Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

7. Old-Boys., OB-M.

Frankes Drenge

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
141065 08-04-21
kl. 18:40
Frankes Drenge De Røde Kluude Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 6
141070 16-04-21
kl. 19:50
Røde Regnbue Frankes Drenge Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 1
141075 22-04-21
kl. 18:40
Frankes Drenge Fodboldorkestret Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 6
141083 27-04-21
kl. 18:40
Cph. Celtic . 1. Frankes Drenge Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 0
141088 03-05-21
kl. 19:50
FC Internationale Frankes Drenge Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 0
141093 11-05-21
kl. 17:30
Frankes Drenge BK SK-06 Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 3
141098 20-05-21
kl. 17:30
De Røde Djævle Frankes Drenge Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 3
141103 28-05-21
kl. 19:50
Frankes Drenge SilverFox FC Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 1
141112 03-06-21
kl. 19:50
Frankes Drenge Holmen Okay Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 1
141114 09-06-21
kl. 17:30
Frankes Drenge BK Sømændene Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 2
141123 16-06-21
kl. 19:50
Frankes Drenge Klub Hygge Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 2
141131 24-06-21
kl. 18:40
De Røde Kluude Frankes Drenge Valby idrætspark 7
Kunst 40
8 - 0
141136 13-08-21
kl. 18:40
Frankes Drenge Røde Regnbue Kløvermarken 7
Kunst 41
141141 19-08-21
kl. 17:30
Fodboldorkestret Frankes Drenge Kløvermarken 7
Kunst 41
141149 25-08-21
kl. 19:50
Frankes Drenge Cph. Celtic . 1. Kløvermarken 7
Kunst 41
141154 02-09-21
kl. 17:30
Frankes Drenge FC Internationale Kløvermarken 7
Kunst 42
141159 13-09-21
kl. 17:30
BK SK-06 Frankes Drenge Valby idrætspark 7
Kunst 40
141164 21-09-21
kl. 18:40
Frankes Drenge De Røde Djævle Kløvermarken 7
Kunst 41
141169 30-09-21
kl. 18:40
SilverFox FC Frankes Drenge Valby idrætspark 7
Kunst 40
141178 07-10-21
kl. 17:30
Holmen Okay Frankes Drenge Kløvermarken 7
Kunst 41
141180 14-10-21
kl. 21:00
BK Sømændene Frankes Drenge Kløvermarken 7
Kunst 41
141189 21-10-21
kl. 18:40
Klub Hygge Frankes Drenge Kløvermarken 7
Kunst 41