Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

7. Old-Boys., OB-M.

Fodboldorkestret

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
141063 08-04-21
kl. 19:50
BK SK-06 Fodboldorkestret Valby idrætspark 7
Kunst 40
4 - 7
141069 16-04-21
kl. 17:30
Fodboldorkestret FC Internationale Kløvermarken 7
Kunst 41
4 - 1
141075 22-04-21
kl. 18:40
Frankes Drenge Fodboldorkestret Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 6
141080 27-04-21
kl. 18:40
Fodboldorkestret De Røde Djævle Kløvermarken 7
Kunst 41
7 - 2
141085 03-05-21
kl. 17:30
SilverFox FC Fodboldorkestret Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 2
141090 11-05-21
kl. 19:50
Fodboldorkestret BK Sømændene Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 2
141100 20-05-21
kl. 18:40
Fodboldorkestret Klub Hygge Kløvermarken 7
Kunst 41
5 - 1
141107 28-05-21
kl. 17:30
Holmen Okay Fodboldorkestret Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 4
141113 03-06-21
kl. 18:40
De Røde Kluude Fodboldorkestret Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
141119 09-06-21
kl. 18:40
Cph. Celtic . 1. Fodboldorkestret Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 5
141124 16-06-21
kl. 18:40
Røde Regnbue Fodboldorkestret Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 4
141129 24-06-21
kl. 17:30
Fodboldorkestret BK SK-06 Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 1
141141 19-08-21
kl. 17:30
Fodboldorkestret Frankes Drenge Kløvermarken 7
Kunst 41
141146 25-08-21
kl. 18:40
De Røde Djævle Fodboldorkestret Kløvermarken 7
Kunst 41
141151 02-09-21
kl. 18:40
Fodboldorkestret SilverFox FC Kløvermarken 7
Kunst 41
141135 07-09-21
kl. 21:00
FC Internationale Fodboldorkestret Valby idrætspark 7
Kunst 42
141156 13-09-21
kl. 21:00
BK Sømændene Fodboldorkestret Kløvermarken 7
Kunst 41
141166 21-09-21
kl. 17:30
Klub Hygge Fodboldorkestret Kløvermarken 7
Kunst 41
141173 30-09-21
kl. 19:50
Fodboldorkestret Holmen Okay Kløvermarken 7
Kunst 41
141179 07-10-21
kl. 21:00
Fodboldorkestret De Røde Kluude Kløvermarken 7
Kunst 41
141185 14-10-21
kl. 17:30
Fodboldorkestret Cph. Celtic . 1. Kløvermarken 7
Kunst 41
141190 21-10-21
kl. 17:30
Fodboldorkestret Røde Regnbue Kløvermarken 7
Kunst 41