Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Valby idrætspark 7 (1411)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
139006 30-09-20
kl. 17:30
7. Master
SUPER
Cph. Celtic
GF 76
Kunst 40
138958 30-09-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBA.
LOZ FC
Cph. Celtic
Kunst 40
139010 30-09-20
kl. 19:50
7. Master
SUPER
FC Utterslev
Firkantens Boldklub
Kunst 40
139208 30-09-20
kl. 17:30
7. Veteran.
M.2.
Cph. Celtic
B 1978
Kunst 41
139007 30-09-20
kl. 18:40
7. Master
SUPER
L.K.
Røde Stjerne I.F.
Kunst 41
139210 30-09-20
kl. 19:50
7. Veteran.
M.2.
FC Ronkedors
OBOB
Kunst 41
140333 30-09-20
kl. 21:00
7. C.
C-7.
Premier United
De Håndplukkede
Kunst 41
139529 30-09-20
kl. 17:30
7. Veteran.
Super
Cph. Celtic
FC Freon
Kunst 42
139209 30-09-20
kl. 18:40
7. Veteran.
M.2.
FC Gaulois
FC Internationale
Kunst 42
139211 30-09-20
kl. 19:50
7. Veteran.
M.2.
FC Pastis
Fusion 06
Kunst 42
138954 01-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBA.
Den Frie Forening
Førsteholdet
Kunst 40
138956 01-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBA.
Små blå mænd
Haveje IF
Kunst 40
138953 01-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBA.
DBE 2011
Vikingen
Kunst 40
139855 01-10-20
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OBD.
Hakoah
Lokomotiv Omkast
Kunst 40
139126 01-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBB.
Tempo
FC Bosna
Kunst 41
139125 01-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBB.
Kbh Chang
Fodbold Bulldogs
Kunst 41 3 - 0 UHT
138957 01-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBA.
FC Konkret
Frankes Drenge
Kunst 41
139036 01-10-20
kl. 21:00
7. Master
MASTER
Boldklubben Cito
Fremad Forsing
Kunst 41
139127 01-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBB.
Bigas GTM
Torpedo 04
Kunst 42
139129 01-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBB.
Falkene
Samsø
Kunst 42 3 - 0 UHT
139124 01-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBB.
OA
Rio København
Kunst 42
139853 02-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBD.
FC Popcorn
Bold-Knoppen Fremad-Bagud
Kunst 40
140332 02-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-7.
Bona Fide 2012
FBKYS
Kunst 40
140065 02-10-20
kl. 19:50
7. C.
C-3.
Turan F.C.
FC Passion IF
Kunst 40
140062 02-10-20
kl. 17:30
7. C.
C-3.
BK Batmann
BUK
Kunst 41
140335 02-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-7.
Svaneke Boldklub
Fremad Forsing
Kunst 41
140063 02-10-20
kl. 19:50
7. C.
C-3.
Edura
SY
Kunst 41
140253 02-10-20
kl. 17:30
7. C.
C-6.
Kondiklubben United FC
F.C TIPONI
Kunst 42
140256 02-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-6.
FFa06
Borussia Benutzen
Kunst 42
140258 02-10-20
kl. 19:50
7. C.
C-6.
Funny Party Boys
Boldklubben Søborg
Kunst 42
140458 02-10-20
kl. 17:30
7. D.
D-1.
FC Borgen
BK Abildgaard
Kunst 43
140334 02-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-7.
BK Sidste Chance
Angeli Dei Østerbro
Kunst 43
139715 02-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBC.
Gribben Fodbold
FF 03
Kunst 43
140395 02-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-8.
Fc. OffMidtKrea
KBH. Vendsyssel
Kunst 45
140000 03-10-20
kl. 11:30
7. C.
C-2.
USG Futsal
Hønses Favoritter
Kunst 40
139586 03-10-20
kl. 12:40
7. B.
B-2.
Sminketeatret FC
Pulat-Okin
Kunst 40
139585 03-10-20
kl. 13:50
7. B.
B-2.
Landsholdet
Sideline FC
Kunst 40
140128 03-10-20
kl. 12:40
7. C.
C-4.
Tempo
GAHK
Kunst 41
140132 03-10-20
kl. 13:50
7. C.
C-4.
Østerbro Youngboys
FC Meltdown
Kunst 41
139335 03-10-20
kl. 11:30
7. A.
A-1.
FC Bastille
DD formerly known as BJ
Kunst 42
140392 03-10-20
kl. 12:40
7. C.
C-8.
Lokomotiv LarsbertoCarlos
Abacus Medicine
Kunst 42
140131 03-10-20
kl. 13:50
7. C.
C-4.
