Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

7. B., B-2.

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
147159 02-04-22
kl. 10:00
Boldklubben Smæk Svaneke Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 42
6 - 1
147163 02-04-22
kl. 10:00
Boca Boldisch Nørreport PDF Kløvermarken 7
Kunst 43
6 - 0
147160 02-04-22
kl. 11:10
GAHK BK Catenaccio Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 3
147158 02-04-22
kl. 11:10
FC JURA OLDBOYS SC Boca Vista Kløvermarken 7
Kunst 41
1 - 1
147162 02-04-22
kl. 11:30
Absalons Boldklub Kalas IF Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 1
147161 02-04-22
kl. 12:20
FC Westwood FC Mad og Kaffe Kløvermarken 7
Kunst 42
5 - 2
147167 10-04-22
kl. 10:00
FC Mad og Kaffe Absalons Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 44
1 - 7
147168 10-04-22
kl. 12:20
Kalas IF Boca Boldisch Valby idrætspark 7
Kunst 44
2 - 2
147164 10-04-22
kl. 12:20
SC Boca Vista Boldklubben Smæk Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 2
147165 10-04-22
kl. 12:20
Svaneke Boldklub GAHK Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
147166 10-04-22
kl. 12:20
BK Catenaccio FC Westwood Valby idrætspark 7
Kunst 43
0 - 2
147173 16-04-22
kl. 10:00
Boca Boldisch FC Mad og Kaffe Kløvermarken 7
Kunst 44
5 - 1
147171 16-04-22
kl. 11:10
FC Westwood Svaneke Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 44
3 - 0 UHT
147172 16-04-22
kl. 11:30
Absalons Boldklub BK Catenaccio Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
147175 16-04-22
kl. 12:20
FC JURA OLDBOYS Boldklubben Smæk Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 3
147170 16-04-22
kl. 12:20
GAHK SC Boca Vista Kløvermarken 7
Kunst 44
7 - 2
147178 21-04-22
kl. 17:30
FC Mad og Kaffe GAHK Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 3
147179 22-04-22
kl. 17:30
Kalas IF FC Westwood Valby idrætspark 7
Kunst 43
1 - 2
147181 22-04-22
kl. 17:30
SC Boca Vista Boca Boldisch Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 2
147180 22-04-22
kl. 18:40
Nørreport PDF Absalons Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 43
3 - 3
147176 22-04-22
kl. 18:40
Svaneke Boldklub FC JURA OLDBOYS Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 2
147177 22-04-22
kl. 19:50
BK Catenaccio Boldklubben Smæk Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 2
147169 25-04-22
kl. 21:00
Nørreport PDF FC JURA OLDBOYS Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 3
147184 30-04-22
kl. 10:00
GAHK Kalas IF Kløvermarken 7
Kunst 43
4 - 2
147183 30-04-22
kl. 11:10
Boldklubben Smæk FC Mad og Kaffe Kløvermarken 7
Kunst 43
2 - 1
147185 30-04-22
kl. 12:20
FC Westwood Nørreport PDF Kløvermarken 7
Kunst 44
4 - 3
147182 30-04-22
kl. 12:20
FC JURA OLDBOYS BK Catenaccio Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 1
147187 30-04-22
kl. 12:40
Svaneke Boldklub SC Boca Vista Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 3
147186 30-04-22
kl. 13:50
Absalons Boldklub Boca Boldisch Valby idrætspark 7
Kunst 41
5 - 5
