Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

7. B., B-4.

Escøbar Boys

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
146788 05-04-22
kl. 18:40
Escøbar Boys Fodboldklubben København Valby idrætspark 7
Græs 2 B
1 - 3
146793 10-04-22
kl. 11:10
Bjørnebanden FC Escøbar Boys Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 1
146798 21-04-22
kl. 21:00
Escøbar Boys Hrymfaxe-Amager Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 1
146806 24-04-22
kl. 12:20
Bada Boys United Escøbar Boys Kløvermarken 7
Kunst 44
4 - 2
146812 07-05-22
kl. 13:50
Escøbar Boys Premier United Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 5
146823 19-05-22
kl. 19:50
Ørestadens Glade Gutter Escøbar Boys Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 3
146828 23-05-22
kl. 19:50
Escøbar Boys Blue Bears Valby idrætspark 7
Græs 1
3 - 0
146818 04-06-22
kl. 11:30
Brug Bolden Escøbar Boys Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 6
146839 12-06-22
kl. 12:20
Escøbar Boys Andet Led Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 0
146844 17-06-22
kl. 19:50
DIBS FC Escøbar Boys Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 3
146854 24-06-22
kl. 19:50
Fodboldklubben København Escøbar Boys Valby idrætspark 7
Kunst 43
3 - 2
146859 09-08-22
kl. 18:40
Escøbar Boys Bjørnebanden FC Valby idrætspark 7
Græs 46
146864 19-08-22
kl. 18:40
Hrymfaxe-Amager Escøbar Boys Kløvermarken 7
Kunst 43
146872 22-08-22
kl. 19:50
Escøbar Boys Bada Boys United Valby idrætspark 7
Kunst 40
146878 31-08-22
kl. 21:00
Premier United Escøbar Boys Valby idrætspark 7
Kunst 42
146884 08-09-22
kl. 18:40
Escøbar Boys Brug Bolden Valby idrætspark 7
Kunst 42
146889 16-09-22
kl. 17:30
Escøbar Boys Ørestadens Glade Gutter Valby idrætspark 7
Kunst 42
146894 24-09-22
kl. 13:50
Blue Bears Escøbar Boys Valby idrætspark 7
Kunst 40
146901 30-09-22
kl. 18:40
NV Galaxy Escøbar Boys Valby idrætspark 7
Kunst 43
146905 13-10-22
kl. 19:50
Andet Led Escøbar Boys Kløvermarken 7
Kunst 42
146910 24-10-22
kl. 18:40
Escøbar Boys DIBS FC Valby idrætspark 7
Kunst 42
146835 29-10-22
kl. 11:30
Escøbar Boys NV Galaxy Valby idrætspark 7
Kunst 41