Partizan Kaukasus
De Røde Djævle
Kunst 42
139654 04-10-20
kl. 10:00
7. B.
B-3.
FC Sailing Lads
NV Galaxy
Kunst 40
139656 04-10-20
kl. 11:10
7. B.
B-3.
GHG All Stars
Nordatlantisk BK
Kunst 40
139334 04-10-20
kl. 12:20
7. A.
A-1.
KAFF
Ørestadens Helte
Kunst 40
139803 04-10-20
kl. 10:00
7. B.
B-4.
Menerfirs
FBK
Kunst 41
139808 04-10-20
kl. 11:10
7. B.
B-4.
Fc Steaua Renseholdet
Grøn Omstilling
Kunst 41
139336 04-10-20
kl. 12:20
7. A.
A-1.
FC Bosna.
Football Club ØZ
Kunst 41
139930 04-10-20
kl. 10:00
7. C.
C-1.
Tjallans Boys BK
Absalons Boldklub
Kunst 42
140193 04-10-20
kl. 11:10
7. C.
C-5.
Rohan FC
DIBS FC
Kunst 42
139338 04-10-20
kl. 12:20
7. A.
A-1.
Team Stripes
Ålenes FF
Kunst 42
140195 04-10-20
kl. 10:00
7. C.
C-5.
FC 7400
1885
Kunst 43
139931 04-10-20
kl. 11:10
7. C.
C-1.
Otto 2010
Motor 08
Kunst 43
139929 04-10-20
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Olympique Odsherred
Øster Vold FF
Kunst 43
140196 04-10-20
kl. 11:10
7. C.
C-5.
KGS. Valby
Dynamo Drengene
Kunst 44
139934 04-10-20
kl. 12:20
7. C.
C-1.
NAB København
RC Deportivo Delirium
Kunst 44
139933 04-10-20
kl. 13:30
7. C.
C-1.
Viborg FF Support Kbh.
Lordens Disciple
Kunst 44
139806 04-10-20
kl. 10:00
7. B.
B-4.
FC Drengene
Københavana FC
Kunst 45
139807 04-10-20
kl. 11:10
7. B.
B-4.
FK København
Team Blau
Kunst 45
139012 05-10-20
kl. 17:30
7. Master
SUPER
FC Utterslev
IF32 Glostrup
Kunst 40
139013 05-10-20
kl. 18:40
7. Master
SUPER
Fox United
L.K.
Kunst 40
139015 05-10-20
kl. 19:50
7. Master
SUPER
Boldklubben Cito
Trianglens
Kunst 40
139406 05-10-20
kl. 21:00
7. A.
A-2.
Den Lilla Hær
De Grønne Bude
Kunst 40
139655 05-10-20
kl. 17:30
7. B.
B-3.
Escøbar Boys
SC Lolland
Kunst 41
139274 05-10-20
kl. 18:40
7. Mester
7.Mester
BK Offsidefælden
Dynamo Dragsholm
Kunst 41
139275 05-10-20
kl. 19:50
7. Mester
7.Mester
Calcio Superiore
FC Saget
Kunst 41
139538 05-10-20
kl. 21:00
7. Veteran.
Super
HCBC
Hakoah
Kunst 41
139410 05-10-20
kl. 17:30
7. A.
A-2.
Bjarnes Drenge
FF Stenbroen
Kunst 42
139277 05-10-20
kl. 18:40
7. Mester
7.Mester
FC Island
Pokkers
Kunst 42
139278 05-10-20
kl. 19:50
7. Mester
7.Mester
Spielmachers
BK Kaw
Kunst 42
139180 05-10-20
kl. 21:00
7. Veteran.
M.1.
Hybris
FC Fireballs
Kunst 42
138895 06-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBM.
Stokehagen FC
De Røde Djævle
Kunst 40
138894 06-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
De Røde Kluude
BK Sømændene
Kunst 40
138898 06-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
BK SK-06
Holmen Okay
Kunst 40
139471 06-10-20
kl. 17:30
7. B.
B-1.
TaberCamp FC
Brune Stjerne
Kunst 41
138896 06-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
FC Internationale
Røde Regnbue
Kunst 41
139466 06-10-20
kl. 19:50
7. B.
B-1.
Gribben Fodbold
Hancock Athletic
Kunst 41
139407 06-10-20
kl. 18:40
7. A.
A-2.
MAXIMA
Fojbold Klub 6K
Kunst 42
139408 06-10-20
kl. 19:50
7. A.
A-2.