147190 05-05-22
kl. 21:00
Nørreport PDF GAHK Valby idrætspark 7
Kunst 41
4 - 2
147188 07-05-22
kl. 10:00
FC Mad og Kaffe FC JURA OLDBOYS Kløvermarken 7
Kunst 43
1 - 4
147191 07-05-22
kl. 11:10
Boca Boldisch FC Westwood Kløvermarken 7
Kunst 44
1 - 2
147192 07-05-22
kl. 11:30
SC Boca Vista Absalons Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 42
6 - 0
147193 07-05-22
kl. 12:40
Svaneke Boldklub BK Catenaccio Valby idrætspark 7
Kunst 41
1 - 3
147189 07-05-22
kl. 13:50
Kalas IF Boldklubben Smæk Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 3 HHT
147196 13-05-22
kl. 10:00
GAHK Boca Boldisch Kløvermarken 7
Kunst 41
2 - 1
147199 13-05-22
kl. 10:00
BK Catenaccio SC Boca Vista Valby idrætspark 7
Kunst 40
1 - 3
147195 13-05-22
kl. 11:10
Boldklubben Smæk Nørreport PDF Kløvermarken 7
Kunst 41
7 - 0
147198 13-05-22
kl. 11:10
FC Mad og Kaffe Svaneke Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 2
147197 13-05-22
kl. 12:20
FC Westwood Absalons Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
147194 13-05-22
kl. 12:20
FC JURA OLDBOYS Kalas IF Kløvermarken 7
Kunst 41
3 - 0 UHT
147174 17-05-22
kl. 21:00
Nørreport PDF Kalas IF Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
147205 18-05-22
kl. 21:00
BK Catenaccio FC Mad og Kaffe Valby idrætspark 7
Kunst 41
3 - 1
147201 21-05-22
kl. 10:00
Boca Boldisch Boldklubben Smæk Kløvermarken 7
Kunst 43
0 - 4
147200 21-05-22
kl. 11:10
FC Westwood FC JURA OLDBOYS Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 0 UHT
147202 21-05-22
kl. 11:30
Absalons Boldklub GAHK Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 1
147203 21-05-22
kl. 12:40
SC Boca Vista Nørreport PDF Valby idrætspark 7
Kunst 40
0 - 3 HHT
147204 21-05-22
kl. 13:50
Svaneke Boldklub Kalas IF Valby idrætspark 7
Kunst 40
3 - 0 UHT
147211 26-05-22
kl. 10:00
Nørreport PDF FC Mad og Kaffe Valby idrætspark 7
Kunst 42
0 - 3 HHT
147209 26-05-22
kl. 10:00
Absalons Boldklub Svaneke Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 2
147207 26-05-22
kl. 11:10
Boldklubben Smæk FC Westwood Kløvermarken 7
Kunst 43
1 - 2
147208 26-05-22
kl. 12:20
Kalas IF SC Boca Vista Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
147210 26-05-22
kl. 12:20
Boca Boldisch BK Catenaccio Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 1
147206 30-05-22
kl. 17:30
FC JURA OLDBOYS GAHK Kløvermarken 7
Græs 58
3 - 3
147212 06-06-22
kl. 10:00
Boca Boldisch FC JURA OLDBOYS Kløvermarken 7
Kunst 43
6 - 2
147213 06-06-22
kl. 11:10
Absalons Boldklub Boldklubben Smæk Valby idrætspark 7
Kunst 42
1 - 3
147214 06-06-22
kl. 11:10
FC Westwood GAHK Kløvermarken 7
Kunst 43
3 - 5
147216 06-06-22
kl. 11:10
Svaneke Boldklub Nørreport PDF Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 3
147217 06-06-22
kl. 12:20
SC Boca Vista FC Mad og Kaffe Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 0 UHT
147215 06-06-22
kl. 12:20
BK Catenaccio Kalas IF Valby idrætspark 7
Kunst 41
0 - 2
147218 12-06-22
kl. 10:00
FC JURA OLDBOYS Absalons Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 41
