Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

11. Mester, Mester

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
133510 07-04-18
kl. 10:00
BK Sømændene SBV09 Kløvermarken 11
Kunst 1
3 - 8
133513 07-04-18
kl. 11:45
Fremad Forsing Maskinen Kløvermarken 11
Kunst 1
0 - 4
133509 08-04-18
kl. 13:35
Zebra 2.0 Svendborg FC Valby idrætspark 11
Valby Kunst 4.
0 - 3
133508 08-04-18
kl. 13:35
Cph. Celtic-1 EFE Valby idrætspark 11
Valby Kunst 3.
1 - 0
133512 11-04-18
kl. 18:00
KB Ribe FC Misbrugsportalen Kløvermarken 11
Bane-12
1 - 1
133517 14-04-18
kl. 11:30
SC Boca Vista KB Ribe Valby idrætspark 11
Bane 6.
1 - 1
133514 14-04-18
kl. 11:30
EFE Zebra 2.0 Ryparken
Kunst 3.
3 - 0
133519 14-04-18
kl. 13:20
Maskinen Cph. Celtic-1 Ryparken
Kunst 3.
5 - 3
133518 14-04-18
kl. 13:20
FC Misbrugsportalen Fremad Forsing Valby idrætspark 11
Bane 6.
3 - 0 UHT
133515 15-04-18
kl. 10:00
Svendborg FC SBV09 Kløvermarken 11
Bane-12
1 - 3
133516 16-04-18
kl. 18:00
BK Sømændene BK Kapow Kløvermarken 11
Bane-12
1 - 0
133520 18-04-18
kl. 17:30
SBV09 EFE Bymuren
Bymuren-11
5 - 2
133524 21-04-18
kl. 11:30
Maskinen FC Misbrugsportalen Ryparken
Kunst 3.
1 - 3
133523 21-04-18
kl. 11:30
Fremad Forsing SC Boca Vista Kløvermarken 11
Bane-12
0 - 3 HHT
133521 21-04-18
kl. 12:00
BK Kapow Svendborg FC Klubhus ØST
Klubhus Øst
0 - 1
133522 22-04-18
kl. 10:00
KB Ribe BK Sømændene Kløvermarken 11
Bane-15
2 - 0
133525 22-04-18
kl. 11:45
Cph. Celtic-1 Zebra 2.0 Valby idrætspark 11
Bane 1.
2 - 1
133528 27-04-18
kl. 10:00
SC Boca Vista SBV09 Valby idrætspark 11
Bane 6.
1 - 1
133529 27-04-18
kl. 11:45
FC Misbrugsportalen BK Kapow Valby idrætspark 11
Bane 6.
4 - 1
133526 29-04-18
kl. 10:00
Svendborg FC Cph. Celtic-1 Kløvermarken 11
Bane-12
3 - 3
133531 29-04-18
kl. 10:00
EFE Fremad Forsing Ryparken
Kunst 3.
3 - 0 UHT
133530 29-04-18
kl. 11:45
Maskinen KB Ribe Ryparken
Kunst 3.
6 - 1
133527 30-04-18
kl. 18:00
BK Sømændene Zebra 2.0 Kløvermarken 11
Bane-15
7 - 0
133534 02-05-18
kl. 17:30
SBV09 FC Misbrugsportalen Bymuren
Bymuren-11
3 - 1
133537 03-05-18
kl. 18:00
Svendborg FC EFE Kløvermarken 11
Bane-15
3 - 1
133532 05-05-18
kl. 11:30
Cph. Celtic-1 BK Sømændene Valby idrætspark 11
Valby Kunst 4.
1 - 1
133535 05-05-18
kl. 12:00
BK Kapow Maskinen Klubhus ØST
Klubhus Øst
2 - 4
133533 05-05-18
kl. 13:20
Zebra 2.0 SC Boca Vista Valby idrætspark 11
Valby Kunst 4.
0 - 2
133536 06-05-18
kl. 10:00
KB Ribe Fremad Forsing Kløvermarken 11
Bane-12
3 - 0 UHT
133540 12-05-18
kl. 11:30
Maskinen SBV09 Ryparken
Kunst 3.
3 - 3
133542 13-05-18
kl. 10:00
EFE KB Ribe Ryparken
Kunst 3.