BK FRI
FC Kogle
Kunst 42
138959 07-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBA.
Vikingen
Frankes Drenge
Kunst 40
138960 07-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBA.
Førsteholdet
Haveje IF
Kunst 40
138961 07-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBA.
DBE 2011
Den Frie Forening
Kunst 40
139736 07-10-20
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OBC.
Discipline D.
TB Watford
Kunst 40
138963 07-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBA.
Cph. Celtic
Små blå mænd
Kunst 41
138964 07-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBA.
LOZ FC
Wiseguys
Kunst 41
139293 07-10-20
kl. 19:50
7. A.
A-1.
KAFF
FC Telerepair
Kunst 41
139064 07-10-20
kl. 17:30
7. Master
MASTER
Boldklubben Cito
FC Frederiksberg
Kunst 42
139731 07-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBC.
FC Veto
Voldens IF
Kunst 42
139734 07-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBC.
Fionias Engle
CFC
Kunst 42
139065 08-10-20
kl. 18:40
7. Master
MASTER
Fox United
BK Thor
Kunst 40
139067 08-10-20
kl. 19:50
7. Master
MASTER
Cph. Celtic
B 1901, København
Kunst 40
140399 08-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-8.
FC SportsCamp
Lokomotiv LarsbertoCarlos
Kunst 41
139940 08-10-20
kl. 19:50
7. C.
C-1.
NAB København
Otto 2010
Kunst 41
140400 08-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-8.
Blue Bears
Fc. OffMidtKrea
Kunst 42
139176 08-10-20
kl. 19:50
7. Veteran.
M.1.
FC Hackenbusch
BKC
Kunst 42
139130 09-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBB.
Tempo
OA
Kunst 40
139131 09-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBB.
Rio København
Kbh Chang
Kunst 40
139133 09-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBB.
Los Pumas
FC Bosna
Kunst 40
139212 09-10-20
kl. 17:30
7. Veteran.
M.2.
Fusion 06
B 1978
Kunst 41
139214 09-10-20
kl. 18:40
7. Veteran.
M.2.
FC Ronkedors
Fodboldorkestret
Kunst 41
139135 09-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBB.
Falkene
Bigas GTM
Kunst 41
139213 09-10-20
kl. 17:30
7. Veteran.
M.2.
OBOB
FC Pastis
Kunst 42
140339 09-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-7.
FC Hot Shot
De Håndplukkede
Kunst 42
139179 09-10-20
kl. 19:50
7. Veteran.
M.1.
FC OLMOFO
Hybris
Kunst 42
139341 09-10-20
kl. 17:30
7. A.
A-1.
DD formerly known as BJ
FB Bull
Kunst 43
139589 09-10-20
kl. 18:40
7. B.
B-2.
Evil Foot United
Landsholdet
Kunst 43
139215 09-10-20
kl. 19:50
7. Veteran.
M.2.
FC Internationale
Cph. Celtic
Kunst 43
139591 09-10-20
kl. 17:30
7. B.
B-2.
Pulat-Okin
BK Catenaccio
Kunst 44
139659 09-10-20
kl. 18:40
7. B.
B-3.
Giovani Calcio
Dendermonde
Kunst 44
139592 09-10-20
kl. 19:50
7. B.
B-2.
Sminketeatret FC
Schelenborg FC
Kunst 44
139660 09-10-20
kl. 17:30
7. B.
B-3.
NV Galaxy
Nordatlantisk BK
Kunst 45
139662 09-10-20
kl. 18:40
7. B.
B-3.
SC Lolland
Stærkodder BK
Kunst 45
140001 09-10-20
kl. 19:50
7. C.
C-2.
Gutterne FC
Fingerbøllet BK
Kunst 45
139937 10-10-20
kl. 11:30
7. C.
C-1.
Olympique Odsherred
Tjallans Boys BK
Kunst 40
139936 10-10-20
kl. 12:40
7. C.
C-1.
Absalons Boldklub
GG Gaucho
Kunst 40
139935 10-10-20
kl. 13:50
7. C.
C-1.
Øster Vold FF
Lordens Disciple
Kunst 40
140002 10-10-20
kl. 11:30
7. C.
C-2.
The Be Sharps
Hrymfaxe-Amager
Kunst 41
140004 10-10-20
kl. 12:40
7. C.
C-2.
Fox United
HEM
Kunst 41
139261 10-10-20
kl. 13:50
7. Mester
7.Mester
FC Bæst
Pokkers
Kunst 41
140463 10-10-20
kl. 11:30
7. D.
D-1.
BK Abildgaard
Seagaard United
Kunst 42
140006 10-10-20
kl. 12:40
7. C.
C-2.