0 - 3 HHT
147219 12-06-22
kl. 10:00
Boldklubben Smæk GAHK Kløvermarken 7
Kunst 42
0 - 1
147220 12-06-22
kl. 11:10
FC Westwood SC Boca Vista Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 0
147223 12-06-22
kl. 11:10
Nørreport PDF BK Catenaccio Valby idrætspark 7
Kunst 43
2 - 2
147221 12-06-22
kl. 12:20
Boca Boldisch Svaneke Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 42
2 - 1
147222 12-06-22
kl. 12:20
Kalas IF FC Mad og Kaffe Valby idrætspark 7
Kunst 43
1 - 4
147226 16-06-22
kl. 21:00
BK Catenaccio GAHK Valby idrætspark 7
Kunst 41
5 - 5
147227 17-06-22
kl. 17:30
FC Mad og Kaffe FC Westwood Kløvermarken 7
Kunst 43
1 - 3
147228 17-06-22
kl. 17:30
Kalas IF Absalons Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 42
3 - 4
147224 17-06-22
kl. 17:30
SC Boca Vista FC JURA OLDBOYS Valby idrætspark 7
Kunst 41
2 - 0
147225 17-06-22
kl. 17:30
Svaneke Boldklub Boldklubben Smæk Valby idrætspark 7
Kunst 44
1 - 7
147229 17-06-22
kl. 19:50
Nørreport PDF Boca Boldisch Valby idrætspark 7
Kunst 44
0 - 3 HHT
147230 20-08-22
kl. 11:10
Boldklubben Smæk SC Boca Vista Kløvermarken 7
Kunst 43
147235 20-08-22
kl. 11:10
FC JURA OLDBOYS Nørreport PDF Kløvermarken 7
Kunst 44
147232 20-08-22
kl. 12:20
FC Westwood BK Catenaccio Kløvermarken 7
Kunst 43
147234 20-08-22
kl. 12:20
Boca Boldisch Kalas IF Kløvermarken 7
Kunst 44
147231 22-08-22
kl. 17:30
GAHK Svaneke Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 42
147233 29-08-22
kl. 21:00
Absalons Boldklub FC Mad og Kaffe Valby idrætspark 7
Kunst 40
147239 02-09-22
kl. 17:30
FC Mad og Kaffe Boca Boldisch Kløvermarken 7
Kunst 44
147240 02-09-22
kl. 17:30
Kalas IF Nørreport PDF Valby idrætspark 7
Kunst 41
147241 02-09-22
kl. 18:40
Boldklubben Smæk FC JURA OLDBOYS Kløvermarken 7
Kunst 44
147237 02-09-22
kl. 18:40
Svaneke Boldklub FC Westwood Valby idrætspark 7
Kunst 40
147238 02-09-22
kl. 18:40
BK Catenaccio Absalons Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 41
147236 04-09-22
kl. 10:00
SC Boca Vista GAHK Valby idrætspark 7
Kunst 41
147247 10-09-22
kl. 11:10
Boca Boldisch SC Boca Vista Kløvermarken 7
Kunst 44
147242 10-09-22
kl. 12:20
FC JURA OLDBOYS Svaneke Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 41
147243 10-09-22
kl. 12:20
Boldklubben Smæk BK Catenaccio Kløvermarken 7
Kunst 42
147244 10-09-22
kl. 12:20
GAHK FC Mad og Kaffe Kløvermarken 7
Kunst 43
147245 10-09-22
kl. 12:20
FC Westwood Kalas IF Kløvermarken 7
Kunst 44
147246 11-09-22
kl. 12:20
Absalons Boldklub Nørreport PDF Valby idrætspark 7
Kunst 41
147248 18-09-22
kl. 10:00
BK Catenaccio FC JURA OLDBOYS Valby idrætspark 7
Kunst 41
147253 18-09-22
kl. 10:00
SC Boca Vista Svaneke Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 40
147249 18-09-22
kl. 11:10
FC Mad og Kaffe Boldklubben Smæk Kløvermarken 7
Kunst 41
147250 18-09-22
kl. 11:10
Kalas IF GAHK Valby idrætspark 7
Kunst 41
147251 18-09-22
kl. 11:10
Nørreport PDF FC Westwood Valby idrætspark 7
Kunst 42
147252 18-09-22
kl. 12:20