1 - 2
133543 14-05-18
kl. 19:15
Svendborg FC BK Sømændene Kløvermarken 11
Bane-12
5 - 1
133541 15-05-18
kl. 17:30
Fremad Forsing BK Kapow Kløvermarken 11
Bane-15
1 - 1
133538 16-05-18
kl. 17:30
SC Boca Vista Cph. Celtic-1 Valby idrætspark 11
Bane 4
1 - 3
133539 16-05-18
kl. 19:15
FC Misbrugsportalen Zebra 2.0 Valby idrætspark 11
Bane 4
1 - 1
133544 21-05-18
kl. 10:00
Cph. Celtic-1 FC Misbrugsportalen Valby idrætspark 11
Bane 6.
1 - 2
133545 21-05-18
kl. 11:45
Zebra 2.0 Maskinen Valby idrætspark 11
Bane 6.
1 - 2
133549 22-05-18
kl. 17:30
BK Sømændene EFE Kløvermarken 11
Bane-15
6 - 0
133548 23-05-18
kl. 17:30
SC Boca Vista Svendborg FC Valby idrætspark 11
Bane 4
0 - 2
133546 23-05-18
kl. 18:00
SBV09 Fremad Forsing Bymuren
Bymuren-11
7 - 2
133550 26-05-18
kl. 12:00
BK Kapow Cph. Celtic-1 Klubhus ØST
Klubhus Øst
2 - 3
133553 26-05-18
kl. 12:40
EFE Maskinen Ryparken
Kunst 3.
0 - 3 HHT
133551 27-05-18
kl. 10:00
Fremad Forsing Zebra 2.0 Kløvermarken 11
Bane-12
3 - 0 UHT
133552 28-05-18
kl. 19:15
KB Ribe SBV09 Kløvermarken 11
Bane-15
3 - 7
133555 28-05-18
kl. 19:15
BK Sømændene SC Boca Vista Kløvermarken 11
Bane-12
3 - 2
133554 29-05-18
kl. 19:15
Svendborg FC FC Misbrugsportalen Kløvermarken 11
Bane-15
2 - 3
133560 31-05-18
kl. 17:30
Fremad Forsing BK Sømændene Kløvermarken 11
Bane-15
0 - 7
133559 02-06-18
kl. 11:30
KB Ribe Svendborg FC Kløvermarken 11
Bane-15
2 - 2
133557 03-06-18
kl. 11:45
Zebra 2.0 BK Kapow Valby idrætspark 11
Bane 2
2 - 3
133561 03-06-18
kl. 11:45
Maskinen SC Boca Vista Ryparken
Kunst 3.
2 - 2
133564 09-06-18
kl. 12:00
BK Kapow SBV09 Klubhus ØST
Klubhus Øst
0 - 3 HHT
133562 10-06-18
kl. 11:45
Fremad Forsing Cph. Celtic-1 Kløvermarken 11
Bane-12
2 - 4
133567 10-06-18
kl. 12:40
EFE SC Boca Vista Ryparken
Kunst 3.
4 - 2
133566 11-06-18
kl. 17:30
Svendborg FC Maskinen Kløvermarken 11
Bane-15
3 - 3
133563 11-06-18
kl. 19:15
KB Ribe Zebra 2.0 Kløvermarken 11
Bane-12
3 - 0
133565 12-06-18
kl. 17:30
BK Sømændene FC Misbrugsportalen Kløvermarken 11
Bane-15
2 - 4
133573 16-06-18
kl. 11:30
Maskinen BK Sømændene Ryparken
Kunst 3.
1 - 1
133568 16-06-18
kl. 11:30
Cph. Celtic-1 KB Ribe Valby idrætspark 11
Valby Kunst 4.
3 - 0
133570 16-06-18
kl. 12:00
BK Kapow EFE Klubhus ØST
Klubhus Øst
5 - 4
133569 17-06-18
kl. 11:45
Zebra 2.0 SBV09 Valby idrætspark 11
Valby Kunst 4.
0 - 3 HHT
133571 18-06-18
kl. 17:30
Fremad Forsing Svendborg FC Kløvermarken 11
Bane-12
1 - 0
133572 18-06-18
kl. 17:30
FC Misbrugsportalen SC Boca Vista Valby idrætspark 11
Bane 6.
