Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
7. Old-Boys., OBC.
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
135992
01-04-19
kl. 17:30
FC Veto
TB Watford
Valby idrætspark 7
Kunst 42
7 - 4
135996
02-04-19
kl. 18:40
Torpedo 04
AC Ganza
Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 2
135994
02-04-19
kl. 19:50
FC Sptitzberger
Falkene
Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 3
135995
03-04-19
kl. 17:30
Hakoah
FC Tre Falke
Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 8
135993
03-04-19
kl. 19:50
Malerholdet
Klub 664
Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 1
135997
03-04-19
kl. 19:50
Discipline D.
Gribben Fodbold
Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 2
135999
08-04-19
kl. 18:40
Klub 664
FC Sptitzberger
Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 2
136002
08-04-19
kl. 19:50
AC Ganza
Discipline D.
Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 3
136003
08-04-19
kl. 21:00
Gribben Fodbold
FC Veto
Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 3
135998
08-04-19
kl. 21:00
TB Watford
Malerholdet
Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 4
136001
09-04-19
kl. 17:30
FC Tre Falke
Torpedo 04
Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 4
136000
09-04-19
kl. 21:00
Falkene
Hakoah
Valby idrætspark 7
Kunst 40
6 - 2
136004
17-04-19
kl. 18:40
FC Sptitzberger
TB Watford
Kløvermarken 7
Kunst 41
6 - 2
136005
17-04-19
kl. 19:50
Hakoah
Klub 664
Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 6
136006
17-04-19
kl. 19:50
Torpedo 04
Falkene
Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0
UHT
136007
17-04-19
kl. 21:00
Discipline D.
FC Tre Falke
Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 2
136009
17-04-19
kl. 21:00
FC Veto
Malerholdet
Valby idrætspark 7
Kunst 41
6 - 2
136013
24-04-19
kl. 17:30
AC Ganza
Hakoah
Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 0
136014
26-04-19
kl. 18:40
Gribben Fodbold
Torpedo 04
Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 4
136012
26-04-19
kl. 18:40
FC Tre Falke
FC Sptitzberger
Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3
HHT
136010
26-04-19
kl. 19:50
Klub 664
FC Veto
Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 2
136011
26-04-19
kl. 19:50
Falkene
Malerholdet
Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 1
136015
26-04-19
kl. 19:50
TB Watford
Discipline D.
Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 1
136017
01-05-19
kl. 17:30
Malerholdet
FC Tre Falke
Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 0
136019
01-05-19
kl. 17:30
Hakoah
Gribben Fodbold
Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 5
136021
01-05-19
kl. 17:30
Klub 664
TB Watford
Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 2
136020
01-05-19
kl. 18:40
Torpedo 04
Discipline D.
Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 2
136018
01-05-19
kl. 19:50
FC Sptitzberger
AC Ganza
Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 1
136016
01-05-19
kl. 19:50
FC Veto
Falkene
Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3
136024
08-05-19
kl. 17:30
Gribben Fodbold
FC Sptitzberger
Valby idrætspark 7
Kunst 40
7 - 0
136022
08-05-19
kl. 17:30
FC Tre Falke
FC Veto
Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 1
136025
08-05-19
kl. 21:00
Discipline D.
Hakoah
Valby idrætspark 7
Kunst 40
8 - 1
136026
08-05-19
kl. 21:00
TB Watford
Torpedo 04
Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 2
136023
09-05-19
kl. 18:40
AC Ganza
Malerholdet
Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3
HHT
136027
09-05-19
kl. 19:50
Klub 664
Falkene
Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 4
136028
14-05-19
kl. 17:30
FC Veto
AC Ganza
Valby idrætspark 7
Græs 1
1 - 4
136030
14-05-19
kl. 17:30
FC Sptitzberger
Discipline D.
Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 6
136031
14-05-19
kl. 17:30
Hakoah
Torpedo 04
Valby idrætspark 7
Græs 46
2 - 6
136032
14-05-19
kl. 18:40
FC Tre Falke
Klub 664
Valby idrætspark 7
Græs 46
3 - 1
136029
14-05-19
kl. 18:40
Malerholdet
Gribben Fodbold
Valby idrætspark 7
Græs 1
1 - 1
136033
14-05-19
kl. 19:50
Falkene
TB Watford
Valby idrætspark 7
Græs 1
1 - 4
136036
23-05-19
kl. 17:30
Torpedo 04
FC Sptitzberger
Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 1
136038
23-05-19
kl. 17:30
Klub 664
AC Ganza
Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 5
136039
23-05-19
kl. 21:00
Falkene
FC Tre Falke
Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 0
136034
23-05-19
kl. 21:00
Hakoah
FC Veto
Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 8
136035
24-05-19
kl. 18:40
Discipline D.