USG Futsal
SBV09- 1.
Kunst 42
140068 10-10-20
kl. 13:50
7. C.
C-3.
BUK
FC Skumtoget
Kunst 42
140465 10-10-20
kl. 11:30
7. D.
D-1.
Eisbären Jurnited
Torpedo Torstorp
Kunst 43
140071 10-10-20
kl. 12:40
7. C.
C-3.
Los Gigantos
FC JURA OLDBOYS
Kunst 43
140202 10-10-20
kl. 13:50
7. C.
C-5.
1885
WIS
Kunst 43
140338 10-10-20
kl. 12:40
7. C.
C-7.
Premier United
Bona Fide 2012
Kunst 45
139359 10-10-20
kl. 13:50
7. A.
A-2.
BK FRI
FF Stenbroen
Kunst 45
140342 11-10-20
kl. 10:00
7. C.
C-7.
Angeli Dei Østerbro
Svaneke Boldklub
Kunst 40
139340 11-10-20
kl. 11:10
7. A.
A-1.
Ørestadens Helte
Ålenes FF
Kunst 40
139343 11-10-20
kl. 12:20
7. A.
A-1.
Football Club ØZ
Team Stripes
Kunst 40
140201 11-10-20
kl. 11:10
7. C.
C-5.
Rohan FC
ABC
Kunst 41
139342 11-10-20
kl. 12:20
7. A.
A-1.
KAFF
FC Bastille
Kunst 41
140270 11-10-20
kl. 13:30
7. C.
C-6.
Funny Party Boys
Borussia Benutzen
Kunst 41
139938 11-10-20
kl. 10:00
7. C.
C-1.
Motor 08
Viborg FF Support Kbh.
Kunst 42
140269 11-10-20
kl. 11:10
7. C.
C-6.
FFa06
Det Nye Fodboldhold
Kunst 42
140265 11-10-20
kl. 12:20
7. C.
C-6.
Kondiklubben United FC
FK Saturn
Kunst 42
138965 12-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBA.
Haveje IF
Vikingen
Kunst 40
138966 12-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBA.
DBE 2011
Førsteholdet
Kunst 40
138968 12-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBA.
Små blå mænd
Frankes Drenge
Kunst 40
139676 12-10-20
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OBC.
FC Tre Falke
Boldklubben H
Kunst 40
138969 12-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBA.
LOZ FC
Yoink FC
Kunst 41
138970 12-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBA.
FC Konkret
Cph. Celtic
Kunst 41
139674 12-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBC.
Discipline D.
FC Veto
Kunst 41
139675 12-10-20
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OBC.
TB Watford
Fionias Engle
Kunst 41
139489 12-10-20
kl. 17:30
7. Veteran.
Super
Cph. Celtic
Dynamo Stüring
Kunst 42
139491 12-10-20
kl. 18:40
7. Veteran.
Super
FC Freon
Hakoah
Kunst 42
140138 13-10-20
kl. 17:30
7. C.
C-4.
Østerbro Youngboys
AASI KBH
Kunst 40
139812 13-10-20
kl. 18:40
7. B.
B-4.
Team Blau
FBK
Kunst 40
140133 13-10-20
kl. 19:50
7. C.
C-4.
Lokomotiv Hoffenheim
De Røde Djævle
Kunst 40
140331 13-10-20
kl. 17:30
7. C.
C-7.
Kjøbenhavns Fodboldlaug
Bufteholdet
Kunst 41
139813 13-10-20
kl. 18:40
7. B.
B-4.
Fc Steaua Renseholdet
FC Drengene
Kunst 41
139564 13-10-20
kl. 19:50
7. B.
B-2.
Sminketeatret FC
FC Boldklub
Kunst 41
140471 14-10-20
kl. 18:40
7. D.
D-1.
FC Borgen
Eisbären Jurnited
Kunst 40
139121 14-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBB.
FC Bosna
Rio København
Kunst 40
140404 14-10-20
kl. 17:30
7. C.
C-8.
FC SportsCamp
Abacus Medicine
Kunst 41
140408 14-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-8.
Fc. OffMidtKrea
De Afdankede Løver
Kunst 41
139867 14-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBD.
Den Glade Gnu
FC Popcorn
Kunst 41
140042 14-10-20
kl. 17:30
7. C.
C-3.
Edura
FC JURA OLDBOYS
Kunst 42
140078 14-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-3.
Turan F.C.
Los Gigantos
Kunst 42
138996 14-10-20
kl. 19:50
7. Master
SUPER
Boldklubben Cito
Firkantens Boldklub
Kunst 42
139181 15-10-20
kl. 17:30
7. Veteran.
M.1.