3 - 0 UHT
133556 20-06-18
kl. 18:00
Cph. Celtic-1 SBV09 Valby idrætspark 11
Bane 4
1 - 3
133558 21-06-18
kl. 18:00
FC Misbrugsportalen EFE Valby idrætspark 11
Bane 2
1 - 1
133511 21-06-18
kl. 20:00
BK Kapow SC Boca Vista Klubhus ØST
Klubhus Øst
3 - 0 UHT
133602 23-06-18
kl. 13:20
Fremad Forsing KB Ribe Kløvermarken 11
Bane-15
2 - 2
133547 11-08-18
kl. 12:00
BK Kapow KB Ribe Klubhus ØST
Klubhus Øst
133581 15-08-18
kl. 19:10
SBV09 Svendborg FC Bymuren
Bymuren-11
133584 16-08-18
kl. 17:30
Fremad Forsing FC Misbrugsportalen Kløvermarken 11
Bane-15
133582 18-08-18
kl. 12:00
BK Kapow BK Sømændene Klubhus ØST
Klubhus Øst
133583 19-08-18
kl. 10:00
KB Ribe SC Boca Vista Kløvermarken 11
Bane-12
133580 19-08-18
kl. 10:00
Zebra 2.0 EFE Valby idrætspark 11
Bane 6.
133585 20-08-18
kl. 17:30
Cph. Celtic-1 Maskinen Valby idrætspark 11
Bane 6.
133574 25-08-18
kl. 11:30
EFE Cph. Celtic-1 Ryparken
Kunst 3.
133579 25-08-18
kl. 13:20
Maskinen Fremad Forsing Ryparken
Kunst 3.
133575 26-08-18
kl. 10:00
Svendborg FC Zebra 2.0 Kløvermarken 11
Bane-12
133577 27-08-18
kl. 17:30
SC Boca Vista BK Kapow Valby idrætspark 11
Bane 6.
133578 27-08-18
kl. 19:15
FC Misbrugsportalen KB Ribe Valby idrætspark 11
Bane 6.
133576 29-08-18
kl. 18:00
SBV09 BK Sømændene Bymuren
Bymuren-11
133589 01-09-18
kl. 11:30
SC Boca Vista Fremad Forsing Valby idrætspark 11
Bane 2
133591 02-09-18
kl. 10:00
Zebra 2.0 Cph. Celtic-1 Valby idrætspark 11
Bane 2
133586 02-09-18
kl. 11:45
EFE SBV09 Ryparken
Kunst 3.
133587 03-09-18
kl. 17:15
Svendborg FC BK Kapow Kløvermarken 11
Bane-15
133590 03-09-18
kl. 17:30
FC Misbrugsportalen Maskinen Valby idrætspark 11
Bane 6.
133588 03-09-18
kl. 18:55
BK Sømændene KB Ribe Kløvermarken 11
Bane-12
133594 05-09-18
kl. 18:00
SBV09 SC Boca Vista Bymuren
Bymuren-11
133595 08-09-18
kl. 12:00
BK Kapow FC Misbrugsportalen Klubhus ØST
Klubhus Øst
133592 09-09-18
kl. 10:00
Cph. Celtic-1 Svendborg FC Valby idrætspark 11
Bane 6.
133593 09-09-18
kl. 11:45
Zebra 2.0 BK Sømændene Valby idrætspark 11
Bane 6.
133596 10-09-18
kl. 17:30
KB Ribe Maskinen Kløvermarken 11
Bane-12
133597 11-09-18
kl. 17:30
Fremad Forsing EFE Kløvermarken 11
Bane-15
133598 15-09-18
kl. 13:20
BK Sømændene Cph. Celtic-1 Kløvermarken 11
Bane-12
133599 16-09-18
kl. 10:00
SC Boca Vista Zebra 2.0 Valby idrætspark 11
Bane 6.
133603 16-09-18
kl. 10:00
EFE Svendborg FC Ryparken
Kunst 3.
133600 16-09-18
kl. 11:45
FC Misbrugsportalen SBV09 Valby idrætspark 11
Bane 6.
133601 16-09-18
kl. 11:45
Maskinen BK Kapow Ryparken
Kunst 3.
