Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

7. Old-Boys., OB-M.

De Røde Kluude

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
141065 08-04-21
kl. 18:40
Frankes Drenge De Røde Kluude Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 6
141071 16-04-21
kl. 18:40
De Røde Kluude BK Sømændene Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 3
141076 22-04-21
kl. 19:50
De Røde Kluude Røde Regnbue Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 1
141082 27-04-21
kl. 19:50
De Røde Kluude FC Internationale Valby idrætspark 7
Kunst 40
2 - 4
141087 03-05-21
kl. 18:40
BK SK-06 De Røde Kluude Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 0
141092 11-05-21
kl. 19:50
De Røde Kluude De Røde Djævle Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 2
141097 20-05-21
kl. 18:40
SilverFox FC De Røde Kluude Valby idrætspark 7
Kunst 40
141105 28-05-21
kl. 19:50
Cph. Celtic . 1. De Røde Kluude Valby idrætspark 7
Kunst 40
141113 03-06-21
kl. 18:40
De Røde Kluude Fodboldorkestret Valby idrætspark 7
Kunst 41
141118 09-06-21
kl. 19:50
Klub Hygge De Røde Kluude Kløvermarken 7
Kunst 41
141125 16-06-21
kl. 21:00
De Røde Kluude Holmen Okay Valby idrætspark 7
Kunst 41
141131 24-06-21
kl. 18:40
De Røde Kluude Frankes Drenge Valby idrætspark 7
Kunst 40
141137 13-08-21
kl. 19:50
BK Sømændene De Røde Kluude Kløvermarken 7
Kunst 43
141142 19-08-21
kl. 19:50
Røde Regnbue De Røde Kluude Kløvermarken 7
Kunst 42
141148 25-08-21
kl. 17:30
FC Internationale De Røde Kluude Valby idrætspark 7
Kunst 40
141153 02-09-21
kl. 17:30
De Røde Kluude BK SK-06 Valby idrætspark 7
Kunst 40
141158 13-09-21
kl. 18:40
De Røde Djævle De Røde Kluude Kløvermarken 7
Kunst 41
141163 21-09-21
kl. 19:50
De Røde Kluude SilverFox FC Valby idrætspark 7
Kunst 40
141171 30-09-21
kl. 19:50
De Røde Kluude Cph. Celtic . 1. Valby idrætspark 7
Kunst 40
141179 07-10-21
kl. 21:00
Fodboldorkestret De Røde Kluude Kløvermarken 7
Kunst 41
141184 14-10-21
kl. 17:30
De Røde Kluude Klub Hygge Valby idrætspark 7
Kunst 40
141191 21-10-21
kl. 17:30
Holmen Okay De Røde Kluude Kløvermarken 7
Kunst 42