FC OLMOFO
Prografica AS
Kunst 40
139412 15-10-20
kl. 18:40
7. A.
A-2.
Fojbold Klub 6K
Den Lilla Hær
Kunst 40
139417 15-10-20
kl. 19:50
7. A.
A-2.
Loose Cannons
Bjarnes Drenge
Kunst 40
139668 15-10-20
kl. 21:00
7. B.
B-3.
GHG All Stars
Dendermonde
Kunst 40
139182 15-10-20
kl. 17:30
7. Veteran.
M.1.
FC Mangfoldigt
FC Hackenbusch
Kunst 41
139413 15-10-20
kl. 18:40
7. A.
A-2.
BK FRI
MAXIMA
Kunst 41
139665 15-10-20
kl. 19:50
7. B.
B-3.
Nordatlantisk BK
Giovani Calcio
Kunst 41
139183 15-10-20
kl. 17:30
7. Veteran.
M.1.
Vigerslev BK
Vesterbro 99
Kunst 42
139414 15-10-20
kl. 18:40
7. A.
A-2.
Streetmanager
FC Kogle
Kunst 42
139667 15-10-20
kl. 19:50
7. B.
B-3.
Escøbar Boys
FC Sailing Lads
Kunst 42
138885 15-10-20
kl. 21:00
7. Old-Boys.
OBM.
FC Internationale
Klub Hygge
Kunst 42
139950 16-10-20
kl. 17:30
7. C.
C-2.
USG Futsal
Streetmanager -2
Kunst 40
139863 16-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBD.
Bold-Knoppen Fremad-Bagud
Soho
Kunst 40
139951 16-10-20
kl. 19:50
7. C.
C-2.
Fox United
Hrymfaxe-Amager
Kunst 40
140207 16-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-5.
FC 7400
ABC
Kunst 41
140205 17-10-20
kl. 11:30
7. C.
C-5.
Dynamo Drengene
DIBS FC
Kunst 40
140206 17-10-20
kl. 12:40
7. C.
C-5.
Rohan FC
Sporting PB
Kunst 40
140277 17-10-20
kl. 13:50
7. C.
C-7.
FC Hot Shot
Kjøbenhavns Fodboldlaug
Kunst 40
139598 18-10-20
kl. 10:00
7. B.
B-2.
Sminketeatret FC
Evil Foot United
Kunst 40
139596 18-10-20
kl. 11:10
7. B.
B-2.
Landsholdet
Pulat-Okin
Kunst 40
139346 18-10-20
kl. 12:20
7. A.
A-1.
FB Bull
Ørestadens Helte
Kunst 40
140141 18-10-20
kl. 10:00
7. C.
C-4.
AASI KBH
Tempo
Kunst 41
140143 18-10-20
kl. 11:10
7. C.
C-4.
Østerbro Youngboys
Muchachos Del Fidel
Kunst 41
139347 18-10-20
kl. 12:20
7. A.
A-1.
KAFF
DD formerly known as BJ
Kunst 41
140144 18-10-20
kl. 10:00
7. C.
C-4.
Partizan Kaukasus
FC Meltdown
Kunst 42
140229 18-10-20
kl. 11:10
7. C.
C-6.
Kondiklubben United FC
Det Nye Fodboldhold
Kunst 42
139348 18-10-20
kl. 12:20
7. A.
A-1.
FC Bosna.
FC Bastille
Kunst 42
139942 18-10-20
kl. 10:00
7. C.
C-1.
Olympique Odsherred
Absalons Boldklub
Kunst 43
140234 18-10-20
kl. 11:10
7. C.
C-6.
FK Saturn
Borussia Benutzen
Kunst 43
139945 18-10-20
kl. 10:00
7. C.
C-1.
NAB København
Motor 08
Kunst 44
139946 18-10-20
kl. 12:20
7. C.
C-1.
Viborg FF Support Kbh.
RC Deportivo Delirium
Kunst 44
139473 19-10-20
kl. 17:30
7. B.
B-1.
FC Foreigners
Lokomotiv Ordrup
Kunst 40
139474 19-10-20
kl. 18:40
7. B.
B-1.
Gribben Fodbold
FF Ejder Brigaden
Kunst 40
139216 19-10-20
kl. 19:50
7. Veteran.
M.2.
Cph. Celtic
FC Gaulois
Kunst 40
139941 19-10-20
kl. 17:30
7. C.
C-1.
GG Gaucho
Øster Vold FF
Kunst 41
140391 19-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-8.