Malerholdet
Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 1
136037
24-05-19
kl. 19:50
TB Watford
Gribben Fodbold
Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 2
136008
27-05-19
kl. 21:00
Gribben Fodbold
AC Ganza
Valby idrætspark 7
Kunst 42
5 - 1
136041
28-05-19
kl. 21:00
Malerholdet
Hakoah
Valby idrætspark 7
Kunst 42
10 - 0
136042
31-05-19
kl. 18:40
AC Ganza
TB Watford
Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0
UHT
136045
31-05-19
kl. 18:40
Gribben Fodbold
FC Tre Falke
Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 3
HHT
136040
31-05-19
kl. 19:50
FC Veto
FC Sptitzberger
Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0
UHT
136043
31-05-19
kl. 19:50
Torpedo 04
Klub 664
Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0
UHT
136046
04-06-19
kl. 17:30
Discipline D.
FC Veto
Valby idrætspark 7
Græs 1
1 - 3
136051
04-06-19
kl. 17:30
TB Watford
FC Tre Falke
Valby idrætspark 7
Græs 46
4 - 2
136048
04-06-19
kl. 18:40
Hakoah
FC Sptitzberger
Valby idrætspark 7
Græs 1
0 - 9
136049
04-06-19
kl. 18:40
Falkene
AC Ganza
Valby idrætspark 7
Græs 46
2 - 2
136050
05-06-19
kl. 17:30
Klub 664
Gribben Fodbold
Kløvermarken 7
Græs 51
0 - 3
HHT
136047
05-06-19
kl. 18:40
Torpedo 04
Malerholdet
Kløvermarken 7
Græs 51
3 - 3
136053
11-06-19
kl. 17:30
Malerholdet
FC Sptitzberger
Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 1
136054
11-06-19
kl. 17:30
Hakoah
TB Watford
Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 6
136055
11-06-19
kl. 17:30
Discipline D.
Klub 664
Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 0
136052
11-06-19
kl. 18:40
FC Veto
Torpedo 04
Valby idrætspark 7
Græs 1
0 - 1
136057
11-06-19
kl. 19:50
Gribben Fodbold
Falkene
Valby idrætspark 7
Græs 1
1 - 10
136056
12-06-19
kl. 19:50
AC Ganza
FC Tre Falke
Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 2
136044
17-06-19
kl. 18:40
Discipline D.
Falkene
Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 5
136061
12-08-19
kl. 18:40
FC Tre Falke
Hakoah
Valby idrætspark 7
Kunst 42
7 - 1
136060
12-08-19
kl. 19:50
Falkene
FC Sptitzberger
Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 1
136059
13-08-19
kl. 17:30
Klub 664
Malerholdet
Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 3
136062
13-08-19
kl. 19:50
AC Ganza
Torpedo 04
Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 2
136063
14-08-19
kl. 21:00
Gribben Fodbold
Discipline D.
Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 4
136058
14-08-19
kl. 21:00
TB Watford
FC Veto
Valby idrætspark 7
Kunst 40
6 - 3
136064
20-08-19
kl. 17:30
Malerholdet
TB Watford
Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 1
136066
20-08-19
kl. 17:30
Hakoah
Falkene
Valby idrætspark 7
Græs 1
0 - 16
136067
20-08-19
kl. 17:30
Torpedo 04
FC Tre Falke
Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 4
136068
20-08-19
kl. 18:40
Discipline D.
AC Ganza
Valby idrætspark 7
Græs 1
3 - 2
136065
20-08-19
kl. 18:40
FC Sptitzberger
Klub 664
Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 0
136069
20-08-19
kl. 19:50
FC Veto
Gribben Fodbold
Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 2
136070
28-08-19
kl. 21:00
TB Watford
FC Sptitzberger
Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 2
136072
28-08-19
kl. 21:00
Falkene
Torpedo 04
Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0
UHT
136073
28-08-19
kl. 21:00
FC Tre Falke
Discipline D.
Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 6
136074
29-08-19
kl. 18:40
AC Ganza
Gribben Fodbold
Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3
HHT
136071
29-08-19
kl. 19:50
Klub 664
Hakoah
Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 1
136075
29-08-19
kl. 21:00
Malerholdet
FC Veto
Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 2
136079
05-09-19
kl. 19:50
Hakoah
AC Ganza
Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0
UHT
136080
06-09-19
kl. 18:40
Torpedo 04
Gribben Fodbold
Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0
UHT
136081
06-09-19
kl. 18:40
Discipline D.
