Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

7. Old-Boys., OB-M.

De Røde Djævle

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
141062 08-04-21
kl. 17:30
De Røde Djævle Holmen Okay Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 6
141067 16-04-21
kl. 19:50
Klub Hygge De Røde Djævle Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 3
141072 22-04-21
kl. 17:30
De Røde Djævle Cph. Celtic . 1. Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 6
141080 27-04-21
kl. 18:40
Fodboldorkestret De Røde Djævle Kløvermarken 7
Kunst 41
7 - 2
141086 03-05-21
kl. 17:30
De Røde Djævle Røde Regnbue Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3
141092 11-05-21
kl. 19:50
De Røde Kluude De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 2
141098 20-05-21
kl. 17:30
De Røde Djævle Frankes Drenge Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 3
141104 28-05-21
kl. 18:40
FC Internationale De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Kunst 40
9 - 0
141108 03-06-21
kl. 19:50
BK Sømændene De Røde Djævle Kløvermarken 7
Græs 58
4 - 1
141116 09-06-21
kl. 17:30
BK SK-06 De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 1
141121 16-06-21
kl. 17:30
SilverFox FC De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Kunst 40
6 - 3
141128 24-06-21
kl. 18:40
Holmen Okay De Røde Djævle Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 1
141133 13-08-21
kl. 17:30
De Røde Djævle Klub Hygge Kløvermarken 7
Kunst 41
141138 19-08-21
kl. 19:50
Cph. Celtic . 1. De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Kunst 40
141146 25-08-21
kl. 18:40
De Røde Djævle Fodboldorkestret Kløvermarken 7
Kunst 41
141152 02-09-21
kl. 19:50
Røde Regnbue De Røde Djævle Kløvermarken 7
Kunst 41
141158 13-09-21
kl. 18:40
De Røde Djævle De Røde Kluude Kløvermarken 7
Kunst 41
141164 21-09-21
kl. 18:40
Frankes Drenge De Røde Djævle Kløvermarken 7
Kunst 41
141170 30-09-21
kl. 17:30
De Røde Djævle FC Internationale Kløvermarken 7
Kunst 41
141174 07-10-21
kl. 19:50
De Røde Djævle BK Sømændene Kløvermarken 7
Kunst 41
141182 14-10-21
kl. 19:50
De Røde Djævle BK SK-06 Kløvermarken 7
Kunst 41
141187 21-10-21
kl. 19:50
De Røde Djævle SilverFox FC Kløvermarken 7
Kunst 41