FC SportsCamp
The Jacks
Kunst 41
139217 19-10-20
kl. 19:50
7. Veteran.
M.2.
FC Internationale
OBOB
Kunst 41
139943 19-10-20
kl. 17:30
7. C.
C-1.
Otto 2010
Tjallans Boys BK
Kunst 42
139476 19-10-20
kl. 18:40
7. B.
B-1.
Brune Stjerne
I.F. Copenhagen
Kunst 42
139219 19-10-20
kl. 19:50
7. Veteran.
M.2.
FC Pastis
FC Ronkedors
Kunst 42
139477 19-10-20
kl. 21:00
7. B.
B-1.
TaberCamp FC
FC Wilson
Kunst 42
139137 20-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBB.
Kbh Chang
FC Bosna
Kunst 40
139140 20-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBB.
Bigas GTM
Los Pumas
Kunst 40
139138 20-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBB.
Tempo
Rio København
Kunst 40
139136 20-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBB.
OA
Fodbold Bulldogs
Kunst 41
139282 20-10-20
kl. 18:40
7. Mester
7.Mester
FC Bæst
Spurvene
Kunst 41
139141 20-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBB.
Falkene
Torpedo 04
Kunst 41
140075 20-10-20
kl. 17:30
7. C.
C-3.
Edura
BK Batmann
Kunst 42
139280 20-10-20
kl. 18:40
7. Mester
7.Mester
FC Saget
BK Offsidefælden
Kunst 42
139285 20-10-20
kl. 19:50
7. Mester
7.Mester
Pokkers
Spielmachers
Kunst 42
140208 20-10-20
kl. 21:00
7. C.
C-5.
KGS. Valby
Los Rojiblancos
Kunst 42
139485 21-10-20
kl. 17:30
7. Veteran.
Super
HCBC
FC Retro
Kunst 40
139484 21-10-20
kl. 18:40
7. Veteran.
Super
Dynamo Stüring
Fox United
Kunst 40
139351 21-10-20
kl. 19:50
7. A.
A-1.
Team Stripes
Boldklubben Olivia
Kunst 40
140139 21-10-20
kl. 17:30
7. C.
C-4.
LF ReUnited
Lokomotiv Hoffenheim
Kunst 41
138899 21-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
BK Sømændene
Fodboldorkestret
Kunst 41
140479 21-10-20
kl. 19:50
7. D.
D-1.
FC Borgen
Real Renten
Kunst 41
140478 21-10-20
kl. 17:30
7. D.
D-1.
BK Abildgaard
Torpedo Torstorp
Kunst 42
138903 21-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
BK SK-06
FC Internationale
Kunst 42
138900 21-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
Stokehagen FC
De Røde Kluude
Kunst 42
139079 22-10-20
kl. 17:30
7. Master
MASTER
Cph. Celtic
Tempo
Kunst 40
139076 22-10-20
kl. 18:40
7. Master
MASTER
B 1901, København
FC Frederiksberg
Kunst 40
140279 22-10-20
kl. 21:00
7. C.
C-7.
Angeli Dei Østerbro
Premier United
Kunst 40
139739 22-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBC.
FC Veto
CFC
Kunst 41
139742 22-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBC.
FC Tre Falke
Discipline D.
Kunst 41
139077 22-10-20
kl. 19:50
7. Master
MASTER
Boldklubben Cito
BK Thor
Kunst 41
139871 22-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBD.
Bold-Knoppen Fremad-Bagud
Newport County Cph.
Kunst 42
140282 22-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-7.
Svaneke Boldklub
Bufteholdet
Kunst 42
140281 22-10-20
kl. 19:50
7. C.
C-7.
BK Sidste Chance
FBKYS
Kunst 42
139881 23-10-20
kl. 17:30
7. C.
C-1.
Otto 2010
Øster Vold FF
Kunst 40
139883 23-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-1.
Viborg FF Support Kbh.
Olympique Odsherred
Kunst 40
139884 23-10-20
kl. 17:30
7. C.
C-1.
NAB København
Tjallans Boys BK
Kunst 41
139885 23-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-1.
Motor 08
GG Gaucho
Kunst 41
139352 24-10-20
kl. 11:30
7. A.
A-2.
Streetmanager
Den Lilla Hær
Kunst 40
139601 24-10-20
kl. 12:40
7. B.
B-2.
Evil Foot United
Rejseholdet
Kunst 40
139604 24-10-20
kl. 13:50
7. B.
B-2.