TB Watford
Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 2
136076
06-09-19
kl. 18:40
FC Veto
Klub 664
Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 2
136077
06-09-19
kl. 19:50
Malerholdet
Falkene
Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 2
136078
06-09-19
kl. 19:50
FC Sptitzberger
FC Tre Falke
Kløvermarken 7
Kunst 41
5 - 2
136084
11-09-19
kl. 18:40
AC Ganza
FC Sptitzberger
Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 3
HHT
136087
12-09-19
kl. 17:30
TB Watford
Klub 664
Valby idrætspark 7
Kunst 41
5 - 0
136082
12-09-19
kl. 21:00
Falkene
FC Veto
Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 4
136083
12-09-19
kl. 21:00
FC Tre Falke
Malerholdet
Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 9
136086
12-09-19
kl. 21:00
Discipline D.
Torpedo 04
Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 2
136091
17-09-19
kl. 18:40
Hakoah
Discipline D.
Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3
136092
17-09-19
kl. 19:50
Torpedo 04
TB Watford
Kløvermarken 7
Kunst 42
4 - 3
136093
17-09-19
kl. 19:50
Falkene
Klub 664
Valby idrætspark 7
Kunst 42
11 - 2
136088
17-09-19
kl. 19:50
FC Veto
FC Tre Falke
Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 2
136089
18-09-19
kl. 17:30
Malerholdet
AC Ganza
Udgået
Hold trukket
3 - 0
UHT
136090
18-09-19
kl. 19:50
FC Sptitzberger
Gribben Fodbold
Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 5
136095
24-09-19
kl. 17:30
Gribben Fodbold
Malerholdet
Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 4
136096
24-09-19
kl. 17:30
Discipline D.
FC Sptitzberger
Valby idrætspark 7
Kunst 42
4 - 1
136097
25-09-19
kl. 17:30
Torpedo 04
Hakoah
Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0
UHT
136098
25-09-19
kl. 18:40
Klub 664
FC Tre Falke
Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 3
136099
25-09-19
kl. 19:50
TB Watford
Falkene
Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 1
136094
25-09-19
kl. 19:50
AC Ganza
FC Veto
Udgået
Hold trukket
0 - 3
HHT
136105
01-10-19
kl. 19:50
FC Tre Falke
Falkene
Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 3
136100
02-10-19
kl. 17:30
FC Veto
Hakoah
Valby idrætspark 7
Kunst 41
7 - 1
136101
02-10-19
kl. 17:30
Malerholdet
Discipline D.
Valby idrætspark 7
Kunst 42
2 - 2
136102
02-10-19
kl. 17:30
FC Sptitzberger
Torpedo 04
Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 3
136103
02-10-19
kl. 17:30
Gribben Fodbold
TB Watford
Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 1
136104
02-10-19
kl. 17:30
AC Ganza
Klub 664
Udgået
Hold trukket
0 - 3
HHT
136106
07-10-19
kl. 17:30
FC Sptitzberger
FC Veto
Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 1
136110
07-10-19
kl. 18:40
Falkene
Discipline D.
Valby idrætspark 7
Kunst 42
5 - 5
136109
07-10-19
kl. 19:50
Klub 664
Torpedo 04
Kløvermarken 7
Kunst 42
1 - 5
136107
10-10-19
kl. 21:00
Hakoah
Malerholdet
Valby idrætspark 7
Kunst 44
0 - 9
136112
11-10-19
kl. 17:30
FC Veto
Discipline D.
Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 1
136108
11-10-19
kl. 18:40
TB Watford
AC Ganza
Udgået
Hold trukket
3 - 0
UHT
136111
11-10-19
kl. 19:50
FC Tre Falke
Gribben Fodbold
Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 0
UHT
136116
16-10-19
kl. 17:30
Gribben Fodbold
Klub 664
Valby idrætspark 7
Kunst 40
10 - 3
136113
16-10-19
kl. 18:40
Malerholdet
Torpedo 04
Valby idrætspark 7
Kunst 40
5 - 2
136114
16-10-19
kl. 18:40
FC Sptitzberger
Hakoah
Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0
UHT
136115
16-10-19
kl. 19:50
AC Ganza
Falkene
Udgået
Hold trukket
0 - 3
HHT
136123
22-10-19
kl. 19:50
Falkene
Gribben Fodbold
Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 1
136119
23-10-19
kl. 18:40
FC Sptitzberger
Malerholdet
Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 3
136120
24-10-19
kl. 17:30
TB Watford
Hakoah
Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 0
UHT
136121
24-10-19
kl. 17:30
Klub 664
Discipline D.
Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 4
136122
24-10-19
kl. 17:30
FC Tre Falke
AC Ganza
Udgået
Hold trukket
3 - 0
UHT
136118
24-10-19
kl. 17:30
Torpedo 04
FC Veto
Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 3
HHT
136085
28-10-19
kl. 19:50
Gribben Fodbold
Hakoah
Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 0
136117
29-10-19
kl. 19:50
FC Tre Falke
TB Watford
Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 5