885 16-10-21
kl. 11:10
7. B.
B-3.
Københavana FC
Loose Cannons
Kunst 42
144417 16-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-4.
De Afdankede Løver
The Be Sharps
Kunst 42
143086 16-10-21
kl. 10:00
7. B.
B-2.
FC Boldklub
Landsholdet
Kunst 43
144807 16-10-21
kl. 12:20
7. D.
D-1.
IK i Form
FC Borgen
Kunst 43
144683 16-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-8.
Guttes IF
BK Badeholdet
Kunst 44
144686 16-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-8.
Andet Led
Bona Fide 2012
Kunst 44
143489 17-10-21
kl. 10:00
7. A.
A-2.
Ålenes FF
Den Lilla Hær
Kunst 41
143491 17-10-21
kl. 11:10
7. A.
A-2.
VIB
Streetmanager
Kunst 41
143230 17-10-21
kl. 12:20
7. B.
B-4.
Boldklubben Smæk
Stærkodder Boldklub
Kunst 41
143492 17-10-21
kl. 10:00
7. A.
A-2.
Dasac Legends
Bjarnes Drenge
Kunst 42
143493 17-10-21
kl. 11:10
7. A.
A-2.
FC Horn
FC Berlusconi
Kunst 42
143232 17-10-21
kl. 12:20
7. B.
B-4.
I.F. Copenhagen
FinKont United
Kunst 42
142966 17-10-21
kl. 10:00
7. A.
A-1.
FK6K
De Grønne Bude
Kunst 43
142970 17-10-21
kl. 11:10
7. A.
A-1.
Fru. Madsens Drenge
Boldklubben Olivia
Kunst 43
143621 17-10-21
kl. 12:20
7. B.
B-1.
FC Fynsk Forår
Copenhagen Gigolos
Kunst 43
144012 17-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-1.
ELITE 3100
SK Slavia Nocturne
Kunst 44
144015 17-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-1.
Hrymfaxe-Amager
FC Mad og Kaffe
Kunst 44
144802 17-10-21
kl. 12:20
7. D.
D-1.
KiteDanmark BK
Los Gigantos
Kunst 44
142828 18-10-21
kl. 18:40
7. Mester
7. Mester
FF Stenbroen
BK Offsidefælden
Kunst 41
142967 18-10-21
kl. 19:50
7. A.
A-1.
Rejseholdet
FC Kogle
Kunst 41
144105 18-10-21
kl. 21:00
7. C.
C-2.
FC Skumtoget
Knuden S & E
Kunst 41
144010 18-10-21
kl. 17:30
7. C.
C-1.
RC Deportivo Delirium
B 2009
Kunst 42
144011 18-10-21
kl. 19:50
7. C.
C-1.
Sporting PB
Hancock Athletic
Kunst 42
144095 19-10-21
kl. 17:30
7. C.
C-2.
Ol’ Boca Lads
Grooming IF
Kunst 41
141498 19-10-21
kl. 18:40
7. Veteran.
Super.
Fremad Forsing
FC Freon
Kunst 41
141499 19-10-21
kl. 19:50
7. Veteran.
Super.
Trianglen
B 1901, København
Kunst 41
142707 19-10-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-D.
Dynamo Fremad FK
SBV09
Kunst 42
142704 19-10-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-D.
Soho
Lokomotiv Omkast
Kunst 42
142705 19-10-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-D.
EEA
The Howling Cavlings
Kunst 42
141916 20-10-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-A.
Cosa Nostra
Den Fri Forening
Kunst 41
143893 20-10-21
kl. 18:40
7. B.
B-3.
Hafnia Sports Club
Lejre FC
Kunst 41
144544 20-10-21
kl. 17:30
7. C.
C-5.
SY
GAHK
Kunst 42
144751 20-10-21
kl. 18:40
7. D.
D-1.
FBKYS
De Grønne Slagtere IF
Kunst 42
141190 21-10-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-M.
Fodboldorkestret
Røde Regnbue
Kunst 41
141189 21-10-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-M.
Klub Hygge
Frankes Drenge
Kunst 41
141187 21-10-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-M.
De Røde Djævle
SilverFox FC
Kunst 41
141191 21-10-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-M.
Holmen Okay
De Røde Kluude
Kunst 42
142181 21-10-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-C.
FC Sptitzberger
Boldklubben H
Kunst 42
144017 22-10-21
kl. 19:50
7. C.
C-1.
Hancock Athletic
Kochens Drenge
Kunst 41
144016 22-10-21
kl. 17:30
7. C.
C-1.
B 2009
BK Batmann
Kunst 42
143496 22-10-21
kl. 18:40
7. A.
A-2.
FC Berlusconi
Can’t Complain
Kunst 42
144018 22-10-21
kl. 19:50
7. C.
C-1.
RC Deportivo Delirium
Sporting PB
Kunst 42
144020 22-10-21
kl. 17:30
7. C.
C-1.