Pulat-Okin
Schelenborg FC
Kunst 40
140812 24-10-20
kl. 15:00
7. Slutspil
1.Runde
Nr. 2 Veteran M-1
Nr. 1 Veteran M-2
Kunst 40
139354 24-10-20
kl. 11:30
7. A.
A-2.
Loose Cannons
BK FRI
Kunst 41
140011 24-10-20
kl. 12:40
7. C.
C-2.
USG Futsal
Fox United
Kunst 41
140079 24-10-20
kl. 13:50
7. C.
C-4.
AASI KBH
Lokomotiv Hoffenheim
Kunst 41
139753 24-10-20
kl. 15:00
7. B.
B-4.
FC Drengene
FinKont United
Kunst 41
139357 24-10-20
kl. 11:30
7. A.
A-2.
Bjarnes Drenge
De Grønne Bude
Kunst 42
140013 24-10-20
kl. 12:40
7. C.
C-3.
Edura
Pantani Pirates
Kunst 42
140082 24-10-20
kl. 13:50
7. C.
C-4.
Østerbro Youngboys
Tempo
Kunst 42
140811 24-10-20
kl. 15:00
7. Slutspil
1.Runde
Nr. 1 Veteran M-1
Nr 2 Veteran M-2
Kunst 42
139599 24-10-20
kl. 11:30
7. B.
B-2.
Bjørnebanden FC
Boldklubben Smæk
Kunst 43
140081 24-10-20
kl. 12:40
7. C.
C-4.
Partizan Kaukasus
FC Ellas
Kunst 43
140145 24-10-20
kl. 13:50
7. C.
C-5.
FC 7400
DIBS FC
Kunst 43
139603 24-10-20
kl. 11:30
7. B.
B-2.
Sminketeatret FC
Landsholdet
Kunst 44
140009 24-10-20
kl. 12:40
7. C.
C-2.
SBV09- 1.
Streetmanager -2
Kunst 44
140146 24-10-20
kl. 13:50
7. C.
C-5.
KGS. Valby
Sporting PB
Kunst 44
140015 24-10-20
kl. 11:30
7. C.
C-3.
Turan F.C.
Fodboldskolen
Kunst 45
140149 24-10-20
kl. 12:40
7. C.
C-5.
1885
Dynamo Drengene
Kunst 45
140214 24-10-20
kl. 13:50
7. C.
C-6.
Funny Party Boys
F.C TIPONI
Kunst 45
139220 25-10-20
kl. 10:00
7. Mester
7.Mester
FC Bæst
BK Offsidefælden
Kunst 40
139286 25-10-20
kl. 11:10
7. A.
A-1.
FC Bosna.
Ørestadens Helte
Kunst 40
139222 25-10-20
kl. 10:00
7. Mester
7.Mester
Pokkers
Danseskolen
Kunst 41
139290 25-10-20
kl. 11:10
7. A.
A-1.
Football Club ØZ
FB Bull
Kunst 41
139605 25-10-20
kl. 12:20
7. B.
B-3.
Escøbar Boys
Giovani Calcio
Kunst 41
139224 25-10-20
kl. 10:00
7. Mester
7.Mester
FC Island
FC Saget
Kunst 42
139478 25-10-20
kl. 11:10
7. B.
B-1.
Lokomotiv Ordrup
Hancock Athletic
Kunst 42
139606 25-10-20
kl. 12:20
7. B.
B-3.
GHG All Stars
NV Galaxy
Kunst 42
139225 25-10-20
kl. 10:00
7. Mester
7.Mester
Spielmachers
Dynamo Dragsholm
Kunst 43
139609 25-10-20
kl. 11:10
7. B.
B-3.
SC Lolland
Nordatlantisk BK
Kunst 43
139479 25-10-20
kl. 10:00
7. B.
B-1.
Gribben Fodbold
FC Foreigners
Kunst 44
139752 25-10-20
kl. 11:10
7. B.
B-4.
Fc Steaua Renseholdet
Can’t Complain
Kunst 44
140216 25-10-20
kl. 12:20
7. C.
C-6.
FFa06
FK Saturn
Kunst 44
139750 25-10-20
kl. 10:00
7. B.
B-4.
Team Blau
Padborg Idrætsklub
Kunst 45
139754 25-10-20
kl. 11:10
7. B.
B-4.
FK København
FBK
Kunst 45
140018 25-10-20
kl. 12:20
7. C.
C-3.
Los Gigantos
FC Passion IF
Kunst 45
139142 26-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBB.
FC Bosna
OA
Kunst 40
139143 26-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBB.
Tempo
Kbh Chang
Kunst 40
139145 26-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBB.