Boca Boldisch Absalons Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 44
147256 26-09-22
kl. 17:30
GAHK Nørreport PDF Kløvermarken 7
Græs 58
147258 26-09-22
kl. 17:30
Absalons Boldklub SC Boca Vista Valby idrætspark 7
Græs 46
147259 26-09-22
kl. 18:40
BK Catenaccio Svaneke Boldklub Valby idrætspark 7
Græs 46
147257 26-09-22
kl. 18:40
FC Westwood Boca Boldisch Kløvermarken 7
Græs 58
147254 26-09-22
kl. 21:00
FC JURA OLDBOYS FC Mad og Kaffe Kløvermarken 7
Kunst 41
147255 26-09-22
kl. 21:00
Boldklubben Smæk Kalas IF Kløvermarken 7
Kunst 42
147264 02-10-22
kl. 10:00
Svaneke Boldklub FC Mad og Kaffe Valby idrætspark 7
Kunst 42
147265 02-10-22
kl. 10:00
SC Boca Vista BK Catenaccio Valby idrætspark 7
Kunst 40
147261 02-10-22
kl. 10:00
Nørreport PDF Boldklubben Smæk Valby idrætspark 7
Kunst 41
147262 02-10-22
kl. 10:00
Boca Boldisch GAHK Kløvermarken 7
Kunst 41
147263 02-10-22
kl. 11:10
Absalons Boldklub FC Westwood Valby idrætspark 7
Kunst 41
147260 02-10-22
kl. 11:10
Kalas IF FC JURA OLDBOYS Valby idrætspark 7
Kunst 40
147266 08-10-22
kl. 10:00
FC JURA OLDBOYS FC Westwood Kløvermarken 7
Kunst 44
147271 08-10-22
kl. 10:00
FC Mad og Kaffe BK Catenaccio Kløvermarken 7
Kunst 42
147267 08-10-22
kl. 11:10
Boldklubben Smæk Boca Boldisch Kløvermarken 7
Kunst 44
147269 08-10-22
kl. 11:30
Nørreport PDF SC Boca Vista Valby idrætspark 7
Kunst 41
147268 08-10-22
kl. 12:20
GAHK Absalons Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 44
147270 08-10-22
kl. 12:40
Kalas IF Svaneke Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 41
147277 15-10-22
kl. 10:00
FC Mad og Kaffe Nørreport PDF Kløvermarken 7
Kunst 43
147273 15-10-22
kl. 11:10
FC Westwood Boldklubben Smæk Kløvermarken 7
Kunst 43
147275 15-10-22
kl. 11:30
Svaneke Boldklub Absalons Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 40
147272 15-10-22
kl. 12:20
GAHK FC JURA OLDBOYS Kløvermarken 7
Kunst 43
147274 15-10-22
kl. 12:40
SC Boca Vista Kalas IF Valby idrætspark 7
Kunst 40
147276 15-10-22
kl. 13:50
BK Catenaccio Boca Boldisch Valby idrætspark 7
Kunst 40
147283 20-10-22
kl. 17:30
FC Mad og Kaffe SC Boca Vista Kløvermarken 7
Kunst 42
147278 20-10-22
kl. 17:30
FC JURA OLDBOYS Boca Boldisch Kløvermarken 7
Kunst 41
147279 20-10-22
kl. 18:40
Boldklubben Smæk Absalons Boldklub Kløvermarken 7
Kunst 41
147280 20-10-22
kl. 18:40
GAHK FC Westwood Kløvermarken 7
Kunst 42
147281 20-10-22
kl. 18:40
Kalas IF BK Catenaccio Valby idrætspark 7
Kunst 40
147282 20-10-22
kl. 19:50
Nørreport PDF Svaneke Boldklub Valby idrætspark 7
Kunst 40
147284 28-10-22
kl. 19:50
Absalons Boldklub FC JURA OLDBOYS Valby idrætspark 7
Kunst 41
147286 28-10-22
kl. 19:50
SC Boca Vista FC Westwood Valby idrætspark 7
Kunst 40
147287 28-10-22
kl. 19:50
Svaneke Boldklub Boca Boldisch Valby idrætspark 7
Kunst 42
147288 28-10-22
kl. 19:50
FC Mad og Kaffe Kalas IF Kløvermarken 7
Kunst 43
147289 28-10-22
kl. 19:50
BK Catenaccio Nørreport PDF Valby idrætspark 7
Kunst 43
147285 29-10-22
kl. 10:00
GAHK Boldklubben Smæk Kløvermarken 7
Kunst 43