Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Ryparken (1300)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
150149 05-04-23
kl. 21:00
7. Mester
7.Mester
Yu-98
FC Island
Kunst 3.
151026 08-04-23
kl. 11:10
7. C.
C-2.
ABC
Funny Party Boys
Kunst 3.
149056 12-04-23
kl. 21:00
7. Master
SUPER
BK Thor
Cph. Celtic
Kunst 3.
148950 12-04-23
kl. 21:00
7. Veteran.
Mester.
Wiseguys
De Røde Djævle
Kunst 3.
150150 14-04-23
kl. 18:00
7. Mester
7.Mester
Danseskolen
Spurvene
Kunst 3.
150416 14-04-23
kl. 18:00
7. A.
A-1.
Angeli Dei Østerbro
Premier United
Kunst 3.
150282 14-04-23
kl. 19:10
7. A.
A-2.
Østerbro Youngboys
Gutters FC
Kunst 3.
150546 15-04-23
kl. 11:10
7. B.
B-1.
Sport Compass FC
Solens Børn
Kunst 3.
148955 19-04-23
kl. 21:00
7. Veteran.
Mester.
Wiseguys
BK SK-06
Kunst 3.
148831 21-04-23
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OB-M.
De Grønne Budes Boldklub
Holmen Okay
Kunst 3.
150044 21-04-23
kl. 19:10
7. Veteran.
Super.M-2.
FC Freon
B 1978
Kunst 3.
151036 22-04-23
kl. 11:10
7. C.
C-2.
ABC
Padborg Idrætsklub
Kunst 3.
150427 26-04-23
kl. 21:00
7. A.
A-1.
Angeli Dei Østerbro
FC Kogle
Kunst 3.
150160 28-04-23
kl. 18:00
7. Mester
7.Mester
Yu-98
KAFF
Kunst 3.
149073 28-04-23
kl. 18:00
7. Master
SUPER
BK Thor
Røde Stjerne I.F.
Kunst 3.
149309 28-04-23
kl. 19:10
7. Master
MASTER
FC Freon
Cph. Celtic
Kunst 3.
150161 28-04-23
kl. 19:10
7. Mester
7.Mester
Danseskolen
FF Stenbroen
Kunst 3.
150293 29-04-23
kl. 11:30
7. A.
A-2.
Østerbro Youngboys
NV Galaxy
Kunst 3.
150555 29-04-23
kl. 12:40
7. B.
B-1.
Sport Compass FC
KBH. Vendsyssel
Kunst 3.
150052 03-05-23
kl. 21:00
7. Veteran.
Super.M-2.
FC Freon
Sydens Feriehuse Fodbold
Kunst 3.
148838 03-05-23
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OB-M.
De Grønne Budes Boldklub
Fodboldorkestret
Kunst 3.
151050 07-05-23
kl. 11:10
7. C.
C-2.
ABC
Guttes IF
Kunst 3.
150171 07-05-23
kl. 12:20
7. Mester
7.Mester
Yu-98
Calcio Superiore
Kunst 3.
149080 12-05-23
kl. 18:00
7. Master
SUPER
BK Thor
Fremad Forsing
Kunst 3.
149315 12-05-23
kl. 19:10
7. Master
MASTER
FC Freon
FC Hackenbusch
Kunst 3.
150563 13-05-23
kl. 10:00
7. B.
B-1.
Sport Compass FC
Greve Boys KBH
Kunst 3.
150437 13-05-23
kl. 11:10
7. A.
A-1.
Angeli Dei Østerbro
Team Blau
Kunst 3.
150177 13-05-23
kl. 12:20
7. Mester
7.Mester
Yu-98
Danseskolen
Kunst 3.
150183 17-05-23
kl. 21:00
7. Mester
7.Mester
Danseskolen
Calcio Superiore
Kunst 3.
148850 17-05-23
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OB-M.
De Grønne Budes Boldklub
Cosa Nostra
Kunst 3.
150060 19-05-23
kl. 18:00
7. Veteran.
Super.M-2.