Los Pumas
Fodbold Bulldogs
Kunst 40
140345 26-10-20
kl. 17:30
7. C.
C-8.
Fc. OffMidtKrea
FC SportsCamp
Kunst 41
139146 26-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBB.
Falkene
Cosa Nostra
Kunst 41
140319 26-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-7.
Kjøbenhavns Fodboldlaug
De Håndplukkede
Kunst 42
139922 27-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-1.
Otto 2010
Viborg FF Support Kbh.
Kunst 41
140482 28-10-20
kl. 17:30
7. D.
D-1.
Eisbären Jurnited
BK Abildgaard
Kunst 40
140483 28-10-20
kl. 18:40
7. D.
D-1.
FC Borgen
B 2009
Kunst 40
138842 28-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBM.
BK SK-06
De Røde Djævle
Kunst 41
138843 28-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBM.
FC Internationale
BK Sømændene
Kunst 41
139017 29-10-20
kl. 17:30
7. Master
MASTER
Cph. Celtic
BK Thor
Kunst 40
140199 29-10-20
kl. 18:40
7. C.
C-5.
DIBS FC
Los Rojiblancos
Kunst 40
139880 29-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBD.
Den Glade Gnu
Dynamo Fremad FK
Kunst 40
139878 29-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBD.
Hakoah
FC Popcorn
Kunst 41
139746 29-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBC.
Discipline D.
Fionias Engle
Kunst 41
139744 29-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBC.
Gribben Fodbold
Klub 664
Kunst 42
139876 29-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBD.
Bold-Knoppen Fremad-Bagud
Dinamo Scudo
Kunst 42
138906 30-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBA.
Små blå mænd
Førsteholdet
Kunst 40
138907 30-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBA.
FC Konkret
DBE 2011
Kunst 40
139087 30-10-20
kl. 19:50
7. Old-Boys.
OBB.
Bigas GTM
Fodbold Bulldogs
Kunst 40
138908 30-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBA.
LOZ FC
Den Frie Forening
Kunst 41
139085 30-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBB.
Falkene
Rio København
Kunst 41
138910 30-10-20
kl. 17:30
7. Old-Boys.
OBA.
Cph. Celtic
Frankes Drenge
Kunst 42
139083 30-10-20
kl. 18:40
7. Old-Boys.
OBB.
Los Pumas
Kbh Chang
Kunst 42
140019 31-10-20
kl. 11:30
7. C.
C-3.
BUK
Edura
Kunst 40
140021 31-10-20
kl. 12:40
7. C.
C-3.
BK Batmann
Turan F.C.
Kunst 40
140294 31-10-20
kl. 13:50
7. C.
C-7.
Bona Fide 2012
Kjøbenhavns Fodboldlaug
Kunst 40
140023 31-10-20
kl. 11:30
7. C.
C-3.
FC Passion IF
SY
Kunst 42
140822 31-10-20
kl. 12:50
7. Slutspil
2.Runde
Veteran Vinder 140811
Veteran Vinder 140812
Kunst 42
139421 01-11-20
kl. 10:00
7. B.
B-1.
TaberCamp FC
FF Ejder Brigaden
Kunst 40
139541 01-11-20
kl. 11:10
7. B.
B-2.
Pulat-Okin
Copenhagen Gigolos
Kunst 40
139542 01-11-20
kl. 12:20
7. B.
B-2.
Sminketeatret FC
Rejseholdet
Kunst 40
140129 01-11-20
kl. 10:00
7. C.
C-4.
AASI KBH
Muchachos Del Fidel
Kunst 41
139543 01-11-20
kl. 11:10
7. B.
B-2.
Landsholdet
Bjørnebanden FC
Kunst 41
139614 01-11-20
kl. 12:20
7. B.
B-3.
Nordatlantisk BK
Fru. Madsens Drenge
Kunst 41
139423 01-11-20
kl. 10:00
7. B.
B-1.
Brune Stjerne
Real Tist
Kunst 42
139613 01-11-20
kl. 11:10
7. B.
B-3.
FC Sailing Lads
Stærkodder BK
Kunst 42
139616 01-11-20
kl. 12:20
7. B.
B-3.
Giovani Calcio
FC Fynsk Forår
Kunst 42
139420 01-11-20
kl. 10:00
7. B.
B-1.
Vikingarna IF
Gribben Fodbold
Kunst 43
139539 01-11-20
kl. 11:10
7. B.
B-2.
Evil Foot United
Boldklubben Smæk
Kunst 43
139611 01-11-20
kl. 12:20
7. B.
B-3.
NV Galaxy
Escøbar Boys
Kunst 43