133606 22-09-18
kl. 10:30
SBV09 Maskinen Bymuren
Bymuren-11
133607 22-09-18
kl. 12:00
BK Kapow Fremad Forsing Klubhus ØST
Klubhus Øst
133604 23-09-18
kl. 10:00
Cph. Celtic-1 SC Boca Vista Valby idrætspark 11
Bane 2
133605 24-09-18
kl. 17:15
Zebra 2.0 FC Misbrugsportalen Valby idrætspark 11
Bane 6.
133608 24-09-18
kl. 17:30
KB Ribe EFE Kløvermarken 11
Bane-12
133609 25-09-18
kl. 17:30
BK Sømændene Svendborg FC Kløvermarken 11
Bane-15
133615 29-09-18
kl. 11:30
EFE BK Sømændene Ryparken
Kunst 3.
133613 29-09-18
kl. 13:20
KB Ribe BK Kapow Kløvermarken 11
Bane-15
133611 29-09-18
kl. 13:20
Maskinen Zebra 2.0 Ryparken
Kunst 3.
133612 30-09-18
kl. 10:00
Fremad Forsing SBV09 Kløvermarken 11
Bane-12
133614 30-09-18
kl. 11:45
Svendborg FC SC Boca Vista Kløvermarken 11
Bane-12
133610 01-10-18
kl. 17:15
FC Misbrugsportalen Cph. Celtic-1 Valby idrætspark 11
Bane 6.
133618 06-10-18
kl. 10:30
SBV09 KB Ribe Bymuren
Bymuren-11
133616 07-10-18
kl. 10:00
Cph. Celtic-1 BK Kapow Valby idrætspark 11
Bane 2
133620 07-10-18
kl. 10:00
FC Misbrugsportalen Svendborg FC Valby idrætspark 11
Bane 6.
133619 07-10-18
kl. 11:45
Maskinen EFE Ryparken
Kunst 3.
133617 07-10-18
kl. 11:45
Zebra 2.0 Fremad Forsing Valby idrætspark 11
Bane 2
133621 07-10-18
kl. 11:45
SC Boca Vista BK Sømændene Valby idrætspark 11
Bane 6.
133622 13-10-18
kl. 10:30
SBV09 Cph. Celtic-1 Bymuren
Bymuren-11
133623 13-10-18
kl. 12:00
BK Kapow Zebra 2.0 Klubhus ØST
Klubhus Øst
133624 14-10-18
kl. 10:00
EFE FC Misbrugsportalen Ryparken
Kunst 3.
133627 14-10-18
kl. 10:00
SC Boca Vista Maskinen Valby idrætspark 11
Bane 2
133625 14-10-18
kl. 10:00
Svendborg FC KB Ribe Kløvermarken 11
Bane-12
133626 14-10-18
kl. 11:45
BK Sømændene Fremad Forsing Kløvermarken 11
Bane-12
133630 20-10-18
kl. 10:30
SBV09 BK Kapow Bymuren
Bymuren-11
133628 20-10-18
kl. 11:30
Cph. Celtic-1 Fremad Forsing Valby idrætspark 11
Bane 6.
133632 20-10-18
kl. 12:40
Maskinen Svendborg FC Ryparken
Kunst 3.
133629 20-10-18
kl. 13:20
Zebra 2.0 KB Ribe Valby idrætspark 11
Bane 6.
133631 21-10-18
kl. 10:00
FC Misbrugsportalen BK Sømændene Valby idrætspark 11
Bane 2
133633 21-10-18
kl. 11:45
SC Boca Vista EFE Valby idrætspark 11
Bane 2
133636 26-10-18
kl. 18:00
EFE BK Kapow Ryparken
Kunst 3.
133635 27-10-18
kl. 10:30
SBV09 Zebra 2.0 Bymuren
Bymuren-11
133638 27-10-18
kl. 13:20
SC Boca Vista FC Misbrugsportalen Valby idrætspark 11
Bane 6.
133634 27-10-18
kl. 13:20
KB Ribe Cph. Celtic-1 Kløvermarken 11
Bane-10
133637 28-10-18
kl. 10:00
Svendborg FC Fremad Forsing Kløvermarken 11
Bane-12
133639 28-10-18
kl. 11:45
BK Sømændene Maskinen Kløvermarken 11
Bane-12