FC Freon
OBOB
Kunst 3.
150315 19-05-23
kl. 19:10
7. A.
A-2.
Østerbro Youngboys
VIB
Kunst 3.
148979 24-05-23
kl. 21:00
7. Veteran.
Mester.
Wiseguys
FC Mangfoldigt
Kunst 3.
149092 24-05-23
kl. 21:00
7. Master
SUPER
BK Thor
GF 76
Kunst 3.
150188 26-05-23
kl. 18:00
7. Mester
7.Mester
Yu-98
Rejseholdet
Kunst 3.
150036 26-05-23
kl. 18:00
7. Veteran.
Super.M-2.
FC Freon
Fusion 06
Kunst 3.
150189 26-05-23
kl. 19:10
7. Mester
7.Mester
Danseskolen
Ålenes FF
Kunst 3.
150582 27-05-23
kl. 10:00
7. B.
B-1.
Sport Compass FC
The Be Sharps
Kunst 3.
150321 27-05-23
kl. 11:10
7. A.
A-2.
Østerbro Youngboys
BK FRI
Kunst 3.
151066 27-05-23
kl. 12:20
7. C.
C-2.
ABC
GIG.Com Penguins
Kunst 3.
150456 02-06-23
kl. 18:00
7. A.
A-1.
Angeli Dei Østerbro
Den Lilla Hær
Kunst 3.
148862 02-06-23
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OB-M.
De Grønne Budes Boldklub
De Røde Djævle
Kunst 3.
148981 02-06-23
kl. 19:10
7. Veteran.
Mester.
Wiseguys
FC Veto
Kunst 3.
150071 02-06-23
kl. 19:10
7. Veteran.
Super.M-2.
FC Freon
Sunclass Airlines
Kunst 3.
151073 04-06-23
kl. 11:10
7. C.
C-2.
ABC
FC Sailing Lads
Kunst 3.
151077 09-06-23
kl. 18:00
7. C.
C-2.
ABC
Los Gigantos
Kunst 3.
149104 09-06-23
kl. 19:10
7. Master
SUPER
BK Thor
Firkantens Boldklub
Kunst 3.
150331 11-06-23
kl. 10:00
7. A.
A-2.
Østerbro Youngboys
ELITE 3100
Kunst 3.
150200 11-06-23
kl. 11:10
7. Mester
7.Mester
Yu-98
Streetmanager. 1.
Kunst 3.
150199 11-06-23
kl. 12:40
7. Mester
7.Mester
Danseskolen
Rejseholdet
Kunst 3.
150076 16-06-23
kl. 18:00
7. Veteran.
Super.M-2.
FC Freon
Dynamo Stüring
Kunst 3.
150591 18-06-23
kl. 10:00
7. B.
B-1.
Sport Compass FC
F. C. Snakes
Kunst 3.
150470 18-06-23
kl. 11:10
7. A.
A-1.
Angeli Dei Østerbro
FC Horn
Kunst 3.
150209 21-06-23
kl. 21:00
7. Mester
7.Mester
Yu-98
FF Stenbroen
Kunst 3.
149116 21-06-23
kl. 21:00
7. Master
SUPER
BK Thor
Trianglen
Kunst 3.
150342 24-06-23
kl. 10:00
7. A.
A-2.
Østerbro Youngboys
Tiim Dennis
Kunst 3.
150476 24-06-23
kl. 11:10
7. A.
A-1.
Angeli Dei Østerbro
Copenhagen Gigolos
Kunst 3.
150210 24-06-23
kl. 12:20
7. Mester
7.Mester
Danseskolen
FC Island
Kunst 3.
150087 09-08-23
kl. 21:00
7. Veteran.
Super.M-2.
FC Freon
Cph. Celtic
Kunst 3.
148874 11-08-23
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OB-M.
De Grønne Budes Boldklub
Fionias Engle
Kunst 3.
149337 11-08-23
kl. 19:10
7. Master
MASTER
FC Freon
Fremad Forsing
Kunst 3.
150597 12-08-23
kl. 11:10
7. B.
B-1.
