Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

7. B., B-4.

Bjørnebanden FC

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
146787 05-04-22
kl. 19:50
Ørestadens Glade Gutter Bjørnebanden FC Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 2
146793 10-04-22
kl. 11:10
Bjørnebanden FC Escøbar Boys Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 1
146799 20-04-22
kl. 21:00
Premier United Bjørnebanden FC Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 4
146804 27-04-22
kl. 18:40
Bjørnebanden FC Blue Bears Kløvermarken 7
Græs 59
1 - 4
146809 07-05-22
kl. 11:10
Andet Led Bjørnebanden FC Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 8
146814 11-05-22
kl. 17:30
Bjørnebanden FC DIBS FC Kløvermarken 7
Græs 58
5 - 1
146824 19-05-22
kl. 19:50
Bjørnebanden FC NV Galaxy Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 2
146831 24-05-22
kl. 17:30
Hrymfaxe-Amager Bjørnebanden FC Kløvermarken 7
Græs 59
3 - 1
146837 02-06-22
kl. 19:50
Bada Boys United Bjørnebanden FC Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
146843 07-06-22
kl. 19:50
Brug Bolden Bjørnebanden FC Valby idrætspark 7
Græs 46
2 - 3
146848 17-06-22
kl. 17:30
Fodboldklubben København Bjørnebanden FC Valby idrætspark 7
Kunst 40
11 - 3
146853 25-06-22
kl. 10:00
Bjørnebanden FC Ørestadens Glade Gutter Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0 UHT
146859 09-08-22
kl. 18:40
Escøbar Boys Bjørnebanden FC Valby idrætspark 7
Græs 46
146865 15-08-22
kl. 18:40
Bjørnebanden FC Premier United Kløvermarken 7
Kunst 42
146870 22-08-22
kl. 18:40
Blue Bears Bjørnebanden FC Valby idrætspark 7
Kunst 40
146875 30-08-22
kl. 19:50
Bjørnebanden FC Andet Led Kløvermarken 7
Kunst 42
146880 11-09-22
kl. 11:10
DIBS FC Bjørnebanden FC Valby idrætspark 7
Kunst 41
146890 15-09-22
kl. 18:40
NV Galaxy Bjørnebanden FC Valby idrætspark 7
Kunst 41
146897 24-09-22
kl. 12:20
Bjørnebanden FC Hrymfaxe-Amager Kløvermarken 7
Kunst 44
146903 02-10-22
kl. 12:20
Bjørnebanden FC Bada Boys United Kløvermarken 7
Kunst 42
146909 13-10-22
kl. 17:30
Bjørnebanden FC Brug Bolden Kløvermarken 7
Kunst 42
146914 27-10-22
kl. 18:40
Bjørnebanden FC Fodboldklubben København Kløvermarken 7
Kunst 41