FC Mad og Kaffe
Cph. Celtic-2
Kunst 43
143498 22-10-21
kl. 18:40
7. A.
A-2.
FC Horn
VIB
Kunst 43
144021 22-10-21
kl. 19:50
7. C.
C-1.
Hrymfaxe-Amager
ELITE 3100
Kunst 43
143626 23-10-21
kl. 10:00
7. B.
B-1.
Copenhagen Gigolos
Sideline FC
Kunst 41
143754 23-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-7.
Ørestadens Glade Gutter
FC 7400
Kunst 41
143753 23-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-7.
The Jacks
BK Sidste Chance
Kunst 41
143627 23-10-21
kl. 13:50
7. B.
B-1.
FFa06
FC Fynsk Forår
Kunst 41
144284 23-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-3.
Solens Børn
DIBS FC
Kunst 42
144283 23-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-3.
FC JURA OLDBOYS
FC Hot Shot
Kunst 42
144509 23-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-5.
Premier United
Bufteholdet
Kunst 42
144019 23-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-1.
SK Slavia Nocturne
Funny Party Boys
Kunst 44
144421 23-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-4.
Hønses Favoritter
Schelenborg FC
Kunst 44
144422 23-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-4.
De Afdankede Løver
Det Nye Fodboldhold
Kunst 44
144154 24-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-2.
WIS
FC Skumtoget
Kunst 41
144155 24-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-2.
Strander Fremad
Grooming IF
Kunst 41
144156 24-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-2.
Stiv Kuling
Rohan FC
Kunst 41
144157 24-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-2.
Ol’ Boca Lads
Abacus Medicine
Kunst 42
144159 24-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-2.
Boca Boldisch
Knuden S & E
Kunst 42
144813 24-10-21
kl. 10:00
7. D.
D-1.
IK i Form
HEM
Kunst 43
142834 24-10-21
kl. 11:10
7. Mester
7. Mester
Spurvene
FF Stenbroen
Kunst 43
141634 25-10-21
kl. 17:30
7. Veteran.
A.
Lokomotiv Væksthuset
FC Internationale
Kunst 41
142057 25-10-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-B.
Voldens IF
Torpedo 04
Kunst 41
142056 25-10-21
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OB-B.
CFC
Fionias Engle
Kunst 41
142838 25-10-21
kl. 18:40
7. Mester
7. Mester
Calcio Superiore
Danseskolen
Kunst 42
144125 27-10-21
kl. 17:30
7. C.
C-2.
Grooming IF
Giovani Calcio
Kunst 41
143099 27-10-21
kl. 18:40
7. B.
B-2.
FC Boldklub
De Håndplukkede
Kunst 41
143179 27-10-21
kl. 19:50
7. B.
B-4.
Boldklubben Smæk
Team Blau
Kunst 41
142186 28-10-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-C.
Boldklubben H
FC Popcorn
Kunst 41
142189 28-10-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-C.
FF 03
Discipline D.
Kunst 41
144550 28-10-21
kl. 19:50
7. C.
C-5.
Padborg Idrætsklub
SY
Kunst 41
144552 28-10-21
kl. 21:00
7. C.
C-5.
FC Ellas
Bølgen BK
Kunst 41
142190 28-10-21
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OB-C.
Newport County Cph.
Team Pivo
Kunst 42
142188 28-10-21
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OB-C.
Farmors Drenge
Samsø
Kunst 42
144553 28-10-21
kl. 19:50
7. C.
C-5.
Torpedo Torstorp
GAHK
Kunst 42
144118 28-10-21
kl. 21:00
7. C.
C-2.
Boca Boldisch
FC Skumtoget
Kunst 42
143759 30-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-7.
Ørestadens Glade Gutter
The Jacks
Kunst 41
143761 30-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-7.
Borussia Benutzen
Los Rojiblancos
Kunst 41
143763 30-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-7.
F.C TIPONI
Absalons Boldklub
Kunst 41
144024 30-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-1.
ELITE 3100
Sporting PB
Kunst 42
144023 30-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-1.
RC Deportivo Delirium
Hancock Athletic
Kunst 42
144022 30-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Kochens Drenge
B 2009
Kunst 42
144134 30-10-21
kl. 10:00
7. C.
C-2.
Ol’ Boca Lads
Lokomotiv LarsbertoCarlos
Kunst 43
144288 30-10-21
kl. 11:10
7. C.
C-3.
2300 Flames IF
De Røde Djævle
Kunst 43
144026 30-10-21
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Hrymfaxe-Amager
SK Slavia Nocturne
Kunst 43
144815 30-10-21
kl. 10:00
7. D.
D-1.
KiteDanmark BK
Eisbären Jurnited
Kunst 44
144818 30-10-21
kl. 11:10
7. D.
D-1.
IK i Form
BK Abildgaard
Kunst 44
144817 30-10-21
kl. 12:20
7. D.
D-1.
De Grønne Slagtere IF
FBKYS
Kunst 44