Sport Compass FC
Escøbar Boys
Kunst 3.
149014 18-08-23
kl. 18:00
7. Veteran.
Mester.
Wiseguys
Prografica AS
Kunst 3.
149133 18-08-23
kl. 19:10
7. Master
SUPER
BK Thor
Fox United
Kunst 3.
150488 19-08-23
kl. 10:00
7. A.
A-1.
Angeli Dei Østerbro
Can’t Complain
Kunst 3.
151097 19-08-23
kl. 11:10
7. C.
C-2.
ABC
Kjøbenhavns Fodboldlaug
Kunst 3.
150221 20-08-23
kl. 11:10
7. Mester
7.Mester
Yu-98
Spurvene
Kunst 3.
150222 20-08-23
kl. 12:20
7. Mester
7.Mester
Danseskolen
BUK
Kunst 3.
148880 23-08-23
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OB-M.
De Grønne Budes Boldklub
Gribben Fodbold
Kunst 3.
149020 23-08-23
kl. 21:00
7. Veteran.
Mester.
Wiseguys
Lokomotiv
Kunst 3.
150092 25-08-23
kl. 18:00
7. Veteran.
Super.M-2.
FC Freon
Fusion 06
Kunst 3.
150354 27-08-23
kl. 11:30
7. A.
A-2.
Østerbro Youngboys
Boldklubben Smæk
Kunst 3.
150605 27-08-23
kl. 12:40
7. B.
B-1.
Sport Compass FC
Pulat-Okin
Kunst 3.
150498 30-08-23
kl. 21:00
7. A.
A-1.
Angeli Dei Østerbro
KGS. Valby
Kunst 3.
149023 30-08-23
kl. 21:00
7. Veteran.
Mester.
Wiseguys
Cph. Celtic
Kunst 3.
149348 01-09-23
kl. 18:00
7. Master
MASTER
FC Freon
Fox United
Kunst 3.
148891 01-09-23
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OB-M.
De Grønne Budes Boldklub
Den Fri Forening
Kunst 3.
149140 01-09-23
kl. 19:10
7. Master
SUPER
BK Thor
L.K Cito
Kunst 3.
151110 02-09-23
kl. 11:10
7. C.
C-2.
ABC
FC Ellas
Kunst 3.
150232 02-09-23
kl. 12:20
7. Mester
7.Mester
Danseskolen
KAFF
Kunst 3.
150100 08-09-23
kl. 18:00
7. Veteran.
Super.M-2.
FC Freon
B 1978
Kunst 3.
150614 09-09-23
kl. 10:00
7. B.
B-1.
Sport Compass FC
GG Gaucho
Kunst 3.
150364 09-09-23
kl. 11:10
7. A.
A-2.
Østerbro Youngboys
TaberCamp FC
Kunst 3.
150243 09-09-23
kl. 12:20
7. Mester
7.Mester
Danseskolen
Yu-98
Kunst 3.
150508 13-09-23
kl. 21:00
7. A.
A-1.
Angeli Dei Østerbro
AFUF
Kunst 3.
150248 15-09-23
kl. 18:00
7. Mester
7.Mester
Yu-98
Ålenes FF
Kunst 3.
148898 15-09-23
kl. 18:00
7. Old-Boys.
OB-M.
De Grønne Budes Boldklub
SilverFox FC
Kunst 3.
149152 15-09-23
kl. 19:10
7. Master
SUPER
BK Thor
FC Utterslev
Kunst 3.
149354 15-09-23
kl. 19:10
7. Master
MASTER
FC Freon
Boldklubben Cito
Kunst 3.
150375 16-09-23
kl. 11:30
7. A.
A-2.
Østerbro Youngboys
Fortuna Ø
Kunst 3.
151122 16-09-23
kl. 12:40
7. C.
C-2.
ABC
BK Batmann
Kunst 3.
150108 20-09-23
kl. 21:00
7. Veteran.
Super.M-2.
FC Freon
Sydens Feriehuse Fodbold
Kunst 3.